Serie A: Mercato 2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zdobędzie trzeci raz z rzędu w przyszył sezonie Scudetto?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 21:15

Hernanes nie powołany na mecz pucharowy z Napoli. Czyli transfer do Interu przesądzony? :think:


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 22:11

Korzystając, że zawiesiła mi się transmisja Napoli z Lazio, przejrzałem na szybko newsy Di Marzio. Henrique wylądował już w Rzymie i brakuje testów i podpisu by stał się graczem Napoli. Ponawiam, jest ktoś wstanie o nim powiedzieć? Podniesie poziom obrony, czy będzie kolejnym ogórem przy Fernandezie i Britosie do rotacji dla Albiola?

Crunny pisze:http://www.seriea.pl/index.php?dzial=ak ... kul=270287

Dobra wiadomość, bo jeśli ten Sanabria faktycznie okaże się takim cudownym dzieckiem paragwajskiej piłki, to łatwo będzie go nam wyciągnąć z Sassuolo niż byłoby np. z Romy
Pisałem dzisiaj kilka postów wyżej; do Sasuollo jest tak jakby wypożyczony. To nie jedyna tak przeprowadzona transakcja Romy w tym oknie, przez brak miejsc UE. Ja jestem oprócz Sanabrii ciekawy tego Berishy ze Szwecji.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 12:53

Helder Postiga oficjalnie w Lazio. Szczerze powiem, że nie rozumiem Lotito. Jego zespół od kilku lat cierpi na brak sensowych napastników. Mają jednego, często niezdatnego do gry Klose, od długiego czasu bawią się w transfery Floccarich, Kozaków i innych wafli, teraz stawiają na słabego, podstarzałego Portugalczyka. Przed jego zakontraktowaniem ślinili się do Anelki. Czy naprawdę na świecie nie ma zawodników młodszych, bardziej ambitnych, którzy chcieliby powalczyć z jednym Klose o pierwszy skład w klubie o niemałym posłuchu, którym jest Lazio? Ale bieda :|

Ponadto, z dzisiejszych doniesień, Guarin chce pozwać Inter :D


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 13:34

Nasz stary dobry Molinaro znalazl klub w postaci Parmy.
No i jak było juz wiadomo od jakiegoś czasu D'Ambrosio podpisał 4,5 letni kontrakt z interem ale nie podali za ile go kupili i jaką pensję dostał. Przypuszczam, że była to kwota wieksza aniżeli 5 mln euro, także inter juz sie wystrzelał i raczej nikogo nie sprowadzą w tym okienku bo sa po prostu biedni.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 13:44

Cabrini_idol pisze:No i jak było juz wiadomo od jakiegoś czasu D'Ambrosio podpisał 4,5 letni kontrakt z interem ale nie podali za ile go kupili i jaką pensję dostał. Przypuszczam, że była to kwota wieksza aniżeli 5 mln euro, także inter juz sie wystrzelał i raczej nikogo nie sprowadzą w tym okienku bo sa po prostu biedni.
Inter za D'Ambrosio ponoć dał niewiele ponad milion - kolesiowi za pół roku kończył się kontrakt z Torino :)


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 13:55

No chyba, że ... ale pół bańki tylko ? coś mi sie nie chce wierzyć.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 16:23

Niewiele ponad milion to nie jest pół bańki ;) Przeszedł do Interu za 1,5 mln + jakiś młody gracz.


A tutaj ciekawy obrazek z dzisiaj. Hernanes opuszcza ośrodek treningowy Lazio i rozpłakał się w obecności kibiców:


EDIT: Faouzi Ghoulam w Napoli oficjalnie. Kto to :D?


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 16:33

Kozacki lewy obronca z Saint Etienne mogacy takze niezle grac na srodku. Bardzo dobre wzmocnienie, przyda im sie zamiast tego jezdzca bez glowy Armero :ok:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 16:35

Transfer Hernanesa nie jest jeszcze pewny,
Inter zaczyna interesować się Osvaldo


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 16:44

Byloby super jakby Inter łyknął Oswalda-niszczyciela atmosfery, Vucinic odszedlby jednak poza Wlochy, (lubie go, przykro byloby mi, gdyby gral w koszulce Interu czy innych smieciarzy :( ) Hernanes ostal sie w Lazio lub poszedl do Bundes/Anglii, a Guarin w koncu wyladowal jednak u nas :twisted:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 18:37

Dobry Mudżyn pisze:Byloby super jakby Inter łyknął Oswalda-niszczyciela atmosfery
Jeżeli Osvaldo to "niszczyciel atmosfery", to jak nazwiesz Icardiego? :prochno:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 19:00

annihilator1988 pisze:
Dobry Mudżyn pisze:Byloby super jakby Inter łyknął Oswalda-niszczyciela atmosfery
Jeżeli Osvaldo to "niszczyciel atmosfery", to jak nazwiesz Icardiego? :prochno:
A co z nim, bo ja z Interem nie na bieżąco?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 20:04

Łukasz pisze:
annihilator1988 pisze:
Dobry Mudżyn pisze:Byloby super jakby Inter łyknął Oswalda-niszczyciela atmosfery
Jeżeli Osvaldo to "niszczyciel atmosfery", to jak nazwiesz Icardiego? :prochno:
A co z nim, bo ja z Interem nie na bieżąco?
koledze chodzi chyba o to że jego dziewczyna (Icardiego) wyznała w jednym z wywiadów że uprawiali seks X (28 razy ? nie pamietam tej liczby) w ciąglu 24 h. Zbiega się to nie jako z kontuzją pachwiny u Icardiego, chyba o to chodzi, ale nie jestem pewien..


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 20:12

wagner pisze:
Łukasz pisze:
annihilator1988 pisze: Jeżeli Osvaldo to "niszczyciel atmosfery", to jak nazwiesz Icardiego? :prochno:
A co z nim, bo ja z Interem nie na bieżąco?
koledze chodzi chyba o to że jego dziewczyna (Icardiego) wyznała w jednym z wywiadów że uprawiali seks X (28 razy ? nie pamietam tej liczby) w ciąglu 24 h. Zbiega się to nie jako z kontuzją pachwiny u Icardiego, chyba o to chodzi, ale nie jestem pewien..
A to oznacza, że jest z dziewczyną o te X razy więcej niż reszta drużyny razem, co niszczy atmosferę w szatni.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 00:34

I na początek ostatniego dnia okienka kilka najważniejszych informacji z całej Serie A:
- Fiorentina jest zaintersowana Victorem Ibarbo z Cagliari,
- Galata chce albo Astoriego albo Żabe
Ale po tym co mówi Cellino - każdy na sprzedaż można się spodziewać ładnej wyprzedazy druzyny z Sardynii.
Biabiany blisko Milanu, czyli uratowani jestesmy od Francuza.
Zaś Catania chce wypozyczyć Belfodila - miejsce dla napastnika?


I tyle z informacji mimo wszystko na szczycie tabeli bądź znaczących. Pewnie coś jutro nowego jeszcze wypłynie, szykuje się emocjonujace 19 h - okienko zamykają o 19?
Potem mogą zdarzyć sie tylko "wyjścia" z Serie A.


ODPOWIEDZ