Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 12:30

Kluczowe w meczach z Bayernem będzie nastawienie naszych graczy.Waźne żeby nie wyszli przestraszeni jak w ostatnim dwumeczu.Nie taki Bayern straszny jak go malują.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 13:20

alessandro1977 pisze:Po wyeliminowaniu takiego Bayernu prestiż będzie jeszcze większy bo póki co jesteśmy postrzegani jako drużyna, która doszła w zeszłym sezonie do finału LM dzięki korzystnemu losowaniu a wyeliminowanie Realu to efekt ich słabej formy...wyeliminowanie Bayernu zamknie japy malkontentom i niedowiarkom i zmieni się sposób myślenia na temat Juve, które jest w stanie wyeliminować Bayern...Coman się spali psychicznie w meczu z Juve, Vidal zarobi czerwo lub poda do któregoś z naszych napadziorów i będzie git :smile:
Niecelne podania, które stwarzają zagrożenie pod własna bramka nie zniknęły z repertuaru Vidala po przejściu do Bayernu...
Akurat w czerwie Vidala to mozna by upatrywać jakąś nadzieję bo chlop sie grzeje, a Pogba jednak potrafiłby go 'podkręcić'.

Coman musial bardzo słabo wygladac na tle naszych obróncow, co daje cichą nadzieje ze mial z nimi ogromne problemy na treningach i przelozy sie to tutaj.

Najgorszy to Duglas Costa..

Lewy będzie miał co dla niego rzadkosc, 3 obrońców silnych fizycznie, wysokich, grających ostro, co mysle skutecznie mu utrudni życie.

Nie wiem kiedy ostatnio miał doczynienia z takim blokiem defensywnym.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 13:29

Tyle, ze Vidal nie wybiegnie pewnie w ,,11'' ;)


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 14:57

Niektórzy piłkarze z Ameryki Południowej mają to do siebie, że w ważnych meczach zostawiają łeb w szatni. Mam nadzieję, że Vidal zagra w dwumeczu na takim samym poziomie jak w finale LM. Zresztą to nie on jest dla nas największym zagrożeniem.

Bayern Heynckesa miał w piekielnej formie skrzydłowych. Robben i Ribery już teraz nie straszą i oby do końca lutego się to nie zmieniło. Najgorsze będą prostopadłe piłki grane między obrońców, z czego Bayern zdobywa najwięcej bramek. Wierzę, że mózgi w sztabie trenerskim, jakoś sobie z tym poradzą, bo inaczej może być kiepsko.

No i ta obrona. Umówmy się, Bayern jak kiedyś (kilkanaście lat temu) z tyłu był mega monolitem, to teraz na środku Boateng, Benatia czy wracający Badstuber - szału nie robią. Na pewno jest to dobry środek, ale nie bezbłędny i to trzeba wykorzystać. Cuadrado musi wskoczyć na level z MŚ 2014, Sandro musi grać przynajmniej tak samo jak w tym momencie.

Costa, Alaba, Lewandowski i Muller. Jak uprzykrzymy im życie, jest szansa napsuć krwi Bayernowi i dać powód Pepowi do pozostania na AA, aby w 2017 sobie wygrał LM :C


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 16:07

Ciężko będzie z tym Bayernem no, ale cóż nigdy nic nie wiadomo :) . Mi się tak marzy z 1-0 w pierwszym meczu dla Juve na Juventus Stadium a w rewanżu wszystko mogłoby się wydarzyć. I jak człowiek dobrze życzy Lewandowskiemu to jednak nie w tych meczach, niech kiksuje, pudłuje, wali w słupki lub poprzeczki aby tylko nie do bramki :) Wyeliminowanie Bayernu byłby naprawdę niesamowitą rzeczą.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 21:04

Są absolutnie do ogrania. Wczoraj ledwo wymęczyli 1-0, z jakimiś ogórkami, a więc można trafić na ich słabszy moment. Tylko warunek: Bez niepotrzebnych nerw - oni muszą, a my możemy! ;]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 21:07

Lucas87 pisze:oni muszą, a my możemy! ;]
Niby czemu? :roll: My musimy tak samo jak oni. Nie jesteśmy jakimś Genk (z całym szacunkiem) i co roku dla dobra klubu musimy w tych rozgrywkach zachodzić jak najdalej.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 21:18

Ale jeśli odpadniemy po ciężkiej walce, to nie będzie wstydu. Nie ulega wątpliwości, że Bayern jest faworytem. Jednak, niemal identycznie było w 1/2 z Realem. Nie róbmy sobie zatem zbędnego stresu, a wtedy tamta historia może się powtórzyć!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:57

Jak wszystko zatrybi to możemy spokojnie z Bayernem powalczyć. Mieliśmy dołek na początku, teraz wychodzimy na prostą i wydaje mi się, że jesteśmy mocniejsi niż rok temu. Mamy przede wszystkim dość mocne skrzydła. Cuadrado, Sandro, Lichtsteiner - dawno tego w Turynie nie było. Bayern jest mocniejszy, trzeba oczywiście zrzucić na nich presję, ale mam nadzieję, że nasi zagrają bez kompleksów.


FORZA JUVE!!!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2015, 12:16

Na pewno mamy kim straszyć Bayern, może są bardziej zgrani ale jeszcze 2 miechy by gracze Juventusu też się zgrali. Raczej jednostronne widowisko to nie będzie. Siła rażenia Bayernu to nie to co za Juppa i nie ta klasa co MSN.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2015, 08:54

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/za ... ium/14c1r7

Byłoby całkiem sympatycznie, gdyby rzeczywiście powstał jakiś smrodek w szatni, w związku z jego decyzją :cwaniak: :cooler: :spiteful:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2015, 10:42

Wcale się bym się nie zdziwił gdyby była to prawda. Co to w ogóle ma być, że w środku sezonu ogłaszają odejście trenera, którego drużyna gra bardzo dobrze. Dziwny jest ten Guardiola, kompletnie przebudował drużynę, posiedział chwilę i spada :P


old faithful

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 76
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2015, 10:56

Bez urazy dla nikogo, ale Bayern to profesjonaliści. Tam grają zawodowcy i wiedzą po co i o co grają. Walczą o sławę, kasę i niektórzy nawet o puchary ;) Jeśli już nawet wcześniej pojawiały się głosy, że w szatni niezbyt u nich się klei i to może być jeden z powodów odejścia Pepa, to raczej wielkiej zmiany bym się nie spodziewał w ich nastawieniu.

Poza tym teraz to dla niektórych może być szykowanie gruntu pod ewentualną porażkę z Juve. A ja mam tego dość. Chcę normalnego Bayernu, a nie kikuta. A tak jest/będzie "Borussia juz nie była taka sama, Monaco cieniasy, Real nas zlekcewazyl i był bez formy, w Bayernie płakali po kątach szatni, że Pep ich już nie chce, a Seriea wygrana 5 razy z rzędu, bo jest słaba ...

Dość. Chcę normalnego Bayernu, żeby wyeliminować prawdziwie klasowa drużynę lub odpadając zobaczyć ile nam do takiej brakuje?


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2015, 11:59

Na moje oko to są raczej gorzkie żale Effenberga, któremu żal pupę ściska, że ktoś może zostawić Bayern.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2015, 12:51

old faithful pisze: Poza tym teraz to dla niektórych może być szykowanie gruntu pod ewentualną porażkę z Juve. A ja mam tego dość. Chcę normalnego Bayernu, a nie kikuta. A tak jest/będzie "Borussia juz nie była taka sama, Monaco cieniasy, Real nas zlekcewazyl i był bez formy, w Bayernie płakali po kątach szatni, że Pep ich już nie chce
No ale co w tym dziwnego? Zawsze są jakieś przyczyny porażki jednego zespołu z drugim...chcesz normalnego Bayernu, spoko - Bayern w najwyższej formie jest lepszy niż Juve w najlepszej dyspozycji, dlatego oni są faworytami, a my będziemy szukać swojej szansy i jeśli się nam powiedzie to dopiero zaczną się tłumaczenia z ich strony...


ODPOWIEDZ