Sezon 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 20:55

Sezon się skończył i przy okazji swoją pracę zakończyło tudzież zakończy kilku trenerów z 'czołowych' klubów.
1) Milan Jak już wiadomo, Mihajlović przejmuje stery po bezjajecznym i nieopierzonym Inzaghim. Myślę, że ta zmiana wyjdzie im na dobre. Jego Sampdoria spisywała się naprawdę dobrze, a sam Sinisa wydaję się być przeciwieństwem miękkiego Pippo. Opieprzy gwiazdki i postawi ich do pionu, a tego właśnie brakuje i nich w szatni. Z dobrymi transferami może się okazać niespodzianką, jak Conte. Tyle, że bez Scudetto 8) Zresztą Berlu sprzedał pakiet mniejszościowy pszczole i mówi się o sporej gotówce na transfery, a w śród nich takie nazwiska jak: Hummels, Godin, Mandżukić czy chociażby Witsel.
2) Roma Coraz więcej mówi się o tym, że skrzypek Garcia pożegna się ze słonecznym Rzymem. Chłopowi coś odbiło i zaczyna wyprowadzać swoich szefów z równowagi. Na dniach ma się wszystko okazać. Nie powiem, ciekawe zagranie.
3) Napoli Benek w Realu, a Napoli na ostatniej prostej, zeby zakontraktować Sarriego. Nie oglądałem za często empoli, ale czytałem, że Włoch radził sobie tam całkiem dobrze. Najprawdopodobniej stracą Higuaina i Callejona, więc przed nimi pracowite mercato. Aaaa! I jeszcze zwolnili dyrektora generalnego.
4) Fiorentina Tak, jak w przypadku Romy, włodarze Violi mają coś do Montelli. Nie wiem dokładnie o co chodzi, więc nie będę wprowadzał Was w błąd. COś przebąkuje się o powrocie do Romy.
A tak w ogóle to nadal nie ogarniam i nie ogarnę tego jarania się Montellą na tym forum.
Mam też przeczucie, że przyszły sezon włoskiej ligi będzie naprawdę emocjonujący i najciekawszy od lat.
E:
Patrol pisze:Zgadzam się ze wszystkim, z tym wyjątkiem, że Sarri to były szkoleniowiec Empoli :)
Sorry, by bad. Brawa za czujność :wink:
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2015, 21:21 przez pablo1503, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 20:59

pablo1503 pisze:Sezon się skończył i przy okazji swoją pracę zakończyło tudzież zakończy kilku trenerów z 'czołowych' klubów.
1) Milan Jak już wiadomo, Mihajlović przejmuje stery po bezjajecznym i nieopierzonym Inzaghim. Myślę, że ta zmiana wyjdzie im na dobre. Jego Sampdoria spisywała się naprawdę dobrze, a sam Sinisa wydaję się być przeciwieństwem miękkiego Pippo. Opieprzy gwiazdki i postawi ich do pionu, a tego właśnie brakuje i nich w szatni. Z dobrymi transferami może się okazać niespodzianką, jak Conte. Tyle, że bez Scudetto 8) Zresztą Berlu sprzedał pakiet mniejszościowy pszczole i mówi się o sporej gotówce na transfery, a w śród nich takie nazwiska jak: Hummels, Godin, Mandżukić czy chociażby Witsel.
2) Roma Coraz więcej mówi się o tym, że skrzypek Garcia pożegna się ze słonecznym Rzymem. Chłopowi coś odbiło i zaczyna wyprowadzać swoich szefów z równowagi. Na dniach ma się wszystko okazać. Nie powiem, ciekawe zagranie.
3) Napoli Benek w Realu, a Napoli na ostatniej prostej, zeby zakontraktować Sarriego. Nie oglądałem za często Palermo, ale czytałem, że Włoch radził sobie tam całkiem dobrze. Najprawdopodobniej stracą Higuaina i Callejona, więc przed nimi pracowite mercato. Aaaa! I jeszcze zwolnili dyrektora generalnego.
4) Fiorentina Tak, jak w przypadku Romy, włodarze Violi mają coś do Montelli. Nie wiem dokładnie o co chodzi, więc nie będę wprowadzał Was w błąd. COś przebąkuje się o powrocie do Romy.
A tak w ogóle to nadal nie ogarniam i nie ogarnę tego jarania się Montellą na tym forum.
Zgadzam się ze wszystkim, z tym wyjątkiem, że Sarri to były szkoleniowiec Empoli :)


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2015, 01:53

Nie wiem czy ktoś o tym wspominał (jeśli tak to przepraszam, że się powtarzam), ale kończąca sezon na 6. miejscu Genua nie dostała licencji UEFA na występ w europejskich pucharach to w następnym sezonie będzie w el. LE startowała...Genua, ale Sampdoria :D

A'propos Sampdorii, znalazłem info, że po odejściu Sinsy, nowym trenerem został Walter Zenga. Z informacji na Wiki ostatnim włoskim klubem jaki trenował było Palermo z sezonu 09/10. Ostatnio włóczył się po różnego rodzajach krajach arabskich (Katary i inne Arabie), ktoś go może pamięta?

Wg plotek transferowych Ferrero (właściciel Dorii) chce kupić Zoume z Chelsea (nieźle) i Mario Balotelliego :D Chyba wg właściciela brakuje drużynie mentalnosci i Mario z pewnością by ten stan poprawił :D
Ale czy to pod względem sportowym dobry pomysł? Balo w Liverpoolu stracił/zmarnował rok.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 17:12

Gdyby kogoś to interesowało to umieszczam zdjęcie nowej piłki dla Serie A na sezon 2015/2016 :D

Obrazek


Zablokowany