Liga Europy 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2014, 20:30

Adaś, masz rację, ja tylko odnoszę się do twierdzenia "zachwycali się grą Juve w poprzednim sezonie". Bo to trochę wygląda jakby Juventus był w tamtym sezonie jedną z najlepszych ekip i kwestią czasu jest wygranie LM. A tak nie do końca było.
A to, że w tych wynikach było trochę szczęścia to normalka, bo i inne drużyny go mają, włącznie z Bayernem z meczu z Arsenalem. Sprawa jest taka, że ten margines szczęścia/pecha należy zmniejszyć do minimum. W tamtym roku było więcej szczęścia, w tym mniej.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 10:18

Wolałem trafic na Valencie... Aczkolwiek z tej trojki kazdy juz jest mocny... Na pewno trzeba zagrac lepiej niz w ostatnich spotkaniach w LE, inaczej kiepsko to widze...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 20:13

Za chwilę finał, a tu cisza. W sumie to się nawet nie dziwie, każdemu jest już obojętny ten finał, ale ja jednak się skusze obejrzeć ten mecz. Będę kibicował Sevilli, bo wiadomo, to Benfica nas wyelminowała z LE i mam nadzieję, że ich klątwa nadal będzie trwać :D


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 20:41

Rowniez jestem za Hiszpanami, nie mam zalu go Benfiki ale bedzie wesolo jak po porazce zaczna mowic o klatwie :-D.
Gdybysmy tylko mieli Di Marie i Suareza... ech.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 20:42

Nadal nie ogarniam jakim cudem nie ma nas w tym finale. Aż patrzeć się nie da.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 20:52

Aż serce pęka... :płaczę:


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 20:53

Lypsky pisze:Nadal nie ogarniam jakim cudem nie ma nas w tym finale. Aż patrzeć się nie da.
Szczególnie na trybuny naszego stadionu i brak biało-czarnych barw. Aż dziwnie to wygląda :prochno:


★ ★ ★
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 20:59

Nawet sobie nie wyobrażam, żeby to oglądać i kibicować którejkolwiek z tych drużyn. Natomiast Sevilla będzie mi się kojarzyła już zawsze z tym:
http://natemat.pl/72979,kibice-sevilli- ... -nie-zrobi


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 21:04

Czy Juve dostanie jakiś znaczący cash za finał na naszym stadionie? Pytam, bo murawę nam zajadą razem z tymi co tam tańczyli... A jeżeli mamy mało kasy, to chociaż na trawce 3ba zaoszczędzić.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 21:58

Molek big fun juve pisze:Czy Juve dostanie jakiś znaczący cash za finał na naszym stadionie?
Zapłatą za finał jest promocja stadionu. Co prawda nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale byłbym ogromnie zdziwiony jakbyśmy dostali za to jakiekolwiek pieniądze (oczywiście nie licząc kosztów samej organizacji, które ponosi uefa), przecież wiele klubów stara się o takie mecze, to prestiż dla klubu i miasta.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 22:11

mateo369 pisze:
Molek big fun juve pisze:Czy Juve dostanie jakiś znaczący cash za finał na naszym stadionie?
Zapłatą za finał jest promocja stadionu. Co prawda nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale byłbym ogromnie zdziwiony jakbyśmy dostali za to jakiekolwiek pieniądze (oczywiście nie licząc kosztów samej organizacji, które ponosi uefa), przecież wiele klubów stara się o takie mecze, to prestiż dla klubu i miasta.
Nie wiem jak to jest z finałem LE, ale np Valencja dostała od La Liga 800tys euro za zorganizowanie finału pucharu Hiszpanii.

PS. też nie oglądam tego finału... zobaczyłem tylko ceremonię przed samym meczem.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 22:14

Swider10 pisze:
PS. też nie oglądam tego finału... zobaczyłem tylko ceremonię przed samym meczem.
żałuj. Mecz jest przedni, a 100 procentówki są marnowe non stop. Bardzo sporo ciekawych zawodników tam gra. Ładny ofensywny futbol, który był prezentowany przez dłuższy okres LE w tym roku. Oby finał LM stał na podobnym poziomie. :ok:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 22:20

Eric6666 pisze: żałuj. Mecz jest przedni, a 100 procentówki są marnowe non stop. Bardzo sporo ciekawych zawodników tam gra. Ładny ofensywny futbol, który był prezentowany przez dłuższy okres LE w tym roku. Oby finał LM stał na podobnym poziomie. :ok:
Nie przesadzajmy. Pierwsza połowa to kiepścizna moim zdaniem. Druga owszem - ładna dla oka gra, dużo akcji, styl na miarę finału.

Tak sobie pomyślałem, że gdyby nie to modne w ostatnim czasie "odmładzanie składu", to ten Maxi Pereira mógłby nieźle mieszać jako prawy wahadłowy przy 3-5-2. Gość niesamowity walczak (co w meczu z nami już potwierdził), bardzo dobry technicznie i zamiast płuc ma chyba dwie butle gazowe..


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 22:38

No i mamy dogrywkę...

Ogólnie to Benfica jest dziś lepsza, mnóstwo zmarnowanych okazji, do tego powinni dostać przynajmniej jednego karnego, jak widać klątwa nadal trwa :prochno:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 22:43

gucio_juve@
Mamy już podobnego gracz na prawej stronie, może z jego techniką nie jest tak kolorowo, ale walecznością, wytrzymałością i dynamiką bije Pereire :)


Zablokowany