Liga Europy 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 13:35

No i proszę. Lazio trafia najlepiej, jak się da. W ćwierćfinałach może być tylko jedna Angielska drużyna. Kto by wczoraj pomyślał, że tak się sytuacja odwróci.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 15:51

Marat87 pisze:Nie zgadzam się z tezą, że nie jest potrzebny silny Milan czy jakaś inna drużyna, która będzie dobrze grać w LM, ale przez to też Juventus będzie miał mniej pucharów.
Ostatnio pisał o tym Leszek Milewski na Weszło. Do rozwoju potrzebny jest wielki rywal/rywale. To oni powodują, że nie spoczywasz na laurach, tylko kombinujesz, jak tu kupić lepszych zawodników. Potem wychodzi taki Juventus przeciwko Bayernowi, a na forum piszą, że ten czy tamten obsrany. No a kiedy niby ma taki piłkarz nabrać doświadczenia, jak w lidze grając nawet na półgwizdka ogrywa większość zespołów?
O, jak mądrze :ok: . Wiadomo, że coś kosztem czegoś, ale silniejsza liga mimo wszystko ma raczej więcej plusów niż minusów. Pewna polaryzacja też jest wskazana, zbyt wiele silnych ekip może doprowadzić do sytuacji, którą obserwujemy teraz w Anglii, a nie ma ona miejsca w Primera Division, czy Bundeslidze.
Hiszpański przykład pokazuje, że Włosi wcale nie potrzebują wielkich drużyn żeby odnosić sukcesy w Lidze Europejskiej. Wystarczą bardzo dobre, które będą chciały pokazywać się z jasnej strony w tych rozgrywkach. Odnoszę wrażenie, że w Serie A wszyscy z czołówki próbują nas gonić, najlepiej drogą na skróty, zamiast patrzeć tylko na siebie i systematycznie rozwijać klub.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 16:28

Arbuzini pisze: Odnoszę wrażenie, że w Serie A wszyscy z czołówki próbują nas gonić, najlepiej drogą na skróty, zamiast patrzeć tylko na siebie i systematycznie rozwijać klub.
To jest bardzo mądre i trafne stwierdzenie. Wszyscy myślą, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w pół roku czy tam rok można zbudować to samo co Juventus. I nie mówię tutaj tylko o stadionie czy o składzie, ale uporządkowanie spraw finansowych czy odpowiednia mentalność jest też istotnym aspektem. Ciągle to samo, tylko rywal się zmienia, Roma, Napoli, inter każdy już, niby jest tuż tuż za Juventusem, a potem się okazuje, że to "tuż tuż" to "lata świetlne" i tylko piany na pyskach przybywa.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 16:40

delarudii pisze:Ja bym się spierał, czy BVB - Spurs czy ManU - Lpool jest ciekawszym meczu. Oba są bardzo interesujące. Znając UEFA pewnie zostaną rozegrane o tej samej porze :prochno:
Oba mecze o innej porze;) Lecz gdyby były o tej samej godzinie to jak dla mnie nie ma żadnego dylematu...BVB kontra Koguty to pojedynek dwóch faworytów do wygrania LE.

Lazio ma duże szanse na ćwierćfinał. Liczę na nich :)


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 21:11

Ktoś się orientuje czy nc+ transmituje gdzieś mecz Liverpool - Manchester United ? Albo jestem ślepy albo wolą od razu powtórzyć Borussię z Tottenhamem i Bilbao z Valencią.
pennyroyal pisze:Na Eurosport 1 leci na żywo.
Dzięki !
Ostatnio zmieniony 10 marca 2016, 21:23 przez koki90, łącznie zmieniany 1 raz.


pennyroyal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2016
Posty: 16
Rejestracja: 10 marca 2016

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 21:12

koki90 pisze:Ktoś się orientuje czy nc+ transmituje gdzieś mecz Liverpool - Manchester United ? Albo jestem ślepy albo wolą od razu powtórzyć Borussię z Tottenhamem i Bilbao z Valencią.
Na Eurosport 1 leci na żywo.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 21:18

Lazio miało świetną okazję by prowadzić, ale uczyniła to Sparta, świetny gol. Szczerze mówiąc mocno liczę na awans Lazio do 1/4 :whistle:


pennyroyal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2016
Posty: 16
Rejestracja: 10 marca 2016

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 22:10

Wojtek pisze:Lazio miało świetną okazję by prowadzić, ale uczyniła to Sparta, świetny gol. Szczerze mówiąc mocno liczę na awans Lazio do 1/4 :whistle:
Do połowy 1-1 z przewagą po stronie Lazio, więc być może będzie jedna włoska drużyna w ćwierćfinałach europejskich pucharów.
Kto by pomyślał, że będzie to akurat Lazio.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 06:56

No to Lazio podobnie jak w 1/16 remisuje w Pradze co stawia ich w roli faworyta w kontekście awansu do ćwierćfinału. Nie oglądałem wczorajszego meczu, ale widząc po składzie to chyba wszystkie siły rzucają na obecne rozgrywki. Zresztą nie ma się co dziwić bo co innego im w tej chwili pozostało. Ciekawe tylko jak daleko z taką formą są w stanie dać radę zajść? I mimo, że słabo się spisują w obecnym sezonie to też na nich liczę i trzymam za nich kciuki, mam jeszcze nadzieję, że nie tylko za jako jedynego przedstawiciela z serie a w europejskich rozgrywkach. Jak do tej pory włosi mają słabiutką tą fazę pucharową, na dziesięć meczy tylko jedno zwycięstwo, naprawdę spory niedosyt jest pozostaje z tego powodu.

Nie najlepiej też wg niektórych (choć może tylko jednego w osobie pana-lidera) :) reprezentanci najlepszej ligi Europy z sześciu zespołów, które zameldowały się na etapie 1/8 już teraz można powiedzieć, że zostaną tylko dwie ekipy :smile: . Co innego drużyny z Hiszpanii, z których to najprawdopodobniej może odpaść tylko jedna ekipa i to w dodatku w bratobójczym pojedynku no, ale w tym przypadku to już taka tradycja i nie ma się specjalnie co dziwić.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 19:47

Fenomenalny mecz Lazio ze Spartą w Rzymie! Po pierwszej połowie przegrywają tylko 0-3!

Gonimy Brytoli! :facepalm:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 20:09

Cobra pisze:Fenomenalny mecz Lazio ze Spartą w Rzymie! Po pierwszej połowie przegrywają tylko 0-3!

Gonimy Brytoli! :facepalm:
Okropny sezon dla Włochów ...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 20:10

Kurde miałem obejrzeć ten mecz, nie wiem czemu myśląc, że będzie on o 21. Wchodzę sobie na livemecz chcąc sprawdzić wyniki wcześniejszych meczy, patrzę :shock: a tu Lazio dostaje w dupę do przerwy 0 - 3. Nie normalnie nie mogę to naprawdę już jakaś tragedia z tymi włoskimi zespołami w tym sezonie w fazie pucharowej :mad2: Co jak co, ale w tym akurat przypadku przynajmniej to Lazio powinno obronić jeszcze w tej fazie honor Włochów a tutaj taki rezultat :angry:. Nie ma się chyba tez co oszukiwać, ze jednak Serie A jest po prostu słaba (no może oprócz JUVE) a ten poprzedni sezon to raczej był tylko jednorazowy wyskok. Obym się mylił i w przyszłym sezonie wyglądało to o wiele lepiej.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 20:11

Agonia włoskiej piłki trwa w najlepsze. Serie a została ostatnio zaszlachtowana, zarówno w LM jak i w LE i krwawi obficie.
To jest żałosne. Jeżeli ludzie w Włoszech, którzy mają możliwości cokolwiek zmienić w tej sprawie tego nie widzą, to nawet nie jest mi ich żal.
Lada moment serie a będzie na poziomie ligi holenderskiej, albo portugalskiej. Tyle z niegdyś dumnego calcio zostanie.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 20:40

Nasz wynik powinien wyglądać tak samo wczoraj, jak dzisiaj Sparty :prochno:


Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 21:57

zbysioJuve pisze: Kurde miałem obejrzeć ten mecz, nie wiem czemu myśląc, że będzie on o 21. Wchodzę sobie na livemecz chcąc sprawdzić wyniki wcześniejszych meczy, patrzę :shock: a tu Lazio dostaje w dupę do przerwy 0 - 3.
Również meczu nie oglądałem, ale po pierwszym meczu nie spodziewałem się takiego wyniku. Sądziłem, że Lazio wygra u siebie notabene nie jest jakimś hiper faworytem Ligi Europejskiej.
Jako kandydata, który może coś ugrać sugerowałem Napoli, ale odpadli fazę wcześniej.


ODPOWIEDZ