Serie A: MERCATO 2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 16:21

Vincitore pisze:Podobno Milik w Napoli za 32 mln euro. :whistle:
Skąd masz to info? ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 16:23

Vincitore pisze:Podobno Milik w Napoli za 32 mln euro. :whistle:
Może nie do końca związane z Serie A, ale ja wczoraj czytałem, że Atletico bliskie jest porozumienia z Sevillą odnośnie Gameiro. Transfer miałby wynieść, uwaga uwaga, 40 parę baniek. Facet, które głównie kojarzę z bycia rezerwowym. No, nie licząc poprzedniego sezonu. A warto dodać, że ten niegdyś wielki talent jest pół roku starszy od Pipity. 90 baniek za Higuaina to sporo, naprawdę sporo. Zbyt dużo nawet. ALE. Skoro ci wyżej wymienieni mają iść za takie kwoty, to ja już nie jestem zdziwiony ceną za Gonzalo. Przecież Oni nawet nie stali Argentyńczyka
Ej, co tak cicho w lidze?
Roma - nic.
Milan - nic.
Inter - nic.
Napoli - nic.
Fiorentina - nic.
Te drużyny chcą powalczyć w LE/LM? Nie wydaje mi się.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 16:26

wojczech7 pisze:
Vincitore pisze:Podobno Milik w Napoli za 32 mln euro. :whistle:
Skąd masz to info? ;)
Cały piłkarski twitter o tym trąbi.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 16:35

wojczech7 pisze:
Vincitore pisze:
wojczech7 pisze:
Skąd masz to info? ;)
Cały piłkarski twitter o tym trąbi.
Wiem, wiem. Możliwe, że maczałem w tym palce... ;) Czy wcześniej ktoś/coś?
Czyżbyś strollował 3/4 polskiego twittera i Przegląd Sportowy? :D Włosi jeszcze tematu nie podłapali i trochę mnie to dziwiło.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2016, 16:01 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 23:34

pablo1503 pisze:Ej, co tak cicho w lidze? Roma - nic.
A te dwa cudaki z Amazonii? roma przypomina mi Ukraińców, którzy sami o sobie mówią "Pan ...", kiedy w rzeczywistości są małymi szarakami


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 23:50

Oczywiście! Media wiedzą ile Napoli ma teraz kasy i wymyślają :D
Chociaż, ja uważam że transfer Milika o Napoli byłby kapitalnym wyborem dla tego młodego chłopaka, mógłby tam się niesamowicie rozwinąć i nabrać doświadczenia z obrońcami w najbardziej defensywnej lidze świata :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 00:29

Sky takze potwierdza, ze Milik jest bardzo blisko Napoli. Chlopak nie pojawil sie dzis ponoc nawet na lawce przy okazji istotnego kwalifikacyjnego meczu Ajaxu. Zawodnika bardzo chce miec u siebie Sarri, a Sportitalia twierdzi, ze Polak znajduje sie na 3. miejscu na liscie zyczen Giuntoliego, ale z uwagi na trudnosci z pozyskaniem Moraty czy Icardiego mialby sie stac glownym celem.

Wanda potwierdzila, ze wszyscy w Napoli chca Icardiego. inter jednak nie chce o tym slyszec i odrzucil kolejna juz, bo trzecia oferte. Do gry wkroczyl Thohir i stanowczo wykluczyl sprzedaz zawodnika, mimo otrzymanych ofert. Ma porozmawiac z zawodnikiem i skonczy sie pewnie przedluzeniem umowy.

Co ciekawe Sky twierdzi, ze Milik nie wykluczalby Icardiego i Napoli chcialoby ich obu.


Knursen

Romanista
Romanista
Rejestracja: 03 stycznia 2014
Posty: 122
Rejestracja: 03 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:04

annihilator1988 pisze:
pablo1503 pisze:Ej, co tak cicho w lidze? Roma - nic.
A te dwa cudaki z Amazonii? roma przypomina mi Ukraińców, którzy sami o sobie mówią "Pan ...", kiedy w rzeczywistości są małymi szarakami
Roma przy swojej sytuacji FFP musi niestety mieć pewność, że zagra w LM, żeby mieć za co kupować kogokolwiek ciekawszego. Także nie spodziewałbym się ruchów ze strony Sabata przynajmniej przed pierwszym meczem eliminacji.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:46

Dziennik L'Equipe napisał, że SSC Napoli doszło do porozumienia z Olympique Lyon w sprawie transferu Corentina Tolisso. Wcześniej o prawdopodobnym powodzeniu transferu pisał m. in. Gianluca Di Marzio. Transakcja zamknie się w kwocie ok. 26 mln euro.

Tego Tolisso? :rotfl:
Obrazek


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 14:03

Kolonia polaków znów się powiększa. Karol Linetty ma przejść na dniach testy medyczne w Sampdorii. Chłopa chyba na oczy nie widziałem, ale kiedyś czytałem, że spory talent. Czy rzeczywiście? Się okaże.


Obrazek
kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 14:19

pablo1503 pisze:Ej, co tak cicho w lidze?
Roma - nic.
Milan - nic.
Te drużyny chcą powalczyć w LE/LM? Nie wydaje mi się.
roma sporo się wzmocniła, więcej niż się wydaje.
wykupiła większość wypożyczonych zawodników jak rudiger czy el shaarawy. niestety dla romy nie udało się dogadać z psg w sprawie digne, a szkoda. wolno się rozkręcał ale jak już zaczął grać o trudno było sobie wyobrazić skład rzymian bez niego. za niego doszedł rui z empoli. zebrał dobre recenzje za ostatnie sezony, ale osobiscie nie uważam go za dobrego grajka. kupiony został również gerson, barcelona interesowała się nim jakiś czas i na pewno talent ma, gorzej możę być z główką. z tego co czytałem to raczej długo w romie nie pobędzie. mówił coś, ze roma to tylko przystanek i miejsce do nauki. jak nie wypaili to będzie heit, sprawdzi się to odejdzie przy pierwszej okazji.

wykupieni ze słabszych klubów zostali też młodzi zdolni, jak nura czy sadiq. licze po cichu, ze ten drugi wypiali i wzmocni w przyszłośći juve. bardzo lubie tego chłopaka :D nie bez przyczyny chciała go borussia i arsenal. na dobrych warunkach sprzedany został tez sanabria do hiszpani. zapewniając sobie w przyszłosci możliwosć odkupienia za małą kase.

największym sukcesem jest jednak zatrzymanie kluczowych graczy jak nainggolan. co prawda odszedł pjanić, ale on grał bardzo w kratkę i sporo osób jest zadowolona, ze to własnie on odszedł a nie belg.

w milanie to dopiero jest ciekawie. nie wiem skąd oni chcą kase na zaze wytrzasnąc, ale to już nie mój problem :C póki w klubie władze ma galliani z berlusconim, nie wróże mediolańczykom powrotu do ligi mistrzów.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:45

Postanowiłem się zabawić i ułożyć najlepszą moim zdaniem 11-tkę Serie A.

Najlepsze 3-5-2 złożone z graczy Serie A:

Higuain - Dybala
A.Sandro - Pogba - Pjanic - Nainggolan - D.Alves
Chiellini - Bonucci - Barzagli
Buffon


10 graczy Juve
1 gracz Romy


Rezerwowe 3-5-2 złożone z graczy Serie A:

Insigne - Icardi
Bonaventura - Hamsik - Marchisio - Khedira - Candreva
Manolas - Benatia - Koulibaly
Perin


3 graczy Juve
3 graczy Napoli
1 gracz Milanu
1 gracz Lazio
1 gracz Interu
1 gracz Romy
1 gracz Genoi


I jeszcze taka dygresja do sytuacji Milanu: szkoda, że nie dogadali się jeszcze z Chińczykami i nie mają tych 100 mln na transfery. Wzięliby Caceresa (za darmo), Hernanesa (za 10-12 mln), Pereyrę (za 15-20 mln), Leminę (za 20 mln) i Zazę (za 25 mln) za ok. 75 mln i mieliby 5 graczy do pierwszego składu. To dobrzy gracze na obecny Milan.


Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 18:05

Obrazek

Milik na testach w Napoli.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 18:46

jaram się na Milika w Neapolu. Fajnie bedzie. Lientty do Sampy, może Mączyński do Chievo, a podobno Pazdan jest chetny na włoską. Jakoś przezyjemy odejscie Glika.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 19:55

Szkoda, bo chciałem Milika u nas :sad: Jestem bardzo ciekawy jego postawy we Włoszech i mam przeczucie, że on swoim stylem gry oraz warunkami fizycznymi wpasuje się idealnie w Serie A.

PS. Milik będzie królem strzelców w tym sezonie. :prochno:


ODPOWIEDZ