Serie A: Mercato 2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zdobędzie trzeci raz z rzędu w przyszył sezonie Scudetto?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 09:23

Robaku pisze: okienko zamykają o 19?
Potem mogą zdarzyć sie tylko "wyjścia" z Serie A.
O 23:00

Ciekawi mnie Molinaro w nowym klubie- w Parmie kolejna niechciana u nas gwiazda, ktos wie jak On sobie w tym VfB poczynal ?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 09:54

Zarabił tam 2,5 mln euro podobno i był jednym z lepiej opłacanych piłkarzy. Na TT jakiś (chyba?) kibic Vfb nazwał go pieszczotliwie "miernotą". Czy nic nowego w sumie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 10:00

Jeśli zarabiał tyle to VFB raczej nie było z niego zadowolone... Wg whoscored zagrał w tym sezonie raz na środku obrony i byłoby tego na tyle. Ale wg nich Molinaro nie ma słabych stron, więc nie wiem czy warto im wierzyć ;) :lol:

Wiem, że zaraz po przejściu do nich, byli bardzo zadowoleni z jego gry. Słyszałem opinie, że jeden z lepszych obrońców bundesligi :lol: Nawet ktoś krytykował, że nie wykorzystaliśmy jego potencjału i za tanio go oddaliśmy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 10:47

Mehehehe pisze:
wagner pisze:
Łukasz pisze: A co z nim, bo ja z Interem nie na bieżąco?
koledze chodzi chyba o to że jego dziewczyna (Icardiego) wyznała w jednym z wywiadów że uprawiali seks X (28 razy ? nie pamietam tej liczby) w ciąglu 24 h. Zbiega się to nie jako z kontuzją pachwiny u Icardiego, chyba o to chodzi, ale nie jestem pewien..
A to oznacza, że jest z dziewczyną o te X razy więcej niż reszta drużyny razem, co niszczy atmosferę w szatni.
Naciągana teoria. Jeśli rzeczywiście o to chodzi, to chłopak jest po prostu głupi, a to nie ma nic wspólnego z atmosferą w drużynie.
Szikit pisze:Jeśli zarabiał tyle to VFB raczej nie było z niego zadowolone... Wg whoscored zagrał w tym sezonie raz na środku obrony i byłoby tego na tyle. Ale wg nich Molinaro nie ma słabych stron, więc nie wiem czy warto im wierzyć ;) :lol:

Wiem, że zaraz po przejściu do nich, byli bardzo zadowoleni z jego gry. Słyszałem opinie, że jeden z lepszych obrońców bundesligi :lol: Nawet ktoś krytykował, że nie wykorzystaliśmy jego potencjału i za tanio go oddaliśmy.
Po prostu bilans piłek im się nie zgadzał, za dużo szło w trybuny.
;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 12:36

Jeśli Molinaro rzeczywiście przez 4 sezony w Niemczech zgarnął 10 milionów euro, to wygrał w życie. Natomiast wydaje mi się, że zbierał tam pozytywne recenzje, zwłaszcza na początku.

Z Icardim jest taka kwestia, że ukradł tę laskę Maxiemu Lopezowi... :lol: Wcześniej pozując na przyjaciela domu i często spędzając z nimi czas we trójkę. Na pewno publicznie zebrał za to lekki opiernicz od Zanettiego, nie wiem czy od kogoś jeszcze z drużyny. W ogóle letnie transfery napastników Interu przyprawiają mnie o uśmiech na twarzy, ale Belfodil chyba przebija Icardiego. Za jego połówkę Inter dał 7,5 mln € + kartę Cassano. Gość zagrał w lidze 188 minut, rzecz jasna 0 goli. Teraz go próbują upchnąć gdzie się da na jakieś wypożyczenie :dance:
Łukasz pisze: To jest zachowanie nieetyczne, ale niekoniecznie wobec drużyny.
Jasne, po prostu chciałem trochę rozwinąć temat ;)
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2014, 18:23 przez bendzamin, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 15:53

bendzamin pisze: Z Icardim jest taka kwestia, że ukradł tę laskę Maxiemu Lopezowi... :lol: Wcześniej pozując na przyjaciela domu i często spędzając z nimi czas we trójkę. Na pewno publicznie zebrał za to lekki opiernicz od Zanettiego, nie wiem czy od kogoś jeszcze z drużyny.
To jest zachowanie nieetyczne, ale niekoniecznie wobec drużyny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Hubert_bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 80
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 15:57

A laska nie miała nic do gadania? Wątpię, żeby ktoś go za to rozliczał w drużynie.


Maradona10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 czerwca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 13 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 21:24

Co do Molinaro to w tym sezonie grał tak czesto,ze za minute gry zgarniał prawie 34tysiące euro- http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,458.html

Ciekawe,czy na koniec okienka coś ciekawego się jeszcze wydarzy. Mógłby chociaż odejść od nas jakiś napastnik.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2014, 00:18

A tutaj wszystkie nabytki Sassuolo:


Cannavaro (d, Napoli), Ariaudo (d, Cagliari), Sanabria (a, Barcellona), Manfredini (d, Genoa), Mendes (d, Parma), Sansone (a, Parma), Rosi (c, Parma), Biondini (c, Genoa), Floccari (a, Lazio), Brighi (c, Torino), A. Zapata (c, Granada), Polito (p, Atalanta),

12 nowych, wcale nie ogórkowych graczy - widać, że będą ostro walczyć o utrzymanie.

Hubert_bn pisze:A laska nie miała nic do gadania? Wątpię, żeby ktoś go za to rozliczał w drużynie.
Wiadomo, ale wystaczy spojrzeć kto napisał ten post: Adaś, on ma fioła na punkcie "psucia atmosfery w szatni" i innych tego typu rzeczy, np. był przeciwnikiem wyjazdu Balotellego na Euro, bo przyaktorzy i będą mówić, że Włosi to symulanci ;)


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2014, 03:48

Il Fenomeno pisze:A tutaj wszystkie nabytki Sassuolo:
Nasprowadzali tych chopa :D. Przez wspólne interesy przydałoby się żeby udało się im utrzymać, ale jeśli weźmiemy Berardiego do siebie to marny ich los w kolejnym sezonie. Choć mamy trochę balastu, który ciężko nam będzie sprzedać za sensowne pieniądze więc może coś z tego się ukręci...


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2014, 09:11

bendzamin pisze:Teraz go próbują upchnąć gdzie się da na jakieś wypożyczenie :dance:
Belfodil został wypożyczony do Livorno (za 400 tyś.), gdzie grają już Bardi, Duncan, Benassi i Mbaye. Także Juventus B będzie walczył z interem B o utrzymanie.
Biegnę z tłumaczeniem mojej wypowiedzi sprzed kilku dni: Jeżeli Osvaldo przez Mudżyna został nazwany "niszczycielem atmosfer", to młody piłkarz powinien mieć ksywkę prześmiewającą jego nad aktywność nocną (rzekomą). I do tego nakłaniałem Mudżyna.
Stąd nie wiem skąd wywnioskowaliście, że może mieć to jakiś wpływ na atmosferę w Mediolanie. Nie kojarzę w ogóle takich przypadków w piłce nożnej (poza Tevezem, Terrym), by miłość/zauroczenie/sex psuły relacje w klubie. Ale to były ewenementy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2014, 10:48

Inter został z 3 napastnikami, Milito, który niegrał już dosyć długo i pewnie zaraz się połamie, Incardim, który tak naprawdę nie gwarantuje nic i jedynym dobrym Palacio... Mazzari poprosił o napastnika a dostał pomocnika i zabrali mu Belfodila;] My sie troche przejedziemy, bo wydamy na jedną pensję więcej, ale jakoś sobie poradzimy, natomiast nie widzę interu w walce o puchary bez napadu, tym bardziej, że obrony nie mają wcale super...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2014, 10:58

Il Fenomeno pisze:
Hubert_bn pisze:A laska nie miała nic do gadania? Wątpię, żeby ktoś go za to rozliczał w drużynie.
Wiadomo, ale wystaczy spojrzeć kto napisał ten post: Adaś, on ma fioła na punkcie "psucia atmosfery w szatni" i innych tego typu rzeczy, np. był przeciwnikiem wyjazdu Balotellego na Euro, bo przyaktorzy i będą mówić, że Włosi to symulanci ;)
To chyba ty masz fioła, bo ja się na ten temat nie wypowiadałem, ogólnie nie znam typa i jego życie erotyczne mnie nie interesuje. Czasem warto zadać sobie trud i cofnąć temat o stronę

Z resztą sam wyrabiasz sobie zdanie o Osvaldo bo raz się pobil z kimś na treningu, hipokryzją zalatuje.

Fajnie jakby się to Sassuolo utrzymało, przydają się takie kluby co stawiają na młodych, szkoda, że Pescara poleciała szybciej niż awansowała.


Spadino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2010
Posty: 202
Rejestracja: 05 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 15:33

Vidić zaklepany przez Inter na następny sezon już oficjalnie.


JUVE PER SEMPRE!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 18:17

konradrom pisze:Vidić zaklepany przez Inter na następny sezon już oficjalnie.
Sam niczego nie zmieni, niemniej jednak uważam to za duże wzmocnienie interu.


Obrazek
ODPOWIEDZ