Liga Europy 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 19:50

Czerwone Giabły 1:1 do przerwy? o matko bosko...co tu sie staneło? :smile:

Co do Violi, jak se radzą, bo oglądam Villareal-Napoli?


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 19:52

AdiJuve pisze:Hm ten karny dla Tottenhamu w sumie mógł nie być odgwizdany, bo jednak gracz Tottków nadepnął na Tomovicia i upadł.
Właśnie mi tez tak się wydawało, że tam żadnego faulu nie było i sędzia popełnił błąd.

Jedno nie ulega wątpliwości, że gra Violi w tym spotkaniu pozostawia dużo do życzenia. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze dzisiaj mogą pogrzebać swoje szanse na awans. Dwie szanse zmarnowane przez Zarate :facepalm: a szczególnie ta pierwsza nie wiem jak on tego nie strzelił.
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2016, 19:54 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 19:53

Hed pisze:Czerwone Giabły 1:1 do przerwy? o matko bosko...co tu sie staneło? :smile:

Co do Violi, jak se radzą, bo oglądam Villareal-Napoli?
Źle nie grają mieli jedną 100% sytuację ale co tam wyczynił Bernardeschi to wie chyba tylko on sam, jak p[siałem ewidentna czerwień dla gracza Tottków i ten karny taki 50/50,


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 19:56

Póki co to Viola ma trochę pecha z tą kartką, bo za takie kopnięcie koleś powinien dostać nie tylko czerwo ale i z dwa, trzy mecze dyskwalifikacji. Karny też taki pół na pół. Na pewno mają szansę, ale muszą poprawić grę, bo momentami wygląda to tragicznie.

A jak sobie radzi Napoli?


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 19:57

AdiJuve pisze:
Hed pisze:Czerwone Giabły 1:1 do przerwy? o matko bosko...co tu sie staneło? :smile:

Co do Violi, jak se radzą, bo oglądam Villareal-Napoli?
Źle nie grają mieli jedną 100% sytuację ale co tam wyczynił Bernardeschi to wie chyba tylko on sam, jak p[siałem ewidentna czerwień dla gracza Tottków i ten karny taki 50/50,
Adi z tą setką to chyba był Zarate badź Alonso, ale chyba ten pierwszy.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 19:57

Ja oglądam Viola Totenham. Niby lepiej Fiora wygląda niż wczoraj Roma, no ale pupy nie urywa swoją grą - dość nudny mecz.
Liczę na poprawę ich gry w drugiej połowy i wygraną.

Ach, Llorente Gol z Molde :D
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2016, 19:59 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 19:57

W LM Naplety też będą oszczędzać ludzi, bo przecież trzeba pokonać Juve we Włoszech, co nigdy się nie uda? :D Niech zajdą jak najdalej, ale tylko ze względów wszystkim oczywistych. W 2. połowie Higuain albo Insigne albo obydwoje. Gabbiadini kompletnie nie odnajduje się na szpicy, kompletnie. Ale czy oni mają kogoś innego oprócz Igły?

PS: Piszczu gol :D


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 20:03

delarudii pisze:Póki co to Viola ma trochę pecha z tą kartką, bo za takie kopnięcie koleś powinien dostać nie tylko czerwo ale i z dwa, trzy mecze dyskwalifikacji. Karny też taki pół na pół. Na pewno mają szansę, ale muszą poprawić grę, bo momentami wygląda to tragicznie.

A jak sobie radzi Napoli?
Napoli bez zęba, ale Villareal również, typowy mecz na 0:0, bez emocji, być może coś drgnie w drugiej połowie, Neapol widać że czeka na rewanż.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 20:05

Llorente już drugi gol, czyżby jego rekord w tym sezonie? :D


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 20:09

przykro mi to stwierdzić ale jak widać UEFA zaczyna bronić Anglikom tego 3 miejsca i pewnie tanio nam go nie oddadzą, będziemy musieli się z Bayernem wznieść na szczyt możliwości i nie dawać powodów do "błędów" jeśli chcemy przejść dalej... Viola nie ma szans, szkoda im dalej biegać


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 20:19

Maly pisze: Viola nie ma szans, szkoda im dalej biegać
No a jednak, jednak! Bernardeschi, czapki z głów - Światowy Gol! :D


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 20:26

ForzaItanimulli3vujcm pisze:No a jednak, jednak! Bernardeschi, czapki z głów - Światowy Gol! :D
Rykoszet, ale i tak mam nadzieję, że Conte da mu szanse przed EURO (hmm, powtarzam się).

Swoją droga, pokazali przez chwilę Conte i Lippiego na trybunach, komentatorzy z Eurosportu skwitowali to kompletną ciszą. Mam małe podejrzenia, że nie rozpoznali tych panów.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 20:35

Manchester United :rotfl:

Co ciekawe, jeszcze wczoraj według bukmacherów 2 największymi faworytami do wygrania LE byli Borussia i właśnie ManU.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 20:38

zbysioJuve pisze:
AdiJuve pisze:
Hed pisze:Czerwone Giabły 1:1 do przerwy? o matko bosko...co tu sie staneło? :smile:

Co do Violi, jak se radzą, bo oglądam Villareal-Napoli?
Źle nie grają mieli jedną 100% sytuację ale co tam wyczynił Bernardeschi to wie chyba tylko on sam, jak p[siałem ewidentna czerwień dla gracza Tottków i ten karny taki 50/50,
Adi z tą setką to chyba był Zarate badź Alonso, ale chyba ten pierwszy.
Tak Zarate tam strzelał, ale chodzi mi o to kto tam zgrywał po tej centrze Iliciia może to był faktycznie Alonso, ale spartolił to koncertowo, wystarczyło tylko delikatnie trącić piłkę a nie bez sensu zgrywać do tyłu.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 20:43

AdiJuve pisze:
zbysioJuve pisze:
AdiJuve pisze: Źle nie grają mieli jedną 100% sytuację ale co tam wyczynił Bernardeschi to wie chyba tylko on sam, jak p[siałem ewidentna czerwień dla gracza Tottków i ten karny taki 50/50,
Adi z tą setką to chyba był Zarate badź Alonso, ale chyba ten pierwszy.
Tak Zarate tam strzelał, ale chodzi mi o to kto tam zgrywał po tej centrze Iliciia może to był faktycznie Alonso, ale spartolił to koncertowo, wystarczyło tylko delikatnie trącić piłkę a nie bez sensu zgrywać do tyłu.
Jeśli chodzi o akcję gdzie Ilicic centrował na długi róg, to gościem, który zwalił był Bernardeschi. Nie wiem czy podawał do Zarate czy strzelał, ale spieprzył koncertowo.


ODPOWIEDZ