Liga Europy 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 15:31

pumi też byś był tak wkurzany jak Ci zawodnicy, jakby prezes do Ciebie zadzwonił że w tym roku po zakończeniu sezonu nie będzie grilla :płaczę:

PS. Ktoś ma jeszcze zdjęcia z tej ich imprezy ? :prochno:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 15:38

Kucharius1 pisze: PS. Ktoś ma jeszcze zdjęcia z tej ich imprezy ? :prochno:
Obrazek
Nawet nie wiedzieli, że na następnego grilla mogą sobie trochę poczekać :smile: W sumie, Cannavaro i Cavani nie doczekali.


Knursen

Romanista
Romanista
Rejestracja: 03 stycznia 2014
Posty: 122
Rejestracja: 03 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 16:03

Shadow Marshall pisze:
Knursen pisze:Prokson, ale skąd to przekonanie ze tylko Juve będzie ciągnęło wózek calcio w europie przez najbliższe sezony, zwłaszcza po sezonie kiedy dwie inne włoskie ekipy dotarły do 1/2 LE, czyli tam gdzie Juve rok temu? Czy Fiora i Napoli nie ciągnęły w tym sezonie calciowózka? Można powiedziec ze Juve zrobiło zdecydowanie najwięcej w tym sezonie dla SerieA, ale Fiolki i Napoli dużo do sukcesu SerieA dolozyly. Czemu niby za rok tego nie mogą powtórzyć?
Chyba że uznamy że tylko finały są sukcesem dla calcio, ale tak to mogą póki co tylko w Hiszpanii podchodzić do sprawy.
Nie nastrajaj się na to, że Roma zawojuje cokolwiek w LM. Macie zbyt wąską kadrę i piłkarzy zbyt średnich. Poza tym...dopóki w drużynie jest Totti to nic się nie zmieni. Jak już pozbędziecie się tego frustrata i do głosu dojdą normalni piłkarze to będzie dobrze. Pamiętaj dopóki ten boiskowy cham i frustrat, który za swoje porażki obwinia wszystkich dookoła tylko nie siebie jest w tym klubie, a cała młodzież będzie uważała go za wzór to Roma nie wskoczy na wyższą półkę. Poza tym...patrząc na obecny terminarz to awans Romy do LM nie jest taki oczywisty zwłaszcza znając ich dyspozycje w tym sezonie. Udinese, derby z Lazio i Palermo. 1 mecz bankowo umoczą.
Czy Ty w ogóle czytałeś co ja pisałem? Nawet słowem o Romie nie wspominałem, pisałem o Napoli i Fiorentinie. Po prostu pisanie że tylko Juventus jest w stanie włochów z godnością reprezentować w Europie jest trochę nie fair względem tych klubów. Rozumiem takie podejście w sytuacji gdyby Juve zaszło do finału, a reszta włochów poodpadała w grupach. Jednak po tak przełomowym sezonie dla SerieA, należy się spodziewać że włosi zaczną systematyczniej się meldować chociażby w końcowych fazach LE, bo zespoły jak Napoli czy Fiora mogą spokojnie taki wynik powtórzyć.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 16:16

Knursen pisze:należy się spodziewać że włosi zaczną systematyczniej się meldować chociażby w końcowych fazach LE, bo zespoły jak Napoli czy Fiora mogą spokojnie taki wynik powtórzyć.
Albo spokojnie odpaść z ogórkami chwilę po wyjściu z grupy, więc tak do końca nie należy spodziewać się cudów. :stop:


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 20:51

Właśnie zaczął się finał LE.

Ceremonia otwarcia jak dla mnie słaba, ale może tylko mnie nie przypadła do gustu. Dwie sprawy za to na pewno dramatyczne...
Po pierwsze nagłośnienie na stadionie tragedia! No chyba, że to tylko przekaz sygnału do C+. Po drugie murawa... Nie wiem jak na tak pięknej arenie, na taki mecz, można przygotować taką murawę! :doh:


PS. Szkoda, że nie ma drużyn z Serie A :roll:

edit:
PS2. Dnipro prowadzi :prochno:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:09

Odnośnie Krychowiaka. Zauważyliście jaką ważną postacią on jest w Sevilli ? Chłopak bardzooo poprawił aspekt podania, krótki długie podanie to poziom wyżej niż we Francji. Bo w destrukcji zawsze był bardzo mocny. Wg mnie jest to jeden z lepszych obecnie DM na świecie. Może na wyrost, ale bardzo mi się on podoba, nawet nie patrząc przez pryzmat, że jest Polakiem.


Co do meczu, to jest kalka tego co będzie w finale LM. Oby z takim samym skutkiem ;) przynajmniej do 20 minuty. :prochno:

edit : moja słowa potwierdza jego postawa dzisiaj w finale. Chlopak narazie najlepszy na boisku. Brawo.


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:14

Cabrini_idol pisze:Odnośnie Krychowiaka. Zauważyliście jaką ważną postacią on jest w Sevilli ? Chłopak bardzooo poprawił aspekt podania, krótki długie podanie to poziom wyżej niż we Francji. Bo w destrukcji zawsze był bardzo mocny. Wg mnie jest to jeden z lepszych obecnie DM na świecie. Może na wyrost, ale bardzo mi się on podoba, nawet nie patrząc przez pryzmat, że jest Polakiem.


Co do meczu, to jest kalka tego co będzie w finale LM. Oby z takim samym skutkiem ;) przynajmniej do 20 minuty. :prochno:


Pełna zgoda! Jeszcze, żeby był trochę bardziej mobilny, to mógłby wpaść na rotację do nas :twisted:

1:1 - gol Grzesia! Brawo! :ok:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:16

Szybkie pytanie - ilu Polaków zdobywało do tej pory bramki w finałach europejskich pucharów?


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:25

Sevilla gdyby wygrała ten finał, broniąc tym samym puchar powtórzyła by wyczyn z sezonu 2005/2006 kiedy to też dwukrotnie dwa razy z rzędu wygrywała ten Puchar. Ogółem licząc jak do tej pory wszystkie finały Pucharu Uefa i LE tylko drużynom z Hiszpani zdarzało się bronic ten tytuł. Pierwszym był Real Madryt i póżniej właśnie Sevilla . Teraz może po raz drugi wyczyn ten powtórzyć i jak na razie jest na dobrej drodze do tego.

Ze swojej strony mimo, że jest mi obojętne kto to wygra to jednak jestem za tym słabszym czyli Dnipro, który mógłby powtórzyć wyczyn Szachtara Donieck z wcześniejszych lat.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:29

zahor pisze:Szybkie pytanie - ilu Polaków zdobywało do tej pory bramki w finałach europejskich pucharów?
Bodajże tylko Stanisław Oślizło.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:30

Fantastyczny mecz jak na finał. Bardzo przyjemnie się ogląda.

Konoplianka super skrzydłowy, dziwię się, że jeszcze nie gra w topowym klubie z zachodu.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:38

Milano1910 pisze:
zahor pisze:Szybkie pytanie - ilu Polaków zdobywało do tej pory bramki w finałach europejskich pucharów?
Bodajże tylko Stanisław Oślizło.
I Boniek w dwoch finałach.

Konoplyanka i rotan nie wierze, że po sezonie nie wyjada z Ukrainy. Konoplyanka bardzo zainteresowana Roma, bardzo bardzo.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:51

Nie lubię takich meczów w których ciężko wybrać preferowanego zwycięzcę. Bo z jednej strony ukraińscy banderowcy dla których polski rząd wraz z (jeszcze obecnym) prezydentem-analfabetą są zbyt życzliwi delikatnie mówiąc. Zaś z drugiej strony lewaccy kibice Sevilli którzy zadarli z fanami Śląska no i ogólnie podobnie jak i Ukraińcy napluli Polakom w twarz z tymi dawnymi przyśpiewkami o Katyniu :stop: Cóż za złośliwość losu, że akurat te dwie drużyny grają w Warszawie :evil:

Lubię takie mecze w których sporo się dzieje. Jestem pasjonatą włoskich szachów, ale wiadomo, że bramki cieszą postronnych kibiców najbardziej. Raz jednym dopisze trochę szczęścia przy błędzie rywala, póżniej odwrotnie, raz jedni czymś zabłysną i później ci drudzy.
Fajnie się to ogląda :ok:

Gdy wygra faworyzowana Sevilla to Hiszpanie będą mieli chociaż ten puchar pocieszenia zdobyty w tym sezonie :) No i doszłoby do dziwnej sytuacji bo dwa różne puchary europejskie wygrałoby dwóch ze sobą niespokrewnionych... Vidalów :P Ten prawy obrońca klubu z Andaluzji no i nasz King Arturo.


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:52

Przyjemny dla oka mecz jak na razie. Mam nadzieje, że druga połowa będzie równie dobra.

Oglądam neutralnie, bo kto by nie wygrał będzie dobrze. Jeśli Sevilla z Krychowiakiem który strzelił gola, w dodatku u nas, na Narodowym będzie ok. A jak Dnipro, też fajnie bo wygra teoretycznie słabszy, w dodatku zawsze to jakieś pocieszenie dla Ukraińców w tych trudnych czasach. Piłkarze ukraińskiego zespołu sami kupowali bilety i opłacali przyjazd do Polski dla swoich kibiców. Takie gesty się ceni :ok:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:56

Robaku pisze:
Milano1910 pisze:
zahor pisze:Szybkie pytanie - ilu Polaków zdobywało do tej pory bramki w finałach europejskich pucharów?
Bodajże tylko Stanisław Oślizło.
I Boniek w dwoch finałach.
W jednym to z Juventusem w PZP z 1984. A w drugim?


Zablokowany