Liga Europy 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 21:58

zbysioJuve pisze:
Robaku pisze:
Milano1910 pisze:
Bodajże tylko Stanisław Oślizło.
I Boniek w dwoch finałach.
W jednym to z Juventusem w PZP z 1984. A w drugim?
mój błąd wtedy Boniek zdobył 2 bramki.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 22:00

Robaku pisze: I Boniek w dwoch finałach.
PZP to pierwszy a drugi? Liczysz Superpuchar Europy jako finał europejskiego pucharu? Tak czy siak, nie zdarza się to często.

Z Konoplianką sprawa jest o tyle ciekawa, że ja już od paru lat słyszę zachwyty nad nim i stwierdzenia typu "nie ma siły, teraz to na pewno przejdzie do silniejszej ligi". Zaczęło się to przypuszczalnie po Euro 2012, a możliwe że i wcześniej. Czemu chłop do tej pory gnije na Ukrainie, nie mam pojęcia.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 22:02

Cabrini_idol pisze:edit : moja słowa potwierdza jego postawa dzisiaj w finale. Chlopak narazie najlepszy na boisku. Brawo.
WIedziałem, że o czymś zapomniałem :( Brawo dla Krychowiaka za tego gola i to duże. Ale czy jest najlepszy na boisku? Dużo mu nie brakuje i ma świetne momenty, ale miewał też straty piłki i jedna z takich skończyła się dobrą okazję czy nawet bramką Ukraińców.

Schodzi Reyes, wchodzi Coca-Cola :D
(Coke)
zahor pisze:Czemu chłop do tej pory gnije na Ukrainie, nie mam pojęcia.
Też się nieraz nad tym zastanawiałem, dość ciekawy przypadek, może po prostu jest patriotą i nie chce emigrować :) Ale nieraz mam wrażenie, że na Ukrainie to dość często są tacy piłkarze, nawet np Chorwat Darjo Srna.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 22:12

zahor pisze:Z Konoplianką sprawa jest o tyle ciekawa, że ja już od paru lat słyszę zachwyty nad nim i stwierdzenia typu "nie ma siły, teraz to na pewno przejdzie do silniejszej ligi". Zaczęło się to przypuszczalnie po Euro 2012, a możliwe że i wcześniej. Czemu chłop do tej pory gnije na Ukrainie, nie mam pojęcia.
Być może czeka, że zgłosi się po niego któryś z zespołów Premier League. Wcześniej gdzieś czytałem, że to właśnie tam by preferował występować i właśnie w zimie z tego powodu ponoć miał odmówić AS ROMIE.

Te finały LE to chyba zawsze są takie żywe i ciekawe.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 22:46

Brawa dla Sevilli! :bravo:
Mecz bardzo fajny i przyjemny dla oka.
Chociaż serce autentycznie biło mi jak szalone kiedy zawodnik Dnipro upadł na murawę. Takie sytuacje zawsze są mega nieprzyjemne.

Patrząc wstecz - w zeszłym roku nawet nie dotarliśmy do tego etapu co oni. A w tym roku? Los bywa przewrotny. A z drugiej strony każdy sam jest jego kowalem.


Już nie myślę o niczym innym tylko o naszym finale


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 22:46

Czyli jednak Sevilla. Świetna impreza na narodowym, gratulacje dla obu zespołów.

Oby tylko ze zdrowiem tego zawodnika, który stracił przytomność było wszystko w porządku.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 23:01

Argonessar pisze:Czyli jednak Sevilla. Świetna impreza na narodowym, gratulacje dla obu zespołów.

Oby tylko ze zdrowiem tego zawodnika, który stracił przytomność było wszystko w porządku.
Szczęście w nieszczęściu prawdopodobnie ten zawodnik stracił przytomność w skutek starcia z przeciwnikiem. Mówię szczęście gdyż pewnie doznał "tylko" wstrząsu mózgu a u omdlenia przy tego typu urazie to rzecz w miarę normalna. Kiedy upadł przypomniała mi się sytuacja ze ŚP. Puertą. Oby tym razem wszystko skończyło się bez komplikacji i ten piłkarz będzie mógł kontynuować przygodę z piłką.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 23:07

podobno zlamany nos matheusa


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2015, 10:45

Bez przesady, że takie świetne widowisko. Dwa gole stracone przez Dnipro - po kardynalnych błędach obrońców. Przy drugim golu Ukraińców, jakieś dziwne ustawienie muru Sevilli. Nie wiem, czy tylko mnie się tak wydaje, ale cała masa niedokładnych podań. Chyba zbyt wiele jak na finał europejskich pucharów.

Na trybunach podobno flaga UPA. Pamiętacie chyba również wyskok - pt. "Welcome to Katyń"? Jakiekolwiek konsekwencje? Dlatego obojętne mi jest - kto wygrał, lecz szkoda tego piłkarza.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2015, 10:57

Lucas87 pisze:Na trybunach podobno flaga UPA. Pamiętacie chyba również wyskok - pt. "Welcome to Katyń"? Jakiekolwiek konsekwencje? Dlatego obojętne mi jest - kto wygrał, lecz szkoda tego piłkarza.
A teraz popatrzmy na mecz Legii w LE z Metalistem, gdzie zawisły flagi Lwów i Wilno. Po meczu afera, że kibice chcą rewizji polskich granic.
Takie to mamy wolne, obiektywne media.
Polakom dowalić, ale jak w Polaków biją to cisza jak makiem zasiał.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2015, 23:19

Lucas87 pisze:Na trybunach podobno flaga UPA.
Obrazek

Była flaga (d)UPA na stadionie, ale podobno po meczu zmieniła właściciela :lol:. Normalnie mnie to nie interesuje, ale za tę akcję daję plusa :ok:.


Obrazek
Zablokowany