Sezon 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 22:42

W tym meczu bardziej podobał mi się Milan. Mario wrócił, zabrakło mu jedynie szczęścia. Na razie to Interowi wszystko wychodzi, ale to się zmieni już niedługo :)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 22:45

Szkoda wyniku, bo Milan bardziej mi się podobał. Trener chyba niedługo powie, że w końcu gra jego zespołu mu się podoba.

Wielki plus dla Ballo. Świetnie bił te wolne i rożne. Trochę śmiesznie to wyglądało jak przy każdym faulu na nim przybiegali od razu zawodnicy Milanu i go uspokajali, a Mario wyglądał jakby nic go nie mogło ruszyć. Melo próbował go sprowokować i mu się nie udało.

Inter zdecydowanie lepsza pierwsza połowa. Jovetic fajnie (podanie do Icardiego miód malina) Kongdobia bardzo solidnie w środku :ok: fajną pakę sobie zrobili...

Chyba najlepszy mecz derbowy Mediolanu od kilku lat. Szkoda, że dzisiaj Serie A się wcześniej wystrzelała, bo liczyłem tu na 3-4 bramki.

Serie A znów robi się przyjemna dla oka. :ok:


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 22:48

Luiz Adriano był przesłaby, przez takie maszczenie setek przegrywa się mecze (vide Mandzukic vs Roma).
Ładna bramka Guarina.
Po stracie bramki jakoś nie widać było żeby Milan grał na śmierć i życie. Mógł wcześniej wejść Balo. Jak nie lubię Cerciego, to chyba i on lepszy od Hondy.


Dizzee

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2015
Posty: 157
Rejestracja: 29 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 22:50

Na styl przyjdzie czas, teraz trzeba punktować. Nowe ustawienie, nowe twarze w zespole, tego nie da się zgrać w tydzień. Cieszy zero z tyłu i dobra postawa Handanovicia. Medel dał radę zastąpić Mirandę, chociaż w pierwszych minutach jeszcze docierali się z Murillo i Adriano powinien wykorzystać przynajmniej jedną setkę. Kondogbia słabo w pierwszej połowie, w drugiej grał wyżej i mógł zaprezentować pełnie swoich możliwości.


Javier Pastore, 42 miliony- #przepłacony
Eric Lamela, 30 milionów- 2 tragiczne sezonu w średniaku Premiership #niewypał
Juan Iturbe, 25 milionów-katastrofalny sezon w AS Roma #niewypał
Paolo Dybala, 40 milionów- TBA
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 22:53

Jak dla mnie druga połowa była o wiele ciekawsza od pierwszej. A o wyniku meczu zadecydowała ta jedyna akcja bo mimo wszystko jak dla mnie to jednak Milan przeważał w tym meczu i raczej remis byłby sprawiedliwszy. Inter przełamuje się wreszcie w derbach wygrywając je wreszcie od iluś tam meczy. A i do czego to dochodzi, Inter liderem Serie A ! Ile to już lat upłynęło kiedy tam byli ostatni raz :)


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 23:29

Derby Mediolanu dużo lepsze niż ostatnie, trzymały w napięciu do końca, fajnie się oglądało. Na pewno zwiększa to rangę ligi, jest o niej głośniej w Europie. Byłem za Milanem, bardziej podobała mi się ich gra. Cerci mocno przewidywalny, mało tam zagrał, natomiast Super Mario widać, że bardzo chciał. No i chyba derby Turynu nie będą w tym sezonie derbami Włoch :P Inter pierwszy w tabeli, oby jak najszybciej sytuacja wróciła do normy ;) (anomalie przychodzą prędzej czy później, ale stan normalności wraca)


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 00:30

Bonaventura nie powinien oddawać strzałów z dystansu. A może i w ogóle nie powinien oddawać strzałów, katastrofa. Chyba nawet gorzej strzela niż Chiellini.

Wybaczcie, ale o co chodzi z tą koszulką "Bella Max", którą trzymali Guarin i Icardi?


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 01:44

bianconeristy pisze:Wybaczcie, ale o co chodzi z tą koszulką "Bella Max", którą trzymali Guarin i Icardi?
Może są następnymi, po Insigne, którzy "docenili" wyniki Allegriego i publicznie dają temu wyraz. :prochno:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 07:19

vitoo pisze:
bianconeristy pisze:Wybaczcie, ale o co chodzi z tą koszulką "Bella Max", którą trzymali Guarin i Icardi?
Może są następnymi, po Insigne, którzy "docenili" wyniki Allegriego i publicznie dają temu wyraz. :prochno:
A może chodziło o to, że po prostu jest pięknie i że mają komplet pkt. po 3 kolejkach. Raczej nie sądzę, żeby to odnosiło się do Allegriego, po co mieli by to robić?


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 09:12

cooler pisze: No i chyba derby Turynu nie będą w tym sezonie derbami Włoch :P
???
a kiedyś były?


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 09:24

gregor_g4 pisze:???
a kiedyś były?
Nie, nie. Źle mnie zrozumiałeś. W poprzednim sezonie drużyny z Mediolanu tak słabo sobie radziły, że derby Turynu w moim odczuciu osobistym aspirowały do derbów na większą skalę ;) Oczywiście, derby Mediolanu zawsze pozostaną wielkim symbolem włoskiej piłki i nic tego nie zmieni.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 11:45

zbysioJuve pisze:
vitoo pisze:
bianconeristy pisze:Wybaczcie, ale o co chodzi z tą koszulką "Bella Max", którą trzymali Guarin i Icardi?
Może są następnymi, po Insigne, którzy "docenili" wyniki Allegriego i publicznie dają temu wyraz. :prochno:
A może chodziło o to, że po prostu jest pięknie i że mają komplet pkt. po 3 kolejkach. Raczej nie sądzę, żeby to odnosiło się do Allegriego, po co mieli by to robić?
To po prostu imię syna Guarina. Koniec tematu.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 12:13

zbysioJuve pisze:
vitoo pisze:
bianconeristy pisze:Wybaczcie, ale o co chodzi z tą koszulką "Bella Max", którą trzymali Guarin i Icardi?
Może są następnymi, po Insigne, którzy "docenili" wyniki Allegriego i publicznie dają temu wyraz. :prochno:
A może chodziło o to, że po prostu jest pięknie i że mają komplet pkt. po 3 kolejkach. Raczej nie sądzę, żeby to odnosiło się do Allegriego, po co mieli by to robić?
Przecież nie mówiłem poważnie. ;) Domyślam się, że nie chodziło o Allegriego, nie podejrzewałbym ich o taką szyderę.

Inter póki co nie zachwyca, ale sobie ciuła te punkty - w przeciwieństwie do nas. W obliczu naszej i Napoli słabej postawy na początku sezonu, rywalizacja o czołowe miejsca zapowiada się bardzo ciekawie.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 12:55

Inter niby prowadził grę, ale kompletne nic z tego nie wynikało. Milan fajnie kontrował ale to co robił Adriano ... :facepalm:

Szkoda Milanu bo darzę ich szacunkiem w przeciwieństwie do Interu.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 16:09

cooler pisze:
gregor_g4 pisze:???
a kiedyś były?
Nie, nie. Źle mnie zrozumiałeś. W poprzednim sezonie drużyny z Mediolanu tak słabo sobie radziły, że derby Turynu w moim odczuciu osobistym aspirowały do derbów na większą skalę ;) Oczywiście, derby Mediolanu zawsze pozostaną wielkim symbolem włoskiej piłki i nic tego nie zmieni.
Ale derby Mediolanu to też nie są derby Włoch.


Zablokowany