Serie A: MERCATO 2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 14:45

Kolejny już raz zakładam ogólny temat o mercato we Włoszech. Będę się starał w pierwszym poście aktualizować transfery.


Jak na razie Vidić w Interze, a Andre Ayewa chce mocno Napoli. Sam piłkarz potwierdził, że dostał propozycję od Napoli, ale ja nie wiem kto to jest. Co dalej? Thohir zapowiedział jakieś dwa mocne transfery.


AS ROMAObrazek
przyszli:
Seydou Keita (Valencia), Ashley Cole (Chelsea), Salih Ucan (Fenerbahce),


NAPOLIObrazek
przyszli:
Kalidou Koulibaly (Racing Genk),


INTER Obrazek
przyszli:
Nemanja Vidić (Manchester United),

odeszli:
Javier Zanetti (koniec kariery), Diego Milito, Walter Samuel, Estebian Cambiasso, Luca Castellazzi, McDonald Mariga (koniec kontraktów), Wallace (Chelsea),


Milan:
przyszłi:
Alex, Menez (PSG), Agazzi.

Fiorentina:
przyszli:
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Tatarusanu (Steaua),


LAZIO Obrazek
przyszli:
Filip Djordjevic (Nantes), Marco Parolo (Parma), Dusan Basta (Udinese),


UDINESE Obrazek
przyszli:
Albert Riera (Watford),
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2014, 22:06 przez De Rossi, łącznie zmieniany 12 razy.


ObrazekObrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 15:51

Mamy pierwszy transfer Napoli. Z Racingu Genk przychodzi jakiś Kalidou Koulibaly.

Obrazek


ObrazekObrazek
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 16:29

@De Rossi

Bardzo fajny temat.

Dopisz jeszcze nazwisko byłego reprezentanta Hiszpanii Alberta Riery, który na zasadzie wolnego transferu zasili szeregi Udinese Calcio :wink:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 21:43

De Rossi pisze:Diego Milito, Walter Samuel, Estebian Cambiasso, Luca Castellazzi, McDonald Mariga, Wallace (Chelsea)
Nie miałem neta kilka dni.. Było gdzieś tego oficjalne info ? Bo nie chce mi się wierzyć że Jose pozyska taki szrot.
pumex pisze:Ale tu nie ma co wierzyć. Chelsea przecież nie kupuje Wallace'a od Interu, tylko ten wraca do Londynu z rocznego wypożyczenia.
Yyy. No, ale przed tym wężykiem nazwisk nie ma innego info vel wolni zawodnicy vel bez klubów. Więc czytam to niejako że wszyscy wcześniej wymienieni lądują w Londynie. :prochno:
Dzium pisze:Pierwsza 5 na pewno będzie szukała teraz nowego klubu (koniec kontraktu), a Wallace wraca z wypożyczenia. Po prostu niefortunnie zostało to napisane :prochno:
:ok: No raczej.. Wszystko jasne.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2014, 21:50 przez wagner, łącznie zmieniany 2 razy.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 21:47

wagner pisze:
De Rossi pisze:Diego Milito, Walter Samuel, Estebian Cambiasso, Luca Castellazzi, McDonald Mariga, Wallace (Chelsea)
Nie miałem neta kilka dni.. Było gdzieś tego oficjalne info ? Bo nie chce mi się wierzyć że Jose pozyska taki szrot.
Ale tu nie ma co wierzyć. Chelsea przecież nie kupuje Wallace'a od Interu, tylko ten wraca do Londynu z rocznego wypożyczenia. Mediolańczycy po prostu go nie wykupili.


Obrazek
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 21:49

wagner pisze:
De Rossi pisze:Diego Milito, Walter Samuel, Estebian Cambiasso, Luca Castellazzi, McDonald Mariga, Wallace (Chelsea)
Nie miałem neta kilka dni.. Było gdzieś tego oficjalne info ? Bo nie chce mi się wierzyć że Jose pozyska taki szrot.
Pierwsza 5 na pewno będzie szukała teraz nowego klubu (koniec kontraktu), a Wallace wraca z wypożyczenia. Po prostu niefortunnie zostało to napisane :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 23:08

DO Udine przeszedl rowniez jakiś młodziezowiec z Anderlechtu Bruksela. Marokończyk:
http://www.football-italia.net/49020/ud ... lecht-teen
znając Udine, raczej nie pójdzie do primki tylko od razu włączony będzie do kadry


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 00:28

Trener Romy chce sprowadzić dobrze znango byłego podopiecznego - Salomona Kalou.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 16:35

Agent Jacksona Martineza (a propo Jacksona to okazało się, że Majkel żyje - potwierdza, że Roma chce go sprowadzić.


Drugą informacją jest to, że Francesco Guidolin przechodzi na trenerską emeryturę, ale dalej będzie pracował dla Udinese.


ObrazekObrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 17:49

De Rossi pisze: informacją jest to, że Francesco Guidolin przechodzi na trenerską emeryturę, ale dalej będzie pracował dla Udinese.
Szkoda. Liczyłem trochę, że uda mu się poprowadzić jakąś lepszą drużynę.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 23:48

Według brazylijskich mediów, Napoli jest blisko sprowadzenia Ganso. Koleś zapowiadał się świetnie, ale jego kariera wyhamowała, między innymi przez kolejne kontuzje. Z Sao Paulo odejdzie chyba w śmierdzącej atmosferze, bo został wyrzucony ze składu po tym, jak skrytykował trenera. Z ciekawości poszperałem i znalazłem ciekawe opinie na jego temat, które można przeczytać tutaj, tutaj oraz tutaj. Krótko mówiąc - przereklamowany, niebiegający i irytujący piłkarz. Pozostaje życzyć sympatycznym Neapolitańczykom powodzenia tego transferu :prochno:

Inter potwierdził Mazzarriego na kolejny sezon i zaczynają szukać wzmocnień. Według Di Marzio, najpierw kręcą się za kimś na środek pomocy. Dziś spotkali się z agentem Luiza Gustavo (za drogi - 33 mln &#8364;), i Granita Xhaki, który jest realną opcją (12-13 mln &#8364;), poza nim wymienia się też Javiego Garcię, Behramiego i Obiego Mikela.

Agent Sandro z Tottenhamu powiedział, że jego piłkarz chciałby grać w Serie A (Roma? Napoli?). Hellas chyba skorzysta ze swojego prawa i wykupi Romulo (tego, który ma jechać na Mundial) z Violki za śmieszne 3 mln &#8364;.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 23:59

bendzamin pisze:Dziś spotkali się z agentem Luiza Gustavo (za drogi - 33 mln &#8364;)
Jezu, aż tyle ? Gdy odchodził z Bayernu robiłem w jego stronę maślane oczy, dalej robię. Masakra. Bodajże Wolfsburga nie kosztował nawet 20 mln.

Edit: 1000 post :shock:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2014, 00:07

bendzamin pisze:Według brazylijskich mediów, Napoli jest blisko sprowadzenia Ganso
Ło, Panie. Nie słyszałem o chłopaku od jakichś dwóch lat. Kiedyś mówiło się o nim, że jest podobnie utalentowany, jak Neymar. Jeden skończył w Barcelonie, a drugi nadal kisi się w Brazylii.
bendzamin pisze:Inter potwierdził Mazzarriego na kolejny sezon i zaczynają szukać wzmocnień.
Podobno ślinią się strasznie na Torresia i są całkiem blisko jego pozyskania.
Roma zagina parol na Martinez z Porto. Już w zimę zaczęła się ta telenowela, która trwa do dziś. Co ciekawe chłopak zarabia w Portugalii zaledwie 700tys. euro. :whistle:


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2014, 08:44

Ponoć Napoli nie wykupi Reiny, bo nie dogadali się w sprawie kontraktu z Pepe. Może to ktoś potwierdzić?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2014, 11:11

Szikit pisze:Ponoć Napoli nie wykupi Reiny, bo nie dogadali się w sprawie kontraktu z Pepe. Może to ktoś potwierdzić?
Nie mogę potwierdzić, ale może to być prawda. Reina od początku zachowywał się, jakby wysłali go do jakiejś Afryki. W jednym z pierwszych wywiadów powiedział wprost, że po sezonie wraca do Liverpoolu i sam w ogóle nie wie dlaczego się znalazł w Neapolu. Po prostu został wypożyczony nie zdając sobie z tego sprawy. Ostatnio też powiedział, że po sezonie wybierze się do L'poolu, ale jeszcze nie zadecydował, co z jego dalszą karierą.


Obrazek
ODPOWIEDZ