Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 23:15

Według kursów bukmacherów większe szanse mamy, że trafimy na:
- Zenit albo Chelsea (kurs po 5.80),
- niż Barcelonę, Real, Atletico, Wolfsburg, Bayer (kurs po 6.80).

O ile rozumiem, z czego wynika ta różnica w przypadku Chelsea (Chelsea nie może trafić nie tylko Dynamo, ale i na City), to ciekaw jestem dlaczego Zenit nie może trafić na Dynamo Kijów? Czyżby Kijów był już przez UEFA traktowany jako rosyjski? :think:


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 23:28

Crunny pisze:Według kursów bukmacherów większe szanse mamy, że trafimy na:
- Zenit albo Chelsea (kurs po 5.80),
- niż Barcelonę, Real, Atletico, Wolfsburg, Bayer (kurs po 6.80).

O ile rozumiem, z czego wynika ta różnica w przypadku Chelsea (Chelsea nie może trafić nie tylko Dynamo, ale i na City), to ciekaw jestem dlaczego Zenit nie może trafić na Dynamo Kijów? Czyżby Kijów był już przez UEFA traktowany jako rosyjski? :think:
Z tego co pamiętam w LM i LE było, że rosyjskie i ukraińskie zespoły nie mogą grać razem w grupie. Może Mafia (sorry, Uefa) doszła do wniosku, że lepiej zeswatać Dynamo z Barcą, a Zenit z kimś innym i problem się rozwiąże

...i pozbędzizemy się Barcy w 1/8 :koszulka:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 23:32

Oby się to skończyło Zenitem, który jest słabszy niż niektóre drużyny z 2. miejsca (np. PSG czy Arsenal).


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 23:36

wagner pisze:Ja tam w kościach czuje Bayern.
Szczerze powiedziawszy to nie mam nic przeciwko... ;)


Obrazek
sekundo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2006
Posty: 77
Rejestracja: 04 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 07:28

Ja tam chcę silnego rywala. Albo radzimy sobie i dochodzimy daleko, albo odpadamy teraz i wszystkie siły rzucamy na ligę.


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 07:42

By wygrać Champions League, trzeba będzie i tak pokonać jednego lub więcej przeciwników klasy światowej. O ile w tamtym sezonie na dobrą sprawę takimi rywalami byli chyba tylko Real w ćwierćfinale i Barca w finale, tak teraz myślę, że szczęście mniej nam dopisze. Z drugiej strony również i Juve to groźny rywal, więc nie ma się czego obawiać i zawsze liczyć na słabego konkurenta w fazie pucharowej. Liczę, że trafimy na jakiś hiszpański klub, a na tym etapie najlepiej uniknąć Bayernu;)


In Marotta I trust...
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 10:19

Ja chciałbym Bayern... moglibyśmy utrzeć nosa naszemu serduszkowemu Vidalowi i pokazać, że Bayern wcale nie jest lepszy od Juve. Tego sobie życze w nowym roku.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 10:44

Na tym etapie nie chciałbym trafić na Barcelone ani Bayern zwłaszcza z Lewym w takiej formie, choć podejrzewam, że nie miałby łatwego życia z Barzaglim.

Ja mam nieziemskie przeczucie, że trafimy na Real ( w tamtym roku co do BVB mnie nie zawiodła), który pod wodzą Benka jest do ogrania. I tego sobie życzę!


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 10:51

lenor pisze:Na tym etapie nie chciałbym trafić na Barcelone ani Bayern zwłaszcza z Lewym w takiej formie, choć podejrzewam, że nie miałby łatwego życia z Barzaglim.

Ja mam nieziemskie przeczucie, że trafimy na Real ( w tamtym roku co do BVB mnie nie zawiodła), który pod wodzą Benka jest do ogrania. I tego sobie życzę!
Pytanie tylko czy Benek wytrzyma do lutego :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 11:09

Nie upadajcie tak nisko, Benek, nie Benek...ktokolwiek nie siedzi na ławce trenerskiej Realu to ten zespół zawsze jest dla nas do ogrania bo zawsze nam się z nimi dobrze grało...nie widzę powodu dla, którego Juve miałoby mieć kompleks Realu...powinno być raczej odwrotnie bo w dwumeczu decydującym o awansie, Juve praktycznie jest górą...oni mogą chcieć nas aby się odegrać, ale oby się nie zdziwili podobnie jak poprzednio...do lutego daleko, nasza forma zwyżkuje, chłopaki się zgrywają więc powinno być już tylko lepiej...nie musimy się nikogo bać ale Barca wydaje się poza zasięgiem...w finale nas zjedli ale tylko i wyłącznie przez to, że w kluczowym momencie zawodnicy, którzy stanowili o jakości drużyny całkiem stracili formę i mam tutaj na myśli Teveza, Vidala i Pirlo...


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 11:56

Dybala 4ever pisze:Ja zrobiłem swoje losowanko LM i wyszło mi takie cuś:
Tylko czekałem, kto pierwszy zacznie tę głupią "zabawę" :roll:
Crunny pisze:ciekaw jestem dlaczego Zenit nie może trafić na Dynamo Kijów? Czyżby Kijów był już przez UEFA traktowany jako rosyjski? :think:
Ma to związek z działaniami wojennymi na Ukrainie a bardziej oficjalnie z napiętą sytuacją między oboma krajami, wszak wg kremla rosyjskich wojsk na Ukrainie nie ma. Z takiego samego powodu ("napięta sytuacja") Rosjanie chcieli zablokować możliwość wylosowania Turcji w fazie grupowej EURO (losowanie jutro) ale UEFA się nie zgodziła.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 14:40

Gdyby ktoś chciał się pośmiać, The Telegraph ułożyło najlepszą jedenastkę fazy grupowej. Nie wiem, czy to my mamy marne pojęcie o futbolu czy Giorgio po ugryzieniu przez Suareza stał się piłkarskim celebrytą i jego obecność w wszelakich rankingach jest wysoce pożądana. :smile:

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... tures.html


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 15:40

alessandro1977 pisze:Nie upadajcie tak nisko, Benek, nie Benek...ktokolwiek nie siedzi na ławce trenerskiej Realu to ten zespół zawsze jest dla nas do ogrania bo zawsze nam się z nimi dobrze grało..
Ja tam nie lubię takiej gadki, nie sądzę żeby to co miało miejsce w przeszłości miało takie znaczenie. Też uważam, że mielibyśmy z nimi szanse bo tak my, jak i oni jesteśmy bardzo dobrymi zespołami i tak Benitez, jak i Allegri potrafią przygotować się pod konkretnych rywali w pucharach.

Dla mnie kolejność od potencjalnie najlepszego dla nas przeciwnika do najgorszego ma się następująco:
1. Wolfsburg - niezła drużyna, ale wg mnie o półkę niżej niż Juve
2. Zenit ( choć wyjazd do Rosji w lutym brzmi naprawdę źle)
3. Chelsea - ze względu na ich formę, ale to się może zmienić
4. Real - to pierwsza drużyna z tych, których mimo wszystko lepiej uniknąć
5. Atletico - zawsze cholernie niewygodni, wg mnie to byłby trudniejszy dwumecz niż z inną drużyną z Madrytu
6. Bayern - tu nasze szanse oceniam na jakieś 30%...jesteśmy w stanie nawiązać walkę, ale oni mają przewagę w każdym aspekcie
7. Barcelona - chyba wiadomo :)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 15:58

mateo369 pisze:
Dybala 4ever pisze:Ja zrobiłem swoje losowanko LM i wyszło mi takie cuś:
Tylko czekałem, kto pierwszy zacznie tę głupią zabawę " :roll: "

Jak Ci coś nie pasuje to nie komentuj. Ma to związek z tematem, więc daj sobie siana.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2015, 16:59

Po co nam teraz Bayern, za wcześnie na takie pojedynki :P ja sobie i wam życzę jak najłatwiejszego rywala i gładkiego przejścia do nastęnej rundy.
Pluto pisze:Gdyby ktoś chciał się pośmiać, The Telegraph ułożyło najlepszą jedenastkę fazy grupowej. Nie wiem, czy to my mamy marne pojęcie o futbolu czy Giorgio po ugryzieniu przez Suareza stał się piłkarskim celebrytą i jego obecność w wszelakich rankingach jest wysoce pożądana. :smile:

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... tures.html
Chiellini zawsze doceniany jest wszędzie tylko nie tutaj ;) Wiadomo, jest trochę pokraczny i czasem zdarzy mu się babol, ale jakoś mało kto na JP zauważa ile serca na boisku oddaje w każdym meczu. Ja nie wyobrażam sobie bloku naszej obrony bez niego.


ODPOWIEDZ