Sezon 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2016, 10:19

pablo1503 pisze:Nie mówię, że grał dobrze i zasługuje na nowy kontrakt. ;) Na pewno miał kilka dobry momentów.
Raczej jak nie na swojej pozycji, powiedział bym że grał przyzwoicie. Na ten moment ma więcej do zaoferowania niż Asamoah czy Pereyra.
Robaku pisze:5 najgorszych transferów w tym sezonie.
http://forzaitalianfootball.com/2016/05 ... -a-season/
Lista dość "kontrowersyjna". Boateng, Valdifiori, czy Cristante to rzeczywiście niewypały, ale biorą pod uwagę ich niskie ceny utrzymania i transferu czy rzeczywiście top 5 ? Wyżej w klasyfikacji umieściłbym Kondogbie czy Bertolucciego.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2016, 23:36 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:33

Wielkie brawa dla Sassuolo za bardzo dobrego sezonu zakonczonym na 6 pozycji oraz za udzial po raz pierwszym w historii w europejskich pucharach.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 13:40

Sezon dawno się skończył a ja poznałem kilka ciekawych funkcji w Power Point, które po połączeniu dają całkiem ciekawy efekt, więc zrobiłem mini grę. Bardzo mini grę.
Do gry wymagany jest Powet Point no i brak Parkinsona. A można pobrać ją TUTAJ (chyba).
Uwaga: nie przeglądaj slajdów przed rozpoczęciem gry, bo zepsujesz sobie zabawę.

Kolega skomentował tę grę tymi słowami: "monotonna jak hegemonia Juventusu".
Ale może komuś się spodoba i trochę ją rozbuduje. :prochno:


Zablokowany