Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 21:58

rad pisze:
jakku1 pisze:
Antek666 pisze:Ej, Lucas. Irytujesz i wkurzasz już tym ciągłym pisaniem "PO".
A wlasnie, o co w ogole chodzi z tym "PO" bo ja przynam, ze nie rozumiem?
To jest taka POnad wysublimowana forma ironii i sPOsób wyrażania swojego POtężnego nizadowolenia z POkrętnej POlityki zaPOdawanej nam przez partię PO prostu nam panującą. POzostaje się chyba ze mną zgodzić ?
Aha...

Przyznam, ze oniemialem. Niemniej, dzieki za wyjasnienie ; ).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 22:10

Legia już 2-0 więc awans już prawie pewny, w III rundzie zagrają z Celtikiem więc Legia w tym sezonie nawet gry w LE nie posmakuje.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 22:28

Wojtek pisze:Legia już 2-0 więc awans już prawie pewny, w III rundzie zagrają z Celtikiem więc Legia w tym sezonie nawet gry w LE nie posmakuje.
chyba jak odpadasz w III rundzie el. LM idziesz do IV rundy el. LE,wiec to nie takie pewne. W przypadku odpadniecie w IV rundzie eLM idziesz od razu do grupy w LE. Przynajmniej tak było rok temu.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 22:32

No ta piąteczka podsyca nieco płomień nadziej na powrót klubu z naszego kraju do LM:)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 22:34

Robaku pisze:
Wojtek pisze:Legia już 2-0 więc awans już prawie pewny, w III rundzie zagrają z Celtikiem więc Legia w tym sezonie nawet gry w LE nie posmakuje.

Ps. Dobrze byłoby zmienić nazwę tego tematu, albo założyć nowy, na aktualny sezon.
chyba jak odpadasz w III rundzie el. LM idziesz do IV rundy el. LE,wiec to nie takie pewne. W przypadku odpadniecie w IV rundzie eLM idziesz od razu do grupy w LE. Przynajmniej tak było rok temu.
Racja, myślałem, że odpadnięcie w III rundzie el. LM powoduje pożegnanie z jakimikolwiek europejskimi pucharami ;)

5-0, no no, ale w dwumeczu z Celtikiem niema na co liczyć :whistle:


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 23:14

Co do awansu to bylem pewien, liczylem na 2-3 gole przewagi.
teraz Celtic... Troche czasu na przygotowanie. Legia nie jest bez szans, ale musza zagrac minimum na 100% swoich mozliwosci.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 23:21

Alex96 pisze: Legia nie jest bez szans, ale musza zagrac minimum na 100% swoich mozliwosci.
O to, to... Muszą zagrać jak Szachtior Karaganda.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2014, 09:28

AdiJuve pisze:No ta piąteczka podsyca nieco płomień nadziej na powrót klubu z naszego kraju do LM:)
No to tak trochę, jakbym się cieszył, że pobiłem ośmiolatka na ulicy i zabrałem mu cukierki. Skoro jednak biorą już kasę niemożliwą do wyobrażenia dla 99% naszego społeczeństwa, niech chociaż wygrywają z kelnerami, w podobnym jak wczoraj rozmiarze. Mimo wszystko szanse Elki w dwumeczu z Celticiem - oceniam na ok. 20-80%.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2014, 12:43

Lucas87 pisze:
AdiJuve pisze:No ta piąteczka podsyca nieco płomień nadziej na powrót klubu z naszego kraju do LM:)
No to tak trochę, jakbym się cieszył, że pobiłem ośmiolatka na ulicy i zabrałem mu cukierki. Skoro jednak biorą już kasę niemożliwą do wyobrażenia dla 99% naszego społeczeństwa, niech chociaż wygrywają z kelnerami, w podobnym jak wczoraj rozmiarze. Mimo wszystko szanse Elki w dwumeczu z Celticiem - oceniam na ok. 20-80%.
nie marudź, zremisowali 1-1 źle, wygrali 5-0 też źle.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2014, 12:47

Lech Potrafił remisować na Olimpico z Juve, ograć City to i Legię stać na awans. Ale trzeba zagrać na 200%
Bo nie sądze, że taki Samaras jest lepszy od Żyry czy Radovicia


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2014, 13:06

lenor pisze:Lech Potrafił remisować na Olimpico z Juve, ograć City to i Legię stać na awans. Ale trzeba zagrać na 200%
Bo nie sądze, że taki Samaras jest lepszy od Żyry czy Radovicia
Samaras chyba już nie gra w Celtiku :wink:

Jak się ogarną i będą grali na miarę swoich możliwości (wiosna 2014) to i tak może to być za mało na Celtic. Ale szanse na pewno są.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2014, 13:35

lenor pisze: Ale trzeba zagrać na 200%
Tu i 500% nie pomoże. Zawodnicy Celticu mają to czego nijak nie można dopatrzyć się w oczach polskich siepaczy. Inteligencję. Polski drwal przy kontrze ma tendencje do #### sprawy, chcąc wykończyć samemu akcje. Przewiduje 5-0 na wyjeździe i 1-1 na "Pepsi Arena" (:shock: (???)). Wyobrażam sobie w myślach uśmiech angielskich komentatorów, gdyby przyszło im relacjonować spotkania Legii w LM : "Good evening from the Pepsi Stadium. In 5 minutes we are going to watch..."


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2014, 13:59

annihilator1988 pisze:
lenor pisze: Ale trzeba zagrać na 200%
Tu i 500% nie pomoże. Zawodnicy Celticu mają to czego nijak nie można dopatrzyć się w oczach polskich siepaczy. Inteligencję. Polski drwal przy kontrze ma tendencje do #### sprawy, chcąc wykończyć samemu akcje. Przewiduje 5-0 na wyjeździe i 1-1 na "Pepsi Arena" (:shock: (???)). Wyobrażam sobie w myślach uśmiech angielskich komentatorów, gdyby przyszło im relacjonować spotkania Legii w LM : "Good evening from the Pepsi Stadium. In 5 minutes we are going to watch..."
Gdzieś kiedyś widziałem zapis dotyczący nazywania stadionów w LM, że jak nazwa stadionu zawiera w sobie sponsora (patrz. Emirates Stadium, Etihad Stadium, Signal Iduna Park), to oficjalnie taka nazwa nie może funkcjonować i wtedy mówi się Arsenal Stadium, Man City Stadium, BVB Stadium. Nazwy własne mogą funkcjonować jak są zwykłe a nie od sponsora = Camp Nou, Estadio Santiago Bernabeu, San Siro itp. Oczywiście w praktyce każdy wie o co chodzi.

Co do meczu z Celtikiem, nie wiem jak będzie, ale przez degradacje Rangersów liga szkocka jest tak nudna, że chyba coraz mniej osób się nią interesuje - przez co leci marketing itp. Poza tym, w przeszłości Celtic ładnie się zblaźnił z klubami słabszymi. Choć Celtic to dość stały bywalec fazy grupowej LM


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2014, 21:34

Po golu na 0:1 pomyślałem "papa". Ale po golu na 2-1 uwierzyłem, że coś tu mogą ugrać, następne 45 min w przewadze więc powinni strzelić przynajmniej jedną nie tracąc przy tym żadnej, to byłaby dobra zaliczka.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2014, 21:38

Legia nie przekonuje, ta ich obrona to wedlug mnie istnieje tylko teoretycznie, ale Celtic jeszcze gorzej. Pamiętajmy, że to tylko 3 runda el. I nie ma co się zbytnio egzaltować bo za chwilę może wpaść coś dużo trudniejszego.
A W Legii na pewno potencjał na tę LM jest, ale czy teraz nie wiem. Kuciak i Radovic robią jednak gre. Gdyby się Legii teraz nie udalo to uważam, ze Rado powinien odejśc, nawet na te końcówke kariery pograć w jakiejs poważniejszej lidze.


Zablokowany