Sezon 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:11

Vimes pisze:Jeszcze nie do końca[...]
Optymistycznie założyłem, że trzecia drużyna Serie A i tak nie przejdzie eliminacji (i Juve znów zgarnie kokosy z market pool) :D

Właśnie spojrzałem w tabelę i faktycznie pozostała jeszcze walka o 3 i 5 miejsce.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:24

jackop pisze:Właśnie spojrzałem w tabelę i faktycznie pozostała jeszcze walka o 3 i 5 miejsce.
Ale 6 drużyna też gra w LE, a Sampa na 6 miejsce szans nie ma. Także chyba tylko cień szansy Napoli będzie emocjonujący. No i Milan ma teoretycznie chyba szanse wypaść z górnej połowy tabeli.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:28

namelessKING pisze:
jackop pisze:Właśnie spojrzałem w tabelę i faktycznie pozostała jeszcze walka o 3 i 5 miejsce.
Ale 6 drużyna też gra w LE, a Sampa na 6 miejsce szans nie ma. Także chyba tylko cień szansy Napoli będzie emocjonujący. No i Milan ma teoretycznie chyba szanse wypaść z górnej połowy tabeli.
Genoa chyba nie ma zgody na grę w Europie, także może być coś jak z Parmą w zeszłym sezonie.Wtedy Sampa wskoczy do LE.


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:38

Tak dokładnie, Doria wchodzi już do kwalifikacji LE bo Genoa nie ma zgody. Artykuł był o tym. Co do Lazio, to wielka szkoda, liczyłem na to, że zajmą te 2 miejsce, dające pewny awans do LM. Teraz trzeba się obawiać, czy Napoli nie wskoczy na 3 pozycję. Jednak dla dobra ligi włoskiej i zbierania punktów, taki obrót spraw byłby bardziej korzystny.


namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:45

A co w takim razie z Interem, mającym tylko 3 punkty starty do Sampdorii, dwumecz na remis i lepszy stosunek bramek? Teoretycznie jeszcze by się mogli przecisnąć.


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 21:49

Ok, chyba rację masz. Ostatnio czytałem że Inter stracił puchary, ale nie widzę jakiegoś uzasadnienia sensownego. Faktycznie mają taki sam bilans bezpośredni i lepszy bilans. Także szanse zachowane :)
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... fc-wyklucz


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 21:56

Trochę wstyd z tymi wykluczeniami, mamy 2015 rok a praktycznie co roku ktoś kto wygrał awans do Europy na boisku, nie spełnia restrykcji Uefa.


Obrazek
namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 22:25

Taki urok calcio. Dla mnie najbardziej żenujące jest, że włoskie władze piłkarskie mają wszystko gdzieś i dopuszczają do takich sytuacji, zamiast wprowadzić takie same restrykcje jak UEFA lub przynajmniej zbliżone. I kończy się w ten sposób, że UEFA nie dopuszcza do gry w Europie Parmy, a FIGC/Serie A nie widzą problemu do momentu kiedy wokół sprawy syfu nie robi szatnia Parmy, na czele z Cassano. Tam ten kupsztal nie powstał z dnia na dzień. Ale pewnie kasa zamiast na pensje szła do kieszeni odpowiednich osób.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 21:30

Na chwilę obecną Napoli na własną prośbę wyrzuca się z eliminacji do LM :D Gracze spod Wezuwiusza potrzebują dwóch bramek, aby wyprzedzić Lazio. Kurcze, Rzymianie fajnie wyglądają. Oglądam ten mecz i dużo bardziej kibicuję Lazio niż Napoli. Wydaje mi się, że z odejściem Beniteza i kolejnym nie dostaniem się do LM w Napoli nastąpi dość spora ucieczka gwiazd, np. Higuaina. Bez dwóch, trzech dobrych graczy z przodu Napoli składem będzie przypominać drużynę 6-8 miejsca w Serie A. Liczę, że Lazio powalczy i dostanie się do LM. Dodatkowy zastrzyk $$ mógłby znacząco wpłynąć na jakość kadry i poprawę jakości sportowej we Włoszech.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 21:38

Brawo Lazio. Punktują napoli jak dzieci na orliku. Cieszy mnie ten fakt niezmiernie, ponieważ obok interu, napoli to najwięksi frustraci i chamy w lidze od zarządu po piłkarzy.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 21:41

tylko, ze Neapol się wzmocni przez lato, a Lazio straci Candreve, Felipe, może Bigilie.
Fajnie chłopcy w Sassuolo sobie strzelają, ale zwracam uwagę na Pavolettiego jego 5 bramka pod rząd. Wiadomo na Juve za slaby, ale myślę,ze w reprezentacji dadzą mu szanse.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 21:45

Robaku pisze:tylko, ze Neapol się wzmocni przez lato, a Lazio straci Candreve, Felipe, może Bigilie.
.
No i co z tego, w piłce nic nie ma za darmo, trzeba to wybiegać na boisku a napoli chyba ostatnio zapomniało o tym mierząc się ze spadkowiczem Parma, ukraincami Dnipro i dzisiaj z Lazio. Nawet jeśli Lazio odpadnie z eliminacji czy w grupie to wolę taki scenariusz niż LM dla napoli, które myśli ze LM powinni mieć z marszu, bufony.

Poza tym nie ma żadnych wskazań, ze Lazio sprzeda Candreve Andersona i Bigilie. Może odejdzie jeden z nich ale nie trzech, poza tym Lazio to nie tylko ta trojka, np jest jeszcze ŚWIETNY Parolo, już reprezentant Italii. Jestem przekonany, ze zaprezentują się w LM lepiej niż w ostatnim roku napoli.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 21:57

Bravo Lazio - zasługujesz na LM. Nie jest tajemnicą, że trzymam za nich w tej rywalizacji.

Ooo :shock: - Napoli wyszło na drugą połowę. A myślałem, że się obrażą.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 22:16

mrozzi pisze:Bravo Lazio - zasługujesz na LM. Nie jest tajemnicą, że trzymam za nich w tej rywalizacji.

Ooo :shock: - Napoli wyszło na drugą połowę. A myślałem, że się obrażą.
Chyba chłopaki z Neapolu dojrzeli i przestali się obrażać na innych, akurat na ostatnie 45min tego sezonu :D Lepiej późno niż wcale.

Ale mecz, Higuain daje nadzieje Napoli, De Vrij wybija piłkę z linii bramkowej, Parolo czerwona.

Napoli na 2:2...

ALE PRZECIEŻ SERIE A JEST NUDNAAAAA

PS. Empoli dogania Inter i gorsza część Mediolanu na chwilę obecną jest na swoim odpowiednim miejscu, choć mogłoby być lepiej, taka dolna połowa tabeli, to byłoby to. Piękna kolejka na zakończenie mistrzowskiego sezonu, bramek co nie miara ;)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 22:22

Włączcie sobie na canal plus sport 2 . Dzieje się :D już 2 czerwa. No i 2 : 2, będzie ból tyłka pewnie napoli.

Karny którego nie było, Igła przestrzela hahah .


Obrazek
Zablokowany