Sezon 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 17:35

Dragon pisze: Ponadto dali gola nożycami Kone (napoli-bologna), który padł nie w poprzednim sezonie tylko 12/13.
Wrzucili gola nożycami Kone z meczu Bologna - Sampdoria :wink:
Racja, mój błąd :P Przekozak, chcę go do nas 8) /Dragon


Obrazek
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 04 lipca 2014, 02:40

Tutaj macie wszystkie najładniejsze bramki:



Niepotrzebnie gość dodawał ten effect, ale ogółem obleci.

PS. Dajcie znać jeśli jakiejś godnej uwagi bramki będzie brakować...


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 października 2014, 14:40

LGDS opublikowała najlepszą i najgorszą jedenastkę pierwszych 6 kolejek:

TOP:
Perin - Silvestre, Manolas, Romagnoli - M.Fernandez, Keita, Nainggolan, Marchisio - Quagliarella, Tevez, Gervinho.

FLOP:
Padelli - Lucarelli, Pisano, Feddal - Lodi, J.Pedro, Jago, Giorgi - Larrondo, Gomez, Belfodil.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 października 2014, 15:40

Perin po średnim pierwszym sezonie w Serie A gra teraz naprawdę świetnie i musi jak najszybciej znaleźć zespół regularnie walczący o LM.

Eh, miałem przeczucie, że Roma może mieć sporo pożytku z Romagnoliego. Obronę mają obsadzoną i raczej nie będą chcieli z nami konkurować o podpis tego Kolumbijczyka, którym się interesujemy. Choć trochę dziwi mnie, że w zestawieniu nie znalazł się Rugani, bo podobno radzi sobie najlepiej ze wszystkich młodych stoperów w Serie A.

Zaskoczony jestem obencością Keity w tym zestawieniu, bo rozegrał raptem 160 minut i w żaden znaczący sposób nie przyczynił się do dobrego wyniku swojej drużyny...


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2014, 15:41

Jedenastki są ułożone na podstawie średnich not, stąd kilka dziwnych nazwisk.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 października 2014, 17:06

Arbuzini pisze:Choć trochę dziwi mnie, że w zestawieniu nie znalazł się Rugani, bo podobno radzi sobie najlepiej ze wszystkich młodych stoperów w Serie A.
Póki nie zaczął grać Romagnoli. Jak na razie to tylko 3 mecze, ale jestem zachwycony grą Alessio. Z miejsca lider obrony, gra z elegancją, która przypomina mi Nestę. Oglądałem wszystkie mecze z nim i był nie do przejścia. Ale ja na razie to 3 mecze, więc Ruganiemu powołanie się bardziej należało. W ogóle uważam, że oni mogą stworzyć fajny duet, uzupełniać się.

Arbuzini pisze:Zaskoczony jestem obencością Keity w tym zestawieniu, bo rozegrał raptem 160 minut i w żaden znaczący sposób nie przyczynił się do dobrego wyniku swojej drużyny...
Nie kłócąc się to Keita jest bardzo dobrym transferem Romy, jak na razie.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 października 2014, 18:14

Il Fenomeno pisze:
Arbuzini pisze:Zaskoczony jestem obencością Keity w tym zestawieniu, bo rozegrał raptem 160 minut i w żaden znaczący sposób nie przyczynił się do dobrego wyniku swojej drużyny...
Nie kłócąc się to Keita jest bardzo dobrym transferem Romy, jak na razie.
No to nie tego Keite miałem na myśli ;)

O ile dobrze kojarzę to Luka Antei też jest wychowankiem Romy i wciąż mają do niego prawa. Wygląda na to, że wraz z Alessio Romagnolim zapewnią stołecznemu klubowi względny spokój na środku obrony przez długie lata. Generalnie Roma to chyba jedyny włoski klub z czołówki, który regularnie wprowadza wychowanków do pierwszej drużyny.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 11:36

Nie wiem, czy widzieliscie, ale:
http://transfery.info/71362,frekwencja- ... rdzo-slabo

Serie A pod względem miejsca nie tak źle. Wyprzedzamy Francuzów, a prawie na równi z Hiszpanami. Pod względem liczb nie jest już tak dobrze, bo Niemcy mają prawie dwa razy tyle :roll:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 12:15

Szikit pisze:Nie wiem, czy widzieliscie, ale:
http://transfery.info/71362,frekwencja- ... rdzo-slabo

Serie A pod względem miejsca nie tak źle. Wyprzedzamy Francuzów, a prawie na równi z Hiszpanami. Pod względem liczb nie jest już tak dobrze, bo Niemcy mają prawie dwa razy tyle :roll:
A masz jeszcze zestawienie jak z wpływami za bilety, bo coś mi się wydaje,że w Niemczech te bilety drogie nie są:) Jeżeli dobrze mi się wydaje, to by dużo wyjaśniało:)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 12:28

Faktycznie. Dokopałem się do danych sprzed dwóch lat. Serie A i Primera Divison najdroższe:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,293.html


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 listopada 2014, 13:06

Szikit pisze:Faktycznie. Dokopałem się do danych sprzed dwóch lat. Serie A i Primera Divison najdroższe:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,293.html
To właśnie oprócz starych stadionów jest główny problem, gdzieś znalazłem,że Juve z dnia meczowego ma ok 90mln, najlepsze angielskie ok 120mln, Real i Barca biją wszystkich 150-160mln ale za to Bayern czy BvB są daleko w tyle.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 listopada 2014, 17:01

Ktoś wie coś o długu Parmy ? Przeczytałem dzisiaj ten temat http://www.seriea.pl/294524-parma-moze- ... unkty.html i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że Parma wisi kasę swoim piłkarzom.

Ma ktoś jakieś newsy/artykuły czy cokolwiek o ich sytuacji (mogą być w j.angielskim) ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 listopada 2014, 22:51

AdiJuve pisze:gdzieś znalazłem,że Juve z dnia meczowego ma ok 90mln, najlepsze angielskie ok 120mln, Real i Barca biją wszystkich 150-160mln ale za to Bayern czy BvB są daleko w tyle.
Juventus zarabia na stadionie około 45 milionów euro rocznie, a celem jest dobicie do poziomu Chelsea, która zgarnia bodaj 80 mln euro - mówił o tym Agnelli i te same cyfry były w którymś z raportów.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2014, 00:11

pumex pisze:
AdiJuve pisze:gdzieś znalazłem,że Juve z dnia meczowego ma ok 90mln, najlepsze angielskie ok 120mln, Real i Barca biją wszystkich 150-160mln ale za to Bayern czy BvB są daleko w tyle.
Juventus zarabia na stadionie około 45 milionów euro rocznie, a celem jest dobicie do poziomu Chelsea, która zgarnia bodaj 80 mln euro - mówił o tym Agnelli i te same cyfry były w którymś z raportów.
Czyli widocznie tam nie było ile klub zarobił na czysto po odliczeniu kosztów, tylko zwykłe podsumowanie bez uwzględniania kosztów związanych z utrzymaniem stadionu itd.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 20 listopada 2014, 14:31

Obrazek

Znalazłem coś takiego. Powiem szczerze, że się zdziwiłem. Włoskie klubu zarabają niemało za prawa do transmisji w porównaniu z La Ligą (oczywiście nie licząc Realu i Barcelony) czy Bundesligą. Anglia - deklasacja.


Obrazek
ODPOWIEDZ