Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 22:42

Principino pisze: A teraz zobacz na jakiej pozycji wystawiał go Allegrii, a na jakiej gra w Bayernie.
W Juventusie, podobnie jak obecnie w Bayernie, ustawiany był na takiej pozycji, która w wybranym przez trenera ustawieniu istniała. Gdyby Bayern grał w 3-5-2 albo 4-3-1-2 to nikt by pod jednego Comana taktyki nie przestawiał, dokładnie tak jak nie zrobiono tego w Juventusie. Jesteś zdania że jednak należało? Że całą przebudowę Juventusu trzeba było zaplanować tak, żeby wszystko kręciło się wokół młodego Francuza?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 22:48

zahor pisze:
Principino pisze: A teraz zobacz na jakiej pozycji wystawiał go Allegrii, a na jakiej gra w Bayernie.
W Juventusie, podobnie jak obecnie w Bayernie, ustawiany był na takiej pozycji, która w wybranym przez trenera ustawieniu istniała. Gdyby Bayern grał w 3-5-2 albo 4-3-1-2 to nikt by pod jednego Comana taktyki nie przestawiał, dokładnie tak jak nie zrobiono tego w Juventusie. Jesteś zdania że jednak należało? Że całą przebudowę Juventusu trzeba było zaplanować tak, żeby wszystko kręciło się wokół młodego Francuza?
Ale Bayern gra typowymi skrzydłowymi, i WŁAŚNIE DLATEGO sięgnął po Comana bo widział w nim potencjał na jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie. Myślisz, że jakby Bayern grał 4312 czy 352 to zapuściłby sidła na Francuza ? NIE.


Obrazek
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 22:50

tez coman zawodził jak był w juve . Alegri tez dziwnie ustawiał go, mało kiedy dawał mu szanse . ale przede wszystkim o taktyke chodziło i sposób gry. w niemczech gra bardzo szeroko jest skrzydłowym duzo piłek do nogi nie na dzika, co pozwala mu na ogranie sie i nabrania pewności .
włoszech to nie ma na to czasu włazisz i masz sie szarpać z przeciwnikiem albo grac pod wynik .
Mysle ze sandro tez troche cierpi na tym ze max jak by nie stawiał na gre bokami


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 22:57

Principino pisze:
A Ci dalej z tym Comanem, który dostał z 20 szans i nic nie pokazał.
A teraz zobacz na jakiej pozycji wystawiał go Allegrii, a na jakiej gra w Bayernie.
Dokładnie.


Co do Romy, polecałbym wstrzymać lejce. W naszej obecnej sytuacji, przy aktualnej dyspozycji drużyny Allegriego (jak również samego trenera) polewka z Giallorossich może nam wyjść bokiem.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 22:58

W jakiej formie Juve nie byłoby to 6, 7 bramek nigdy nie straci...to atrybut romy...


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 22:59

Cabrini_idol pisze: Ale Bayern gra typowymi skrzydłowymi, i WŁAŚNIE DLATEGO sięgnął po Comana bo widział w nim potencjał na jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie. Myślisz, że jakby Bayern grał 4312 czy 352 to zapuściłby sidła na Francuza ? NIE.
No shit Sherlock! :shock: Dwa pytania:
1. Czy ja gdzieś zasugerowałem, że Bayern przestawił się na grę skrzydłami po to, żeby młodemu zrobić dobrze?
2. Czy zadałeś sobie przed napisaniem komentarza trud sprawdzenia na jaki temat toczy się dyskusja i z jakim poglądem polemizowałem? Innymi słowy, zgadzasz się z tym co sugeruje kolega Principino, a mianowicie że potencjalne 27 baniek za młokosa nie pasującego do koncepcji trenera to najgorsze co spotkało Juventus w tegoroczne mercato?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:03

Jak ma się zawodników perspektywicznych, lub po prostu dobrych na pewnych pozycjach to zmienia się taktykę drużyny aby wyciągnąć i z nich jak najwięcej jak i z drużyny jako całośći. I teraz jak zaczęliśmy grać 433 COman byłby jak znalazł..... ale nie, lepiej męczyć i zawodnika i zespół nieodpowiednim ustawieniem i doborem pod niego zawodników. Chociaż nie, my nie gramy określonym ustawieniem, my co mecz gramy innym ustawieniem....
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2015, 23:05 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:04

Barcelona w gazie. Bez Messiego wyglądali bardzo dobrze, z nim są niesamowici, ciekawe jak to będzie wyglądać w rundzie wiosennej, gdzie dojdą Vidal i Arda Turan.

Mam dziwne przeczucie, że los skrzyżuje nas z Katalończykami bardzo szybko.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:04

zahor pisze:
Cabrini_idol pisze: Ale Bayern gra typowymi skrzydłowymi, i WŁAŚNIE DLATEGO sięgnął po Comana bo widział w nim potencjał na jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie. Myślisz, że jakby Bayern grał 4312 czy 352 to zapuściłby sidła na Francuza ? NIE.
No shit Sherlock! :shock: Dwa pytania:
1. Czy ja gdzieś zasugerowałem, że Bayern przestawił się na grę skrzydłami po to, żeby młodemu zrobić dobrze?
2. Czy zadałeś sobie przed napisaniem komentarza trud sprawdzenia na jaki temat toczy się dyskusja i z jakim poglądem polemizowałem? Innymi słowy, zgadzasz się z tym co sugeruje kolega Principino, a mianowicie że potencjalne 27 baniek za młokosa nie pasującego do koncepcji trenera to najgorsze co spotkało Juventus w tegoroczne mercato?
Niektórzy na tym forum mają problem z wyciąganiem sensownych wniosków. Zobaczą statystyki na livesporcie i świecą im się oczy. Nie potrafią zrozumieć, że nikt pod 18-letniego chłopczyka nie będzie zmieniał taktyki. Nie potrafią zrozumieć, że 27 baniek za to co pokazał to pieniądze przeogromne. Brak logicznego myślenia to plaga XXI wieku...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:15

Cabrini_idol pisze:Jak ma się zawodników perspektywicznych, lub po prostu dobrych na pewnych pozycjach to zmienia się taktykę drużyny aby wyciągnąć i z nich jak najwięcej jak i z drużyny jako całośći. I teraz jak zaczęliśmy grać 433 COman byłby jak znalazł..... ale nie, lepiej męczyć i zawodnika i zespół nieodpowiednim ustawieniem i doborem pod niego zawodników. Chociaż nie, my nie gramy określonym ustawieniem, my co mecz gramy innym ustawieniem....
Wszystko klawo, ale te mądrości które nam tutaj sprzedajesz nijak się nie mają ani do tego co napisałem ja, ani do innych wypowiedzi w dyskusji, którą wywołał Principino. Zapytam jeszcze raz - uważasz że Coman przejawiał do lata 2015 aż taki talent, że należało zrezygnować z wizji która doprowadziła nas do finału LM i ustawić pod niego zespół?
Sila Spokoju pisze: Nie potrafią zrozumieć, że nikt pod 18-letniego chłopczyka nie będzie zmieniał taktyki.
Ano niestety. Dla mnie to tak, jakby postulować żeby dobrze funkcjonującą fabrykę kosiarek nagle przebranżowić na operę, bo ktoś słyszał że pan Leopold, pracownik działu montażu, całkiem nieźle sobie nuci pod nosem przy skręcaniu obudowy.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:22

pumex pisze:Co do Romy, polecałbym wstrzymać lejce. W naszej obecnej sytuacji, przy aktualnej dyspozycji drużyny Allegriego (jak również samego trenera) polewka z Giallorossich może nam wyjść bokiem.
A ja mówię TAK. Mam dość tego poszanowania dla innych klubów włoskich w rozgrywkach europejskich. Niektórzy dziękują Barcelonie za Berlin to dlaczego my nie możemy się pośmiać z impotencji innych drużyn. Szczególnie tej Romy.
alessandro1977 pisze:W jakiej formie Juve nie byłoby to 6, 7 bramek nigdy nie straci....
W sumie.. Fakt


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:22

Z perspektywy czasu, uważam, że po sprzedaży Pirlo Vidala i Teveza, klub myślał a przede wszystkim trener nad przerzuceniem większej odpowiedzialności za rozgrywanie akcji na skrzydła na co składał się transfer Cuadrado, bo męczenie dalej buły bez typowego rozgrywającego jakim był Vidal było po prostu słabe, klub zaczął się ratować pod koniec okienka Hernanesem, myśląc, że będziemy mogli grać 4312, co również okazało się słabe, ale to było do przewidzenia zatrudniając na najważniejsza pozycje w tym ustawieniu 30-letniego wypalonego Brazola. Poza tym jak sam wspomniałeś 18 LETNI Francuz może i nie prezentował jakiejś super gry ( bo ma 18 lat ?), ale na pewno napawał nadzieją, przynajmniej mnie, że będzie to super skrzydłowy. A TERAZ nasz super <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> trener nie ma kim grać na skrzydle i wystawia Morata ( to jest dopiero IDIOTYZM wystawiać typową 9 na skrzydle).

CHoć przyznam się, że 28 mln to dużo kasiory i byłem za sprzedażą, ale nie wiedziałem wtedy, że nasz głupi trener będzie męczył Moratę na skrzydle.
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2015, 23:32 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:28

zahor pisze:
Sila Spokoju pisze: Nie potrafią zrozumieć, że nikt pod 18-letniego chłopczyka nie będzie zmieniał taktyki.
Ano niestety. Dla mnie to tak, jakby postulować żeby dobrze funkcjonującą fabrykę kosiarek nagle przebranżowić na operę, bo ktoś słyszał że pan Leopold, pracownik działu montażu, całkiem nieźle sobie nuci pod nosem przy skręcaniu obudowy.
No i jak już dostawał te szanse na boku, szczególnie w PW to nie pokazywał kompletnie nic by pozostawać przy tej taktyce. Coman nie pasował do stylu Juve i tyle, kiedyś Henry'ego też oddano bez żalu bo nie dawał rady w Turynie.
pumex pisze:
Principino pisze:
A Ci dalej z tym Comanem, który dostał z 20 szans i nic nie pokazał.
A teraz zobacz na jakiej pozycji wystawiał go Allegrii, a na jakiej gra w Bayernie.
Dokładnie.


Co do Romy, polecałbym wstrzymać lejce. W naszej obecnej sytuacji, przy aktualnej dyspozycji drużyny Allegriego (jak również samego trenera) polewka z Giallorossich może nam wyjść bokiem.
W kontekście Romy co niby sugerujesz?,że Juventus może się równie zbłaźnić? :rotfl: Cóż wiadomo szansa istnieje tak jak na to,że jutro rano znajdę w garażu Ferrari.:snackgy:
wagner pisze:
pumex pisze:Co do Romy, polecałbym wstrzymać lejce. W naszej obecnej sytuacji, przy aktualnej dyspozycji drużyny Allegriego (jak również samego trenera) polewka z Giallorossich może nam wyjść bokiem.
A ja mówię TAK. Mam dość tego poszanowania dla innych klubów włoskich w rozgrywkach europejskich. Niektórzy dziękują Barcelonie za Berlin to dlaczego my nie możemy się pośmiać z impotencji innych drużyn. Szczególnie tej Romy.
Pośmiać się można jak najbardziej :smile: Niektórzy tylko mają paniczny lęk :afraid2: Boją się zawsze i widzą wszędzie czarne scenariusze.
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2015, 23:36 przez AdiJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:36

Cabrini_idol pisze:Z perspektywy czasu, uważam, że po sprzedaży Pirlo Vidala i Teveza, klub myślał a przede wszystkim trener nad przerzuceniem większej odpowiedzialności za rozgrywanie akcja na skrzydła na co składał się transfer Cuadrado, bo męczenie dalej buły bez typowego rozgrywającego jakim był Vidal było po prostu słabe, klub zaczął się ratować pod koniec okienka Hernanesem, myśląc, że będziemy mogli grać 4312, co również okazało sięsłabe, ale to było do przewidzenia zatrudniając na najważniejsza pozycje w tym ustawieniu 30-letniego wypalonego Brazola.
Juventus na dzień dobry, zanim mercato oficjalnie się zaczyna, zaklepuje za gigantyczną jak na włoskie warunki kwotę środkowego napastnika, następnie wydaje 18 baniek na typową '9' i sprowadza Zazę, który również skrzydłowym nie jest. Po tych zakupach całe lato poluje na trequartistę, którego ostatecznie sprowadza (tyle że opcję C czy D). Oprócz tego pod koniec okna pojawia się opcja żeby na bardzo dobrych warunkach na rok zaklepać uniwersalnego, mogącego grać również jako wahadłowy skrzydłowego, co udaje się również doprowadzić do skutku. Jakie wnioski wyciąga Cabrini_idol? Od samego początku zarząd kombinował żeby przejść na grę skrzydłami :facepalm:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 listopada 2015, 23:40

zahor pisze:
Sila Spokoju pisze: Nie potrafią zrozumieć, że nikt pod 18-letniego chłopczyka nie będzie zmieniał taktyki.
Ano niestety. Dla mnie to tak, jakby postulować żeby dobrze funkcjonującą fabrykę kosiarek nagle przebranżowić na operę, bo ktoś słyszał że pan Leopold, pracownik działu montażu, całkiem nieźle sobie nuci pod nosem przy skręcaniu obudowy.
Ale tu nie chodzi o przebranżowienie, tylko o wprowadzenie nowych rozwiązań, modyfikacje tej twojej fabryki kosiarek. Wprowadzanie nowszej technologii,póki czas. Bo stare rozwiązania kiedyś zawodzą, jak pokazuje aktualny sezon!No i firma spada w rankingu! Ponieważ każda nawet najlepsza firma, musi myśleć o rozwoju. Więc można było - modyfikować ustawienie podczas meczy niższej rangi. Tylko tak na poważnie, nie mecz na ileś czasu, nie kilka minut! Był to błąd i tyle! No ale życie płynie dalej, na stanowisku DS - dowolnego klubu - nie sposób, nie zrobić błędu, życie! DS zmuszeni są podejmować niekiedy pokerowe decyzje! ;)


BTW :
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
rammstein pisze:jeśli zajmiemy 2 miejsce w grupie prawdopodobnie trafimy na kogoś z: Real, Barcelona, Bayern, Man Utd, Benfica, Porto, Zenit

jeśli zaś 1 miejsce, to wtedy: PSG, CSKA/Wolfsburg/PSV, Atletico, Leverkusen (jeśli wyprzedzi Romę), Olympiacos, Chelsea, Valencia
Heh coś czuje że Gent może zaskoczyć - a nie wymieniłeś go!
Heh miałem rację :D Mnie bardzo zaskoczyli!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ