Sezon 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 21:44

Przyklepać Scudetto w derbach z Torino na ich stadionie. :pray:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 21:47

Vincitore pisze:Przyklepać Scudetto w derbach z Torino na ich stadionie. :pray:
Na Olimpijskim? To było by coś.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 21:51

Albo na naszym stadionie... z Violą... :twisted:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 21:58

Nie miałbym nic przeciwko, żebyśmy do końca żyli w niepewności i wszystkie 3 trofea zgarnęli w naszych 3 ostatnich meczach sezonu :prochno:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 22:18

Oglądam Napoli Lazio.


Wystarczy wylaczyc Andersona z gry podwoic go i Lazio staje sie bezplodne.



Tak czy siak Anderson to 2,3 poziomy wyzej niz reszta jego kolegow z Lazio. Jest swietny, przyjecie, deybling, przyspieszenie i uderzenie.

Marzenie Juventusu od kilku lat,

Tez mam takie wrazenie za za 2 3 lata Anderson bedzie na poziomie Ronaldo.

edit: i wrzutki tez ma klasa swiatowa. Chlopak bawi sie i osmiesza co rrusz przeciwnika.


edit 2 : WIDZIELISCIE ? koles jest przekocur, zabiera sie z pilka od lini bocznej wchodzi jak w maslo i asysta na pusto.

Jaram sie nim :)


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 22:38

Cabrini_idol pisze: Tez mam takie wrazenie za za 2 3 lata Anderson bedzie na poziomie Ronaldo.
Mi bardziej kojarzy się z ewentualnym rozwojem ala Sanchez :) Z tym Ronaldo będzie ciężko :-D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 22:41

Cabrini_idol pisze:Oglądam Napoli Lazio.


Wystarczy wylaczyc Andersona z gry podwoic go i Lazio staje sie bezplodne.



Tak czy siak Anderson to 2,3 poziomy wyzej niz reszta jego kolegow z Lazio. Jest swietny, przyjecie, deybling, przyspieszenie i uderzenie.

Marzenie Juventusu od kilku lat,

Tez mam takie wrazenie za za 2 3 lata Anderson bedzie na poziomie Ronaldo.

edit: i wrzutki tez ma klasa swiatowa. Chlopak bawi sie i osmiesza co rrusz przeciwnika.


edit 2 : WIDZIELISCIE ? koles jest przekocur, zabiera sie z pilka od lini bocznej wchodzi jak w maslo i asysta na pusto.

Jaram sie nim :)
Jakaś śliczna brunetka, rozumiem, ale on? :smile: Po co się jarać kimś w kontekście Juve, skoro i tak nie mamy szans na jego sprowadzenie? :think:

Bardzo się cieszę, że w finale spotkamy się z Lazio właśnie. Napoli w pojedynczym meczu jest nieobliczalne, o czym przekonaliśmy się choćby w finale CI właśnie, czy SW w tym roku. Zresztą zawsze przy okazji spotkań z nimi dochodzi do jakichś spięć. Mamy rzymian i trzeba to wygrać - tyle w temacie. Akurat po Lazio wiemy, czego się spodziewać.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 22:42

NIe widzialem Sancheza nawet w polowie tak dobrego jak dzisiaj Andersona, powaznie.


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 22:42

Co to był za mecz :shock: Akcje z obu stron, grali z zaangażowaniem do ostatniego gwizdka i przede wszystkim czysto. Piękne widowisko dla neutralnego widza.

I mi osobiście widzi się Lazio w finale, o ile Napoli miało na nas jakiś tam patent, tak Lazio będzie do pyknięcia, wystarczy wyjść z odpowiednim nastawieniem :twisted:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 22:54

Obrazek

Jak tym razem nie uda sie przypiąc tej gwiazdki to juz chyba sie nigdy nie uda.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 23:03

Oglądałem ostatnie 35 minut tego meczu i rzeczywiście mecz mógł się podobać. Przede wszystkim było szybkie tempo tego meczu. Wart odnotowania jest także fakt powrotu na boisko po kontuzji L.Insigne ( choć wystąpił chyba też w końcówce meczu z Romą) i od razu też zaznaczył swoje wejście dynamiczną akcją przez prawie całe boisko po której to akcji rzymianie mogli zawdzięczać tylko strzelcowi bramki Luliciowi, ze nie było dogrywki. Może się przydać on Napoli w końcówce tego sezonu zarówno w Serie A, a tym bardziej w kontekście walki w LE gdzie chyba teraz najbardziej będą celowali neapolitańczycy. A w Lazio jak to zwykle ostatnio bywa bohaterem Felipe Anderson i strzelec bramki dającej awans S. Lulić. Zapowiada się ciekawy finał na Olimpico.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 23:03

Lazio w tym momencie gra świetny futbol, miejmy nadzieję, że się wypompują do finału. Z Napoli pewnie tradycyjnie byśmy się szamotali aż do samych karnych, liczę na łatwiejszą przeprawę mimo, tego, że teoretycznie zagramy na wyjeździe.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 23:08

Trzeba przyznać, że Lazio trochę pomógł sędzia, bo akcja bramkowa narodziła się z sytuacji, gdy piłkarz przyjezdnych był na ewidentnym spalonym. :wink: Dopiero po chwili doszło do strzelenia bramki (wówczas wszystko zgodnie z przepisami).

Tak się zastanawiam, czym to Lazio może nas zaskoczyć. :think: Wiem, że jest rewelacją rozgrywek, ma Andersona czy też Candrevę, ale naprawdę mamy znakomitą okazję, by zdobyć tę cholerną gwiazdkę. :pray: Nie obchodzi mnie nawet, że zagramy na obiekcie rywala, bo i tak podział miejsc na trybunach "pół na pół". Za Conte nie było odpowiedniej mobilizacji na ten mecz, teraz mam nadzieję nasi zachowają się profesjonalnie i nie będą zbytnio świętować przy ewentualnym zdobyciu majstra, by potem móc zagrać na 120%. Mecze w Dortmundzie i Florencji pokazały, że nasi potrafią sobie radzić pod presją.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2015, 00:33

mrozzi pisze:
Cabrini_idol pisze:Tak czy siak Anderson to 2,3 poziomy wyzej niz reszta jego kolegow z Lazio. Jest swietny, przyjecie, deybling, przyspieszenie i uderzenie.

Marzenie Juventusu od kilku lat,
Jakaś śliczna brunetka, rozumiem, ale on? :smile: Po co się jarać kimś w kontekście Juve, skoro i tak nie mamy szans na jego sprowadzenie? :think:
Trzeba podkreślić w jakich zawodników powinniśmy celować. ;) Sam ostatnio zacząłem przyglądać się bliżej spotkaniom Serie A (poza Juve ofc) i faktycznie Anderson, mimo że mocno chimeryczny, to materiał na TOPa. Oby nie przepadł.

Naprawdę chciałbym zobaczyć nasz atak z trójką Salah (22) - Morata (22) - Anderson (21), bo to obecnie dwóch najlepszych skrzydłowych/schodzących napastników jakich posiada liga włoska. Kapitalne indywidualne umiejętności techniczne i motoryka na światowym poziomie.

Spokój z przodu na lata.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2015, 01:12

D-Rose pisze:Obrazek

Jak tym razem nie uda sie przypiąc tej gwiazdki to juz chyba sie nigdy nie uda.
mrozzi pisze:naprawdę mamy znakomitą okazję, by zdobyć tę cholerną gwiazdkę. :pray:
Większość z nas wbiła sobie do głów tę srebrną gwiazdkę, tak jakby jej przyznanie było zapisane gdzieś w regulaminie Tim Cup. Tymczasem póki co jest to jedynie "kibicowska legenda" - polecam artykuł Tuttosportu, który wskazując brak regulacji dotyczących tego typu wyróżnienia dla klubu, daje jednocześnie cień szansy na wymarzone przez wielu doszycie gwiazdki (może powtórzyć się historia z przyznania pierwszej w dziejach calcio złotej gwiazdki, na zasadzie wyjątkowego uhonorowania, które później stało się standardem). Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Ktoś z Lega Serie A udzielał kiedyś takich informacji? Ciekawa sprawa :think:
Swoją drogą historia zatoczyłaby w pewien sposób koło - Umberto Agnelli zaproponował przyznawanie złotej gwiazdki każdej drużynie, która zdobędzie dziesiąty tytuł, teraz jego syn miałby szansę zrobić to samo w przypadku pucharu.

Edit:
Znalazłem wzmiankę Gazzetty z 2013 roku, kiedy to Roma już "przyszywała" gwiazdkę przed finałem - "klub nie złożył do tej pory oficjalnego zapytania do Federacji, ale zrobi to, jeśli wygra w finale, a odpowiedź pozytywna nadejdzie bez problemów". Nie wiem skąd ta pewność, ale jak wszyscy wiemy, Lulić pozbawił ich wtedy tego problemu :D


Zablokowany