Liga Europy 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 06 listopada 2015, 08:51

Czachor pisze:Strata do Anglików wygląda tak, tylko dlatego, że po tej kolejce MC zostały już naliczone punkty za awans z grupy(5pkt) gdyby nie te punkty, w tym sezonie już Włosi mieliby naliczonych tyle samo pkt co Anglia.
O właśnie i od razu człowiek staje się mądrzejszy :) , ponieważ u Włochów te punkty mi się zgadzały po tej kolejce a u Anglików jakoś nie za bardzo a i ta ich przewaga jakby się trochę zmniejszyć to trochę jeszcze urosła (oczywiście chodzi mi o ogólny ranking a nie w tym sezonie). Czyli te 5 pkt. bonusu przyznaje się bezpośrednio po awansie a nie po zakończeniu fazy grupowej jak myślałem. A i miałbym jeszcze takie jedno pytanie, które już pewnie było wałkowane, ale tak tylko jeszcze dla przypomnienia na przyszłość mogłoby się przydać. Otóż mniemam, że za wyjście z grupy LE nie przyznaje się żadnych punktów bonusowych?


Czachor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 240
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2015, 08:55

zbysioJuve pisze:
Czachor pisze:Strata do Anglików wygląda tak, tylko dlatego, że po tej kolejce MC zostały już naliczone punkty za awans z grupy(5pkt) gdyby nie te punkty, w tym sezonie już Włosi mieliby naliczonych tyle samo pkt co Anglia.
O właśnie i od razu człowiek staje się mądrzejszy :) , ponieważ u Włochów te punkty mi się zgadzały po tej kolejce a u Anglików jakoś nie za bardzo a i ta ich przewaga jakby się trochę zmniejszyć to trochę jeszcze urosła (oczywiście chodzi mi o ogólny ranking a nie w tym sezonie). Czyli te 5 pkt. bonusu przyznaje się bezpośrednio po awansie a nie po zakończeniu fazy grupowej jak myślałem. A i miałbym jeszcze takie jedno pytanie, które już pewnie było wałkowane, ale tak tylko jeszcze dla przypomnienia na przyszłość mogłoby się przydać. Otóż mniemam, że za wyjście z grupy LE nie przyznaje się żadnych punktów bonusowych?
Nie za wyjście z grupy w LE nie ma dodatkowych pkt


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 listopada 2015, 13:21

Tymczasem sympatyczni kibice Lecha się popisali :facepalm2:



Twitter już huczy:







BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 listopada 2015, 22:32

No Włosi przyzwoicie w LE :)

Lazio - Dnipro 3-1
Basel - Fiorentina 2-2

W trwającym meczu po 70 mimutach
Brugge - Napoli 0-1

Punkty są i pewnie jeszcze dojdą dziś

Edit: Napoli dowiozło do końca 1 bramkową przewagę! Jest Dobrze Italio!

:bravo:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2015, 23:35

Za ten sezon dogonili i wyprzedzili Anglików. Dokładne o 0,25 pkt.

Włochy 8,5
Anglia 8,25

Ogólny ranking za 5 lat: Anglia 70.284, Italia 67.439 ; przegrywają na dzień dzisiejszy o 2,845.

W ramach przypomnienia dodam, że w przyszłym roku odpada sezon 11/12 w którym Włosi do Anglii tracili 3,893.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 listopada 2015, 08:26

ForzaItanimulli3vujcm pisze:No Włosi przyzwoicie w LE :)
Ufff, no i dobrze :bravo:. Choć tak szczerze to myślałem, że o wiele gorzej to po tej kolejce będzie wyglądać. A tu nawet przy odrobinie szczęścia wyglądałoby to jeszcze lepiej. Chodzi mi tu o mecz Fiorentiny z Basel. Oglądałem druga połowę tego meczu i mimo gry w osłabieniu przy prowadzeniu 2-1, Viola mogła to dowieźć do końca. Gospodarze mimo iż mieli przewagę to jednak nie potrafili stworzyć sobie jakiejś dobrej dogodnej sytuacji a wszystkie ich akcje rozbijały się na dobrze grającej defensywie gości. Dopiero po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i wybiciu piłki przed pole karne, wyszedł jednemu z zawodników gospodarzy strzał i doprowadzili tym sposobem do wyrównania.

Dobrze jest też bo te wyniki pokazują, że jednak nie ma i w tym sezonie olewania tego pucharu i każdy z zespołów chce nadal w nim walczyć.
Podsumowując to wszystko to wynika z tego, że już po 5 kolejkach wszystkie zespoły angielskie są pewne gry w europejskich pucharach po nowym roku (bądź to w LE bądź to w LM) natomiast wśród Włochów, Fiorentinie pozostaje postawić kropkę nad i w ostatnim swoim meczu z Belenenses (wystarczy im remis) no i Roma przy bardzo nie sprzyjających okolicznościach (porażka z Bate, przynajmniej remis Bayeru z Barsą) może jeszcze całkowicie odpaść z rozgrywek pucharowych. Nie mniej jednak na tą chwilę wygląda to obiecująco. Choć może trochę martwić ta duża liczba angielskich zespołów w fazie pucharowej. I jak nie zaczną szybko odpadać to ciężko będzie wyprzedzić ich w tym sezonie. No, ale cóż trzeba wierzyć :D


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 listopada 2015, 09:00

zbysioJuve pisze:

Podsumowując to wszystko to wynika z tego, że już po 5 kolejkach wszystkie zespoły angielskie są pewne gry w europejskich pucharach po nowym roku (bądź to w LE bądź to w LM)
???

Ani Arsenal nie jest pewny gry na wiosnę bo musi ograć 2 bramkami Olimpiakos w Pireusie. MU jedzie do Wolsfburga na mecz z miejscowymi, którzy będą gryźć trawę i też nie jest pewny awansu, tym bardziej, że PSV u siebie podejmuje CSKA. CFC również przy porażce u siebie z Porto może odpaść. Jedynie MC jest pewne awansu i najprawdopodobniej z 2 miejsca co może być w 1/8 znamienne :prochno:

W LE Liverpool i Tottenham wychodzą z grupy, ale dzielnik mają 8/6 a Włosi 5/6.


Obrazek
andrusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 69
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 listopada 2015, 09:03

Chyba nie zrozumiales :-) wymienione druzyny w najgorszym wypadku zajma 3 miejsce i wyladuja w lidze europejskiej :-) i współczynnik 6/8 oczywiście :smile:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 listopada 2015, 09:06

Ok nie zrozumiałem, zwracam honor. Tyle, że nie przewiduję jakiejś specjalnej motywacji Arsenalu bądź MU grającego w 1/16 LE :prochno: i pewnie będą wychodzić 2-3 składem, tym bardziej walcząc w ,,hipermega'' Premier League o top4.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 13:42

Bardzo ciężkie również losowanie LE dla Włoskich drużyn.

Fiora - Tottenham
Napoli - Villareal
Lazio - Galata


Cieszy fakt, że możemy bezpośrednio wyrzucić angielską drużynę.

Villareal to bardzo zdradliwy przeciwnik, który potrafi ograć Barcę czy Real.

Galata to Galata, dużo szczęścia, mocni w domu.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 13:54

Ciężkie losowania w tym roku czy to w LM czy LE dla włoskich druzyn ale wszystko jest do zrobienia. Liczę ze Lazio sie ogarnie.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 14:04

gol Llorente nieźle namieszał - Man City z Dynamo Kijów, my z Bayernem, a Sevilla rzutem na taśmę i dostaje .. Molde, a dla porównania takie Napoli, które zajęło bezapelacyjnie 1 miejsce dostaje Villareal - sprawiedliwie jak widać ;)

warto dodać, że Borussia D. też straciła w ostatniej kolejce 1 miejsce i to grając u siebie przez co trafili na Porto


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 14:22

widocznie UEFA nie chce 4 włoskich drużyn w LM i trzeba było podgrzać kuleczki ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 14:31

Maly pisze:widocznie UEFA nie chce 4 włoskich drużyn w LM i trzeba było podgrzać kuleczki ;]
Gorzej jak UEFA sie przejedzie i wszystkie 3 przejdą, z czego jedna wyeliminuje Tottenham, co może w końcowym rozrachunku okazać się decydujące.

W LM poza MC, żadna z drużyn nie awansuje.

w LE Liverpool nie jestem pewny czy będzie dawał z siebie 100 %. Tottenham podobnie.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 17:39

większość par z LE jest bardziej ciekawa niż niektóre z LM


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
ODPOWIEDZ