Serie A: MERCATO 2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2017, 22:51

No i co z tej kompilacji wynika bo nie widzę tam niczego szczególnego...kompilacja Krasica przed dołączeniem do nas powalała na kolana.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2017, 23:14

To nic innego jak jego wszystkie kontakty z piłką z jednego konkretnego meczu - w tym przypadku z Milanem. Wielu ludzi nie wiedziało o nim kompletnie nic, gdy był łączony z Juventusem (np. jaki to rodzaj pomocnika), stąd wrzuciłem to video z youtube, bo o ile nie pochwalam wyrabiania sobie opinii na temat zawodników z kompilacji to myślę, że zlepki wszystkich kontaktów z piłką z pojedynczych meczów mogą więcej powiedzieć, niż kompilacja samych najlepszych trików na których wspomniany Krasic wygląda jak Nedved, czy inny Ranocchia jak Nesta. Może ktoś by chciał zobaczyć, więc wrzuciłem. Tyle.


Obrazek
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2017, 11:19

Il Fenomeno pisze:To nic innego jak jego wszystkie kontakty z piłką z jednego konkretnego meczu - w tym przypadku z Milanem. Wielu ludzi nie wiedziało o nim kompletnie nic, gdy był łączony z Juventusem (np. jaki to rodzaj pomocnika), stąd wrzuciłem to video z youtube, bo o ile nie pochwalam wyrabiania sobie opinii na temat zawodników z kompilacji to myślę, że zlepki wszystkich kontaktów z piłką z pojedynczych meczów mogą więcej powiedzieć, niż kompilacja samych najlepszych trików na których wspomniany Krasic wygląda jak Nedved, czy inny Ranocchia jak Nesta. Może ktoś by chciał zobaczyć, więc wrzuciłem. Tyle.
I prośba żebyś robił to dalej wbrew opinii alessandro. Oglądam to co wrzucałeś o Ruganim i innych zawodnikach i podzielam Twoje zdanie na temat różnicy tych filmów z kompilacjami trików.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2017, 11:24

Tarnos15 pisze:
Il Fenomeno pisze:To nic innego jak jego wszystkie kontakty z piłką z jednego konkretnego meczu - w tym przypadku z Milanem. Wielu ludzi nie wiedziało o nim kompletnie nic, gdy był łączony z Juventusem (np. jaki to rodzaj pomocnika), stąd wrzuciłem to video z youtube, bo o ile nie pochwalam wyrabiania sobie opinii na temat zawodników z kompilacji to myślę, że zlepki wszystkich kontaktów z piłką z pojedynczych meczów mogą więcej powiedzieć, niż kompilacja samych najlepszych trików na których wspomniany Krasic wygląda jak Nedved, czy inny Ranocchia jak Nesta. Może ktoś by chciał zobaczyć, więc wrzuciłem. Tyle.
I prośba żebyś robił to dalej wbrew opinii alessandro. Oglądam to co wrzucałeś o Ruganim i innych zawodnikach i podzielam Twoje zdanie na temat różnicy tych filmów z kompilacjami trików.
Popieram :)

Kompilacje typu 'show' są guzik warte. Co innego zbiór kontaktów z piłką w danym meczu.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 12:49

Dyrektor sportowy Torino potwierdził ze odrzucili ofertę 65 mln Euro od Arsenalu za Belottiego. No to chyba my tym bardziej możemy zapomnieć. Boże, a tak liczyłem ze będzie nasz...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 14:25

I niby gdzie by miał grać, skoro pozycje 9tki mamy obsadzoną na jeszcze conajmniej 2-3 sezony? W środku pola z Mandzukiciem? :smile:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 14:42

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Boże, a tak liczyłem ze będzie nasz...
:lol:

Mało tego - w Torino stwierdzili, że jedynie 100 mln ich przekona. Ciekawe, kiedy piłkarz im zacznie marudzić, bo w takie cuda niech nie wierzą. :rotfl:


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 14:56

Przecież wiadomo że 100mln za niego daliby chyba jedynie Chińczycy. Póki facet chce grać dla Torino to odrzucają wszystko jak leci, jak sie zacznie dusić w klubie to wezmą z pocałowaniem ręki nawet te 50 mln od Angoli albo PSG.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 10:17

Prawda jest taka, że będzie nam bardzo ciężko powtórzyć zeszłoroczne letnie mercato. Co do Belottiego, to szanse, że kiedyś założy naszą koszulkę są raczej mierne.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 11:59

Jovetic wypożyczony do Sevilli.

Jego ostatni wywiad:

- Jeśli mówimy o Interze, nie czuję satysfakcji z ostatniego sezonu. Pracowałem dobrze, byłem gotowy do gry, ale nie dostałem szansy. Nie wiem dlaczego. To nie był mój problem, gdyż występy w reprezentacji pokazały, że znajdowałem się dobrej formie - powiedział ostatnio w rozmowie z „Mondo.me” sam zawodnik, za co miał zostać ukarany przez działaczy z Mediolanu.

W gorszej części Mediolanu kolejna czystka szykuję się w lecie. Za to mają zakusy na Verattiego, Bernardeschiego i Berardiego :smile:


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 12:16

PlanetJuve pisze: W gorszej części Mediolanu kolejna czystka szykuję się w lecie. Za to mają zakusy na Verattiego, Bernardeschiego i Berardiego :smile:
Skala głupoty w Interze osiąga astronomiczne rozmiary. Ja też mogę czynić zakusy na Cindy Crawford, ale wiadomo że nic z tego nie wyjdzie. Tak samo jak z tych zakusów Interu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 13:34

Nie wiem czy zauważyliście pewną tendencję. Gracze, którzy w ostatnim czasie opuszczali inter, wypowiadali się o tym klubie łagodnie rzecz ujmując niezbyt przychylnie. A już prym wiedzie tu Shaqiri, który przyznał prosto z mostu, że pod względem organizacyjnym klub z Mediolanu to cyrk. Bardziej dosadnym określeniem byłby chyba tylko "burdel", ale z wiadomych względów nie mógł go użyć. ;)

Najbardziej komiczne jest to, że oni naprawdę wierzą w to, że ci wszyscy wymieniani w mediach gracze są w ich zasięgu. :smile: Przypominam, że mówimy o klubie, który od dłuższego czasu nic nie osiąga, ma komiczny sposób zarządzania i wielce prawdopodobne, że się nawet na puchary nie załapie (musiałby się stać cud, żeby dostali się do LM). Interesują się graczami, którzy chcą wygrywać (mowa o tych większych nazwiskach), dlatego właśnie biorą ewentualnie pod uwagę rozbrat z obecnym środowiskiem (np. Verratti, Sanchez).


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 14:57

CavAllano pisze:Najbardziej komiczne jest to, że oni naprawdę wierzą w to, że ci wszyscy wymieniani w mediach gracze są w ich zasięgu. :smile: Przypominam, że mówimy o klubie, który od dłuższego czasu nic nie osiąga, ma komiczny sposób zarządzania i wielce prawdopodobne, że się nawet na puchary nie załapie (musiałby się stać cud, żeby dostali się do LM). Interesują się graczami, którzy chcą wygrywać (mowa o tych większych nazwiskach), dlatego właśnie biorą ewentualnie pod uwagę rozbrat z obecnym środowiskiem (np. Verratti, Sanchez).
Są ludzie na tym forum, którzy twierdzą, że nie powinniśmy przedwcześnie skreślać Interu z walki o LM (polecam temat o "miszczach").
Inna sprawa, że nawet jeżeli jakimś cudem się tam zakwalifikują, to i tak przewiduję kompromitację na całej linii (vide tegoroczna LE).


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 15:43

panlider pisze:
CavAllano pisze:Najbardziej komiczne jest to, że oni naprawdę wierzą w to, że ci wszyscy wymieniani w mediach gracze są w ich zasięgu. :smile: Przypominam, że mówimy o klubie, który od dłuższego czasu nic nie osiąga, ma komiczny sposób zarządzania i wielce prawdopodobne, że się nawet na puchary nie załapie (musiałby się stać cud, żeby dostali się do LM). Interesują się graczami, którzy chcą wygrywać (mowa o tych większych nazwiskach), dlatego właśnie biorą ewentualnie pod uwagę rozbrat z obecnym środowiskiem (np. Verratti, Sanchez).
Są ludzie na tym forum, którzy twierdzą, że nie powinniśmy przedwcześnie skreślać Interu z walki o LM (polecam temat o "miszczach").
Inna sprawa, że nawet jeżeli jakimś cudem się tam zakwalifikują, to i tak przewiduję kompromitację na całej linii (vide tegoroczna LE).
Podkladam obydwie ręce pod gilotyne i stawiam wszystko co mam ze ci cyrkowcy nie awansują do LM
Nie wiem jakim w ogóle cudem wywieźli jakiekolwiek punkty z Udine ich obrona zachowuje się jak dzieci we mgle a Icardi nie będzie wygrywał im każdego meczu do tego przeciwników mają niezlych. Ten klub sam w sobie jest komiczny gdyby nie pieniądze chińczyków to paletaliby się w środku tabeli nawet jeśli na kolejkę przed końcem będą mieli LM w zasięgu ręki to i tak to spartacza, takie ich DNA
Gagliardiny,Gabigole Rodriguezy nie pomogą

Swoją drogą pochwała z mojej strony dla ADL, wychodzi na to że faktycznie dobrze zainwestował pieniądze z Gonzalo chodzi mi szczególnie o Diaware i Zielińskiego będą mieli z nich pociechę i fury siana za jakiś czas


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 16:57

kawek pisze:Swoją drogą pochwała z mojej strony dla ADL, wychodzi na to że faktycznie dobrze zainwestował pieniądze z Gonzalo chodzi mi szczególnie o Diaware i Zielińskiego będą mieli z nich pociechę i fury siana za jakiś czas
Może i tak, tylko, że oprócz Milika to nie mają tam żadnej "9", a De Laurentis wzmocnił pomoc, która i tak była całkiem niezła (inna sprawa, że Jorginho w tym sezonie to cień piłkarza z poprzedniego).


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ODPOWIEDZ