Serie A: MERCATO 2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2015, 13:44

wojczech7 pisze:
kawek pisze:Wszyscy tylko nie my...
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ci "wszyscy" próbują ratować sezon i MUSZĄ się wzmacniać. Zawodnicy, którzy wzmacniają naszych rywali, nie mieliby czego u nas szukać*. O takich, którzy by nas realnie wzmocnili, ciężko w zimie. Tym bardziej, jeśli dysponuje się takim, a nie innym budżetem...


*poza Shaqirim, gdybyśmy przeszli na grę skrzydłami...
Nie to żebym ich chciał w Juve ale gdyby któryś z trójki Cerci, Podolski, Diamanti, Gabiadini zjawil sie w Turynie raczej bym nie płakał. Mimo krótkiego stosowania nowego ustawienia gra jest bardzo czytelna a żaden z ławkowiczów już nawet nie mówie, że jest w stanie przesądzić o losach meczu to nawet nie trzyma poziomu zawodnika, którego zmienia. Jeśli stąc nas na opłacanie darmozjada Pepe, kto wie jak będzie z Barzaglim, mamy pewnie zapisany cichy przymus wykupu Pereyry i wieczny minimalizm to za chwile dojdziemy do wniosku ze nawet Rolando czy inny ŚO czyimkolwiek zmiennikiem miałby nie byc nie jest nam potrzebny
Przez 3 lata byliśmy krok przed innymi w tym roku roma jest już na naszym poziomie napoli jest w stanie wyłożyć hajs wiec co bedzię po lecie?


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2015, 13:52

kawek pisze: Nie to żebym ich chciał w Juve ale gdyby któryś z trójki Cerci, Podolski, Diamanti, Gabiadini zjawil sie w Turynie raczej bym nie płakał.
Płakać? Po wyliczaniem kolejnych już z kolei planów awaryjnych w każdym okienku transferowym to jak ktokolwiek przyjdzie to ja się ucieszę.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2015, 14:21

Inter kupuje ale panowie oni nie zagrają znowu w LM.
Podolskiemu nawet obiecali LE.
Podchodzą z dystansem, to nie jest też tak że oni kupią Szakira, Poldiego i jeszcze kogoś do I skladu i nagle pofruną do oazy Champ.League, to tak nie działa;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2015, 14:30

kawek pisze:Nie to żebym ich chciał w Juve ale gdyby któryś z trójki Cerci, Podolski, Diamanti, Gabiadini zjawil sie w Turynie raczej bym nie płakał.
Chyba tylko na wypożyczenie (ew. Gabbiadni do konkurowania z Berardim). W tym miejscu dochodzimy do oczywistej, ale chyba nie dla wszystkich, konkluzji - zdecydowanie trudniej jest wzmocnić Juventus niż Inter, Milan, czy nawet Napoli.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2015, 16:04

http://www.transfermarkt.pl/serie-a/win ... on_id/2014

Tutaj są wszystkie zimowe transfery włoskich klubów. Przejrzyjcie sobie lewą stronę (zawodnicy przychodzący) i zastanówcie się kogo z nich chcielibyście zobaczyć w Juventusie? Szału nie ma. W zasadzie tylko ten Shaqiri. Nie chciałbym Podolskiego i Cerciego u nas. Joaqiun Correa to ponoć wielki talent (Monaco widziało w nim następcę Jamesa Rodrigueza), ale i wielka niewiadoma.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2015, 12:24

O, właśnie się dowiedziałem, że Sampdoria ściągnęła Muriela za 12 melonów. Mówi się, że na dniach ma dołączyć do nich Eto'o. Fajnie, że się wzmacniają, bo mają całkiem fajną paczkę.
Muriel to było moje marzenie kilka sezonów temu, ale od tamtego czasu cofa się w rozwoju i za duże żre.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2015, 12:41

Z Murielem zrobił się mały cyrk, bo na badaniach wyszły jakieś problemy fizyczne i Sampa chce zmienić uzgodnione wcześniej warunki transferu :think:


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2015, 17:50

Muriel? Czy ja wiem czy aż takie wzmocnienie?

W tym roku skończy 24 lata.

Ostatni sezon w dupkę, w tym przegrywał rywalizację z Francuzem Thereau i Di Natale.

Gość ma ewidentną tendencję do tycia.

Natomiast on sam od jakiegoś czasu stanął w rozwoju.

Często łapią go jakieś urazy i mikrourazy.

Teraz wykryli u niego coś na badaniach.

Także nie ma czego zazdrościć. Raczej trzeba współczuć.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 14:41

Muriel i Coda jednak nie trafią do Sampy.Udine poinformowało o zerwaniu negocjacji.Sampa chciał trochę ugrać na fakcie,ze Muriel nie może grać 2-3 tygodnie, ale Udinesse nawet nie chciało podjąć rozmów w sprawie renegocjacji umowy. Być może to jednak Eto zasili Sampdorię.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2015, 17:46

Di Marzio podaje, że Muriel jednak trafi do Sampdorii za 10,5 miliona euro + 1,5 miliona w bonusach. Udinese ma opłacać pensję Kolumbijczyka przez 2 miesiące w związku z jego urazem. Na dniach do drużyny trafi też Eto'o, a mają przecież jeszcze Edera (5 goli w lidze) i Okakę (3 gole). Fajną paczkę zbierają :ok:

Milan sięgnął po Suso z Liverpoolu (21-letni Hiszpan, ofensywny pomocnik) i odesłał Saponarę do Empoli. Rossoneri szukają też lewego obrońcy, ostatnio mówiło się o Siqueirze, któremu nie za bardzo idzie po tym, jak latem zmienił Benfikę na Atletico Madryt.


kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2015, 20:12

Warto wspomnieć jeszcze o Correi jeżeli chodzi o Sampe.
Jednak Muriel to dla mnie żadne wzmocnienie na ten moment. Jak odpali to w następnym sezonie. A kwota odstępnego dowodzi że nie tylko my dajemy się robić na kasę. Brawo Udinese :ok:

Parma ratuje się przed spadkiem Nocerino i prawdopodobnie A. Gonzalezem.
A Vidal pewnie był widziany w aptece w tesco pod Manchesterem. Mercato trwa lalalalala :dance:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2015, 20:28

Jakoś nie wierze w to, że Parma się uratuje. Raczej polecą według mnie wraz z Ceseną i Cagliari. Akurat sardynczyków najmniej mi żal.
Pojawiła sie plota, że Roma z Interem wymienią się zawodnikami.
Destro do Interu, Handa do Romy, jesli Inter na to pójdzie to sobie łądnie strzeli w kolano


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2015, 21:08

Robaku pisze:Jakoś nie wierze w to, że Parma się uratuje. Raczej polecą według mnie wraz z Ceseną i Cagliari. Akurat sardynczyków najmniej mi żal.
Pojawiła sie plota, że Roma z Interem wymienią się zawodnikami.
Destro do Interu, Handa do Romy, jesli Inter na to pójdzie to sobie łądnie strzeli w kolano
Skończy się jak z wymianą Szwagra na Gurarina.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2015, 14:55

Sampa jednak dopina swego i pozyskuje Muraiel wraz z Codą z Udinesse, na razie nic nie wyczytałem odnośnie kwot, ale to wypożyczenia z obowiązkiem wykupu po sezonie. Tak szczerze to średnio rozumiem te transferu, Muriel jest w tej chwili cienki a Coda nie grał na razie w tym sezonie a pewnie Udinesse groszy za nich nie weźmie tylko porządny pieniądz.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2015, 20:19

Mauricio, 26 letni brazylijski środkowy obrońca Sportingu zasili Lazio za 2,7 miliona. Z tego co wiem od ziomka interesującego sie ligą portugalską, w zeszłym sezonie wymiatał, w tym kopie się po czole. Typ obrońcy? Silny, zadziorny, mega waleczny, trochę głupi, w miarę zwrotny (z naciskiem W MIARĘ), lecz powolny. Lubi ładować samobóje lub sprokurować groźną akcję. Ma problemy z ustawianiem się i koncentracją. W tym sezonie 50% meczów grał nieźle/dobrze a 50% pieprzył na potęgę. Wygląda mi to na wątpliwe wzmocnienie :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
ODPOWIEDZ