Serie A: MERCATO 2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 15:34

Czy ja wiem, czy to taki "nieprzymyslany" plan :prochno:.

Jesli Icardi w kontrakcie nie ma % od sprzedazy do menadzera i strasznie chce odejsc z Mediolanu, to Wanda mu tę sprawę znacząco ułatwiła.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 15:37

Wiesz jakku, Inter to Inter, ale ujawnianie przez menedżera takich szczegółów na twitterze anonimowym osobom to dla mnie już nawet poniżej dna. Gdybym ja był dyrektorem sportowym od numeru tego dua nie odbierałbym po czymś takim w ogóle telefonów :confused2:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 16:16

Puscila farbe, skasowala, czyli cos jest na rzeczy. W przeciwnym razie nie pisalaby czegos takiego, nawet jesli ma w glowie siano. Icardi to robak, ale pilkarzem jest fantastycznym, wiec inter jego strate by odczul na pewno. W sprzedaz zawodnika do nas nie wierze - to najlepsze, co maja mediolanczycy do zaoferowania i w zyciu nie pozbeda sie tego na rzecz znienawidzonego rywala. Pjanic to byla wyjatkowa okazja (klauzula).


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 16:19

No to akurat dość jasne. Prędzej interiści spalą żywcem tego Dingdonga czy jak się tam ten nowy udziałowiec nazywa niż zgodzą się na sprzedaż Icardiego do nas.

Ale, nie dla klientów menedżerskich idiotów w tym klubie. Wyobraźcie sobie hipotetyczną sytuację, że tata czy mama Pogby piszą na twitterze, że musimy go sprzedać i, że dajmy na to 80 mln to nasza wycena. Wtedy jesteśmy w czarnej dupie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 18:57

RICTOR pisze:nie dla klientów menedżerskich idiotów w tym klubie
A sam Icardi lepszy? Sądząc po bzdurach, jakie potrafi wygadywać w luźnych wywiadach czasem mam wrażenie, że już ta jego partnerka jest bardziej kumata od niego.

Jest dwóch zawodników, których nie wyobrażam sobie w trykocie Juve. Totti, bo wiadomo, i Icardi, bo to, nazwijmy rzeczy po imieniu, tępak.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 19:05

Szczerze powiem, że nigdy nie widziałem żadnego wywiadu z nim, więc tym bardziej skoro to tępak to mimo, że też jednocześnie ponoć całkiem niezły piłkarz, mam nadzieję, że nikomu u nas w klubie nie przyjdzie do głowy na poważnie pomysł jego zatrudnienia.


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 10:47

Gazzetta dello Sport podaje, że Napoli na dniach kupi Witsela. Kluby uzgodniły kwotę odstępnego w wysokości 22 mln euro plus dodatki.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 17:21

- Auriemma dla Radio CRC - agent Pereyry jest w Neapolu i dogaduje ostatnie szczegoly przenosin swojego podopiecznego.

- Mediaset - agent Giaccheriniego udal sie do miejscowosci, w ktorej neapolitanczycy przygotowuja sie do nowego sezonu. To dosc zaskakujaca kandydatura, ale wydaje sie, ze byly pilkarz Juve jest naprawde bardzo blisko zespolu AdL.

- Tymczasem od Neapolu oddala sie Candreva, bo klub nie jest mu w stanie zaoferowac oczekiwanych zarobkow.

Na chwile obecna Witsel, Pereyra i Giaccherini bardzo blisko Napoli. Co ciekawe Sarri nie jest ponoc zbyt zadowolony, bo oczekiwal transferow Pjacy i Zielinskiego (pierwszy o krok od Juve, drugi blksko Milanu za kwote zblizona do 20 mln), a dostanie chocby Pereyre i Witsela, o ktorych nie prosil (Belg jest pomyslem de Laurentiisa).


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 19:06

Dwie oficjalki za Skyem:
Gacek w Neapolu.
Adriano opuszcza Barce i dołącza do Lazio ( to chyba trzeci obrońca który opuścił Barcelonę - po Danim i Bartra - do BVB).

Zas blisko Barcy jest Lucas Digne. A Roma kupiła Jesusa Juana za 10 mln z Interu.
Ajax podał na swojej oficjanej stronie, że Milik zostaje na przyszły sezon w Amsterdamie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 22:16

Do dziś nie śledziłem transferów naszej ligowej "konkurencji", ale jestem w szoku, że prawie 1/4 okienka za nami i widzę tylko 2 sensowne transfery: Tonelli w Napoli i Banega w Interze. Reszta jest na poziomie ligi belgijskiej czy holenderskiej.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 00:11

Milan chce chyba się odegrać za Pjace bo Lysy po Cuadrado wtyka znowu swojego nocha po Benatie ale nie wierzę żeby byli w tym przypadku dla nas jakimkolwiek przeciwnikiem


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 15:06

- Radio Kiss Kiss Napoli - niespodziewanie definitywnie upadl temat transferu Witsela do Napoli. Wszystko bylo juz dograne - Zenit mial otrzymac 25 mln, Belg 3,2 mln za rok gry i 4-letni kontrakt. Okazuje sie jednak, ze bardzo niezadowolony z takiego obrotu spraw byl... Sarri. Poinformowal AdL, ze da mu pograc w maks. 10 spotkaniach.

W temacie o naszym mercato pisze o transferze Pereyry do Napoli i rozwiazanej kwestii praw do wizerunku. Z tego samego powodu jednak Candreva raczej nie zasili tego klubu.

Od dluzszego czasu pojawiaja sie informacje o tym, ze Sarri psioczy i decyzje o transferach podejmuje sie za jego plecami. :ahsisi: Transfery innych we Wloszech poki co nie powalaja. Jak tak dalej bedzie odjedziemy reszcie stawki na dobre.


Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 15:11

De Sanctis w Monako.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 19:13

Gacek w Neapolu.
Arbeloa w Milanie za free.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 19:27

Robaku pisze:Gacek w Neapolu.

Przy okazji stwierdził, że zawsze marzył o grze dla Napoli.


ODPOWIEDZ