Liga Europy 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:44

Dizzee pisze:Dobra gra Interu w ofensywie
Obejrzałem skrót. Tej sierocie, bramkarzowi Celtiku, powinni odrąbać ręce. 2 bramki na jego konto.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 00:07

Wojtek pisze:
Legia zagra bez kibiców? Czy było jakieś odwołanie czy cos?
Było odwołanie było wszystko huranle śpiewy, tańce i dzików wywijańce. Odpowiedż była jednoznaczna UEFA zgodziła się na kukiełki, pajacyki, zimne ognie.

W jakim ty świecie żyjesz?

Co do meczu:
Ja bym był zaskoczony gdyby Żyro to strzelił. Od dawno uważam, że to najsłabsza pozycja ofensywna, drewno muł bagienny itd. Dobrze wykonuje założenia defensyfe jednak w ataku to kompletne zero. Większe pretensje mam do Sa, też mial swoje szanse to typowy napastnik cos powinien ukuć.

1-0. Czegoś brakło. Ktoś dobrze wspomnial mogło być jak w Szkocji. Brakło tego gola na 1-1. Brakło Rado. To całe zamieszamie z Bratko jest w nie odpowiednim momencie, w najgorszym momencie. Coż chłopcy odchodzą mężczyźni zostają.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
mcsqrczybyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2011
Posty: 131
Rejestracja: 29 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 00:09

jakku1 pisze:Wloskie druzyny 4 remisy i 1 wygrana, w sumie 6 punktów.
No raczej nie 6 punktów, chociaż mogę się mylić.

Według tego, co wyszperałem w sieci w fazie pucharowej LM i LE przyznaje się 2 punkty za zwycięstwo, 1 za remis. Na tym nie koniec, bo liczba punktów jest dzielona przez ilość klubów reprezentujących w pucharach daną federację. Czyli mnie wychodzi 1,2 pkt., a nie 6.

Jeżeli się mylę, to proszę o wyprowadzenie z błędu.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 01:07

6 pkt zdobyły włoskie kluby łącznie za dzisiejszy dzień, a liga do rankingu zyskała 1 pkt.

Co do słabej obrony Interu - mają zaklepany transfer Jeisona Murillo z Granady na lato, kojarzy go ktoś?


ObrazekObrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 01:28

De Rossi pisze:6 pkt zdobyły włoskie kluby łącznie za dzisiejszy dzień, a liga do rankingu zyskała 1 pkt.
4 remisy, 2 zwycięstwa to 6 punktów? Nie czasem 8? Tak. Włoskie kluby skoczyły o 1.333.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 06:53

Push3k pisze:
De Rossi pisze:6 pkt zdobyły włoskie kluby łącznie za dzisiejszy dzień, a liga do rankingu zyskała 1 pkt.
4 remisy, 2 zwycięstwa to 6 punktów? Nie czasem 8? Tak. Włoskie kluby skoczyły o 1.333.
Jakie 2 zwycięstwa? Wygrało li tylko Napoli.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 07:01

Push3k pisze:
De Rossi pisze:6 pkt zdobyły włoskie kluby łącznie za dzisiejszy dzień, a liga do rankingu zyskała 1 pkt.
4 remisy, 2 zwycięstwa to 6 punktów? Nie czasem 8? Tak. Włoskie kluby skoczyły o 1.333.
Wszystko fajnie tylko gdzie ta druga wygrana ? :D Chyba, że liczymy już zwycięstwo Juve nad BVB.

Będzie co oglądać za tydzień bo 4 Włoskie drużyny będą biły się o awans.
Napoli już spokojne. Swoją drogą co to się porobiło, że drużyna z Turcji gra na poziomie Zawiszy Bydgoszcz i to na swoim stadionie?

@jakku1 kiedyś wrzucałeś taki link, gdzie zaraz po zakończeniu meczów były już dodane pkt do rankingu. Można go prosić jeszcze raz ?

EDIT:
Dzięki ! :happy:
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2015, 06:59 przez Max_LP, łącznie zmieniany 1 raz.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 08:09

Max_LP pisze:@jakku1 kiedyś wrzucałeś taki link, gdzie zaraz po zakończeniu meczów były już dodane pkt do rankingu. Można go prosić jeszcze raz ?
Jasne ;-).

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... f2015.html


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 09:12

jakku1 pisze:
Max_LP pisze:@jakku1 kiedyś wrzucałeś taki link, gdzie zaraz po zakończeniu meczów były już dodane pkt do rankingu. Można go prosić jeszcze raz ?
Jasne ;-).

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... f2015.html
To liga angielska na trzecim miejscu? :shock:

Pomyslec ze jeszcze 5-6 lat temu byla na absolutnym topie.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 09:34

Monte Cristo pisze:
jakku1 pisze:
Max_LP pisze:@jakku1 kiedyś wrzucałeś taki link, gdzie zaraz po zakończeniu meczów były już dodane pkt do rankingu. Można go prosić jeszcze raz ?
Jasne ;-).

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... f2015.html
To liga angielska na trzecim miejscu? :shock:

Pomyslec ze jeszcze 5-6 lat temu byla na absolutnym topie.
Tak, ale jest duża szansa, ze Anglicy będa mieli w nastepnej rundzie wiecej druzyn niz Niemcy. W rezultacie stawiam, ze jednak w tym roku Anglicy zgromadza albo porownywalna albo nieco wieksza liczbe punktow, niz Niemcy. Gdyby tak sie nie stało to na start sezonu 2015/2016 Niemcy w ogolnym rankingu piecioletnim byliby wyzej od Anglikow.

Jednak, jest to raczej malo prawdopodobny scenariusz. Schalke jest w tragicznej sytuacji przed rewanzem, Gladbach tez bedzie miało trudno. Leverkusen w pojedynku z Atletico faworytem nie jest. Zostają trzy druzyny: Bayern (pewnie awansuja dalej), Wolfsburg (wygrali pierwszy mecz 2:0) i Borussia.

Anglicy mają Chelsea z niezlym wynikiem przed rewanzem, Arsenal (gra z Monaco), plus Liverpool (1:0 z Besiktasem), Everton (4:1 z YBB) i Tottenham (1:1 z Violą u siebie). Marne szanse na awans ma City, grające w LM z Barcelona. Reszta powinna awansować (moze jeszcze z wyjatkiem Tottenhamu - tutaj szanse przed rewanzem oceniam na 50% na 50%).

Z tego powodu fajnie by było gdyby 4-5 włoskim druzynom udało się dalej awansować w pucharach. Mamy szanse w tym roku naklepać sporo punktów, zwłaszcza w LE. Wazne, aby Roma i Fiorentina awansowały dalej, bo o Inter mimo wszystko jestem spokojny. No i oczywiscie my - Juventus. Na Torino za bardzo nie liczę.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 09:58

pumex pisze:Żal, że Montella tak ufa Gomezowi, bo chyba powinien sobie jasno powiedzieć, że transfer Niemca zwyczajnie jest niewypałem. Brakuje Violi 9-tki z prawdziwego zdarzenia
a jeszcze niedawno przekonywaliście mnie, że Gomez to jedna z najlepszych 9 na świecie bo strzelał tyle goli w Bayernie...

a co do samej LE to Roma raczej odpadnie bo nie chcą tam grać, także małe szanse daje Torino, które musi wygrać na wyjeździe także... ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 10:09

Maly pisze:
pumex pisze:Żal, że Montella tak ufa Gomezowi, bo chyba powinien sobie jasno powiedzieć, że transfer Niemca zwyczajnie jest niewypałem. Brakuje Violi 9-tki z prawdziwego zdarzenia
a jeszcze niedawno przekonywaliście mnie, że Gomez to jedna z najlepszych 9 na świecie bo strzelał tyle goli w Bayernie...

a co do samej LE to Roma raczej odpadnie bo nie chcą tam grać, także małe szanse daje Torino, które musi wygrać na wyjeździe także... ;]
Tez takie odniosłem wrazenie wczoraj, ogladajac multirelacje. Dopiero w drugiej połowie momentami coś zaczęli grać, ale też bez ładu, składu i przekonania.

I jest to dziwne, bo Roma powinna chcieć przejść co najmniej z 2 rundy tej Ligi Europy, bo mają słabiutki ranking a za rok odpada im najlepszy sezon gdzie zgromadzili 18 punktów (za ten rok mają póki co 11). Znów będą losowani więc w przyszłorocznej LM z ostatniego koszyka - są obecnie na 52 miejscu w rankingu. Przejście dwóch rund i zgromadzenie na oko 6-8 punktów dałoby im awans o około 10 pozycji i szanse na 3 koszyk.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 10:26

Wczoraj oglądałem, przez pierwsze 45 minut Ajax z Milikiem w składzie. Wiadomo, jak gra jakiś polak, to kibicuję. Nawet bramkę strzelił. Z kim grali? Chyba jakaś ekipa z Kazachstanu, patrząc na ich skuteczność. Dziwne, że tylko 1-0 :think:

A na drugą połowę przełączyłem się na tot-viola i się nie zawiodłem. Brakowało tego jednego zawodnika za Gomeza, który by z Salahem coś więcej mógł ugrać (chociażby Diamanti), ale remis wywieziony z White Hart Lane nie jest złym wynikiem. Bardzo pozytywnie kibice Fiorentiny, przez całą połowę tylko ich było słychać, do samego końca doping, robili atmsoferę, której zwykle na tamtym stadionie nie ma.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 10:45

Mehehehe pisze:Wczoraj oglądałem, przez pierwsze 45 minut Ajax z Milikiem w składzie. Wiadomo, jak gra jakiś polak, to kibicuję. Nawet bramkę strzelił. Z kim grali? Chyba jakaś ekipa z Kazachstanu, patrząc na ich skuteczność. Dziwne, że tylko 1-0 :think:
Prowokowanie na poziomie :bravo: Po jaką cholerę oglądałeś Ajax-Kazachstan przez całe 45 minut?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 10:58

Maly pisze:
pumex pisze:Żal, że Montella tak ufa Gomezowi, bo chyba powinien sobie jasno powiedzieć, że transfer Niemca zwyczajnie jest niewypałem. Brakuje Violi 9-tki z prawdziwego zdarzenia
a jeszcze niedawno przekonywaliście mnie, że Gomez to jedna z najlepszych 9 na świecie bo strzelał tyle goli w Bayernie...

a co do samej LE to Roma raczej odpadnie bo nie chcą tam grać, także małe szanse daje Torino, które musi wygrać na wyjeździe także... ;]

Nie wiem ile w tym prawdy,że nie chcą tam grać a ile w tym,że to jest po prostu ich aktualna forma, co pokazuje liga, Roma na ostatnie 10 spotkań 2x w 90minutach strzeliła więcej niż 1 bramkę i te 2x to było po 2 gole.
Roma od jaki 2 miesięcy gra słabo, ten ich spadek formy trwa już dość długo i na razie nie zanosi się na zwyżkę formy.

Co do Legii to ten Żyro to jaki komik, takie drewno, jejku jak Legia go gdzie sprzeda na zachód to wątpię czy w ogóle się będzie na ławce mieścił. Mogli skorzystać ten ostatni raz z Rado z nim mogliby spokojnie to zremisować.


Zablokowany