Serie A: MERCATO 2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 20:51

Gilardino w Chinach, jakby ktoś przeoczył :)

...ale ja nie o tym chciałem. Igli Tare, dyrektor sportowy Lazio: "Many things have been said and written about De Vrij and his transfer to United but this is not true. His agent has said clearly that he has never been to Manchester to meet with the English club. De Vrij's will is to play in Lazio. Astori wants to come too and we're talking with Cagliari to find an agreement".

Czyżby Lazio w końcu zaczynało się zbroić w defensywie? Co prawda nie jestem fanem Astoriego, ale być może na potrzeby Lazio wystarczy. Natomiast De Vrij byłby bardzo ciekawym zakupem Biancocelestich.


Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 23:41

Urby Emanuelson w Romie. Ma być alternatywą dla byłego gracza Chelsea na lewej obronie (nowy Bastos :P) Nie wiem jeszcze na jakich warunkach tam przyszedł, ale kibice raczej nie skaczą z radości. Kilka dni temu Cole hucznie witany przez tifosich Romy na lotnisku, a dziś Holender przeszedł po nim jakby był turystą
Dobry Mudżyn pisze:Cole to ladny strzal w stope, zwlaszcza ze oddaja Dodo :lol:
Jest Cole, jest Emanuelson, po kontuzji wraca Balzaretti i z konieczności może na lewej zagrać Romagnoli (w poprzednim sezonie około 10 meczów na tej pozycji).

BTW. Dzisiaj odbyła się oficjalna prezentacja Inzaghiego.
"Gdy wygrywałem, zawsze byłem częścią grupy autentycznych osób. Trener, który ustanawia zasady, musi być pierwszym, który będzie ich przestrzegać jako przykład dla piłkarzy. Uhonorowanie tej koszulki zawsze było moim motto i to musi być pierwsza myśl, która przychodzi nam do głowy. Mogę wybaczyć błąd techniczny, ale nie wybaczę złego podejścia. Kto nie będzie walczyć, nie pogra w moim Milanie. Chcemy, żeby ludzie znowu zaczęli przychodzić na San Siro."


ObrazekObrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 00:48

Michu w Napoli. Kawał zawodnika, w Swansea pokazał, że może jeszcze zaistnieć w tej najpoważniejszej piłce. Ocierający się momentami o kadrę. Jestem bardzo, bardzo ciekawy jak zaprezentuje się w Serie A. Naprawdę, podoba mi się ten ruch.
De Rossi pisze: BTW. Dzisiaj odbyła się oficjalna prezentacja Inzaghiego.
"Gdy wygrywałem, zawsze byłem częścią grupy autentycznych osób. Trener, który ustanawia zasady, musi być pierwszym, który będzie ich przestrzegać jako przykład dla piłkarzy. Uhonorowanie tej koszulki zawsze było moim motto i to musi być pierwsza myśl, która przychodzi nam do głowy. Mogę wybaczyć błąd techniczny, ale nie wybaczę złego podejścia. Kto nie będzie walczyć, nie pogra w moim Milanie. Chcemy, żeby ludzie znowu zaczęli przychodzić na San Siro."
Jakbym czytał wypowiedzi Conte sprzed 3 lat.

//Alessandro Matri - Genoa.


Obrazek
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 01:25

Wg Di Marzio Roma daje 18mln za Yarmolenkę, czyli 3mln więcej niż ostatnio.
Ponadto cały czas kontaktują się z Bayernem w sprawie Shaquiriego (tak mi się wydaje, ale mój włoski jest początkujący).

No no ładnie się Roma zbroi, widać, że Amerykańce nie skąpią gotówki. Coś się zaczyna dziać we Włoszech. Jak jeszcze Azjata zasponsoruje Inter to będzie coraz ciekawiej. Niech Serie A wraca na swoje miejsce jak najprędzej.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 09:48

Tobor pisze:Wg Di Marzio Roma daje 18mln za Yarmolenkę, czyli 3mln więcej niż ostatnio.
Ponadto cały czas kontaktują się z Bayernem w sprawie Shaquiriego (tak mi się wydaje, ale mój włoski jest początkujący).

No no ładnie się Roma zbroi, widać, że Amerykańce nie skąpią gotówki. Coś się zaczyna dziać we Włoszech. Jak jeszcze Azjata zasponsoruje Inter to będzie coraz ciekawiej. Niech Serie A wraca na swoje miejsce jak najprędzej.
skąpią, jak skąpią, ale póki co to pieniądze są wydawane z głową, a nie 40 mln i bierzemy pierwszego lepszego. Roma się zbroi i to poważnie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 13:37

Eric6666 pisze:
Tobor pisze:Wg Di Marzio Roma daje 18mln za Yarmolenkę, czyli 3mln więcej niż ostatnio.
Ponadto cały czas kontaktują się z Bayernem w sprawie Shaquiriego (tak mi się wydaje, ale mój włoski jest początkujący).

No no ładnie się Roma zbroi, widać, że Amerykańce nie skąpią gotówki. Coś się zaczyna dziać we Włoszech. Jak jeszcze Azjata zasponsoruje Inter to będzie coraz ciekawiej. Niech Serie A wraca na swoje miejsce jak najprędzej.
skąpią, jak skąpią, ale póki co to pieniądze są wydawane z głową, a nie 40 mln i bierzemy pierwszego lepszego. Roma się zbroi i to poważnie.
chyba te wszystkie transfery są robione za hajs z Benatii. Podobno Benatia gdzies tam chlapnął, że chce odejsc czy ze oczekuje wiekszych hajsów.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 13:53

Eric6666 pisze:
Tobor pisze:Wg Di Marzio Roma daje 18mln za Yarmolenkę, czyli 3mln więcej niż ostatnio.
Ponadto cały czas kontaktują się z Bayernem w sprawie Shaquiriego (tak mi się wydaje, ale mój włoski jest początkujący).

No no ładnie się Roma zbroi, widać, że Amerykańce nie skąpią gotówki. Coś się zaczyna dziać we Włoszech. Jak jeszcze Azjata zasponsoruje Inter to będzie coraz ciekawiej. Niech Serie A wraca na swoje miejsce jak najprędzej.
skąpią, jak skąpią, ale póki co to pieniądze są wydawane z głową, a nie 40 mln i bierzemy pierwszego lepszego. Roma się zbroi i to poważnie.
Roma dla mnie jużdrugi rok z rzędu jest królem mercato. Chyba najbardziej z głową się wzmacniają. Shaqiri powinien idealnie się wpasować w ten zespół.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 16:15

Ponoć Scuffetem bardzo interesuje się Atletico. Hiszpanie widzą w nim następcę Courtois i są w stanie zapłacić za niego niemal 10 baniek - połowię od razu, połowę w ramach bonusów. Udinese rozważy ofertę ale ponoć są duże szanse, że ją zaakceptują.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2014, 16:09

City pozyskało Mangalę (40 mln :roll:) i Benatia nie jest już im potrzebny. Ciekawe co teraz z Marokańczykiem, bo wydawało się, że zarówno klub jak i sam zawodnik byli już przekonani co do jego wyprowadzki.


#AllegriOut
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2014, 16:21

jarmel pisze:City pozyskało Mangalę (40 mln :roll:) i Benatia nie jest już im potrzebny. Ciekawe co teraz z Marokańczykiem, bo wydawało się, że zarówno klub jak i sam zawodnik byli już przekonani co do jego wyprowadzki.
Ten transfer jest pewny?? Nastasic bliżej Juve? Tylko on jest lewonożny, a my potrzebujemy kogoś na zastępstwo Barzy, póki nie wróci po rehabilitacji.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 12 lipca 2014, 16:58

De Rossi pisze:Urby Emanuelson w Romie. Ma być alternatywą dla byłego gracza Chelsea na lewej obronie (nowy Bastos :P) Nie wiem jeszcze na jakich warunkach tam przyszedł, ale kibice raczej nie skaczą z radości.
Nic dziwnego, 2-3 rezerwowy na pozycje LO w Milanie dolacza do wicemistrza Włoch... Maly powod do radosci :)


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2014, 17:15

Paweljuve2006 pisze:Ten transfer jest pewny?? Nastasic bliżej Juve? Tylko on jest lewonożny, a my potrzebujemy kogoś na zastępstwo Barzy, póki nie wróci po rehabilitacji.
Za Barzagliego może grać Caceres a jak przyjdzie lewonożny obrońca to może puścimy Ogbonnę, zawsze jakaś kaska.
Alex96 pisze:
De Rossi pisze:Urby Emanuelson w Romie. Ma być alternatywą dla byłego gracza Chelsea na lewej obronie (nowy Bastos :P) Nie wiem jeszcze na jakich warunkach tam przyszedł, ale kibice raczej nie skaczą z radości.
Nic dziwnego, 2-3 rezerwowy na pozycje LO w Milanie dolacza do wicemistrza Włoch... Maly powod do radosci :)
Swego czasu grał w Milanie w środku pola i nawet sobie radził. Taka przyzwoita zapchajdziura z niego.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2014, 15:10

Seydou Keita w Romie.



I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2014, 11:12

Solidna opcja. Obecne transfery pozwolą im na utrzymanie się w LM na przyszły sezon. Mam nadzieję, że w końcu coś więcej ruszy się w tej sprawie w Juve.

Przy okazji: Radja Nainggolan ciągle tam na wypożyczeniu, czy już na stałe ?


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 16:30

Można już napisać: Iturbe graczem AS Romy, koszt 31 milionów. Agent piłkarza potwierdził transfer i kwotę.

Dotychczasowe mercato Romy: Iturbe, Ucan, Cole, Emanuelson, Keita.

Sporo piszę się również, że Roma na 3. stopera chce sprowadzić Rona Vlaara.

Skład mają naprawdę bardzo fajny.
Środek pomocy: De Rossi, Pjanić, Strootman, Naingollan, Keita, Ucan.

Jak Ljajić przepracowałby ostro okres przygotowawczy i wrócił do takiego grania jak w Fiorentinie to skrzydła w postaci prawonożnego, technicznego Ljajicia na lewej stronie i lewonożnego szybkiego i zadziornego Iturbe na prawej wyglądają świetnie. Jest Gervinho, jest mocno pracujący Florenzi, do wczoraj przebąkiwało się o Ferreirze Carrasco. W środku niezniszczalny Totti i mający w poprzednim sezonie jedną z najwyższych średnich minuty/bramka w lidze, Destro. Szkoda, że Conte odszedł, bo walka o Scudetto mogłaby wyglądać w poprzednim sezonie fajnie i to nie przez gorsze czasy Juventusu, a dzięki wzmocnionej Romie. A tak, nikt nie wie jak będzie wyglądał przyszły sezon.


Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ