Ciekawe myśli na temat Serie A

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2014, 22:56

Fajnie piszesz, szczególnie dla tych którzy nie interesują się Serie A albo nawet w ogóle piłką nożną są to dobre artykuły. Pisz dalej :)

Piszesz w pierwszej osobie, ale raczej nie widzę w tekście śladów felietonu, a więc te artykuły mają formę wpisu blogowego?
I pomyśl o tym żeby w każdym artykule oprócz wstępu było też jakieś zakończenie w osobnym akapicie, choćby symboliczne. A tak po za tym to fajnie, że dodajesz zdjęcia :)

Ciekawy pomysł na serwis internetowy mający na celu - jak mi się zdaje - umożliwienie pisania i udostępniania uczniom swoich artykułów na dowolny temat. Bardzo rozwojowy projekt dla jego uczestników :) Może powinniście pomyśleć o ogólnopolskiej promocji tego serwisu? No i cieszy fakt, że można tam poczytać o Juve :)


Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 listopada 2014, 22:23

Tak, staram się pisać bardzie w formie bloga niż szablonowego artykułu. :D
Dziękuję za miłe słowa, dają wiele chęci do dalszego działania :)
Jeśli chodzi o promocję to właśnie staram się to promować we wszystkich miejscach gdzie jest to możliwe. Każdy udostępnia swoje artykuły na różnych stronkach, forach tematycznych.
Staram się opisywać jak najogólniej to co się dzieje we włoskiej piłce, aby ktoś kto się nie interesuje włoską piłką coś się o niej dowiedział oraz Ci co ciekawi ich Serie A, a nie mają czasu na bieżąco jej śledzić też dowiedzieli się kilku ważnych rzeczy. Miło mi, że komuś podoba się to o czym piszę :) Jeśli ktoś będzie mógł to niech z czasu odwiedza naszą stronkę, ja mam zamiar podsumowywać każdą kolejkę Serie A i pisać jakieś ciekawe informacje na jej temat :) A jeśli ktoś chce jeszcze bardziej mi pomóc to niech napisze w komentarzu jakiś ciekawy temat na artykuł, będę bardzo wdzięczny :)


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 11:28

W którymś z artykułów napisałeś, że chcesz przybliżyć nieco sytuację Calciopoli. Przygotuj się do tego solidnie, a na PW Ci podeślę też coś o tym. ;)


Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 16:13

To jest dość trudny temat. Chcę o tym napisać ale w jak najbardziej klarowny sposób, tyle jest informacji na różnych stronach, chciałbym je wszystkie wziąć pod uwagę i postarać się jak najlepiej i najobiektywniej opisać. ;)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 20:23

No nie każdy musi być wielkim znawcą i pięknie pisać. Vexor, tą robotę wykonujesz - całkiem spoko :wink: Wstaw może od czasu do czasu, linki do nagrań z komentarzami Zulianiego, tak dla jaj. :twisted:


Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 21:57

Lucas87 pisze:No nie każdy musi być wielkim znawcą i pięknie pisać. Vexor, tą robotę wykonujesz - całkiem spoko :wink:
Dzięki za miłe słowa, bardzo się cieszę, że ktoś to docenia :)
Lucas87 pisze:Wstaw może od czasu do czasu, linki do nagrań z komentarzami Zulianiego, tak dla jaj. :twisted:
To bardzo dobry pomysł :D


Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 22:00

Teraz będą derby Mediolanu to na pewno będę chciał to opisać w oddzielnym artykule no i planuję napisać coś w stylu "Co jest grane w Serie A" i zapowiedzieć wszystkie mecze jakie będą grane oraz dokładniej opisać te najciekawiej się zapowiadające :)


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 18 listopada 2014, 21:27

Brawa Vexor bardzo przyjemnie się to wszystko czyta. Liczę, że opiszesz w ciekawy sposób najważniejszy mecz rundy dla Milanistów. Z dużą radością przeczytam jeśli będzie taka możliwość


Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 listopada 2014, 21:40

Artykuł będzie zapewne w piątek lub czwartek :)


Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 21 listopada 2014, 17:59



Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 09:59



Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 11:12

Nie wiem w jakiej formie chciałeś napisać ten tekst, ale to bardziej notka historyczna i przypomnienie najważniejszych meczów z poprzednich lat, niż jakaś zapowiedź, która miałaby zaciekawić czytelnika. Brak przedstawienia obecnych kształtów tych zespołów, w jakiej obecnie znajdują się dyspozycji, sytuacji personalnej, bądź najnowszych wiadomości, np. że Inter zmienił trenera. To wszystko powinno być zawarte w tym artykule + Twoje jakieś subiektywne przemyślenia. Życzę Ci powodzenia, bo każde słowo pisane na temat calcio czyta się bardzo miło, ale mam wrażenie, że zwyczajnie przepisujesz notki z wikipedii.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 19:03

Faktycznie tekst kompletnie bezpłciowy. A można by napisać choćby o tym, że dziś oba kluby upadły tak nisko, że z punktu widzenia miejsca w tabeli ciekawsze są derby... Genui


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2014, 15:07

Sorry, nie chcę być niemiły, ale to nie są "myśli" na temat serie a. To są jakieś reporterskie notki - suche fakty i nic więcej. Suche fakty w długich zdaniach. Jeżeli chcesz przyciągnąć uwagę, musisz zaciekawić widza swoimi przemyśleniami, opiniami, spostrzeżeniami. Takie teksty można przeczytać w dodatku piłkarskim tele-tygodnia z okazji mundialu.
Nie poddawaj się, sam kiedyś pisałem "do szuflady", więc wiem jak to jest :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ