Liga Europy 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 11:59

Lucas87 pisze:
Robaku pisze:
Lucas87 pisze: Cooo? Matko Święta i ja chciałem transferu tego gościa do Juve :shock: Tym lepiej, że nie oglądałem nigdzie tego meczu.
A na Benficę jeszcze przez długie lata będzie działała tzw. klątwa Beli Guttmanna.
Masz Lucas najbardziej męski chłopcze na tym forum.

wywal teraz Teveza z druzyny albo przestan kibicowac Juve.
Ok, już dobra jak jesteś taki dorosły... bo za moment wyjdzie na jaw, że każdemu piłkarzowi można znaleźć podobną fotkę i będzie dopiero afera jak stąd do Glasgow...Ja nie żyje w Andaluzji czy w Argentynie, to po pierwsze, ale mniejsza z tym. Bądźcie bardziej konsekwentni w swoich poglądach czy odczuciach. Podobne zachowanie np. u polityka spotkało by się u Was z wielkim potępieniem. Natomiast u piłkarza może być? Podobnie jest w ogóle z relacjami międzyludzkimi. Dużo mniejsze oburzenie panuje, gdy widzimy całujące się namiętnie dziewczyny, jak chłopaków zaobserwowanych w takiej sytuacji. Rakticia uważam za dobrego piłkarza, lecz gdy widzi się podobne zdjęcie, można sobie pomyśleć setki różnych rzeczy.
Jest różnica między "pocałunkiem" na powitanie jak to robią południowcy, w policzek po przyjacielsku a prawie, że "uderzanie w ślinę". Bo jakbyś tego zdjęcia z finału nie obrócił pocałunku w policzek się nie dopatrzysz.
I właściwie, to jedno zdanie, wyjaśnia całą sprawę.
Stary jak nie wiesz to nie mów. Bo co to za róznica polityk, piłkarz czy inny kosmonauta. Jak ktoś nie wchodzi w moje czy osób trzecich prawa i obowiązki niech sobie robi co chce. Pocałunek, przytulenie kurcze nie widzę zadnego problemu, jesli tylko dwie osoby jakiejkolwiek plci wyrżają chęć to nic nam do tego.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 12:10

Panowie, to był finał europejskiego pucharu, a więc nie ma w tym nic dziwnego, że promowane były nowoczesne, postępowe i na wskroś europejskie wartości, a cóż jest obecnie bardziej nowoczesnego, postępowego i europejskiego niż homoseksualizm? Tak jak kiedyś w III Rzeszy ubermenshami byli Aryjczycy tak w Unii Europejskiej ubermenshami są homoseksualiści lub szerzej rzecz biorąc osoby LGBTQ. Rakitić i Carrico pokazali, że są prawdziwymi europejczykami i chwała im za to, a polski Ciemnogród niech wraca do jaskini :wink:.
Lucas87 pisze:A na Benficę jeszcze przez długie lata będzie działała tzw. klątwa Beli Guttmanna.
A co to takiego?


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 12:13

Lucas87 pisze:A na Benficę jeszcze przez długie lata będzie działała tzw. klątwa Beli Guttmanna.
Vimes pisze:A co to takiego?
Klątwa Beli Guttmana działa - nieżyjący od 1981 szkoleniowiec w 1962 roku zdobył z Benfiką Puchar Europy i poprosił o podwyżkę. Po odmowie zrezygnował z pracy i zapowiedział, że klub przez kolejne 100 lat nie wygra żadnego europejskiego trofeum. Od tego czasu, w latach 1963, 1965, 1968, 1983, 1988, 1990, 2013 i już 2014, Benfica przegrywała wszystkie mecze finałowe europejskich pucharów.
O dziwo nawet w Teleexpressie tą fascynującą ciekawostkę podawali. :prochno:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 16:53

Dodatkowo fani Benfici przed każdym finałem tłumnie nawiedzali jego grób, składali kwiaty i modlili się o odwołanie klątwy ;)


Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 12:41

Mecz był naprawdę zacny:szybki,dynamiczny,pełen walki,strzałów,parad bramkarzy i tym samym Sevilla zdobyła 3 taki puchar w ciągu 8 lat co jest ma pewno wielkim wyczynem.Szkoda mi tylko fanów Benfiki,bo istnieją jednak granice przesady.Przez ponad 50 lat osiągnąć osiem finałów i wszystkie przegrać

Przy okazji zdjęcia Rakiticia z kolegą: Wszelki niedorozwój na pewno nie powinien być promowany,ale w bolszewickim tworze jewropejskim wszystko co negatywne wysuwa się na przód ,bo łatwiej jest rządzić zagubionymi,upośledzonymi społeczeństwami aniżeli świadomymi,idącymi suwerenną drogą.Szczególnie następne pokolenia mogą być mocno pokaleczone

Takie fotki nie muszą być jednak całkiem prawdziwe, bo wystarczy lekki acz profesjonalny "fotoszop" albo nawet odpowiednia perspektywa i mamy różnicę.

Neville i Scholes gdzie do dziś nie wiem(jako,że nie wnikałem specjalnie) czy oni naprawdę mogli się...heh

Obrazek

Obrazek

Bo słynny Gerrad i Alonso to fake na 100% ;) http://topicstock.pantip.com/supachalas ... 432-18.jpg


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 12:45

@Teo

Ja tu nie widze żadnej różnicy pomiędzy tymi dwoma zdjęciami Neville'a i Scholes'a :think:


Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 12:48

Bo nie miało jej być,wrzuciłem dwie różnej wielkości ;) .Jest też taka z innej perspektywy,ale nic nie wiadomo,bo może strzelona chwilę wcześniej jak się przymierzał dopiero heheh http://www.mirrorfootball.co.uk/match-c ... le-cropped

http://i.cdn.turner.com/si/multimedia/p ... 610041.jpg

"Dziubek" robi w każdym razie

Zawsze w takich sytuacjach najlepszym "sprawdzaczem" byłoby wideo,filmik z akcją

Tyle Off-Topu,choć wart analizy


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 13:35

Więc ta hiszpańska modelka, z którą Rakitić ma dziecko, to jego przykrywka? :prochno:


Zablokowany