Sezon 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 22:56

Chyba pora rozpocząć taki temat.

Na początek zacznę od nowego trenera Udinese, którym ma zostać znany, lubiany i szanowany na JP Gigi Del Neri :prochno:


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 00:05

Marat87 pisze:Chyba pora rozpocząć taki temat.

Na początek zacznę od nowego trenera Udinese, którym ma zostać znany, lubiany i szanowany na JP Gigi Del Neri :prochno:
W mojej opinii lepszym kandydatem byłby Stramaccioni. Ja w nim dostrzegam potencjał na naprawdę dobrego szkoleniowca, tylko w Interze został wrzucony na zbyt głęboką wodę, choć określenie "bagno" byłoby by bardziej adekwatne. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy z młodzieżą, co ma niebagatelne znaczenie w Udine, a także elastyczność taktyczna, bo Szczęka to tam ich zabetonuje w 4-4-2 :D


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 10:18

Strama odpada najpewniej ze względu na pensje która nadal wypłaca mu Inter. Chyba 1,5mln za najbliższy rok. Tego samego względu musiała z niego zrezygnować.. Legia. 8)


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 17:50

Sąd Sportowy odrzucił apelację Parmy odnośnie decyzji FIGC o nieprzyznaniu im licencji na grę w rozgrywkach UEFA. Na tę chwilę w Lidze Europy gra Torino.


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 21:02

A kiedy jest jakiś ostateczny termin podjęcia decyzji w tej sprawie? Parma może się jeszcze gdzieś odwoływać? I co jest powodem nie otrzymania licencji? Bo trochę nie w temacie jestem.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 21:21

delarudii pisze:A kiedy jest jakiś ostateczny termin podjęcia decyzji w tej sprawie? Parma może się jeszcze gdzieś odwoływać? I co jest powodem nie otrzymania licencji? Bo trochę nie w temacie jestem.
Chyba już pozamiatane. Myślałem, że chodzi o prehistoryczny stadion tymczasem rozchodzi się o zaległości płacowe.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 22:06

Może odwołać się jeszcze bodajże do sądu arbitrażowego. Ale ponoć już raczej pozamiatane i nie powinno się nic zmienić. Ponoć.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 22:49

Nie chcę osądzać, czy faktycznie Parma zasłużyła na wydalenie z pucharów, czy nie, bo zwyczajnie nie znam szczegółów sprawy, ale nie potrafię się oprzeć wrażeniu, że niezależnie od okoliczności jest to kolejna kompromitacja włoskiego futbolu, kolejna z wielu...
Dragon pisze:Myślałem, że chodzi o prehistoryczny stadion tymczasem rozchodzi się o zaległości płacowe.
...doczytuję, że nie tyle o zaległości płacowe, co podatkowe. 300 tys ojro, koniec końców i tak uregulowane :|


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 23:11

To jeszcze teraz tylko znaleźć coś na Torino (może komuś źle wydali resztę za zakup koszulki w klubowym sklepiku?) i wpychamy Milan do Europy! :prochno:


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 23:19

bendzamin pisze:Sąd Sportowy odrzucił apelację Parmy odnośnie decyzji FIGC o nieprzyznaniu im licencji na grę w rozgrywkach UEFA. Na tę chwilę w Lidze Europy gra Torino.
Dziwna akcja. Ale jakoś nie czuję, by Torino wiele zwojowało bez najlepszego strzelca.

A poza tym to pumi znowu ma rację - kompromitacja.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 00:05

Piotr Zieliński przemówił: "Przyspieszę jak audi R8" i obsmarował Guidolina, który podobno nie dawał mu grać w Serie A, pomimo tego, że na treningach "prezentował się super". Trochę niepokojąco zaczyna to przypominać bajeczki opowiadane przez innych polskich piłkarzy, którzy niepowiedzenia za granicą zwykli tłumaczyć tym, że "trener ich nie lubił". Poza tym, Zieliński chyba głupio postępuje wypowiadając się w ten sposób, bo Guidolin z Udinese nie odszedł, a zmienił rolę, bo ile dobrze pamiętam to z trenera przeistoczył się w osobę nadzorującą wszystkie trzy kluby należąco do Pozzo, czyli Udinese, Watford i Granadę.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 00:40

Parma nie może zagrać w pucharach, a pozwolenie dostaje taki Ruch Chorzów :|


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 16:57

Ghirardi ogłosił oficjalnie, że podaje się do dymisji i wystawia na sprzedaż swój większościowy pakiet akcji Parmy. Jak sam powiedział, piłka nożna jest dla niego skończona i nie widzi sensu odwoływania się do kolejnych organów. Powiem szczerze - ja chłopa rozumiem. Przejął klub, gdy ten był w potwornym stanie finansowym, jakoś to poukładał, konsekwentnie budował zespół, a gdy ten na boisku wywalczył awans do europejskich pucharów, odebrali mu go przy zielonym stoliku. Skąd my to znamy? Parszywa decyzja i tak jak pisałem wcześniej - kolejna kompromitacja włoskiego futbolu. Już nawet Dzeko ostatnio powiedział, że kiedyś był wielkim fanem Serie A i marzył by w niej grać, a teraz włoska piłka kojarzy mu się z farsą, aferami i sypiącymi się stadionami. Więcej takich decyzji, a na pewno obraz calcio ulegnie poprawie... :ok:


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 17:10

Biednemu to jednak zawsze wiatr w oczy, jestem z Ghirardim.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 17:38

Zaraz sie okaze, ze Torino tez nie moze grac w pucharach bo ich sklepik zle wystawil fakture VAT za zestaw kubkow z podobizna Glika. A wtedy, tryumfujac, na tron (tj. do LE) wroci sprawiedliwy Milan, ktory juz dwa lata temu zgarnal prestizowe finansowe scudetto.

A tak swoja droga, to dlaczego Milan jest w tabeli za Torino skoro maja lepsze mecze bezposrednie? Bramki sie licza? Jesli tak, to jednej bramki im braklo :prochno:. Co za pech.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany