Liga Mistrzów 2014/15

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2015, 22:18

bendzamin pisze:
gregor_g4 pisze:wiecie jak wygląda kwestia zwolnień piłkarzy finalistów LM, na Copa America?
UEFA i CONMEBOL doszły do porozumienia - Tevez, Vidal, Messi, Nejmar i spółka będą mogli dołączyć do zgrupowań swoich reprezentacji po finale.
Szczerze mówiąc to wolałbym zeby pojechali przed finałem na copa america. Bez messiego neymara suareza alvesa łatwiej by było. Nawet kosztem teveza i vidala no ale jak juz chca


forumowy ujadacz
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 10:20

bendzamin pisze:
gregor_g4 pisze:wiecie jak wygląda kwestia zwolnień piłkarzy finalistów LM, na Copa America?
UEFA i CONMEBOL doszły do porozumienia - Tevez, Vidal, Messi, Nejmar i spółka będą mogli dołączyć do zgrupowań swoich reprezentacji po finale.
dzięki za odpowiedź, jakoś to info mi umknęło :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 11:01

filippo pisze:
bendzamin pisze:
gregor_g4 pisze:wiecie jak wygląda kwestia zwolnień piłkarzy finalistów LM, na Copa America?
UEFA i CONMEBOL doszły do porozumienia - Tevez, Vidal, Messi, Nejmar i spółka będą mogli dołączyć do zgrupowań swoich reprezentacji po finale.
Szczerze mówiąc to wolałbym zeby pojechali przed finałem na copa america. Bez messiego neymara suareza alvesa łatwiej by było. Nawet kosztem teveza i vidala no ale jak juz chca
ale co to bylby za final wtedy? jesli wygrywac to z najlepszymi, dobrze, ze obie druzyny zagraja w najlepszych skladach:)


milu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 maja 2007
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 16:57

Witam wszystkich. Sorry, że trochę nie na temat, ale nurtuje mnie jedna kwestia dot. udziału w Lidze Mistrzów zwycięzcy Ligi Europejskiej. Z tego co wiem, zwycięzca tegorocznej LE ma zagwarantowany start w przyszłorocznej edycji LM. Zakładając, że tym zwycięzcą będzie Sevilla, to co będzie w sytuacji, gdy w swojej rodzimej lidze zajmie ona 5 miejsce (co jest bardzo prawdopodobne)? Czy w tym wypadku Andaluzyjczycy wejdą do LM kosztem drużyny z 4 miejsca? Czy może wtedy wszystkie drużyny od miejsc 1-5 są uprawnione do gry w tych rozgrywkach? Bo jeżeli byłby ten drugi wariant, to Hiszpanie w przyszłej edycji LM mogą mieć 5 zespołów i byłby to pierwszy taki przypadek w historii rozgrywek (zakładając, że drużyna z 4 miejsca przejdzie eliminacje).

Z góry dzięki za odpowiedzi.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 17:14

filippo pisze: Szczerze mówiąc to wolałbym zeby pojechali przed finałem na copa america. Bez messiego neymara suareza alvesa łatwiej by było. Nawet kosztem teveza i vidala no ale jak juz chca
Serio chciałbyś takiego finału?


#AllegriOut
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 17:24

milu pisze:Witam wszystkich. Sorry, że trochę nie na temat, ale nurtuje mnie jedna kwestia dot. udziału w Lidze Mistrzów zwycięzcy Ligi Europejskiej. Z tego co wiem, zwycięzca tegorocznej LE ma zagwarantowany start w przyszłorocznej edycji LM. Zakładając, że tym zwycięzcą będzie Sevilla, to co będzie w sytuacji, gdy w swojej rodzimej lidze zajmie ona 5 miejsce (co jest bardzo prawdopodobne)? Czy w tym wypadku Andaluzyjczycy wejdą do LM kosztem drużyny z 4 miejsca? Czy może wtedy wszystkie drużyny od miejsc 1-5 są uprawnione do gry w tych rozgrywkach? Bo jeżeli byłby ten drugi wariant, to Hiszpanie w przyszłej edycji LM mogą mieć 5 zespołów i byłby to pierwszy taki przypadek w historii rozgrywek (zakładając, że drużyna z 4 miejsca przejdzie eliminacje).

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Drużyny mające po 4 przedstawicieli w LM (licząc eliminacje) mogą mieć teraz do 5 drużyn w tych rozgrywkach.


milu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 maja 2007
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 17:33

Ok. Dzięki za wyjaśnienie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 21:04

1. koszyk w sezonie 2015/16
FC Barcelona (Hiszpania)
Chelsea FC (Anglia)
Bayern Monachium (Niemcy)
Juventus FC (Włochy)
Benfica Lizbona (Portugalia)
Paris Saint-Germain (Francja)
Zenit Sankt Petersburg (Rosja)
Dynamo Kijów (Ukraina)

Dzięki Dnipro Ukraina właśnie wyprzedziła Holandię, więc to chyba jednak Dynamo, a nie PSV będzie w 1. koszyku ;)


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 21:10

Crunny pisze:1. koszyk w sezonie 2015/16
FC Barcelona (Hiszpania)
Chelsea FC (Anglia)
Bayern Monachium (Niemcy)
Juventus FC (Włochy)
Benfica Lizbona (Portugalia)
Paris Saint-Germain (Francja)
Zenit Sankt Petersburg (Rosja)
Dynamo Kijów (Ukraina)

Dzięki Dnipro Ukraina właśnie wyprzedziła Holandię, więc to chyba jednak Dynamo, a nie PSV będzie w 1. koszyku ;)
Mylisz się to, stanie się to w sezonie 16/17. :wink:


Sky is the limit!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 13:01

Kibice Realu szykują się na finał....

Obrazek


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 13:39

Były zawodnik Barcelony Christo Stoiczkow jest pewien, jakie rozstrzygnięcie zapadnie w zbliżającym się wielkimi krokami finale Ligi Mistrzów. Nie ma również wątpliwości co do przyszłości Luisa Enrique.
Bułgar podczas wizyty w programie „Al Primer Toque” w Onda Cero stwierdził, że „Barça pewnie pokona Juventus różnicą dwóch bramek, gdyż ma o wiele więcej jakości i bardziej utalentowanych piłkarzy niż włoski zespół”.

Ja widać, Juve w dalszym ciągu jest skreślane a prostaka Stoiczkova niczego nie nauczył rok 1994...wówczas Barca miażdżąc wszystkich po drodze, miała zmiażdżyć w finale Milan a dostali łupnia 0-4 a zarówno Bułgara jak i Romario jakby nie było na murawie...zero szacunku do Juve, mam nadzieję, że Juve zrobi psikusa pewnemu siebie bucowi...
Nie rozumiem tych zachwytów nad LE, którego na dodatek okrzyknięto najlepszym trenerem świata, czy im w mózgach się poprzewracało ? To dlaczego w taki razie Allegri jest dopiero dziesiąty ? Przypominam, że ten najlepszy, ubóstwiany LE był trenerem Romy i nie dość, że spuścił ją na dno to jeszcze prosił w meczach z Juve o jak najmniejszy wymiar kary...


Obrazek
Seldon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 grudnia 2014
Posty: 5
Rejestracja: 01 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 22:44

Ja widać, Juve w dalszym ciągu jest skreślane a prostaka Stoiczkova niczego nie nauczył rok 1994...wówczas Barca miażdżąc wszystkich po drodze, miała zmiażdżyć w finale Milan a dostali łupnia 0-4 a zarówno Bułgara jak i Romario jakby nie było na murawie...zero szacunku do Juve, mam nadzieję, że Juve zrobi psikusa pewnemu siebie bucowi...
Wiesz, przywołujesz tutaj opinię legendy Barcelony, w dodatku słynącej z ciętego języka - to, że facet będzie obstawiał pewne zwycięstwo swojej byłej drużyny, to raczej żadne odkrycie Ameryki.
Nie rozumiem tych zachwytów nad LE, którego na dodatek okrzyknięto najlepszym trenerem świata, czy im w mózgach się poprzewracało ? To dlaczego w taki razie Allegri jest dopiero dziesiąty ? Przypominam, że ten najlepszy, ubóstwiany LE był trenerem Romy i nie dość, że spuścił ją na dno to jeszcze prosił w meczach z Juve o jak najmniejszy wymiar kary...
Ten ranking układany jest w oparciu o aktualny sezon, tak? W takim razie pozycja Enrique raczej nie zaskakuje. W swoim pierwszym sezonie poukładał i odmienił grę zespołu, któremu jeszcze rok temu wieszczono lata pucharowej posuchy. Zasłużył sobie na pierwszą lokatę, aczkolwiek dziesiąte miejsce Allegriego to faktycznie lekkie nieporozumienie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:01

LE nie zrobił niczego czego nie zrobił Max, który właśnie jest dziesiąty w rankingu...to, że legenda klubu, w porządku ale brak szacunku jż nie jest w porządku...przypominam rok 1995 !


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:08

Wielu kibiców Barcy oglądało nasz finał z Lazio i komentowało go pod tym postem:
http://www.fcbarca.com/63672-messi-ta-d ... -roku.html

Pozwólcie, że zacytuję parę najciekawszych wypowiedzi:
- Typowa taktyka na karne... To takie włoskie. Fuksem strzelili. Oby z Barcą zagrali lepiej.
- Każdy to oglądał dziś Juve z Lazio to dobrze wie że Lazio było lepsze i miało pecha.
- Jak Juve zagra w Berlinie tak jak dzisiaj to im współczuję.
- Juve gra żenująco. Pomyśleć ze Real z nimi odpadł.... ;DD
- 1-1 65 min juve-lazio strzaly na bramke 1-2 ...to ostrzezenie dla nas
- Jak Juventus będzie grał tak z nami w finale LM to puchar mamy w kieszeni :)

Nie dość, że wygraliśmy puchar, to jeszcze uśpiliśmy przeciwnika :ok:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:14

Z tego samego forum:
Będzie prawdziwa bitwa o tryplet w Berlinie, bo tego, że wygramy z Bilbao, jestem pewien w 100% :) Fajnie, że zagramy finał z drużyną, która zostawia serce i płuca na boisku, a nie bandą najemników.
Godny rywal nam się trafił we finale. Mam nadzieję że z Juve zagramy najlepszy mecz sezonu :D
Szacun dla tych normalnych. :ok:


Zablokowany