Serie A: MERCATO 2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 13:41

Baczu pisze:Joe Hart ma przejść dziś testy w Torino, marketingowo to na pewno strzał w dziesiątke, pytanie jak Hart wkomponuje się we włoski futbol. Byki się zbroją, właściwie brakuje im tylko klasowego następcy Glika (bo Ajeti, Rossettini, czy Castan po poważnym urazie to mimo wszystko nie jest poziom Polaka). Przy odrobinie szczęścia mogą spokojnie wywalczyć puchary, a patrząc na popisy Romy i interu mają szanse stać się takim troche włoskim Leicesterem i powalczyć o LM, zwłaszcza jeśli Belotti utrzyma forme a Ljajić i Falque wrócą do formy z odpowiednio Violi i Genoi.
A Ljajic nie dostał przypadkiem jakiejś kontuzji? W meczu z Milanem zszedł w pierwszej połowie, w ostatnim meczu też już w 26. minucie. To mu raczej mocno przeszkodzi w odbudowaniu formy :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 15:02

Hart juz wyladowal w Turynie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 15:10

Jaja z tym Hartem. Nie jest to może ścisły TOP, ale na pewno bardzo solidny bramkarz. Jego mankamentem jest to, że jest nierówny, ale gdy złapie formę, to... wysoka półka. No i ma ten pierwiastek geniuszu, który pozwala mu bronić piłki nie do wyjęcia. Jeszcze raptem rok(?) temu grał chyba mecz życia przeciwko Barcelonie. Ciekawe. Nie wierzę, że żaden mocniejszy klub się o niego nie starał.
Torino robi naprawdę imponujące zakupy.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 21:00

Jeszcze trochę, a główne derby Włoch będą derbami Turynu :hellyes:

Aha i oficjalnie Gabigol w Interze. Zmarnuje się tam :prochno: .


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 21:08

Nie ma się co przyzwyczajać do tego Harta, bo za rok go już w Toro nie będzie. Chłop zarabia w City ponad 4 miliony i to Angole, najwyraźniej w geście dobrej woli, będą płacić 60-70% jego pensji. Ale transfer zaskakujący, nie ma to tamto.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 21:29

Natknąłem się dziś na wywiad z Hartem, który poinformował, że od małego marzył o grze w... Juve. :prochno: -> LINK


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 21:39

Torino will do :rotfl:

Widać, że do Pepa to on miłością nie pała. Anyway, bramkarz, który jak ma formę to łapie piłki nie do wyjęcia, ale jak się zawiesi to puszcza farfocle, że aż boli.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 23:08

Ja się tylko chciałem zapytać, co by się stało w takiej sytuacji, klub płaci za zawodnika gruby hajs - a on oblewa testy medyczne - jak to by wtedy wyglądało? - Po prostu ciekawi mnie taka ewentualność.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 23:11

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja się tylko chciałem zapytać, co by się stało w takiej sytuacji, klub płaci za zawodnika gruby hajs - a on oblewa testy medyczne - jak to by wtedy wyglądało? - Po prostu ciekawi mnie taka ewentualność.
Jak to co! Reklamacja :prochno:

Wydaje mi się że pieniądze zostają dopiero przelane na konto sprzedającego w momencie złożenia podpisu pod kontraktem, a to zazwyczaj następuje po przejściu testów medycznych :).


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:23

Napoli walczy ciągle o Criscito - Criscito ponoć sam chce tam trafić. Nikola Maksimović którym interesowała się również Chelsea ma stać się ich zawodnikiem. Niby fajne te transfery, ale nie wróżę im nic specjalnego...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:28

Trzeba przyznać, że się Hart pięknie zareklamował kibicom Torino tą wypowiedzią :prochno: Generalnie też jestem zaskoczony tą decyzją - nikt w Anglii go nie chciał, czy klub/zawodnik odrzucił taki ruch?


Obrazek
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 01:13

Może chciał mieszkać w mieście gdzie jest jakiś klub liczący się w Europie?


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 01:59

Buffon się pewnie cieszy, bo już w wielu wypowiedziach napominał, że ceni tego bramkarza. Mimo że Anglik trafia do rywala, pewnie niedługo zostanie ciepło przywitany także przez naszego kapitana. Zaproszenie na włoską kawę i spaghetti już w drodze.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 02:12

Świetny ruch Torino, o ile Hart nie będzie miał problemów z aklimatyzacją. Anglik to czołówka golkiperów w ostatnich latach, mimo wpadek, które mu się przydarzają. Ciekaw jestem jak Torino rozwiąże jego sytuację w przyszłym roku, ale przynajmniej przez ten sezon będą mieli spokój między słupkami.

Swoją drogą to dziwię się, że żaden lepszy klub się nie rzucił na niego. :?


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:42

No właśnie ja też nie słyszałem o zainteresowaniu ze strony wielkich i możnych. Może nikt nie chce tak elektrycznego gościa kiedy wielu innych, solidnych na rynku?
Ponoć jeszcze Sunderland go chciał ale nie wiem czy się wycofali czy Hart sam podjął decyzję o przenosinach do Turynu. Niemniej, dla Toro i całej serie A jest to wartość dodana sportowo i marketingowo :)


ODPOWIEDZ