Liga Europy 2016/2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2017, 22:33

CavAllano pisze:Jeszcze jedna i pójdą dalej. Fajnie by było, gdyby Roma wygrała ten turniej, serio.
Mnie to tam w sumie jakoś wszystko jedno, ale z chęcią bym zobaczył mecz w którym odprawiają manura.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 marca 2017, 22:34

CavAllano pisze:Jeszcze jedna i pójdą dalej. Fajnie by było, gdyby Roma wygrała ten turniej, serio.


I znow dostala baty z Juventusem w super puchar europie :D :hellyes:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2017, 22:38

juvemaroko pisze:
CavAllano pisze:Jeszcze jedna i pójdą dalej. Fajnie by było, gdyby Roma wygrała ten turniej, serio.


I znow dostala baty z Juventusem w super puchar europie :D :hellyes:
Buła z masłem. :smile:

Sporo niewykorzystanych setek. Najpierw Egipcjanin, potem z kolei świetna akcja z drugiej strony. Mecz się może podobać, choć Lyon dzisiaj naprawdę bez polotu. Jak na razie Roma ma ich na widelcu, pytanie czy zdążą.

Ten strzał Tolisso z 75. minuty. :shock: Przymierzył i uderzył technicznie tuż przy słupku. Nie wybaczyłbym Marotcie, gdyby przegrał walkę o tego gracza.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2017, 23:01

No i nie dali rady :D Gol Lacazette w końcówce pierwszego meczu zdecydował. Ciekawe co sobie teraz myśli Radja :smile:

Mam nadzieję, że Lyon wygra LE.
CavAllano pisze:Ten strzał Tolisso z 75. minuty. :shock: Przymierzył i uderzył technicznie tuż przy słupku. Nie wybaczyłbym Marotcie, gdyby przegrał walkę o tego gracza.
Dokładnie, świetny strzał :ok: Ten gość musi być nasz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2017, 23:07

Lyon awansował z tej pary, więc teraz jak dla mnie będzie kandydatem nr 1 do końcowego triumfu. United to jednak obraz nędzy i rozpaczy, powiedzmy sobie wprost. Mam nadzieję, że Francuzi dostaną ich już teraz, co by potem mieli łatwiznę aż do samego pucharu (ale na ile to realne? Gdybyśmy mieli takie losowanie, to emocje i oglądalność w dalszej fazie by się w tym już skończyły). Trochę mi jednak Romy szkoda, bo zostawiła dziś serce na boisku i nie awansowała "tylko" przez własną nieudolność. Schodzą z tarczą, ale byli blisko, wiec ból pupy pewnie jest. Teraz będą sobie pewnie chcieli odbić sapiąc o wspieraniu Juve przez arbitrów.

Radja smutny jakiś, niepocieszony. Musi zapalić.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2017, 23:18 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 marca 2017, 23:16

Mnie tam wcale ten awans Lyonu tak nie cieszy. Pamiętajcie, że im dalej OL zajdzie w tych rozgrywkach, tym bardziej łapczywym okiem w ich kierunku będą spoglądali piłkarscy bogacze. A jestem pewien, że - biorąc pod uwagę, że w takich PSG czy City dojdzie do jakichś roszad latem - to niebawem usłyszymy o zainteresowaniu Tolisso klubami, które chętnie rzucą mu więcej kasy niż Marotta. Pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie jesteśmy już jakoś tam dogadani z Lyonem i Beppe ciągle dłubie przy Francuzie.
CavAllano pisze:Teraz będą sobie pewnie chcieli odbić sapiąc o wspieraniu Juve przez arbitrów.
A propos sędziów to generalnie wydawało mi się, że mecz był fajnie, stanowczo prowadzony przez arbitra. Jedynie cieniem kładzie się sytuacja, w której Roma zdobyła bramkę, a przy której - mam wrażenie - sędzie niesłusznie odgwizdał spalonego. Więc nie zdziwię się, jeśli romaniści będą mieć o to pretensje. Z drugiej strony El Shaarawy'emu nikt nie kazał tak fatalnie pudłować setki.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 marca 2017, 02:36

Skoro mamy Tolisso zaklepanego na 100% To co nas to obchodzi? No i niech Lyon to wygra sobie.

Oby Manchester United nie wygrał tylko.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 marca 2017, 11:28

ManU z Anderlechtem powinnien już odpaść, bo grają taką lipę, że aż oczy bolą. Oczywiście jeszcze trochę czasu jest do tego meczu więc może się coś zmienić. Teo ich rozjedzie :D


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 marca 2017, 13:00

Wojtek pisze:ManU z Anderlechtem powinnien już odpaść, bo grają taką lipę, że aż oczy bolą. Oczywiście jeszcze trochę czasu jest do tego meczu więc może się coś zmienić. Teo ich rozjedzie :D
No ja niestety jestem pewien że Anderlecht zostanie zmieciony. To są pobożne życzenia, nawet w kontekście jakichkolwiek szans Brukselczyków.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 marca 2017, 13:45

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Wojtek pisze:ManU z Anderlechtem powinnien już odpaść, bo grają taką lipę, że aż oczy bolą. Oczywiście jeszcze trochę czasu jest do tego meczu więc może się coś zmienić. Teo ich rozjedzie :D
No ja niestety jestem pewien że Anderlecht zostanie zmieciony. To są pobożne życzenia, nawet w kontekście jakichkolwiek szans Brukselczyków.
Zostanie zmieciony tak samo jak wcześniej Rostow? (2-1 w dwumeczu) :smile: :lol: Moim zdaniem Anderlecht da radę.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 03:03

Czerwone Diabły straciły szansę na czwarte miejsce w lidze i wszystkie siły rzucają teraz na Ligę Europy, aby wygrać ten turniej i zakwalifikować się do przyszłorocznej Ligi Pryszczów. To dla nich jedyna droga awansu, lecz na przeszkodzie w ćwierćfinale stanął Łukasz Teodorczyk. Czy Polak wyrzuci za burtę Zlatana Ibrahimovicia i Paula Pogbę? Przekonamy się już dziś po Szkle Kontaktowym.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 04:05

Grzegorz Jaskólski pisze:Czerwone Diabły straciły szansę na czwarte miejsce w lidze i wszystkie siły rzucają teraz na Ligę Europy, aby wygrać ten turniej i zakwalifikować się do przyszłorocznej Ligi Pryszczów. To dla nich jedyna droga awansu, lecz na przeszkodzie w ćwierćfinale stanął Łukasz Teodorczyk. Czy Polak wyrzuci za burtę Zlatana Ibrahimovicia i Paula Pogbę? Przekonamy się już dziś po Szkle Kontaktowym.
Rada Siewiera była jednak właściwa... :prochno:


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 11:36

Grzegorz Jaskólski pisze:Czerwone Diabły straciły szansę na czwarte miejsce w lidze
Maja 2 mecze mniej i 6 pkt do trzeciego L'poolu. Wygrywajac z Burnley w niedziele beda mieli punkt straty do czwartego City, a za tydzien maja bezposrednie spotkanie


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 12:20

Czy tego chcemy czy nie - głównie ze względu na naszego czarnego "ulubieńca" - Manchester United na bank wygra Ligę Europy. Szczerze? Kto im może zagrozić? To dla nich jedyna okazja na wygranie czegoś w Europie.

W sumie, spoko - Pogba z Pucharem Ligi Europy - Juventus z Pucharem Mistrzów - i kto będzie miał lepiej? Niech Pogbo-Zlatano-Rooneyo-Mourinhy mają, a co tam.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 15:05

ForzaItanimulli3vujcm pisze:W sumie, spoko - Pogba z Pucharem Ligi Europy - Juventus z Pucharem Mistrzów - i kto będzie miał lepiej?
Fajnie byłoby skopać mu tyłek w Superpucharze. :)


ODPOWIEDZ