Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:44

Nie wierzyłem, że utrzymają to prowadzenie. Gdy w 60min. cofnęli się i zaczęli bronić Częstochowy, to myślałem, że kwestią czasu będzie bramka dla Barcy. A ci, jakimś cudem, wytrwali przez półgodziny masowego atakowania. Szacun. :bravo: Uwielbiam Simeone. Nie ma nic lepszego, niż taki świr, który zabiłby, gdyby ktoś podszedł mu pod rękę. :C
W Barcelonie nieciekawa sytuacja. Morale mogą spaść, a w lidze zaledwie 3 oczka przewagi. Jeszcze 2 tyg. temu było ich 10(9 w zasadzie, ale mieli lepszy bezpośredni bilans z Atletami)
City - Real
Bayern - Atletico.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:44

Czekam na zachwyty nad Atletico wszystkich tych, którzy krytykowali naszą postawę w końcówce z Bayernem. Mieli tego farta, którego nam zabrakło...

Tak czy inaczej, jest fajnie :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:44

Już widzę te smutne miny gimnazjalistów w porannych autobusach. Chyba zostawię furę w domu i przejadę się busem :D
A tak na serio, to Rizzoli znowu dał dupy. O ile w pierwszej połowie szło mu całkiem nieźle, to drugą totalnie zaprzepaścił dobre wrażenie po pierwszej. Na szczęście nie ograbił Rojiblancos tak, jak Brychc w zeszłym tygodniu i też im zrobił mały prezent, który można potraktować jako zadośćuczynienie za pozostawienie na boisku trzech piłkarzy Barcy, którzy powinni wylecieć.
Fajnie, że drużyny, w których najważniejsza jest konsekwencja, taktyka i wybieganie potrafią pojechać bandę gwiazdeczek z Katalonii. Myślę, że tylko Real może stanąć Los Colchoneros na drodze do zwycięstwa w LM i mam nadzieję, że spotkają się z nimi w finale, gdzie Atletico weźmie rewanż za porażkę sprzed dwóch lat :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:44

Yaro417 pisze:Ale spójrzcie jak Atletico grało w końcówce. Każdą piłkę wybijało byle dalej, odżegnując zagrożenie spod własnej bramki. A my w rewanżu z Bayernem staraliśmy się wyprowadzić kontrę z własnego pola karnego. Szkolny błąd wtedy zadecydował, niestety taka jest piłka.
To samo miałem właśnie napisać. Atleti nie kalkulowało, każda piła w działki, w trybuny...gdziekolwiek a Evra w okolicach własnego pola karnego w kiwki się wdawał co kosztowało nas awans :angry:
panlider pisze:Już widzę te smutne miny gimnazjalistów w porannych autobusach. Chyba zostawię furę w domu i przejadę się busem :D
Chętnie zrobiłbym tak samo ale jutro mam spotkanie biznesowe... ;)
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2016, 22:45 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:45

Stronka fanow Barcelony zawieszona ''error'' XD

Ciesze sie z wygranej Atletico sam nie wiem czemu.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:45

No w sumie nie jest mi jakoś specjalnie przykro, bo wiedziałem że kondycyjnie jesteśmy w dupie. Nie da się przy tak wąskiej ławce obronić LM, nawet przy świetnie przygotowanych mikrocyklach, ekonomicznej grze itd. KMS dają popalić i prędzej czy później to się odbija. Sędzia co prawda mógł gwizdnąć tego karnego w 91, ale też wyraźnie w dwumeczu arbitrzy mylili się na niekorzyść Atleti więc okej. Gratulacje dla nich bo ogólnie lepiej byli przygotowani taktycznie na oba spotkania i mieli pomysł. Będę im kibicował w dalszej fazie i liczył na końcowy triumf.

A tak poza tym to wszystkie piniądze do buka że w 1/2 będzie mecz Real - MC :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:45

Bardzo cieszy awans Atletico, ale ten medal ma tez druga strone. W dalszym ciagu cholernie boli ta koncowka w Monachium, bo spokojnie moglibysmy myslec o wygraniu tych rozgrywek... :sad:


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:46

mam mieszane uczucia, awans atleti w pełni zasłużony (i według mnie są faworytem do wygrania lm obecnie), ale boję się o pogbito
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2016, 22:48 przez TURBOPAWEL, łącznie zmieniany 1 raz.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:48

wojczech7 pisze:Czekam na zachwyty nad Atletico wszystkich tych, którzy krytykowali naszą postawę w końcówce z Bayernem. Mieli tego farta, którego nam zabrakło...
Heloł, oni do końca szukali goli. Było jasne, że przynajmniej jedna bramka jeszcze padnie, pytanie w którą stronę. Bardzo się ciesze, że dla Atletico.
Wczoraj City do półfinału prowadził De Bruyne, dzisiaj Atletico Kasmirski. Obu panów na drzewo posłał Mourinho. :ok:
Co do ręki w ostatnich minutach, tam nie było ruchu do piłki ani zamiaru, nabicie z bliskiej odległości. Czy przepisy się w tej materii zmieniły i znowu gwiżdżemy byle co?
I jeszcze ten łokieć Suareza. Gość kontroluje gdzie jest rywal, bierze zamach i sru łokciem w oko kolegi z reprezentacji. :facepalm2: Postawić gościa przed sądem jak pierwszego lepszego chuligana.
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2016, 22:53 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:48

Cudownie, że ta pseudodrużyna odpadła...Oby teraz Simeone i spółka pogonili reszte hołoty.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:48

Graty dla Atletico, w przeciągu całego dwumeczu zasłużyli na awans w 100% Organizacja gry znakomita, chwalić można wielu ich piłkarzy, a zwłaszcza tego, który zdobył dziś obie bramki. Jestem w głębokim szoku jak ten klub zmienił się na przestrzeni ostatnich lat. Długo nie doceniałem Atletico, ale już któryś sezon z rzędu pokazują, że są w czołówce europejskich klubów. Podobieństw pomiędzy Juve a Atleti można znaleźć wiele, zwłaszcza kiedy u nas na ławce zasiadał Conte było wiele analogii. Życzę im żeby wygrali całą edycję.

Wygranie przez Atletico LM byłoby mały prztyczkiem w nos dla Ardy Turana... pewnie idąc do Barcy liczył też na to trofeum, a odpadł właśnie z swoim byłym klubem.

Najgorsze dla mnie byłyby wygrane City lub Bayernu.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:49

@Yaro417 alessandro1977
Może i Atletico w końcówce wybijało piłkę byle do przodu i dzięki temu oddalało niebezpieczeństwo od swojej bramki, ale zwróć uwagę na moment przed tym jak powinien być karny dla Barcelony. Ten Murzyn z Atletico zamiast właśnie zrobić "tradycyjny wyjazd", to stracił piłkę przed własnym polem karnym i poszła z tego tamta kontrowersyjna akcja Katalończyków. Prawie analogiczna sytuacja jak u nas Evry w spotkaniu z Bayernem, tylko że piłkarze z Madrytu mieli więcej szczęścia.
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2016, 22:51 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:51

Cobra pisze: Co do ręki Godina, to tak jakby Rizzoli oddał co zabrał - mam tu na myśli brak czerwa dla Iniesty.
Ja bym jeszcze dodał oszczędzenie Neymara za swój chamski faul już poza boiskiem, idealnie wygladało to na powtorce jak kopie rywala z tyłu w nogi a sytuacja jest już za końcową linią.
Super Atleti!


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:53

Co ma Atletico czego nie ma Juve ?


Sono un Ultras Bianconero :juve:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 22:54

rad pisze:Co ma Atletico czego nie ma Juve ?
Farta? Juve go brakło Atleti go miało w ostatnich minutach.


ODPOWIEDZ