Serie A: Mercato 2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zdobędzie trzeci raz z rzędu w przyszył sezonie Scudetto?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2014, 15:32

Nowy dzień, nowe plotki.

Napoli wciąż szuka środkowego pomocnika, podobno teraz nie jednego, a dwóch - Behrami nie zagra kilka miesięcy (kontuzja). Di Marzio pisze, że w ciągu tygodnia ich zawodnikiem może zostać Jorginho z Hellas. Gdzieś czytałem, że połowa karty za 6 mln. Kręcą się również wokół M'Villi.

Bradley w Kanadzie. Transfer wyniósł ok. 7,35 mln euro. Rudi Garcia żałuje, że odszedł i informuje, że to decyzja Amerykanina. Mówi się, że Roma za niego chce Parolo.

Inter? Dalej cisza. Na polskiej stronie kibiców widać jedynie plotkę, że chcą wymienić Guarina na Osvaldo. Aaa... i Ruben Botta wrócił z Livorno. Strasznie jestem ciekaw tego gracza.

Milan. Syn Maldiniego wypożyczony do Brescii. Szukają pomocnika - wypożyczą Essiena?. Ostatnio w lidze od 1. minuty zagrał 18-letni Bryan Cristante. Całkiem fajnie zagrał + bramka. Nie, nie wiem czemu piszę to w temacie o mercato.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2014, 23:38

Il Fenomeno pisze:Napoli wciąż szuka środkowego pomocnika, podobno teraz nie jednego, a dwóch - Behrami nie zagra kilka miesięcy (kontuzja). Di Marzio pisze, że w ciągu tygodnia ich zawodnikiem może zostać Jorginho z Hellas. Gdzieś czytałem, że połowa karty za 6 mln.
Szkoda by było. Wbrew powszechnej opinii na temat ofert za Pogbę w postaci 50 milionów i Verratti, liczyłem na jakiś deal w stylu Marco + 10-15 milionów i tu tą kasę dobrze byłoby zainwestować w Jorginho. Zagrałby i jako b2b i od czasu do czasu za Verrattiego. No ale cóż, takie rzeczy tylko w FM'ie :prochno:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 00:04

Przedłużenie kontraktu Pirlo to odpuszczenie przez nas poszukiwania nowego kreatora gry. Pirlo choćby z jedną nogą ma ten swój geniusz jak Alex czy Totti i zawsze jest w stanie zrobić "coś".
Co do innych zespołów z ligi to chyba nie czeka nas jakieś transferowe bum. Kluby nie mają kasy i nawet wydawałoby się porządnie wzmocnione Napoli traci do Juve już 10 pkt i zapewne ta przewaga będzie rosła.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 00:25

Ale nie obraziłbym się na zakup połówki Jorginho i zostawienie go w Hellas na następny sezon. W razie roszad za rok, dwa jak znalazł. Jednak jest nim zbyt duże zainteresowanie i w większości klubów grałby w podstawowym składzie ( Napoli, Milan ). Zresztą o takich sprawach trzeba myśleć z wyprzedzeniem, a nie obudzić się z ręką w nocniku jak Pirlo straci formę, czy też po dostaniu mega kasy za Pogbę inne kluby będą wołać jak Real za Higuaina.


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2014, 00:36

Bombardier w Fiorentinie. Na pewno "godnie" zastąpi Rossiego :smile:
"Jestem tutaj, ponieważ moją intencją jest zdobycie mnóstwa bramek."

http://www.transfery.info/61918,oficjal ... iorentinie


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2014, 00:43

nynek pisze:Bombardier w Fiorentinie. Na pewno "godnie" zastąpi Rossiego :smile: "Jestem tutaj, ponieważ moją intencją jest zdobycie mnóstwa bramek."
http://www.transfery.info/61918,oficjal ... iorentinie
W Violi będzie mógł liczyć na wsparcie trenera, w Mediolanie samo poklepywanie po plecach przez Allegrigo nie mogło wystarczyć. Mam nadzieje, że dojdzie do granicy 10 goli w sezonie.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2014, 01:04

Ok, dalej:

- Anderson już we Florencji, podobnie jak Matri. Nie oglądam ligi angielskiej, ale z tego co czytam to kibice United cieszą się jakby wygrali mistrzostwo. Faktycznie taki słaby? Oby dwa transfery to tylko wypożyczenia.

- Jorginho podobno jutro ma przejść testy medyczne. Napoli ma zapłacić za niego 5 mln euro za 50% i drugie 5 mln za kolejne 50% + ewentualne bonusu w ciągu 18 miesięcy.

- Po zakontraktowaniu Jorginho Napoli chce wyciągnąć Capoue z Totthenhamu. Kompletnie nie mam pojęcia kim on jest. Zna ktoś?

- Roma ma stoczyć kolejną bitwę z Arsenalem (po Sanabrii). Tym razem Paul-Georges Ntep z Auxerre.

- Nasz kiedyś niedoszły piłkarza, Michel Bastos może niebawem dołączyć do Romy lub Napoli, oto słowa jego agenta:
Potwierdzam, rozmawiałem z dyrektorstwem Napoli, jednak transakcja nie została zamknięta, jak utrzymywano we Francji. Jedyne negocjacje we Włoszech, w zaawansowanej fazie, są z Romą, gdyż Rudi Garcia był trenerem Michela w Lille. W tej chwili Giallorossi są zdecydowanym faworytem. Rozmawiałem z Napoli, tak jak z wieloma drużynami z całego świata. Gracz chce odejść z Emiratów Arabskich, aby wziąć udział w Mundialu, hipotezy z wypożyczeniem są możliwe. Jedyne hipotezy we Włoszech to Roma i Napoli, wykluczam Juventus. Za granicą informacje zasięgały Borussia Dortmund i Marsylia.

- Plotki związane z Milanem, przez wzgląd na ich sytuację finansową traktuję z przymrużeniem oka, ale podobno Berlusconi w ramach prezentu dla Seedorfa kupi mu Adama Mahera, a z Fernando (Porto) są już dogadani na czerwiec.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2014, 01:33

Il Fenomeno pisze:Po zakontraktowaniu Jorginho Napoli chce wyciągnąć Capoue z Totthenhamu. Kompletnie nie mam pojęcia kim on jest. Zna ktoś?
Środkowy pomocnik, który w ubiegłym roku miał rzekomo zastąpić Verrattiego, kiedy przyszłość Włocha w barwach PSG była nie do końca klarowna. W Francji ma wyrobioną markę, ale w Tottenhamie nie potrafi się zbytnio odnaleźć, a rzucanie go po różnych pozycjach wcale w tym nie pomaga. Jeśli jednak w Neapolu udałoby mu się znaleźć regularność w grze i dojść do poziomu z Lig Ę to oznaczałoby to bardzo duże wzmocnienie niebieskich. To trochę taki zawodnik w stylu Yaya Toure. Wiadomo, że nie tak dobry i z wyraźnie słabszym uderzeniem z dystansu, ale potrafi godzić zdobywanie goli i kreowanie sytuacji kolegom z solidną grą defensywną, a piłka przy nodze też mu zbytnio nie ciąży.

Czyżby zmiana filozofii gry w środkowej strefie boiska w szeregach Napoli?


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2014, 04:55

A Fernando to przypadkiem nie przedłużył kontraktu z Porto?


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2014, 01:22

Di Marzio wstawił jakieś zdjęcie, że niby Jorginho żegna się z bramkarzem Hellas, a jutro testy medyczne i podpisanie umowy z Napoli. Poza tym pisze, że Rubin Kazań zgodził się oddać M'Vilę do Napoli za Edu Vargasa + 2/3 mln euro dopłaty i wszystko zależy od samego Chilijczyka.

Benitez wczoraj powiedział, że Napoli kupi nowego piłkarza, a może nawet dwóch jeszcze w tym tygodniu, więc wszystko by się zgadzało.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2014, 01:40

No to zobaczymy czy te wszystkie transfery na coś się przełożą. Nadal uważam, że są zdecydowanie słabsi od Juve. Wzmocnili się, ale moim zdaniem to ciągle za mało. Poza tym coś czuję, że nasze letnie okienko będzie baaaardzo ciekawe.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2014, 12:43

Castiel pisze:No to zobaczymy czy te wszystkie transfery na coś się przełożą. Nadal uważam, że są zdecydowanie słabsi od Juve. Wzmocnili się, ale moim zdaniem to ciągle za mało. Poza tym coś czuję, że nasze letnie okienko będzie baaaardzo ciekawe.
Zdecydowanie to słabsze jest Sassuolo, Napoli robi dobre ruchy i w przyszłym sezonie będzie już zdecydowanie ciężej obronić mistrzostwo (bo sprawę w tym sezonie uważam za zakończoną).

Nie moge przeżyć tego Jorginho...


forumowy ujadacz
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2014, 12:50

Od 3 lat mowimy, ze za rok bedzie ciezej zdobyc mistrzostwo, a prawda jest taka, ze co rok gramy pewniej i lepiej i to przy wzmocnienach glownego rywala czyli Napoli. Napoli sie wzmacnia i dostaje trójke w Turynie, ROma gra najlepsza piłkę od ponad 10 lat i dostaje trójke, fart? nie sądze.


Marzy mi się 5 mistrzostw z rzedu, pól dekady deklasacji w Italii i dobre podwaliny (ekonomiczne jak i prestizowe) pod wbicie sie do scislej czołowki top 3 klubów w Europie ( na dzien dzisiejszy Barca Real Bayern sa daleko przed wszystkimi ).


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2014, 12:54

filippo pisze:
Castiel pisze:No to zobaczymy czy te wszystkie transfery na coś się przełożą. Nadal uważam, że są zdecydowanie słabsi od Juve. Wzmocnili się, ale moim zdaniem to ciągle za mało. Poza tym coś czuję, że nasze letnie okienko będzie baaaardzo ciekawe.
Zdecydowanie to słabsze jest Sassuolo, Napoli robi dobre ruchy i w przyszłym sezonie będzie już zdecydowanie ciężej obronić mistrzostwo (bo sprawę w tym sezonie uważam za zakończoną).

Nie moge przeżyć tego Jorginho...
Wszyscy się ekscytują tym Jorginho, a może mi ktoś powiedzieć, czy to nie jest "dzieciak" jednej rundy, just like Malaka?
Bo teraz jest fapanie nad nim, a może się okazać, że spłynie niczym Pad do Adriatyku.
OK, nad Radją nie ma takich utyskiwan i westchnien nieszczęscia, a to zawodnik, który prezentuje poziom już powiedzmy od 1,5 sezonu, jak o Jorginho, który grał w beniaminku i robił grę od 1 rundy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2014, 11:38

Bolognia odmowiła Chińczykom Diamantiego, wiec Lippi postanowił skupic się na Biabianym.
MImo wszystko w takim razie może warto wyciągnac Antonio za Giovinco.
Milan ma pozowlenie na negocjowanie z Essienem.
Jakiś ruch się w końcu robil we włoskiej piłce.
Podobno Moyes chce tez wyrwac Marka Hamsika, a jeśli patrzec na to, ze ADL odadł z LM i pozyskał Jorginho , to może w tym troche prawdy moze byc.


ODPOWIEDZ