Liga Europy 2016/2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2017, 00:13

CavAllano pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Szczerze mówiąc to Czerwone Diabły proporcjonalnie mają, dużo, dużo łatwiejszego przeciwnika niż my. Co to jest Celta? 10 drużyna ligi hiszpańskiej. :prochno:
A zapomniałeś, że my gramy o najważniejszy skalp w Europie, a oni o jakiś pucharek pocieszenia? ;)
Przecież mi nie o to chodzi. Po prostu dziwią mnie ludzie którzy ze względu na niechęć do Pogby - negują ich możliwości w bezproblemowe wygranie tego Pucharu Pocieszenia. Jasne, też Pogby nie lubię już - jednak jestem obiektywny. Oni są o klasę lepsi od Lyonu i 2 klasy przynajmniej od Celty czy Anderlechtu.

Jak kolega powyżej zauważył - fajnie byłoby zobaczyć Super Puchar Europy - Juventus - Manchester United - i znów Polpo dać powody do rozczarowania.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 15:25

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
CavAllano pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Szczerze mówiąc to Czerwone Diabły proporcjonalnie mają, dużo, dużo łatwiejszego przeciwnika niż my. Co to jest Celta? 10 drużyna ligi hiszpańskiej. :prochno:
A zapomniałeś, że my gramy o najważniejszy skalp w Europie, a oni o jakiś pucharek pocieszenia? ;)
Przecież mi nie o to chodzi. Po prostu dziwią mnie ludzie którzy ze względu na niechęć do Pogby - negują ich możliwości w bezproblemowe wygranie tego Pucharu Pocieszenia. Jasne, też Pogby nie lubię już - jednak jestem obiektywny. Oni są o klasę lepsi od Lyonu i 2 klasy przynajmniej od Celty czy Anderlechtu.

Jak kolega powyżej zauważył - fajnie byłoby zobaczyć Super Puchar Europy - Juventus - Manchester United - i znów Polpo dać powody do rozczarowania.
Wbrew Twoim przekonaniom Celta to nie są takie ogóry. Są nisko w lidze, ale między innymi dlatego, że już od jakiegoś czasu oszczędzają najważniejszych piłkarz w meczach ligowych przed spotkaniami w LE, bo w La Liga nie grozi im już ani spadek, ani gra w europejskich pucharach. Myślę, że mogą zaskoczyć United.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 06:24

Coś cisza o batach jakie dostał Lyon. Pewnie dlatego, że grali tego samego dnia co Juventus, ale pewnie też dlatego, że byli już wg. wielu tutaj, pewnymi zwycięzcami LE, którzy powiozą ManU z gwiazdorkiem Pogbą ( który poleciał na kasę ) w finale. Coś jednak nie pykło. Dwumecz wydaje się rozstrzygnięty, ale ciekawy jestem, czy powalczą o sprawienie niespodzianki. Zwłaszcza, że to ich jedyna szansa na LM w przyszłym sezonie.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 06:55

panlider pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:(...)
Wbrew Twoim przekonaniom Celta to nie są takie ogóry. Są nisko w lidze, ale między innymi dlatego, że już od jakiegoś czasu oszczędzają najważniejszych piłkarz w meczach ligowych przed spotkaniami w LE, bo w La Liga nie grozi im już ani spadek, ani gra w europejskich pucharach. Myślę, że mogą zaskoczyć United.
Wczoraj jednak pokazali, że są takimi ogórami. Ogólnie miałem wrażenie, że oglądam rozgrywki zaplecza polskiej ekstraklasy, poważnie mówię.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 09:00

My z tymi ogórami ledwo wygraliśmy w Lyonie oraz zremisowaliśmy u siebie :whistle:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 19:24

Marat87 pisze:Dwumecz wydaje się rozstrzygnięty
To słowa dotyczące dwumeczu Ajaxu z Lyonem? Jesteś w stanie sobie wyobrazić przegraną Ajaxu we Francji 3:0? Bo ja tak (obecność Lyonu w finale jest mi obojętna).

Chciałbym zwycięstwa United. Mecz z nimi po wygraniu Ligi Mistrzów to fajna rozgrzewka przed sezonem. Chciałbym.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 19:46

Ja Was podziwiam, że w ogóle interesujecie się tą LE. Mnie to w ogóle nie emocjonuje a po raz ostatni mecz LE obejrzałem z udziałem Juve :)
Nawet nie wiem czy to warte uwagi ale widzę, że widownia jest dosyć spora.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 20:04

Ja oglądałem, ale poziom sportowy oj niziutki. Pogba mizerny.

Liczę na Ajax, jeśli awansuje do finału.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 20:28

Ewentualny finał pewnie obejrzę ale nie jesteś pierwszy, który twierdzi, że poziom niski. Odkąd Juve regularnie gra w LM to LE całkowicie jest mi obojętna. Pogbie zgadza się hajs, tutaj miałby kolejny finał LM. Choć z drugiej strony nie wiem bo po jego odejściu jesteśmy większym kolektywem.
U nas nie ma indywidualności ale atutem jest drużyna z czego każdy funkcjonuje jak szwajcarski zegarek :ok:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 20:32

Możemy być w perspektywie czasie wdzięczni, bo zainkasowaliśmy sporo. Gdyby nie odszedł, zapewne nie przechodzilibyśmy na obecne ustawienie, bo Allegri nie zostałby zmuszony do tuszowania problemów w pomocy. ;) Do tego Pipita, który przechodzi do historii jako jeden z najbardziej skutecznych napastników w pierwszym sezonie gry u nas.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 20:36

alessandro1977 pisze:Pogbie zgadza się hajs, tutaj miałby kolejny finał LM. Choć z drugiej strony nie wiem bo po jego odejściu jesteśmy większym kolektywem.
Być może gdyby został takiego sukcesu byśmy nie osiągnęli. Nie ma co gdybać. Nam jak najbardziej jego odejście wyszło na plus z jakiejkolwiek strony by na to nie patrzeć, a perspektywa Pogby, Vidala ect. już(!) nie powinna nas interesować.
alessandro1977 pisze:U nas nie ma indywidualności ale atutem jest drużyna z czego każdy funkcjonuje jak szwajcarski zegarek :ok:
Oddać trzeba jednak Pogbie to, że często grając na niego odwdzięczał się bramkami, asystami, dryblingami.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 22:24

Zgadza się ale zgubne było to, że praktycznie wszystkie piłki przechodziły przez niego bo rywale szybko się w tym połapali. Na Serie A wystarczało ale w Europie to było zbyt mało.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 19:51

wagner pisze:
Marat87 pisze:Dwumecz wydaje się rozstrzygnięty
To słowa dotyczące dwumeczu Ajaxu z Lyonem? Jesteś w stanie sobie wyobrazić przegraną Ajaxu we Francji 3:0? Bo ja tak (obecność Lyonu w finale jest mi obojętna).
Oczywiście, że jestem sobie w stanie to wyobrazić. Po prostu trochę ironizowałem, bo niektórzy już wieszczyli, że Lyon zmiecie Utd w półfinale/finale.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2017, 23:00

No i mamy Ajax-ManU finał. Szkoda, bo Lyon miał swoje okazje żeby strzelić na 4-1 i doprowadzić do dogrywki. Asysta Rybusa :ok:

Z jednej strony wole co by Ajax wygrał, ale z drugiej strony superpuchar Europy Juve-ManU to byłby klasyk.

Pogba zamienił finał LM na finał LE :prochno: ale co tam byle się hajs zgadza :hellyes:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2017, 23:02

Nawet ciekawe te mecze LE, oglądałem Lyon-Ajax i naprawdę blisko było tej dogrywki, na Celte-United wrzuciłem 2min i też tam Celta w ostatniej akcji koncertowo zmaściła bardzo dogodną sytuację na finał LE.


ODPOWIEDZ