Serie A: MERCATO 2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 09:50

Nowy nabytek Romy - Mario Rui, pozyskany z Empoli zszedł z treningu z urazem, podobno więzadła krzyżowe.


TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 17:32

5-6 miesięcy przerwy... A stadion napotkal kolejne trudności. Tym razem politycy walczą o stołki. Dziki kraj


Forza Roma
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 18:30

TottiGol pisze:5-6 miesięcy przerwy... A stadion napotkal kolejne trudności. Tym razem politycy walczą o stołki. Dziki kraj
Nie dziki kraj, tylko roma jest zarządzana nieudolnie. Co roku wydaje kilkadziesiąt milionów euro, a w przeciągu 5 lat dotarli, jeśli się nie mylę, do finału PW, gdzie polegli z Lazio? Każdego okienka transferowego zarząd z Rzymu skupia się na masowym wykupie średniawych zawodników, głównie do ataku, podczas gdy obrona wygląda żałośnie. Serio, nie ma w tym nic złośliwego, tylko powtórzenie tego o czym wszyscy wiedzą, a mianowicie: na chwilę obecną jedynym ponad przeciętnym graczem jest Manolas, reszta to ligowe ogóry.

Rüdiger, Manolas, Rui ,Juan Jesus, Gyömber, Torosidis - płakałbym


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 18:53

Rudiger to nie ogór.


Knursen

Romanista
Romanista
Rejestracja: 03 stycznia 2014
Posty: 122
Rejestracja: 03 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 19:34

annihilator1988 pisze:
TottiGol pisze:5-6 miesięcy przerwy... A stadion napotkal kolejne trudności. Tym razem politycy walczą o stołki. Dziki kraj
Nie dziki kraj, tylko roma jest zarządzana nieudolnie. Co roku wydaje kilkadziesiąt milionów euro, a w przeciągu 5 lat dotarli, jeśli się nie mylę, do finału PW, gdzie polegli z Lazio? Każdego okienka transferowego zarząd z Rzymu skupia się na masowym wykupie średniawych zawodników, głównie do ataku, podczas gdy obrona wygląda żałośnie. Serio, nie ma w tym nic złośliwego, tylko powtórzenie tego o czym wszyscy wiedzą, a mianowicie: na chwilę obecną jedynym ponad przeciętnym graczem jest Manolas, reszta to ligowe ogóry.

Rüdiger, Manolas, Rui ,Juan Jesus, Gyömber, Torosidis - płakałbym
No mi się też chcę płakać, tyle że że śmiechu, jak czytam że Rudiger czy Rui to ligowe ogory. Poza tym ,,przypadkiem" gdzieś zgubiłeś Florenziego, który cały sezon grał na prawej obronie. Tylko nie pisz, że to nie obrońca, bo jeśli grał na tej pozycji w tylu meczach, to jest to aktualnie jedna z jego pozycji. Żeby było jasne, żaden z nich nie jest jakimś kocurem, ale nazywanie któregoś z nich ligowym ogorem jest śmieszne. Zresztą mamy jeszcze miesiąc na transfery i ważą się w tym czasie ogromne pieniądze z LM, obrona może się jeszcze zmienić.

Zgodzę się co do ogólnej polityki transferowej Romy - jest po prostu zła. Ciągła rotacja kluczowych graczy niczego nie ułatwia. Sabat potrafi znaleźć swietnych graczy, ale jest zakupoholikiem i przy okazji kupuje bandę szrotu, a sprzedawanie ważnych graczy nie sprawia mu trudności. Tylko czemu piszesz o tym w odpowiedzi na zarzut TottiGol, że Włochy to dziki kraj, bo biurokracja i polityka są straszne? Mam rozumieć, że to, że zarząd Romy działa po omacku na rynku transferowym oznacza, że musieli również sporządzić dokumentacje stadionu na kolanie?


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 19:51

Ja w ogóle nie wiem co ostatnimi laty Roma chciała osiągnąć. Spall to ogarnięty trener i zna się na swoim fachu. On może ma jakąś wizję, ale to co się działo w ciągu ostatnich 5 latach to do Romy przychodzili tak różni zawodnicy, że nie jestem w stanie uwierzyć, że była to jakaś z góry ustalona polityka i czyiś plan tylko wyglądało to tak jakby kupowali zawodników bo tak akurat najlepiej wychodziło np finansowo. Wygląda to chaotycznie.


kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 20:19

Manolas to jedyny konkretny obrońca w Romie.
Rudiger to może nie ogór, ale po kontuzji to będzie wielka niewiadoma. Castan też do momentu kontuzji był dobry...
Mario Rui jest solidny z możliwością rozwoju, a Florenzi jest dobry do momentu gdy nie musi bronić.
O reszcie nawet nie ma sensu pisać.
W ataku te chaotyczne ruchy i ciągłe zmiany nie są tak odczuwalne, ale tak "budować" obrone :facepalm:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 20:47

Knursen pisze:
annihilator1988 pisze:
TottiGol pisze:5-6 miesięcy przerwy... A stadion napotkal kolejne trudności. Tym razem politycy walczą o stołki. Dziki kraj
Nie dziki kraj, tylko roma jest zarządzana nieudolnie. Co roku wydaje kilkadziesiąt milionów euro, a w przeciągu 5 lat dotarli, jeśli się nie mylę, do finału PW, gdzie polegli z Lazio? Każdego okienka transferowego zarząd z Rzymu skupia się na masowym wykupie średniawych zawodników, głównie do ataku, podczas gdy obrona wygląda żałośnie. Serio, nie ma w tym nic złośliwego, tylko powtórzenie tego o czym wszyscy wiedzą, a mianowicie: na chwilę obecną jedynym ponad przeciętnym graczem jest Manolas, reszta to ligowe ogóry.

Rüdiger, Manolas, Rui ,Juan Jesus, Gyömber, Torosidis - płakałbym
No mi się też chcę płakać, tyle że że śmiechu, jak czytam że Rudiger czy Rui to ligowe ogory. Poza tym ,,przypadkiem" gdzieś zgubiłeś Florenziego, który cały sezon grał na prawej obronie. Tylko nie pisz, że to nie obrońca, bo jeśli grał na tej pozycji w tylu meczach, to jest to aktualnie jedna z jego pozycji. Żeby było jasne, żaden z nich nie jest jakimś kocurem, ale nazywanie któregoś z nich ligowym ogorem jest śmieszne. Zresztą mamy jeszcze miesiąc na transfery i ważą się w tym czasie ogromne pieniądze z LM, obrona może się jeszcze zmienić.

Zgodzę się co do ogólnej polityki transferowej Romy - jest po prostu zła. Ciągła rotacja kluczowych graczy niczego nie ułatwia. Sabat potrafi znaleźć swietnych graczy, ale jest zakupoholikiem i przy okazji kupuje bandę szrotu, a sprzedawanie ważnych graczy nie sprawia mu trudności. Tylko czemu piszesz o tym w odpowiedzi na zarzut TottiGol, że Włochy to dziki kraj, bo biurokracja i polityka są straszne? Mam rozumieć, że to, że zarząd Romy działa po omacku na rynku transferowym oznacza, że musieli również sporządzić dokumentacje stadionu na kolanie?
Nie obraź się, ale jeżeli chodzi o Florenziego to fakt, iż jest wystawiany na obronie nie powoduje z automatu, że jest dobrym obrońcą. Jak ktoś słusznie zauważył w grze do przodu prezentuje się bardzo fajnie, natomiast umiejętności czysto defensywne ma raczej dość marne. Castan po kontuzji to kompletna porażka. Rudiger w drugiej połowie sezonu prezentował się przyzwoicie, ale co z nim będzie po urazie? Tego nie wie nikt. W dodatku nie udało wam się zatrzymać Digne. Nie ma się co śmiać, bo prawda jest taka, że obronę macie marną i transfer jednego piłkarza tego nie naprawi, a 2-3 obrońców raczej nie kupicie w tym oknie, nawet jak uda się zakwalifikować do LM, czego Romie gorąco życzę.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2016, 21:52

Knursen pisze: Tylko czemu piszesz o tym w odpowiedzi na zarzut TottiGol, że Włochy to dziki kraj, bo biurokracja i polityka są straszne? Mam rozumieć, że to, że zarząd Romy działa po omacku na rynku transferowym oznacza, że musieli również sporządzić dokumentacje stadionu na kolanie?
Masz rozumieć, że jedynym osiągnięciem niekompetentnego zarządu romy jest zbudowanie miniatury stadionu oraz pokazywanie komputerowych projektów. Nic poza to. Juventusowi jakimś cudem udało się wprowadzić w życie swój projekt, w tym "dzikim" kraju. O Florenzim zapomniałem, że gra w obronie, ciekawe czemu? :lol: Rudigier babolił przez ładny okres czasu, później przykuł uwagę Chelsea, ale tam grają większe pokraki niż on, więc byłby dla nich tanim wzmocnieniem


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2016, 09:10

Juventus nie budował w Rzymie. Nie budował nawet w Turynie. I, co najważniejsze, nie budował w nowej lokalizacji. Trudno nawet nazwać to budowaniem, to była bardziej przebudowa. To kolosalna różnica. Zbudowali makietę? Pokazali parę komputerowych projektów? Zasadniczo zabierając głos w sprawach , o których masz blade pojęcie tracisz na wiarygodności... Albo nie przemyślałeś tego. Wtedy tracisz na czymś więcej


Forza Roma
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2016, 09:48

Czy ktoś orientuje się może, gdzie można znaleźć spis wszystkich transferów z/do klubów SerieA ?

Edit:
@PlanetJuve
, dzięki :ok:
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2016, 10:05 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2016, 09:52

Sila Spokoju pisze:Czy ktoś orientuje się może, gdzie można znaleźć spis wszystkich transferów z/do klubów SerieA ?
Tutaj sprawdzisz

http://www.goal.com/it/news/2/serie-a/2 ... ID=SP_TS_6


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2016, 10:06

Sila Spokoju pisze:Czy ktoś orientuje się może, gdzie można znaleźć spis wszystkich transferów z/do klubów SerieA ?

Edit:
@PlanetJuve
, dzięki :ok:
Jak coś to... ja w 1 poście staram się na bieżąco aktualizować... :roll: Myślałem, że każdy wie. Pomijam te jakieś juniorskie, skomplikowane transfery, ale to co jest najistotniejsze, na pewno tam jest.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2016, 10:12

Dragon pisze:
Sila Spokoju pisze:Czy ktoś orientuje się może, gdzie można znaleźć spis wszystkich transferów z/do klubów SerieA ?

Edit:
@PlanetJuve
, dzięki :ok:
Jak coś to... ja w 1 poście staram się na bieżąco aktualizować... :roll: Myślałem, że każdy wie. Pomijam te jakieś juniorskie, skomplikowane transfery, ale to co jest najistotniejsze, na pewno tam jest.
Super, działaj tak dalej, zawsze łatwiej jest ogarnąć tylko transfery znaczące, niż wszystkie :)

P.S. Rzeczywiście dobra robota, ładnie podsumowane :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 31 lipca 2016, 21:12

Według Repubblica - lcardi i Nara wybrali dom w Neapolu... Cena 45 tysięcy miesięcznie - oj musieli drożej niż Pipita - szpila jakaś czy co? :smile: Co do samych negocjacji w tym transferze, cena ma wynieść 45-50 mln plus Gabbiadini.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ