Sezon 2016/2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 13:51

Z sezonu 2015-16, tyle, że są to dochody z dnia meczowego, uwzględniające jeszcze oprócz biletów, pamiątki, żarcie itd itd.

1 . Arsenal - 120,5 mln euro ( tyle, że karnet najdroższy to 2000 funtów, najtańszy 1000 funtów !!! SZOK :)
2. Real M- 118,5 mln euro
3. Barcelona - 106 mln euro
4. MU - 104 mln euro
5. BM - 102 mln euro
5. CFC 84 mln euro
6. Liverpool - 68 mln euro
7. MC - 52 mln euro
8. Tottenham - 49,5 mln euro


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2016, 20:10

:shock: Ej! Czy ja dobrze rozumiem?! Antonio Paolino nowym komentatorem Juventusu zamiast Claudio Zulianiego który został dyrektorem JTV?!

http://www.tuttojuve.com/altre-notizie/ ... tus-323551

Powiedzcie mi że to nie prawda :sad:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2016, 19:31

Czy Crotone w nadchodzącym sezonie będzie gralo spotkania u siebie na Stadio Ezio Scida czy gdzieś indziej?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2016, 21:15

Robaku pisze:Czy Crotone w nadchodzącym sezonie będzie gralo spotkania u siebie na Stadio Ezio Scida czy gdzieś indziej?
Gdzieś mi się obiło o uszy, że na stadionie Pescary? Nie daję jednak gwarancji.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 05:22

ForzaItanimulli3vujcm pisze::shock: Ej! Czy ja dobrze rozumiem?! Antonio Paolino nowym komentatorem Juventusu zamiast Claudio Zulianiego który został dyrektorem JTV?!

http://www.tuttojuve.com/altre-notizie/ ... tus-323551

Powiedzcie mi że to nie prawda :sad:
A dobry przynajmniej on jest? Słyszał go ktoś w akcji :)? Bo tak szczerze mi ten Zuliani nie przypadał za bardzo do gustu, za dużo było u niego tego drzenia japy. Jak dla mnie szkoda, że nie wyciągnęli kogoś z Radia Rai, Francesco Repice albo Ricardo Cucchi to byłaby dopiero petarda.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 11:05

Ja prawdę mówiąc również nie przepadałem za komentarzem Zulianiego. Na moje ucho wydawał się zbyt sztuczny. Najważniejsze, żeby część meczów Juventusu dalej komentował Enrico Zambruno, bo zarówno jego głos jak i emocje są przednie :)


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 18:46

pumex pisze:Ja prawdę mówiąc również nie przepadałem za komentarzem Zulianiego. Na moje ucho wydawał się zbyt sztuczny. Najważniejsze, żeby część meczów Juventusu dalej komentował Enrico Zambruno, bo zarówno jego głos jak i emocje są przednie :)
Aż musiałem sprawdzić czy mam jakiś komentarz tego Zambruno u mnie na fejsie. Wydawał mi się znajomy choć zbytnio go jednak nie czaiłem. Miałem go w jednym meczu wyjazdowym z Malmoe i rzeczywiście też mi się wydaje, że jest to lepszy komentarz od naszego mistrza C. Zulianiego. Widzę, że chyba też mamy podobny gust ;) Ale jeśli chodzi o niego to on chyba tylko użyczał komentarzu i to chyba "od święta" w meczach LM, bo krajowe a i większość w europejskich pucharach to jednak były dzieła Zulianiego. Zresztą nawet F. Repice komentował jeden nasz mecz w LM z Borussią Dortmund na Westfallenstadion wygrany przez Juve 3-0. No cóż jeżeli to prawda z tą zmianą komentatora naszych meczy to zobaczymy co jest wart ten Antonio Paolino, kto wie może i on okaże się takim drugim Tomaszem Zimochem naszej sceny komentatorskiej :)[/url]


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 19:40

Zambruno komentuje mecze Juve dość często, również te ligowe (jest ich pełno na youtube). Prawdę powiedziawszy nie wiem jak to jest z 'rozkładem jazdy' komentatorów, bo zdarzało się, że jeden i ten sam mecz można było na powtórkach usłyszeć zarówno z głosem Zulianiego jak i Zambruno. Być może komentowali na różnych stacjach :think: Nie wiem, chyba nigdy nie zwracałem na to uwagi :)


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 19:44

zbysioJuve pisze:A dobry przynajmniej on jest? Słyszał go ktoś w akcji :)?
Jeśli o tego samego Paolino chodzi, to jest mnóstwo filmików na YT. W studio komentuje/ował spotkania Juve dla włoskiej stacji 7Gold w programie Diretta Stadio. Od czasu do czasu pojawiał się tam Zuliani.

Najnowsze materiały: https://www.youtube.com/channel/UCBhPrO ... mxA/videos

Starsze materiały: https://www.youtube.com/user/crozzopizzo/videos

Nawet bez znajomości włoskiego można się uśmiać :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 22:31

Pumex, ale ja na naszym fanpejdżu wychowany :) a tam jednak nie było go za często. Także wiesz mogłem go zbytnio nie kojarzyć a po tych wszystkich youtubach niezbyt często też chce mi się coś szukać.

No i z tym Paolino chyba zagadka już rozwiązana i widzę, że się szykuje kolejny krzykacz :prochno:. Jak ma tak komentować jak na tych filmikach wrzuconych przez jackopa to ja dziękuję za taki komentarz :stop: Co mi z tego, że można się nieźle z tego pośmiać jak w komentarzu piłkarskim chyba nie o to chodzi. A raczej chciało by się poczuć tą, że tak powiem kwintesencję piłkarstwa, czyli połączenie fachowego piłkarskiego słowa w połączeniu dobrym i żywiołowym dopingiem kibiców. Ale cóż pożyjemy zobaczymy jak to z tym będzie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 18:50

Roma jak na razie słabiutku. Niby duża przewaga, ale konkretów pod bramką praktycznie zero. Ciekawe jak ich gra będzie wyglądała im dalej w sezon ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 19:38

I już 2:0. Jak w pierwszym karnym mam wątpliwości czy był faul, tak co do drugiego to piękny druk pod Romę. Nic, trzeba wygrać z Violą :smile:

Edit.
4:0 - rozkręcili się chłopaki - i dobrze :C


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 19:42

I kolejka rozpoczęta na dobre.
Milan rozjeżdża Toro, które wydaje się być słabiutkie w obronie po wyjęciu Peresa i Glika. CHociaż Belotti gra całkiem ciekawie i trzeba się mu przyglądać.

Co do MIlanu to jestem zaskoczony, bo w drugiej połowie pocisnęli. Bacca z hattrickiem, niezłe zawody Nianga do tego coś tam pokazuje Boanventura i Kucka.
Ale i kontuzje się zdarzył Bertolacci wygląda na takiego, który wyleciał na kilkanaście spotkań, do tego Ljajic również zszedł.
Sezon zaczął się ostro jak widać, dzisiaj w pierwszym meczu dwóch, a wczoraj Manolas.
Dobrze, że u nas na sucho.

Matti DeSciglio - siedzi na ławie, cały mecz Antonelli, ciekawe czy to transfer czy jednak inny powód. ( Brozo też dzisiaj nie jest awizowany do gry).


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 19:51

Robaku pisze:I kolejka rozpoczęta na dobre.
Milan rozjeżdża Toro, które wydaje się być słabiutkie w obronie po wyjęciu Peresa i Glika. CHociaż Belotti gra całkiem ciekawie i trzeba się mu przyglądać.

Co do MIlanu to jestem zaskoczony, bo w drugiej połowie pocisnęli. Bacca z hattrickiem, niezłe zawody Nianga do tego coś tam pokazuje Boanventura i Kucka.
Ale i kontuzje się zdarzył Bertolacci wygląda na takiego, który wyleciał na kilkanaście spotkań, do tego Ljajic również zszedł.
Sezon zaczął się ostro jak widać, dzisiaj w pierwszym meczu dwóch, a wczoraj Manolas.
Dobrze, że u nas na sucho.

Matti DeSciglio - siedzi na ławie, cały mecz Antonelli, ciekawe czy to transfer czy jednak inny powód. ( Brozo też dzisiaj nie jest awizowany do gry).
Milan w pierwszej połowie dość słabo, ale po bramce się rozkręcili. Nawet przyjemnie wyglądają, choć trudno coś wyrokować po pierwszym spotkaniu. Na top3 raczej szans nie mają, ale do LE powinni się zakwalifikować.

EDIT: 3:2 i jeszcze szansa Torino na remis, bo 4 minuty doliczone :whistle:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 19:55

Robaku pisze:I kolejka rozpoczęta na dobre.
Milan rozjeżdża Toro, które wydaje się być słabiutkie w obronie po wyjęciu Peresa i Glika. CHociaż Belotti gra całkiem ciekawie i trzeba się mu przyglądać.

Co do MIlanu to jestem zaskoczony, bo w drugiej połowie pocisnęli. Bacca z hattrickiem, niezłe zawody Nianga do tego coś tam pokazuje Boanventura i Kucka.
Ale i kontuzje się zdarzył Bertolacci wygląda na takiego, który wyleciał na kilkanaście spotkań, do tego Ljajic również zszedł.
Sezon zaczął się ostro jak widać, dzisiaj w pierwszym meczu dwóch, a wczoraj Manolas.
Dobrze, że u nas na sucho.

Matti DeSciglio - siedzi na ławie, cały mecz Antonelli, ciekawe czy to transfer czy jednak inny powód. ( Brozo też dzisiaj nie jest awizowany do gry).
Z tym rozjeżdżaniem, to bym nie przesadzał, 3:2 to raczej nie jest pogrom :prochno:
Zresztą gdyby nie fatalna postawa Torino w obronie, to ten mecz mógł się skończyć inaczej, Milan jest słaby, nie widzę ich w walce o top 5.

EDIT:

Ale Belotti spierniczył tego karnego, Donnarumma bohaterem.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2016, 19:57 przez panlider, łącznie zmieniany 1 raz.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany