Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 07:39

Roma to jest iście żałosny klub. 6 punktów, 16(!) straconych goli w 5 meczach i w nagrodę awans do kolejnej fazy LM... Nie dość, że zabrali nam grube miliony euro, to jeszcze w żaden sposób nie przysłużą się SerieA. Co prawda za sam awans jakieś punkty wpadną ale za 2 dodatkowe porażki już nic do rankingu UEFA nie dołożą. A grając nawet taką mizerię w LE pewnie by coś więcej wyszarpali. No chyba że włodarze Romy uważają, że LE to nie miejsce dla tak "wielkiego" klubu :rotfl:
joy pisze:Drugie miejsce o tytuł frajera fazy grupowej LM zaraz po MU zbiera Leverkusen.
Niestety Aptekarzom i MU mocno po piętach w tej klasyfikacji stąpał Juventus i nie wyprzedził 2 ww. zespołów tylko dlatego, że jako jedyny awansował dalej.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 08:40

mateo369 pisze:Roma to jest iście żałosny klub. 6 punktów, 16(!) straconych goli w 5 meczach i w nagrodę awans do kolejnej fazy LM... Nie dość, że zabrali nam grube miliony euro, to jeszcze w żaden sposób nie przysłużą się SerieA. Co prawda za sam awans jakieś punkty wpadną ale za 2 dodatkowe porażki już nic do rankingu UEFA nie dołożą. A grając nawet taką mizerię w LE pewnie by coś więcej wyszarpali. No chyba że włodarze Romy uważają, że LE to nie miejsce dla tak "wielkiego" klubu :rotfl:
ja się najbardziej boję, że taka Roma wylosuje Wolfsburg/Zenit i będzie miała jakieś szanse na awans, a my B&B i ciężko to widzę.... :) uważam, że Roma za to co zrobiła w tej rundzie zasłużyła na jakiegoś mocnego przeciwnika, wygrali 1 mecz w grupie i to po karnym w 80 minucie (3:2 z Bayerem) - 6 pkt dało awans - w głowie się nie mieści.


mam wrażenie, że tak jak my we wtorek mieliśmy mega pecha - gol Llorente, masa okazji Moraty, bramkarz Rico, do tego wszystkiego prowadząca Borussia, która w ostatnie 10 minut traci 3 gole...

z kolei Roma wczoraj - masa szczęścia, parady Szczęsnego, a do tego Bayer miał mega dużo okazji w starciu z Barceloną ..

jak to wytłumaczyć??


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 09:46

@rammstein

Co tu tłumaczyć? A co byś chciał? Korupcja, tajemne moce? Można i tak, ale...
Fakt faktem, to nie Manchester City awansował z pierwszego miejsca - to my daliśmy ciała na własne życzenie. Mam wrażenie, od bardzo, bardzo dawna, że tak jak Roma, ma grubiaństwo i prostactwo wpisane w ducha drużyny; tak my zbytnią butę i zarozumiałość wpisaną w nasze "DNA" zwycięzcy. Romy awans to de facto śmiech na sali, no ale chociaż 2-2 jeżeli chodzi o 1/8 Włochy - Niemcy. My przegraliśmy 1 miejsce, Bayer nie wygrał 2 w swojej grupie - a los nas i Rome zestawił, w tym samym położeniu. Taka ciekawostka jeszcze, nasza drużyna strzeliła tylko 6 bramek!
Co do Borussi Monchengladbach, co teraz o niej powiemy? Po zwycięstwie z Bayernem były głosy

Kod: Zaznacz cały

Chyba teraz trzeba zweryfikować nasze dwa remisy z Niemcami. Nie można jednak liczyć na rywali i przegrać w Hiszpanii. Damy radę wyjść z pierwszego. City musi liczyć na cud.
Co teraz w takim razie? To może Bayern zlekceważył ich, tak jak my Seville.
Może City potwierdziło klasę?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 11:20

Szkoda, że odpadło United bo bardzo chciałem żeby Juve się z nimi zmierzyło. W aktualnej sytuacji nie będe oryginalny. Wolałbym uniknać Barcelony i Bayernu, ale nie ukrywajmy - w Lidze Mistrzów w fazie pucharowej nie ma łatwych rywali. W każdym z potencjalnych przeciwników można znaleźć coś czego można się obawiać. Szczególnie nie lekceważyłbym Chelsea i Wolfsburga.

Chciałbym kogoś "nowego" i teoretycznie łatwiejszego. Z wieloma potencjalnymi przeciwnikami mieliśmy okazje się mierzyć w ostatnich latach. Pewnie jak wielu juventinich będę trzymał kciuki za wylosowaniem Zenitu.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 11:35

koki90 pisze:Wolałbym uniknać Barcelony i Bayernu, ale nie ukrywajmy - w Lidze Mistrzów w fazie pucharowej nie ma łatwych rywali.
Ależ są: Gent czy Dynamo Kijów. Nie przekonasz mnie, że jest inaczej.

Nie chce mi się sprawdzać, ale Roma chyba z rekordem? Mam na myśli 16 straconych goli i awans, chyba nikt tego w historii nie dokonał?
Crunny pisze:
Lucas87 pisze:
Crunny pisze:

Szczęsny dosłownie WYCIĄGNĄŁ ten awans.
Oni są daremni do granic niebotyczności. Oby wylosowali Bayern, albo Real i znowu wyłapali jakieś 1-7 ;]
Czaicie, że taka Roma z 6 punktami może wylosować Zenit, a my Barcelonę? :confused:
Zgadzam się z Tobą, niemniej za chwilę ktoś Cię sprowadzi na Ziemię klasykiem ,,jak chcemy wygrać LM to musimy wygrywać z każdym''. Pomijając oczywiście kompromitujące okoliczności, które o tym zadecydowały.

Nowa moda w losowaniu LM widzę, faza grupowa ledwo do ogarnięcia, teraz pucharowa w poniedziałek a nie piątek :think: Wolałbym widzieć jak najszybciej na czym stoimy.
Tak wiem, że w sobotę jest losowanie ME ;)


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 11:41

Ja rowniez podzielam opinie, ze prowincjonalne chamy z Romy nie sa godne reprezentowania Italii na takich samych zasadach, co Wielki Juventus. Wiedzac ze Juventus wyszedl z grupy z drugiego miejsca powinni byli strzelic sobie samoboja albo oddac mecz walkowerem, pokazujac tym samym ze znaja i akceptuja swoje miejsce w szeregu. Niestety, jak to juz koledzy slusznie zauwazyli (czy tutaj, czy wielokrotnie w innych tematach) jest to zespol skladajacy sie z bucow takich jak Totti czy De Rossi wiec pewnie w zaistnialej sytuacji beda probowac udawac ze sa zespolem tego samego formatu co Juventus. Obawiam sie wrecz ze gdyby doszlo do takiej sytuacji, ze dzien po odpadnieciu Najbardziej Utytulowanego Klubu We Wloszech Ktoremu Nigdy Do Piet Nie Dorosna ta smieszna zbieranina gralaby o awans, mogliby nawet probowac faktycznie wywalczyc przepustke do dalszej fazy i zabrac nam nasze pieniadze, ktore tylko nam sie naleza. Gdyby mieli resztki honoru, przelaliby nam ta forse jak najszybciej dla dobra Serie A, ale po takich zakompleksionych pajacach bym sie niczego takiego nie spodziewal.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 11:57

Czy przy losowaniu będzie uwzględniany czynnik telewizyjny? Żeby się nie okazało, że po wyjęciu dwóch kulek będziemy przypisani do Barcy czy Bayernu. :facepalm:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 12:02

Pluto pisze:Czy przy losowaniu będzie uwzględniany czynnik telewizyjny? Żeby się nie okazało, że po wyjęciu dwóch kulek będziemy przypisani do Barcy czy Bayernu. :facepalm:
Decyduje tylko przy losowaniu dat meczowych - Real i Barca nie graja tego samego dnia, my z Roma etc. W miare mozliwosci oczywiscie.

Panowie, odrzuccie strach. Zagramy z Chelsea.

Fajne jest jednak to że kibice Barcy nie chcą nas i PSG.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 12:32

zahor pisze:ble ble ble
zahor znów chciał być oryginalny i zabawny i znowu nie wyszło, a że post nie na temat więc uprzejmie donoszę...
Pluto pisze:Czy przy losowaniu będzie uwzględniany czynnik telewizyjny? Żeby się nie okazało, że po wyjęciu dwóch kulek będziemy przypisani do Barcy czy Bayernu. :facepalm:
A czy coś mnie ominęło i taki czynnik był w ogóle uwzględniany w LM? oczywiście nie mówię tutaj o tym co wspomniał wyżej Adrian27th ale o samym dobieraniu drużyn do grup?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 12:51

Dragon pisze:
koki90 pisze:Wolałbym uniknać Barcelony i Bayernu, ale nie ukrywajmy - w Lidze Mistrzów w fazie pucharowej nie ma łatwych rywali.
Ależ są: Gent czy Dynamo Kijów. Nie przekonasz mnie, że jest inaczej.
Racja, w zasadzie powinienem napisać, że nie ma łatwych spotkań. Oczywiście poziom Dynama czy Gentu nie jest nawet zbliżony do poziomu Barcelony, Atletico, czy PSG. Miałem raczej na mysli to, że nikt nic nikomu nie da za darmo i każde zwycięstwo trzeba wydrzeć i zagrać na 100%. Niemal każdy błąd, nawet z teoretycznie gorszym rywalem, jest wykorzystywany. W zasadzie dotyczy to nie tylko LM, ale też krajowego podwórka. Natomiast w Lidze Mistrzów, szczególnie w fazie pucharowe, każdy błąd kosztuje znacznie więcej niż w lidze. Nasze Juve powinno szczególnie pamiętać choćby takie sytuacje jakie miały miejsce w Stambule, a nawet z tegorocznej Serie A, gdzie karciły nas gorsze drużyny niż Gent czy Dynamo.


Elvian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2014
Posty: 12
Rejestracja: 26 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 15:56

Wesołe komentarze na fcbarca.com

"Dawać Arsenal, Chelsea i City niech dostaną Juve i PSG i pozbędziemy się "najlepszej ligi swiata" już w 1/8"

"Ja bym chciał Benfikę, choć nie pogardziłbym również Gentem. Waźne, by ominąć PSG oraz Juventus. Wyjazd na Ukrainę niezbyt mi się również podoba."

"Mi by odpowiadał Arsenal albo PSG. Ewentualnie Juventus ale mogło by być ciężko. Nie wiem po co ludzie głosują na Gent i po co wgl jest w zestawieniu skoro wiemy, że jest zarezerwowane przez Florka i rEAL."

"Ronaldo strzelił 11 bramek jak trafią na taki Juventus to zagra jeszcze ze 2 mecze i koniec bramek w tej lidze mistrzów :)"

Chyba wracają nam powoli punkty respektu na arenie międzynarodowej, a przynajmniej u fanów drużyn przeciwnych, miło.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 16:29

Ja osobiście chciałbym Real w kolejnej rundzie...wiadomo, że ich nie olejemy a poza tym wiemy jak z nimi grać bo mecze z Realem zawsze wychodzą nam dobrze...


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 17:46

alessandro1977 pisze:Ja osobiście chciałbym Real w kolejnej rundzie...wiadomo, że ich nie olejemy a poza tym wiemy jak z nimi grać bo mecze z Realem zawsze wychodzą nam dobrze...
Ja tam w kościach czuje Bayern. Jeśli polegniemy to wstydu żadnego nie będzie, jeśli wygramy to eliminujemy faworyta rozgrywek i ucieramy noska naszemu ex.

Choć najlepiej eliminować drużyny z Anglii, a my możemy trafić tylko na jedną taką drużynę - Chelsea.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 18:39

Ja obstawiam kogoś z trójki Real/Bayern/Chelsea. Los często płata figle i stawia naprzeciw siebie drużyny, które w tym samym sezonie dobiły dealu ważnego zawodnika - Vidal (Comana nie liczę). Królewscy natomiast jak to królewscy - "lubią" na nas wpadać w fazie pucharowej. Chelsea daje najmniej szansy.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2015, 21:54

Ja zrobiłem swoje losowanko LM i wyszło mi takie cuś:

Benfica-Bayern
PSG-City
Gent-Atletico
Juventus-Zenit
Arsenal-Barcelona
Dynamo-Wolfsburg
Roma-Real
PSV-Chelsea


ODPOWIEDZ