Liga Europy 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 13:54

Obrazek

Już po losowaniu fazy grupowej, więc chyba najwyższa pora założyć temat dla tegorocznej edycji Ligi Europy.

Jeśli chodzi o włoskie zespoły, to Fiorentina nie ma zbyt trudnej grupy. Lazio trafiło na Legię i Trabzon, jeśli podejdą do tej sprawy tak, jak rok temu, to nie powinni mieć większych problemów z awansem. Dla Legii jest to trudna grupa, dalekie wyjazdy na Cypr i do Turcji na pewno nie ułatwią walki o awans. Poza tym, moim zdaniem, ciekawie wyglądają grupy A i F.

Przypominam, że w tym roku finał na Juventus Stadium :)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 14:01

fanpage fb Łysy z UEFA pisze:Dopiero wróciłem z losowania.
Skandal. Wypolerowałem sobie z rana dobrze kulki, podgrzałem odpowiednią (tak jak obiecałem wczoraj), wychodzę na losowanie, losuję, wybieram tą najcieplejszą a tam... APOEL. Wierzcie mi lub nie, sam osiwiałem z zaskoczenia. To oznacza że ktoś podrzucił mi inną rozgrzaną piłeczkę i losowanie zostało ustawione. Przecież to skandal. Będziemy prowadzić z Miszelem wewnętrzne śledztwo w tej sprawie.
Czy tego fanpejdża nie prowadzi ktoś od nas? Maly? :prochno:

dla włoskich zespołów losowanie w miare udane, Legia może powalczyć o drugie miejsce.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 14:03

Szykuje sie niezly dym na trybunach jak Łazienkowską 3 odwiedzą faszysci z Rzymu :C


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 14:04

Coś mi się wydaje, że Fiorentina oleje Ligę Europejską, a ich grupa to tylko w teorii wydaje się prosta


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 14:05

Bazyliszek pisze:Szykuje sie niezly dym na trybunach jak Łazienkowską 3 odwiedzą faszysci z Rzymu :C

Kibice Legii też mają podobne poglądy, zresztą całe środowisko kibicowskie w Polsce świetnie dogadałoby się z kibicami Lazio


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 14:19

Też macie takie wrażenie, że zestaw drużyn i ogólnie grupy w tym sezonie LE są bardzo słabe?


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 15:50

Zdecydowanie. Faworytów do ostatecznego zwycięstwa w tych rozgrywkach można - wg mnie - policzyć na palcach jednej ręki, tak więc co lepszych spotkań możemy oczekiwać dopiero w późnych fazach rozgrywki.

Już za samo losowanie dla Legii, na myśl o spotkaniu kibiców z Warszawy z tymi z Turcji lub Rzymu, UEFA - tak prewencyjnie - powinna zamknąć kilka stadionów, lub co najmniej trybun.

Mało tego, zarówno czcionka (litery SS) tutaj:


Obrazek

jak i SS Lazio nie powinny ludzi z U-efy pozostawić obojętnych na pewne podprogowe przekazy, które kryją się za tymi nazwami, literami, czcionkami itd.


Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 16:28

@ Rad - może prewencyjnie ktoś powinien nie wypowiadać się w tematach o których nie ma pojęcia? SS Lazio - czyli Societa Sportiva. O kibicach Lazio mówi się faszyści, a faszyzm z nazistowską formacją Waffen SS nie ma nic wspólnego. [/b]


FORZA JUVENTUS !!!
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 16:44

Montezuma11 pisze:@ Rad - może prewencyjnie ktoś powinien nie wypowiadać się w tematach o których nie ma pojęcia? SS Lazio - czyli Societa Sportiva. O kibicach Lazio mówi się faszyści, a faszyzm z nazistowską formacją Waffen SS nie ma nic wspólnego. [/b]
Serio? Dzięki za cynk.


Raczej to byla szydera w kierunku UEFY za to, ze Legii zamkneli trybune za jakies koslawe S na fladze przypominajaca eSke widniejącą na herbie Waffen-SS.

Niech bedą poprostu konsekwentni.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 17:55

Kto jest lucky-looser wylosowanym w miejsce Fenerbahce?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 18:02

francois pisze:Kto jest lucky-looser wylosowanym w miejsce Fenerbahce?
APOEL Nikozja.


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 18:25

jako triumfatora tych rozgrywek stawiam Tottenham. Pewnie na pohybel w końcu uda im się w lidze zając miejsce premiowane LM :-D
Fiorentina z Lazio też mogą zajść daleko

E:
Nie zapominajmy, że dojdą jeszcze ekipy z Champions League co z pewnością podniesie atrakcyjność Ligi Europejskiej


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 21:45

Mateuszello pisze:jako triumfatora tych rozgrywek stawiam Tottenham. Pewnie na pohybel w końcu uda im się w lidze zając miejsce premiowane LM :D
Tottenham się nigdy specjalnie nie przykładał do tych rozgrywek więc raczej wątpię.
19 pisze:
Bazyliszek pisze:Szykuje sie niezly dym na trybunach jak Łazienkowską 3 odwiedzą faszysci z Rzymu :C

Kibice Legii też mają podobne poglądy, zresztą całe środowisko kibicowskie w Polsce świetnie dogadałoby się z kibicami Lazio
Myślałem, że tylko dziennikarze wyborczej i tvnu wszędzie widzą faszyzm ale chyba się myliłem.....

Faktycznie, trochę miernie to wygląda. Legia jak najbardziej może wyjść z grupy. Szczególnie, jeśli Lazio się nie przyłoży :)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 22:11

nawet w rozmowie o piłce nożnej temat o faszyzmie -_-


Nie pamiętam kiedy ostatnio Lazio się przykładało ( w ogóle włoskie zespoły w lidze europejskiej ) i paradoksalnie Legia uzyskując dobry wynik w Rzymie/Warszawie z takim zespołem może dostać porządnego kopa moralnego. Są grupy o wiele łatwiejsze, ale w tej Warszawa spokojnie może być pierwsza.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 22:21

Eric6666 pisze:Nie pamiętam kiedy ostatnio Lazio się przykładało
Może w poprzednim sezonie? Doszli do ćwierćfinału eliminując po drodze Borussie Mönchengladbach i VfB Stuttgart, zajęli pierwsze miejsce w grupie przed Tottenhamem. W 2011/2012 polegli w 1/16 z późniejszym zwycięzcą rozgrywek. Lazio powalczy, jestem przekonany.


Zablokowany