Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:16

Roma ładnie klepie, widać, że są w świetnej formie...


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:19

Roma świetnie wyprowadza kontry. Praktycznie wszystkie ich akcje bramkowe wyglądają podobnie, gdyż przechodzą przez szybkiego Salaha i gdyby Dżeko nie spartaczył setki, to byłoby 3:0.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:22

Garreat pisze: Zgadza się, to nie jest normalna sytuacja. Tymczasem Gladbach po 11 kolejkach uzbierało aż 3 punkty więcej... to bardziej miarodajne od miejsca w 'płaskiej' tabeli.
Ale Gladbach uzbierało to tylko i wyłącznie w ostatnich 6 meczach, a Juventus po prostu od początku sezonu nie gra swojej piłki aż do teraz.
Z ciekawości sprawdziłem wczoraj przed meczem stawki u bukmacherów - kurs na wygraną Juventusu był nieznacznie niższy niż na zwycięstwo Borussii, więc jeżeli kibice Starej Damy oczekiwali od piłkarzy skromnego zwycięstwa (a takie głosy przeważały), to nie były to postulaty z kosmosu. Że na boisku zwycięstwem gości nie pachniało ani przez moment to już zupełnie inna sprawa.
Nie beka z oczekiwania zwycięstwa, tylko beka ze spinania się przy jego braku jakby "ciul" Allegri podłożył bombę pod cały Turyn.
Dobry tym bardziej nie jest. Szczególnie jak omówimy postawię Glabdach, sędziego w Turynie i w sumie we wczorajszym meczu też sędziego. Nie piszę, że czerwona kartka, ale inne sytuacje już tak.
No ok, ale Juventus po prostu gra kichę obecnie chyba najgorszą w tej grupie (chodzi o ligę), a ma praktycznie pewny awans po 4. kolejkach. I tak ustawili się bardzo dobrze jak na grę w tym sezonie.


Z Makiavelem nawet nie podejmuje dyskusji, bo ewidentnie widać, że to jakiś oszołomek.


Dizzee

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2015
Posty: 157
Rejestracja: 29 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:27

Bayer zostaje z dwojka stoperów na swojej połowie, wychodząc na najszybszy duet skrzydłowych w Europie. Sami sie proszą o piatke w plecy.


Javier Pastore, 42 miliony- #przepłacony
Eric Lamela, 30 milionów- 2 tragiczne sezonu w średniaku Premiership #niewypał
Juan Iturbe, 25 milionów-katastrofalny sezon w AS Roma #niewypał
Paolo Dybala, 40 milionów- TBA
Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:30

Bayer to w ogóle ewenement, tyle lat są ustabilizowani i grają praktycznie ciągle w LM, a obrony do teraz nie potrafią sobie ogarnąć.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:41

Roma ładnie dziś kontruje Bayer. Póki co jest 2-0 a mogło być przynajmniej 4,5-0. No, ale cóż do końca meczu jeszcze daleko i ciekawe czy ta dwubramkowa przewaga wystarczy :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:54

Bayern postanowił urządzić sobie Jesień Średniowiecza na gościach z Londynu. Nie oglądałem ich od jakiegoś czasu i jestem szczęśliwy, że dla odmiany (od Juventusu) mogę uraczyć oko futbolem na najwyższym poziomie.

Lewa flanka Bawarczyków to uosobienie techniki, szybkości i szaleństwa w postaci trójki Coman, Thiago (asysta), Alaba (gol). Jednak jeszcze bardziej olśniła mnie gra prawego skrzydła. Wiadomo; Douglas Costa rozgrywa sezon życia w klubie z topu - ale ułożenie, dyscyplina, cała organizacja gry, którą wprowadzają Lahm z Müllerem... trudno się nie zachwycić.

Arsenal... wygląda dziś jak krowi placek.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2015, 21:55 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:54

Frajerstwo Romy znów wychodzi. Ta drużyna po prostu nie jest stworzona do wygrywania. :rotfl: Widać, że te kilka drugich miejsc w ostatnich latach w Serie A nie bierze się z niczego.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:55

gol gol gol gol gol gol gol Chicharito :dance2:
abstrahując od sympatii i antypatii musimy złożyć petycję o odgórne kojarzenie tych zespołów w pucharach, dzieje się :bravo:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 21:58

Bayern gra jakiś kosmos :jaw:

a na Romę zawsze można liczyć :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 22:00

Roma powinna prowadzić po przerwie 4-0 a remisuje tymczasem 2-2...


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 22:13

Świetna bramka Giroud - coś w stylu Ibry. Bayern rozluźnił się trochę, co jest normalne przy takim prowadzeniu, ale i tak na ten moment są najlepszą ekipą tej edycji LM.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 22:48

Brawo Zenit, przeszli przez grupę jak burza :ok: Costa mega forma, Marotta szybko działaj coś w sprawie Teixeiry bo to kolejny diament z Szachtaru!


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 22:49

Lambi120 pisze:Frajerstwo Romy znów wychodzi. Ta drużyna po prostu nie jest stworzona do wygrywania. :rotfl: Widać, że te kilka drugich miejsc w ostatnich latach w Serie A nie bierze się z niczego.
Ekspert :prochno:
Fajnie się ogląda Bayern, jest co podziwiać.


:allegri: na śmietnik
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 22:58

No i Romie udało się wygrać, choć w bólach.

Według mnie jednak nie wyjdą, zadecyduje terminarz - w następnej kolejce mają wyjazd do Barcelony, gdzie raczej punktu nie przywiozą, natomiast w ostatniej Barca raczej odpuści i pograją rezerwowi i Leverkusen wygra u siebie.


Chelsea wygrywa i niestety oni pewnie wyjdą z grupy, także szanse przegonienia anglików w tym roku spadają, bo za samo wyjście z grupy Chelsea,City i United dostaną 27 pkt.


ODPOWIEDZ