Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:04

Aż dziwne ze nikt nie pisze że Coman znow asystowal:)


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:13

Kimi pisze:Ktoś może wyjaśnić dlaczego kurs na BATE w chwili obecnej to 4.50 a na Romę 1.75? :think:
Nie wiem na czym to sprawdzałeś, ale przed chwilą sprawdzałem na STS i na Bate było 1.07 a na Romę 29

EDIT:
ROma chyba drugą bramkę wsadziła


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:32

Angielskie druzyny potwiedzaja ze LM stala sie dla nich wymagajaca. Rozumiem ze odpadaja w fazej pucharowej ale zeby tak fatalnie zagrac w 5/6 spotkan fazej pucharowej :think:


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:36

Coman znów asystował.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:40

Ciekawe, czy jakiś angielski klub zakwalifikuje się dalej...
Barca nieco na farcie, ale szczęsciu trzeba pomóc, a oni dzisiaj robili co mogli i się udało.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:44

Barcelonie się udało, ale potwierdza się, że bez Messiego to już nie to samo.

Arsenal, Chelsea, Roma - :ok:


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:46

gucio_juve pisze:Coman znów asystował.
Jak tak dalej będzie to Coman będzie o wiele więcej wart od Pogby :roll:


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:54

Ogladałem 3 mecz z rzędu Bayernu z Comanem w składzie. I się pytam, kiedy on tak dojrzał i zaczął grać z głową ?? Szok....

Allegri chyba dał ciała, bo to typowy skrzydłowy, TYPOWY a nie napastnik, a tak był wystawiany w Juve. BŁĄD.

I w pupie mam już te 8 mln za niego. :head:


Obrazek
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:57

Cabrini_idol pisze:Ogladałem 3 mecz z rzędu Bayernu z Comanem w składzie. I się pytam, kiedy on tak dojrzał i zaczął grać z głową ?? Szok....

Allegri chyba dał ciała, bo to typowy skrzydłowy, TYPOWY a nie napastnik, a tak był wystawiany w Juve. BŁĄD.

I w pupie mam już te 8 mln za niego. :head:
28 mln E. w woli przypomnienia, po drugie piłkarz sam chciał odejść.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 22:59

Cabrini_idol pisze:Ogladałem 3 mecz z rzędu Bayernu z Comanem w składzie. I się pytam, kiedy on tak dojrzał i zaczął grać z głową ?? Szok....

Allegri chyba dał ciała, bo to typowy skrzydłowy, TYPOWY a nie napastnik, a tak był wystawiany w Juve. BŁĄD.

I w pupie mam już te 8 mln za niego. :head:
Nie rozumiesz, że on nie chciał już u nas grać? Niektórzy z Was w dalszym ciągu ubolewają, tak jakby cokolwiek w jego sprawie w ogóle można było zrobić. Coman nie chciał u nas pozostać, a okazje do gry otrzymywał - krótka piłka.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 23:04

CavAllano pisze:
Cabrini_idol pisze:Ogladałem 3 mecz z rzędu Bayernu z Comanem w składzie. I się pytam, kiedy on tak dojrzał i zaczął grać z głową ?? Szok....

Allegri chyba dał ciała, bo to typowy skrzydłowy, TYPOWY a nie napastnik, a tak był wystawiany w Juve. BŁĄD.

I w pupie mam już te 8 mln za niego. :head:
Nie rozumiesz, że on nie chciał już u nas grać? Niektórzy z Was w dalszym ciągu ubolewają, tak jakby cokolwiek w jego sprawie w ogóle można było zrobić. Coman nie chciał u nas pozostać, a okazje do gry otrzymywał - krótka piłka.
Bo grał jako tank w 2 osobowej formacji napastników. To mu się nie dziwię, że się męczył. A teraz jak znalazł jako skrzydłowy.


Jakie 28 mln /??? Ludzie, na razie mamy 8mln płatne przez 2 lata. Kolejne 20 mln to BYĆ MOŻE zobaczymy ale w lecie 2017r.


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 23:06

Cabrini_idol pisze:Ogladałem 3 mecz z rzędu Bayernu z Comanem w składzie. I się pytam, kiedy on tak dojrzał i zaczął grać z głową ?? Szok....

Allegri chyba dał ciała, bo to typowy skrzydłowy, TYPOWY a nie napastnik, a tak był wystawiany w Juve. BŁĄD.

I w pupie mam już te 8 mln za niego. :head:
Dzieciątko, ile trzeba razy Ci przegadać, że problem leżał w tym, że jego pozycja to skrzydłowy napastnik, a u nas ona nie występuje, otrzymywał szanse jako kreatywny napastnik w duecie i sobie nie radził. Pozyskaliśmy go zupełnie za darmo i sprzedaliśmy za 28 mln, proszę Józka, by co sezon miał taki transfer, bo sorry, ale zarobić na czysto 28 mln, to nawet niektórzy na gwiazdach tyle nie zarabiają. Coman gra na swojej pozycji w Bayernie, po drugie panowie, on z poważnymi drużynami jeszcze nie grał. A jedyną poważną drużyną, powiedzmy było Lazio w Serie A. Więc sam sobie odpowiedz dlaczego ma takie statystyki, owszem one nie biorą się z niczego, bo dużo pracuje na boisku, ale z nim jest w Bayernie jak z Pogbą u nas. Po prostu otrzymał szansę na swojej pozycji i odpalił. U nas nie było dla niego miejsca.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 23:06

Mrozzi to mogli nasi go zatrzymać widząc jaki ma potencjał, przyszedł Cuadrado, Sandro.
Trochę zmieniamy sposób gry, więcej skrzydeł, nasi mogli go zostawić taka prawda bo jeżeli on chciał odejść to też z powodu taktyki, pewnie męczył się w tej grze w napadzie, to nie jest styl dla niego .
Jeżeli wiedzieliśmy że zaczniemy trochę grać skrzydłami a sam Allegri wypowiadał się o nim świetnie w wywiadach to po co go sprzedawali?
18 LATEK nam będzie stawiał warunki? no żesz bez przesady.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 23:08

wloski, pokaż mi info , że SPRZEDALIŚMY go a nie wypożyczyliśmy. Z tego co wiem na konto Juve wplynie 8 mln na przestrzeni 2 lat. A w 2017 BYĆ MOŻE wplynie do nas kolejne 20mln.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 23:11

sebatiaen pisze:Mrozzi to mogli nasi go zatrzymać widząc jaki ma potencjał
sebatiaen pisze:jeżeli on chciał odejść to też z powodu taktyki, pewnie męczył się w tej grze w napadzie, to nie jest styl dla niego
sebatiaen pisze:18 LATEK nam będzie stawiał warunki? no żesz bez przesady.
Zdecyduj się, bo w kilku zdaniach trzykrotnie samemu sobie zaprzeczyłeś. Najpierw mieliśmy go zatrzymać za wszelką cenę, chociaż nie pasował do taktyki, potem mieliśmy zmienić taktykę pod niego, a na koniec, jak mogliśmy pozwolić, żeby gówniarz dyktował nam, co mamy robić...


ODPOWIEDZ