Sezon 2013/14 - przewidywania

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 13:43

Okienko w pełni, najważniejsze transfery w większości za nami, po sparingach widać już w jaki sposób mają zamiar grać Conte, Montella, Garcia czy Mazzarri. A sezon zaczyna się za trzy tygodnie. Czas więc chyba trochę sobie z perspektywy kanapowego kibola powróżyć jak się ten sezon potoczy dla nas i dla naszych rywali.

Z tej okazji takaż ankietka by się chyba przydała:

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy?
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki?
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego?
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić?
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach?
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata?
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba?
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów?
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch?


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie?
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej?
3. Kto spadnie z ligi?
4. Jak spiszą się nasze beniaminki?
5. Kto zostanie królem strzelców?
6. Kto okaże się najlepszym transferem?
7. Kto zaś najgorszym?
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie.
9. Kto będzie objawieniem sezonu?
10. Największym niewypałem zaś będzie...
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza?
12. A jak Inter Mazzarriego?
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A?
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie?
15. A Garcia w Romie?


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM?
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...?
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą...
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da?
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie?
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona?
7. A jak City z Pellegrinim?

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :v

No, chyba tyle. Zapraszam do rozmowy. Prosiłbym również o przypięcie tematu jeśli jakiś admin czy mod się tu zabłąka ; )


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 14:06

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? 1.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Bardzo dobrze. Tevez będzie wymiatał, Ogbonna siedział na plecach Bonucciego, a Llorente zdobędzie +15 bramek.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? W porywach do 5 razy w sezonie.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Tevez, Llorente, Giovinco, Vucinić + jakieś odkrycie.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Rozegrania się?
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Na pewno Pogbe we Francji i co najmniej 8 piłkarzy Juve w barwach Azzurrich.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? LWB. Chociaż po ostatnim meczu Kwadwo, wcale nie trzeba się bać o tę pozycję.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? 1/2
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? W końcu wygramy.


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Napoli, Fiorentina
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Roma, Inter, Milan
3. Kto spadnie z ligi? Bez komentarza.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Bez komentarza
5. Kto zostanie królem strzelców? Balotelli
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Strootman
7. Kto zaś najgorszym? Higuain
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Callejon
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Zieliński
10. Największym niewypałem zaś będzie... Higuain
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Bardzo dobrze. Zajmą 2 miejsce.
12. A jak Inter Mazzarriego? Lepiej niż poprzednio, ale bez rewelacji. 4-6
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Jak najwięcej występów w pierwszej drużynie. Szczególnie Zieliński.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Nie
15. A Garcia w Romie? Tak, czuje, że Roma zacznie coś grać w najbliższym czasie.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Bayern.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsea, PSG, Real, Borussia, -.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Fiorentina
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Da radę, ale nie możliwe, żeby powtórzył wyczyn z poprzedniego sezonu. Reasumując, nie ważne co zrobi, ile wygra - i tak będzie gorzej niż rok temu.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? 1/4 w LM to max dla nich w tym sezonie.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Obstawiam 3-4 miejsce w lidze.
7. A jak City z Pellegrinim? Lepiej niż z Mancinim. :smile:

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :v :)


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 15:04

a) JUVENTUS:

1. 1
2. Tevez spełni oczekiwania, Llorente zbłądzi na ok 10 bramkach, Ogbonna spełni oczekiwania
3. Nie
4. Sprzedać Quagliarelle.
5. Niczego, niech grają.
6. Peluso albo De Ceglie
7. Skrzydłowego.
8. Ćwierćfinał.
9. Finał.


b) SERIE A:

1. Juventus, Napoli, Roma.
2. Milan, Fiorentina, Inter
3. Livorno, H.Verona, Geona
4. Jak widać wyżej, Sassualo 3/4 nad miejscem spadkowym.
5. Balotelli.
6. Callejon
7. Belfodil
8. Pozytywnie Roma. Negatywnie Lazio.
9. Callejon
10. Joaquin
11. Dobrze
12. Źle
13. Żeby łapali się do kadry meczowej.
14. Tak
15. Tak


c) EUROPA:

1. Men. Utd.
2. Men. City, PSG, Barcelona, Bayern i Śląsk
3. Na dobrą sprawę nie wiadomo o połowie drużyn które będą tam występować wiec.. -
4. W lidze da w LM nie da.
5. Z obydwojga będą zadowoleni.
6. 2-3 miejsce w Lidze.
7. Wygrają mistrzostwo

d) OGÓLNE:
1. niektóre pytania są podobne i wynikają z poprzednich


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 15:15

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy?
Wydaje się że pierwsze.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Dobrze lub bardzo dobrze. Nie wiem tylko czy z Ogbonny będzie aż tyle pożytku, żeby można było powiedzieć że warto było tyle zapłacić - coś jak z Caceresem.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Na bank nie będziemy grać czwórką z tyłu. Jeżeli eksperymenty, to raczej z 3-3-5 albo 3-5-1-1.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Odstrzelić kogo się da z bandy czworga, kupić jakiegoś młodziaka z potencjałem, którego można by wpuszczać koło 60. minuty przy ustalonym wyniku.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Hmm, że się rozwiną? Ciężko mi dokładnie określić. Fajnie gdyby któryś z naszych młodych talentów wystrzelił z formą tak, że po tym sezonie mógłby walczyć z powodzeniem o pierwszy skład, ale nie spodziewam się raczej niczego takiego.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Bufon, trójka (a właściwie czwórka) obrońców, Pirlo i Marchisio w barwach Włoch, z pozostałych graczy Lichtsteiner, Vidal, Pogba, nie wiem jak tam Asamoah. Z Llorente będzie ciężko, bo Del Bosque szuka raczej piłkarzy o innej charakterystyce, Tevezowi też z selekcjonerem nie po drodze.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Tak ja pisałem wyżej - jakiegoś utalentowanego chłopaczka do ataku, chociażby kogoś takiego jak Zieliński, aczkolwiek raczej w taki transfer nie wierzę, bo mamy podobnych graczy na wypożyczeniach i współwłasnościach. Chciałbym również kogoś w miejsce Isli, który mnie do siebie nie przekonał.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Awans z grupy. Dalej to praktycznie loteria, ciężko typować.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Półfinał.


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Milan, Fiorentina
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Napoli, Lazio, Roma
3. Kto spadnie z ligi? Ciężko powiedzieć, nieszczególnie mnie to interesuje
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? J.w.
5. Kto zostanie królem strzelców? Gomez albo Balotelli.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Ktoś z naszych napastników albo Gomez.
7. Kto zaś najgorszym?Callejón.
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie.Giuseppe Rossi
9. Kto będzie objawieniem sezonu?Ten młody talent z Juventusu, z dwunastką.
10. Największym niewypałem zaś będzie...Callejón.
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza?Słabiej niż za Mazzariego
12. A jak Inter Mazzarriego? Gorzej niż jak za Stramy chyba już grać nie będą, ale liczę że zaprezentują niewiele mniejszą żenadę.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A?Konkretnych oczekiwań nie mam, jestem ciekaw jak sobie poradzą.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? W trakcie sezonu na bank nie wyleci - to nie w stylu Berlusconiego zwalniać tak trenerów. Czy utrzyma ją po sezonie? Zależy jakie będą plany na kolejne lata.
15. A Garcia w Romie? Wydaje mi się że powinien zabawić tam dłużej. Któremuś trenerowi trzeba w końcu dać możliwość dłuższej pracy, a Garcia to chyba odpowiednia osoba.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM?
Bayern.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...?City albo Chelsea, PSG, Real, Bayern i ... wszystko jedno.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Nie widzę kandydata. Więcej niż w poprzednich latach namieszać powinno City, ale czy to można określić objawieniem?
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Zależy co rozumieć przez "danie rady". Na 95% wygrają ligę, w LM będą bardzo groźni, powinni dojść do finału. A w finale wszystko może się wydarzyć.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Ancelotti w Realu ma szanse na naprawdę dobre wyniki - ma kompletny zespół, wnosi jedyną rzecz, której brakowało za Mourinho, a mianowicie dobrą atmosferę wokół drużny. Martino? Adaptacja w Barcelonie przynosi wiele problemów piłkarzom spoza tego środowiska, podobnie może być z trenerem.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Mimo że Moyes został wykreowany na naturalnego następcę SAF, sądzę że będzie chciał zbudować zespół po swojemu, co zajmie mu trochę czasu. W związku z tym uważam że Man Utd nie jest faworytem do zwycięstwa w lidze w nadchodzącym sezonie.
7. A jak City z Pellegrinim? W końcu będzie w stanie namieszać w pucharach, chociaż ciężko mi powiedzieć na czym konkretnie to "namieszanie" może polegać. W lidze będą walczyć o tytuł.


mephisto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2013
Posty: 85
Rejestracja: 25 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 15:35

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? 1
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Llorente i Tevez strzelą zapewne po 10-15 bramek, a Ogbonna ma duże szanse żeby wygryźć kogoś z 1 składu.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych?Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Nieczęsto, ale tak.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Nie jestem przekonany do Llorente, ale w kupno prawdziwej maszynki do strzelania goli nie wierzę, więc będę zadowolony jeśli sprzedamy Quagliarellę bądź Quagliarellę i Matriego. Zastanowiłbym się nad włączaniem do kadry np. Boakye.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Żeby się ogrywali, a czego więcej? Najbardziej liczę na Lealiego, szkoda tylko, że nie pogra w Serie A.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Jak najwięcej się da.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Patrząc realnie to najbardziej LWB, nic odkrywczego. Jak się nie uda to trzeba będzie liczyć na Kwadwo.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? 1/2 albo finał.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Podejrzewam, że nadal bez srebrnej gwiazdki.


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juve, Napoli, Fiorentina. Inter z Mazzarrim może wystrzelić i nie zdziwię się, jak 3 miejsce zajmą.
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Inter, Roma, Lazio
3. Kto spadnie z ligi? Hellas, Livorno, Genoa
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Źle, poza Sassuolo, które dość pewnie się utrzyma.
5. Kto zostanie królem strzelców? Gomez, Di Natale
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Gomez, Ogbonna
7. Kto zaś najgorszym? Callejón, Albiol
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Sassuolo pozytywnie, Milan negatywnie.
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Nie mam pojęcia.Oby Polacy albo ktoś od nas :D
10. Największym niewypałem zaś będzie... Callejón i Albiol.
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Zajmą drugie lub trzecie miejsce, nam nie zagrożą w najmniejszym stopniu.
12. A jak Inter Mazzarriego? Mogą pozytywnie zaskoczyć.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Regularnej, dobrej gry.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Wyleci nawet w połowie sezonu.
15. A Garcia w Romie? Roma będzie grała całkiem nieźle.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Teorytycznie Bayern, choć osobiście nie wierzę. Mam takie subiektywne przeczucie, że wygramy my, Real albo PSG.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsea, PSG, Real, BVB, Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... nie wiem
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Zawiodą.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Real będzie spisywał się lepiej, Barcelona nie będzie zachwycała.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Lipa, wieszczę im nieudany sezon. 3 albo 4 miejsce w Premier League.
7. A jak City z Pellegrinim? W tym roku muszą wyjść z grupy. 2 miejsce w PL i ćwierćfinał LM.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 15:42

a) JUVENTUS:
1. Które miejsce zajmiemy? Pierwsze, ale walka będzie trudniejsza niż rok i 2 lata temu.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Po za atakiem będą prawie same plusy, a sam atak myślę, że będziemy zadowoleni.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Myślę, że tak, ale nie na stałe. Conte w tamtym sezonie nie chciał zmieniać nawet na jeden mecz i chyba nie będzie chciał.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Jak odejdzie ktoś z dwójki Quagliarella/Matri to w sumie można by ściągnąć kogoś jeszcze na głębokie rezerwy, ale jak odejdą obaj to potrzeba będzie kogoś pewnego.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Jak to co? Dobrej gry.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Każdego jednego :]
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Ciężko powiedzieć. Mam wrażenie, że nasze boki zarówno obrony jak i pomocy są słabo wyposażone.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Co najmniej 1/4.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? j.w.


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Właściwie to tak samo jak rok temu.
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Viola, Inter, Lazio.
3. Kto spadnie z ligi? Ciężko powiedzieć, ale pewnie któryś z beniaminków.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Jak zawsze. Najpierw pogryzą, a potem spadnął w duł tabeli.
5. Kto zostanie królem strzelców? Higuain, Gomez, Di Natale, Balotelli - któryś z nich.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Gomez.
7. Kto zaś najgorszym? Callejon.
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Tevez może zaskoczyć zarówno pozytywnie jak i negatywnie.
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Icardi.
10. Największym niewypałem zaś będzie... Cholera wie, ale mam nadzieje, że nikt od nas.
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Hiszpański eksperyment to ryzyko. Mogą wylądować po za pucharami, ale mimo wszystko to były mądre transfery, a Benitez to dobry trener. Będą nas gnębić do końca sezonu i wyjdą z grupy LM.
12. A jak Inter Mazzarriego? Myślę, że powalczą o LM.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Glikowi noża w plecach, a reszta by nabrali formę na kadrę PZPN.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie?Znając władze Milanu - tak.
15. A Garcia w Romie? Będzie jeszcze gorzej niż teraz.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Gdyby Bayern nie zmienił trenera to na pewno oni, a tak to nie widzę żadnych konkretów, z czego robi się szeroka grupa potencjalnych tryumfatorów: Juve, Bayern, BVB, Chelsea, Manchester United, Real, Barca, Milan. Wszyscy mniej więcej te same szanse, chociaż mam wrażenie, że można by włochów i hiszpanów postawić trochę w tyle. W francuzów nie wierzę.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Mistrz Polski odpadnie w play offach do LM, potem jak się uda to wyjdzie z grupy LE. MU z nowym tenerem może zaskoczyć. PSG nawet z tą kasą może skonczyć najwyżej w 1/4. Co najmniej 1 klub szwabskizobaczymy w 1/2.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Oby my. Zresztą Napoli mogło by kogoś pogryźć.
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Rok temu byli po za zasięgiem kogokolwiek, teraz mogą okazać się słabsi od BVB, z którym można konkurować.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Większe szanse wróżę Realowi. Właściwie z tym trenerem to może być ich sezon.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Było wyżej. Jak im powieje dobrze pod narty mogą nawet tryumfować.
7. A jak City z Pellegrinim? Są za słabi. Wyjdą z grupy, ale dalej im nie pójdzie.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :
Forza Juve!


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 15:51

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? 1.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Będą bardzo mocnymi punktami zespołu.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Raczej twardo będziemy obstawiać przy 3-5-2
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Tevez, Llorente, Vucinic, Giovinco, Matri i tyle.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Żeby osiągnęli tam internaszynal lewel :wink: :C
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Jezuuuu, od groma, wielu się należy, oby Tevez również wrócił do łask...
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Lewy wingback, bądź ktoś uniwersalny, taki który się sprawdzi na tej pozycji.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? ZWYCIĘSTWO :P
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? 1/2 bo chyba odpuścimy :)


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Milan, Napoli
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Fiorentina, Inter, Roma
3. Kto spadnie z ligi? Pewnie Werona lub Livorno
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Liczę, że Sassuolo będzie czarnym koniem :lol:
5. Kto zostanie królem strzelców? TEVEZ :smile:
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Z innych drużyn: Mertens7. Kto zaś najgorszym? Wynalazki Interu
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Higuain
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Trudno powiedzieć.
10. Największym niewypałem zaś będzie...Oby nikt z Juve...
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Nie osiągną już rezultatu z zeszłego sezonu w Serie A, lecz mogą powalczyć o ćwierćfianał w L.M :shock:
12. A jak Inter Mazzarriego? 4-5 miejsce.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Żeby jak najczęściej grali,a Solić Kiperowi debiutu..gdzieś w Serie B :prochno:
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Raczej nie.
15. A Garcia w Romie? Ciężko będzie.

c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Teoretycznie Bayern2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? United, PSG, Barca, Bayern, Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą...Swansea :?: :!:
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Nie przyniosą wstydu, ale nie uda im się zdominować Europy na lata.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Będą się liczyć w walce o triumfy na wszystkich frontach, ale Champions League nie wygrają
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Ligę wygrają jakoś, lecz w L.M najwyżej ćwierćfinał.
7. A jak City z Pellegrinim? Poprawią rezultaty w Europie.
d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :v
Zapowiada się bardziej pasjonujący sezon niż poprzedni :smile:


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 16:30

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? Pierwsze
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki?
Tevez nie zawiedzie i stworzy z Mirasem podstawowy duet napastników.
LLorente okaże się zbyt koniowaty i będzie wychodził tylko do rozbijania autobusów słabych drużyn.
Ogbonna nie od razu, ale z czasem wskoczy do pierwszej 11 i moim zdaniem będzie filarem Juve przez wiele lat.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? W pierwszej połowie sezonu nie.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić?
Odstrzelić Fabio niestety...
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Marzenie: Leighton Baines, Realnie: przyjdzie Osvaldo
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Nie wyjdziemy z grupy:|
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Conte zlekceważy przeciwnika i odpadniemy gdzieś w 1/4.


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie?
Juventus, Fiorentina, Napoli
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej?
Milan, Roma
3. Kto spadnie z ligi? Sassuolo, Torino, Livorno
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Hellas się utrzyma reszta spadnie.
5. Kto zostanie królem strzelców?
Gomez
6. Kto okaże się najlepszym transferem?
U nas Tevez, w lidze Gomez
7. Kto zaś najgorszym? LLorente lub Higuain
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie.
na plus: Asamoah, Caceres (wygryzie Barzagliego)
na minus: obawiam się o naszego Maestro :|
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Pogba
10. Największym niewypałem zaś będzie... Projekt Interu
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? W lidze solidnie, ale bez szału (powalczą z Milanem o LM), a w LM wyjdą z grupy.
12. A jak Inter Mazzarriego? Jeśli nie kupią 2 wysokiej klasy piłkarzy - będzie źle.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Do końca sezonu zostanie, potem może być różnie, w zależności od tego czy wejdą do LM
15. A Garcia w Romie? Wyżej niż na 4 miejsce się nie dostaną.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM?
Real, MCity
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...?
ManU, PSG, Real, BvB, Lech
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Zawodnik: Lukaku, Pogba, Kroos
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Nie zbłaźnią się nigdzie, ale liczę, że Borussia utrze im nosa w bundeslidze, a w LM odpadną jak trafią na Real, City, ManU lub Chelsea.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Carlo moze ukręcić puchar z dużymi uszami, bo materiał już ma wyborny, a moze mieć jeszcze lepszy. Martino - ciężko powiedzieć, bo nie znam go praktycznie.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona?
Moyes godnie zastąpi Fergusona. W lidze 1-2 miejsce, w LM 1/4 lub 1/2 spokojnie.
7. A jak City z Pellegrinim? Zamieszają w LM. Widzę ich w finale z Realem. W PL skończą w pierwszej trójce.


CIAO IL CAPITANO
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 16:59

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? 1, choć nie będzie tak łatwo jak w zeszłym sezonie. Moim zdaniem kluczowy jest fakt, że mamy po swojej stronie Conte i piłkarze znają się coraz lepiej. W znakomity sposób uzupełniliśmy skład, połataliśmy dziury.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Sądzę, że znakomicie. Tevez zaczął błyszczeć w drugiej połowie meczu z Evertonem i powinno być coraz lepiej - musi się tylko lepiej poznać z kolegami. Po Llorente widać obecnie zmęczenie, ale może być strzałem w dychę. Takiego piłkarza szukaliśmy. Ogbonna może wypalić na tyle, że wygryzie Bonucciego z pierwszego składu.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Wątpię. Conte przyznał ostatnio, że 3-5-2 jest w jego oczach najlepszym rozwiązaniem, a do 4-3-3 brakuje nam po prostu dobrego skrzydłowego - na transfer takowego się póki co nie zanosi. 4-3-3 mogłoby się pojawić, ale tylko w spotkaniach z najsłabszymi zespołami.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Myślę, że ostatecznie poleci i Matri, i Quagliarella. Nie zdziwiłby mnie transfer Ibarbo, którym interesujemy się już od jakiegoś czasu - perspektywiczne uzupełnienie składu. Llorente, Tevez, Vucinić, Giovinco, Ibarbo - byłoby baaaaardzo zacnie.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Liczę przede wszystkim na progres Lealiego, reszta niech się po prostu ogrywa.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Oczywiście Pogbę, standardowo ItalJuve. Na Teveza nie ma co liczyć, bo nie jest w dalszym ciągu powoływany.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Lewego obrońcy. Mamy jednak problem, bo takich piłkarzy w naszym zasięgu praktycznie nie ma. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy jeszcze pozyskali kogoś do ataku/na skrzydło, o ile pożegnamy się z dwójką z ataku. Transfer kogoś na lewe skrzydło oznaczałby, że mamy ostatni element układanki.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Z takim składem stać nawet na końcowy sukces, ale wiadomo, że to loteria. Obstawiałbym 1/2 finał - progres na pewno by cieszył. Bądźmy cierpliwi.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Wszystkim marzy się ta srebrna gwiazdka. Drugi skład mamy naprawdę silny i mam nadzieję, że ostatecznie uda się wygrać i w przyszłym sezonie doszyjemy 4 gwiazdki (oficjalnie 3 złote i srebrną).


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Napoli, Milan
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Fiorentina, Inter, Roma
3. Kto spadnie z ligi? Beniaminki
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Ciekawa, otwarta gra, ale niestety dostarczyciele punktów...
5. Kto zostanie królem strzelców? Balotelli
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Tevez
7. Kto zaś najgorszym? Higuain/Callejon
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Pozytywnie - Ogbonna, negatywnie - Albiol
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Fiorentina
10. Największym niewypałem zaś będzie... Oby nikt z Juve - reszta mnie nie interesuje.
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Wiele zmian w klubie, odejście Cavaniego, z drugiej strony ciekawe transfery - może być naprawdę różnie. Stawiam na wicemistrzostwo, ewentualnie miejsce nr 3.
12. A jak Inter Mazzarriego? Do czołowych zespołów brakuje im bardzo wiele i mogą się okazać niewypałem.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Będą mieli problem, by przebić się do podstawowych składów.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Nie.
15. A Garcia w Romie? Ciekawy projekt, ale póki co nie wiemy tak naprawdę nic o tym zespole.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Bayern
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? City, PSG, Real, Bayern. Polska - nie znam się.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Być może Juve, Borussia.
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Więcej niż poprzedni trener nie osiągnie i już zaczyna mieć pierwsze problemy (Superpuchar). Kluczem będzie utrzymanie poziomu koncentracji i motywacji.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Obaj sprawdzą się i zostaną na swoich stanowiskach przez dłuższy czas.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Ma problem. Nie robi żadnych transferów, odejść ma Rooney, a osoba Fergusona... Ci piłkarze nie wiedzą, co to ManU bez sir Alexa.
7. A jak City z Pellegrinim? Znakomita kadra i w końcu normalny trener. Może być ciekawie.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :v Forza Juve!


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 17:10

a)
1. Zdobędziemy trzecie scudetto z rzędu.
2. Nie zawiodą. Tevez i LL stworzą bardzo groźny duet, a Ogbonna okaże się świetnym zmiennikiem, a w przyszłości filarem defensywy.
3. Być może w meczach z jakimiś ogórkami lub w razie niekorzystnego wyniku spróbujemy z innym ustawieniem, ale 3-5-2 pozostanie naszą wyjściową formacją.
4. Powinniśmy przede wszystkim odstrzelić konusa, ale niestety tak się nie stanie. Myślę, że nasz atak już się nie zmieni, bo nie uda nam się sprzedać żadnego z bombardierów.
5. Oczekuje, że będą się rozwijać i w przyszłości do nas dołączą. Niestety nie widzę u nas zbyt utalentowanych grajków. Jakieś nadzieje wiąże z Manolo, Boakye i Lealim. Może Bouy odbuduje się po kontuzji i jeszcze coś pokaże. Na resztę nie liczę.
6. Buffon, Barzagli, Chiellini, Bonucci, Ogbonna, Lichtsteiner, Caceres, Asamoah, Pogba, Marchisio, Vidal, Pirlo, Llorente, Isla, Vucinić
7. Lewego wahadłowego z prawdziwego zdarzenia.
8. Na dwoje babka wróżyła. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Bramki są dwie. We will say, what time will tell.
9. Półfinał/Finał, ale nie wygramy.

b)
1. Juventus, Viola, Milan
2. Inter, Roma, Napoli
3. Hellas, Livorno, Sassuolo
4. Patrz pkt. 3
5. Balotelli lub Gomez
6. Gomez do Violi
7. Albiol
8. Negatywnie Napoli, pozytywnie Roma.
9. Kovacić
10. Benitez
11. Zakwalifikują się fartem do LE, a w CL odpadną w grupie lub 1/16.
12. Tuż za podium. Będą grali solidną, skuteczną piłkę, ale kontuzje nie pozwolą na ugranie czegoś więcej.
13. Przede wszystkim regularnych występów. Niech Glik utrzyma swoją pozycję, a Salamon, Wszołek i Zieliński przebiją się do pierwszego składu. Od Wolskiego nie oczekuje niczego.
14. Tak
15. Tak

c)

1. Real, jeśli dojdzie Bale.
2. Anglia - Chelsea
Francja - PSG
Hiszpania - Real
Niemcy - BVB
Polska - Legia

3. PSG i my.
4. Nie da.
5. Carlo wygra wszystko, a Martino nie wytrwa do końca sezonu.
6. Zaliczą najsłabszy sezon od lat. Czeka ich ciężka walka o podium.
7. Ciężka walka o podium, ale w końcu przestaną zawodzić w Europie.

d)

1. Ogólnie szykuje się jeden z najciekawiej się zapowiadających sezonów od lat. Cała czołówka europejska zmieniła trenerów, pojawiło się Monaco. We Włoszech równie interesująco. Popcorn już się grzeje.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 17:40

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? Pierwsze miejsce w lidze.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Ogbonna będzie grał na poziomie naszych dotychczasowych obrońców. Tevez będzie czasami fajnie dryblował ale nie będzie gwiazdą w ataku Llorente będzie coś w stylu Vucinicia tylko że trochę więcej bramek strzeli.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Nie mam zdania, na pewno Conte będzie testował różne taktyki w meczach o mniejsza stawkę.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Fabio lub Matri, ktoś z tej dwójki musi odejść.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Jeśli chodzi o młodych to że nabiorą doświadczenia, Motty i spółka to że zagrają dobry sezon i ktoś ich wykupi.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Najlepiej to chyba wszystkich?
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Lewy wingback z prawdziwego zdarzenia, nie mówie że Asamoah jest zły ale będzie miał zastępce albo sam nim będzie, do tego w środku może zastępować kogoś.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Jeśli nie trafimy na Bayern/Manchester United to myślę że jesteśmy w stanie dojść nawet do finału.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch?
Pogramy rezerwami i odpadniemy w półfinale lub ćwierćfinale z jakimś Lazio ewentualnie z Romą.

b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Milan, Fiorentina
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Napoli, Inter, Roma
3. Kto spadnie z ligi? Cięzko powiedzieć w jakiej formie będą zespoły
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Będą walczyć o utrzymanie w lidze
5. Kto zostanie królem strzelców? Balotelli
6. Kto okaże się najlepszym transferem? ----------
7. Kto zaś najgorszym? --------------
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. ------------
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Mam nadzieję że Zieliński bo widziałem że coś potrafi.
10. Największym niewypałem zaś będzie...
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Będą dobrze grali ale myślę ze Viola ich wyprzedzi w tabeli i tyle będzie.
12. A jak Inter Mazzarriego? -----------------
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Że pokażą się z dobrej strony.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Milan zajmie drugie miejsce i myślę że zostanie jeszcze, chyba że trafi się jakaś okazja i będzie dostępny jakiś doświadczony trener.
15. A Garcia w Romie? Nie wiem


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Zdobywca poprzedniej edycji
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Manchester United, PSG, Barcelona, Bayern, Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą...
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Myślę że Juventus będzie objawieniem dla wielu niedzielnych kibiców o ile będą puszczać mecze w TVP, Bayern będzie trudnym przeciwnikiem ale to nie będzie to samo co w poprzednim sezonie.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Taką że jeden zajmie pierwszej miejsce, kolejny zaś zajmie drugie.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Tak samo dobrze.
7. A jak City z Pellegrinim? Pellegrini ogarnie drużynę i powalczą coś.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec Idę na piwko bo grzeje.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 18:41

a) JUVENTUS:
1. Które miejsce zajmiemy? Pierwsze, ale po wyrównanej walce.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Nowi napastnicy będą grać pierwsze skrzypce w naszym ataku, jednak żaden nie zbliży się do tytułu króla strzelców.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Myślę, że jedynie w szczególnych sytuacjach.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Q powinien odejśc na pewno. Ale i bez niego jest dosyć duży tłok, 5 zawodników na 2 miejsca to chyba nieco za dużo. Nawet biorąc pod uwagę ewentualną grę 4-3-3 to dochodzi nam wtedy Pepe, a więc też duży tłok.
Prócz Q pożegnałbym kogokolwiek, za którego dostalibyśmy jakieś porządne pieniądze.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Eee no niech występują jak najczęściej i się rozwijają.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Wszyscy co grali na PK + Pogba, Llorente.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Kogoś na lewą stronę. Zuniga albo Kolarov byliby w sam raz, ale pewnie nie uda się żadnego ściągnąć.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Półfinał.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Półfinał.

b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juve, Napoli, Milan.
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Viola, Inter, Roma.
3. Kto spadnie z ligi? Ciężko powiedzieć, jest kilka słabych zespołów.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Ciężka walka o utrzymanie.
5. Kto zostanie królem strzelców? Bario Malotelli.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Gomez.
7. Kto zaś najgorszym? Hiquain.
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Pozytywnie Viola, negatywnie Roma.
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Nie mam pojęcia.
10. Największym niewypałem zaś będzie... Hiquain, w porównaniu ze swoją ceną.
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Poniżej szumnych zapowiedzi, ale solidnie.
12. A jak Inter Mazzarriego? Dużo lepiej niż w tamtym roku.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Żeby nie zrobili wstydu.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Tak.
15. A Garcia w Romie? To samo co zawsze.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Bayern oraz myślę, że zepnie się któryś z angielskich zespołów, więc postawię obok nich Chelsea.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Mistrz Polski wiadomo,
Anglii trochę przereklamowany chyba, że wzmocnią linię pomocy,
Francji max 1/4 LM,
Hiszpanii może być bardzo róznie, od kompromitacji do wygranej LM wszystko zależy jak poradzi sobie nowy trener,
Niemiec pewnie będą bardzo groźni, jak nie najgroźniejsi.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Juventus : )
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Ze względu na zawodników jakimi dysponuje ten klub to na pewno poniżej pewnego wysokiego poziomu nie zejdą. Aczkolwiek wydaje mi się, że Bayern Heynckesa okaże się silniejszy.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Ancelotti długo miejsca tam nie zagrzeje, Martino to wielka nie wiadoma, jednak myślę, że sobie poradzi.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Podobnie.
7. A jak City z Pellegrinim? Myślę , że w końcu wyjdą z grupy, ale w fazie pucharowej od razu pożegnają się z LM.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :
Yyyy, nie mogę się doczekać sezonu.


#AllegriOut
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 19:06

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy?1. W którymś momencie będzie gorąco, nie będziemy prowadzić od pierwszej do ostatniej kolejki jak rok temu, może nawet trzeba będzie ścigać 5-7 punktów, ale od marca będzie już z górki
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Dobrze, ale nie będą urywały głowy. Cała trójka rozegra dobry sezon, nawet jeśli od kogoś z tej trójki kibice na dziś dzień wymagają więcej, niż pokaże.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? okazjonalnie
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Chętnie bym zobaczył kogoś na prawe skrzydło, Rodrigueza, albo jeśli jest do wyciągnięcia- Shaquiri'ego. Jeśli udałoby się pozbyć i FQ i Matriego, to zastanowiłbym się nad siadaniem z BVB nt. Lewandowskiego, bo mam wrażenie, że pod koniec sierpnia cena może (choć nie musi) być promocyjna. Lewy wingback też by się przydał. Ale to wszystko myślenie życzeniowe i zwykłe chciejstwo, bo skład mamy kompletny.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Po pierwsze szczerze liczę, że na takowe pójdzie Marrone i rozegra 30 meczów, a nie 5 i by wrócił do gry w piłkę nożną, a nie w "piłka parzy". Od Gabbiadiniego oczekuję większej regularności, a co za tym idzie, by stał się jednym z gorętszych młokosów we Włoszech. Od Lealiego, by poprawił swoje słabe strony. Od całej reszty- by udowodnili mi, że talentami nie są tylko z imienia.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Oczywistych nie będę wymieniał. Życzę Tevezowi, by wrócił do składu, a Llorente, by występami w Juve zapracował na podstawkę w kadrze. Myślę, że również Peluso zapracuje sobie, by pozostać w zasięgu wzroku Squadry
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Wymienione wyżej. Potrzeba- nikogo. Przydałby się lewy wingback i uniwersalny zawodnik, który będzie mógł również hasać na prawym skrzydle
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Ćwierćfinał
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Półfinał


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juve,Viola,Roma
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Milan, Napoli, Inter
3. Kto spadnie z ligi? Livorno, Chievo, Sassuolo
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? patrz wyżej. Hellas będzie się derbowo bił o utrzymanie
5. Kto zostanie królem strzelców? Ballo
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Gomez
7. Kto zaś najgorszym? Callejon
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Roma, Roma i jeszcze raz Roma. Wszystko może się stać z tą drużyną. Z piłkarzy Higuain
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Strootman i Fiorentina.
10. Największym niewypałem zaś będzie... Myślę, że na koniec sezonu zawiedzeni będą Rossoneri. Z piłkarzy Callejon
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? W kratkę. Trochę w stylu Juventusu Ranieriego, mogą wygrać z każdym, ale też będą gubić punkty w frajerskim stylu
12. A jak Inter Mazzarriego? Stopniami. Długie serie zwycięstw przeplatane długimi seriami porażek i remisów.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Od Zielińskiego i Salomona wypracowania sobie pierwszego składu w swoich klubach, od Wolskiego 500 minut, a od Glika, by szacunek w Torino zaczął zdobywać również innymi cechami niż hiperaktywność.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Mimo wszystko - Tak.
15. A Garcia w Romie? Tak


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Nie będzie już takiego tytana w Europie, jak w ostatnich sezonach. To szansa dla nas, dla BVB, dla City i PSG, wszystkich drużyn głodnych sukcesów.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? City, PSG, Real, Bayern, Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Raczej nie będzie takich. Juventus i BVB utrzymają swoja pozycję w Europie, więc ciężko rozpatrywać ich w kategorii "objawienia". Ostatecznie Fiorentina w LE.
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Jeszcze kilka tygodni temu nie miałbym wątpliwości, ale po ostatnich doniesieniach o tym, że zawodnicy nie do końca rozumieją, gdzie zmierzają zmiany Pepa nasuwa mi się brzydkie skojarzenie z początkami AvB w Tottenhamie
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Carlo utrzyma posadę przez 2 sezony, Martino to wielka niewiadoma.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Początki będą trudne, ale z czasem Moyes ogarnie pośladki.
7. A jak City z Pellegrinim? W końcu na miarę możliwości. Mistrzostwo, ćwierćfinał LM.
d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec.
Chciałbym z tego miejsca pozdrowić Alfę i Omegę, moją mamę, tatę, babcię, stryjecznego brata ojca dziewczyny mojego lokatora, Panią Henię-sprzątaczkę, Fiodora Dostojewskiego, Jerzego Płażewskiego i w ogóle wszystkich, którzy mi pomogli w uciążliwym wypełnianiu tej ankiety.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 19:41

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? Nie wiem. Mysle, ze ostatnio gramy az nadto zachowawczo, co moze sie obrocic przeciwko nam. Do tego (bardzo chcialabym sie mylic) ten nadmuchany balonik...
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Mam nadzieje, ze spelnia oczekiwania kibicow.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Jesli Pepe wroci do pelni sil, to mozemy sie spodziewac pojedynczych meczow z 4-3-3.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Nie wiem. To zalezy od wielu czynnikow.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Dobrej gry.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Ogbonne.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Cholernie dobrego skrzydlowego.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Mam nadzieje, ze wiecej niz ostatnio.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? J/w


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Napoli, Milan - kolejnosc dowolna.
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Lazio, Fiorentina i moze ktos jeszcze
3. Kto spadnie z ligi? Nie wiem, moze Genoa.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Mysle, ze Sassuolo pozostanie w Serie A na kolejne sezony, ma spory potencjal i mloda druzyne. Pozostale dwie druzyny albo beda walczyc o zycie, albo spadna.
5. Kto zostanie królem strzelców? Trudno powiedziec.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? J/w.
7. Kto zaś najgorszym? J/w.
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. FIGC
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Keine Idee.
10. Największym niewypałem zaś będzie... J/w.
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? J/w.
12. A jak Inter Mazzarriego? J/w.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Wybicia sie sposrod tlumu innych glebokich rezerwowych.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Nie ja decyduje o personalnych roszadach w Milanie
15. A Garcia w Romie? Jesli osiagnie lepsze wyniki niz Zeman, istnieje duze prawdopodobienstwo, ze zostanie.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Bez niespodzianek: standardowo Barca, Real/Chelsea, Bayern, PSG. Z niespodziankami - Juve, BVB, Real/Chelsea, PSG.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Niewiele sie zmieni.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Pogba, bo Neymar juz sie objawil.
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Nie ode mnie to zalezy.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? J/w.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? J/w.
7. A jak City z Pellegrinim? J/w.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec ja pierdykam... :doh:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 19:46

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? - 1 'foszo'
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? - Czuje ze Llorente i Tevez będą nam ratować skórę w nie których sytuacjach w lidze czy LM, czuje ze padnie wiele bramek z rzutów rożnych po główkach Llorente, lub gdy nie będzie szło Tevez zrobi jakis rajdzik i walnie z 30 jardów brameczkę
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? - Nie będziemy, zbyt wiele na to wskazuje, transfery robione typowo pod 3-5-2, szkoda trochę bo rotacja by się przydała, ale nie będę narzekał dopóki będą wyniki to chyba raczej nie mam prawa narzekać ;)
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? - Przede wszystkim powinniśmy zostawić kogoś, na kogo będzie można liczyć, że odmieni coś po wejściu z ławki, uderzy z dystansu czy wprowadzi świeżość w przodzie i więcej ruchu, innymi słowy jestem za pozostawieniem Quagliarelli. Do odstrzału Matri i Nagri, raczej nie chciałbym już nikogo w ataku nowego, co za dużo to nie zdrowo, o nowym napadziorze będzie można pomyśleć w przyszłym mercato
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? - Oczekuję, że ktoś z tercetu Zaza - Immobile - Gabbiadini wybuchną talentem niczym El Shaarawy, będą objawieniem sezonu a my na przyszły rok odkupimy sobie 50% karty od tego klubu i włączymy gościa do 1 drużyny Juve
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? - Chciałbym żeby Ogbonna z powrotem dostał powołanie od Prandellego, bo Astori to przereklamowany obrońca, poza tym to ItalJuve zawsze na propsie
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Kolarova.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Wyjście z grupy to obowiązek, licze przynajmniej na cwiercfinał, przy dobrych wiatrach na półfinał, na miłe zaskoczenie ala Borussia Dortmund również, czyli Juve w finale.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Mamy tak szeroką i dobrą skillowo ławkę, że liczę w końcu na kolejny rekordzik i kolejną gwiazdkę na koszulce Juve, krótko mówiac, zwycięstwo w rozgrywkach.


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? - Juve, Napoli, Roma
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Milan, Fiorentina
3. Kto spadnie z ligi? Chievo, Hellas, Genoa
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Sassuolo i Livorno zakończą lige w dolnej części tabeli, ale się utrzymają
5. Kto zostanie królem strzelców? Gomez
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Tevez
7. Kto zaś najgorszym? Higuain
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Giuseppe Rossi, Giovinco? :P
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Berrardi
10. Największym niewypałem zaś będzie...Icardi
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? zajmą miejsce dające Lige Mistrzów.
12. A jak Inter Mazzarriego? nie zakwalifikuje się nawet do LE, z gunwa bata nie ukręci przecie :prochno:
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? żeby mieli częste okazje do gry.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Nie, Berlu nie wytrzyma i go wypieprzy w zimie.
15. A Garcia w Romie? tak.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Bayern i Real jak kupią Bale
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? czuje w moczu, że Arsenal (jak kupią Suareza), we Francji wydaje mi się że PSG, w Hiszpanii Real, w niemczech Bayern, choć chcialbym aby Borussia utarla im nosa, w Polsce Legia, nie wydaje mi się by mógl im ktoś zagrozić na ligowym podwórku
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą...mam nadzieje, że Napoli.
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Raczej da
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Carletto powinien wygrywać lige z takimi wzmocnieniami, Barca bez klasowego obroncy sie przeliczy i nawet nadczłowiek im nie pomoże
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Czuje ze to będzie wtopa
7. A jak City z Pellegrinim? powinni dać rade, Pellegrini ogarniety trener

d) OGÓLNE:
1. Juventus fino alla fine


ODPOWIEDZ