Sezon 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:44

Chociaż viola zrobiła absolutnie wszystko żeby to nasi rywale zza miedzy grali za rok w europejskich pucharach to ci nieudacznicy nie potrafili wykorzystać tego ewidentnie sprowokowanego karnego. Brawo :D i gratulacje dla Parmy :)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:46

Wojtek pisze:No nie moge! Cerci nie trafia karnego w 93 minucie więc Parma w pucharach! niestety...Dla włoskiej piłki niestety bo Parma zapewne z grupy LE nie wyjdzie nawet;/
Akurat Parma i Toro to podobny poziom wiec nie ma co narzekac.

Dla nas lepiej. Bez kasy i pucharow Toro nie ma szans na zatrzymanie Ciro.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:46

Ale końcówka we Florencji. :smile: Już myślałem, że ten karny przesądzi sprawę, ale Cerci nie trafił i Toro poza Europą. :D


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:46

Ależ końcówka sezonu :shock: Straszliwe frajerstwo Torino, Cerci i Immobile chyba nie mają tam po co zostawać. Parma na Amaurim do Europy :D


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:47

Wojtek pisze:No nie moge! Cerci nie trafia karnego w 93 minucie więc Parma w pucharach! niestety...Dla włoskiej piłki niestety bo Parma zapewne z grupy LE nie wyjdzie nawet;/
A ja wiem. Torino prawdopodobnie sprzeda Immobile i Cerciego, więc moim zdaniem byliby w jeszcze gorszej sytuacji.
Ja uważam wręcz przeciwnie. Cieszę się, że Parma będzie grała w LE, bo o to walczyli. Na pewno będą zostawiali serce na boisku, bo będzie ta świadomość, że szybko taka możliwość gry w pucharach może się nie zdarzyć. A Milan? Oni dopiero nie wyszliby z grupy.
PS. Co Cerci, to ja nie. :prochno: Tragiczny karny. Ni to środek, ni to bok. I w dodatku rozbieg na dwa kroki, a przed samym strzałem patrzył się w perfidnie w miejsce, w które pośle futbolówkę.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:49

Szczerze?

Moim zdaniem, Parma >> Toro. Parma ma zdecydowanie ciekawszy, bardziej doswiadczony sklad, niz Torino, ktore pewnie po tym sezonie straci i Immobile i Cerciego. A pewnie takze Darmiana czy Kaddouriego.

Szkoda, ze Milan sie nie dopchal do tej LE, ale juz wole ekipe Donadoniego od Torino, Hellas czy Udinese.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:53

http://s29.postimg.org/eyxq2luuf/asd.png

Zdjecie przekraczało 500kb, tym samym łamie punkt 2j regulaminu. Tym razem ostrzeżenie. ;) Juras_Senat

Mina Immobile mówi wszystko. Szkoda mi, mimo wszystko, Torino. Świetnie walczyli dzisiaj, stworzyli wspaniałe widowisko, no i ten karny w 93 min :shock: Wolałbym Byków w LE, ale Parmą wybrzydzać nie będę. Jestem ciekawy co pokażą.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:58

Niewątpliwie brak pucharów będzie swego rodzaju handicapem dla Milanu w lidze. Wbrew pozorom, bez wylotów do Portugalii, Rosji czy Turcji, przy mądrym przeprowadzeniu mercato w przyszłym sezonie mogą mocno uderzyć do góry. Juventus i Roma pokazały, że szybkie nadrobienie dystansu w Serie A, zwłaszcza przy braku pucharów, jest jak najbardziej wykonalne. Oby tylko Parma nie sfrajerzyła w eliminacjach.

Teraz ściskam kciuki, żeby Cerci nie wylądował w drużynie Juve.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 22:59 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:58

Parma ma w DNA dobrą gre w Pucharach UEFA (teraz LE), moze nie zrobią lipy i chociaz do tego cwiercfinalu się doczłapią.
dobrze ze Byki nie awansowali do LE. Lada moment ma odejść Immobile, Cerci pewnie tez poszedlby za hajsem do jakeigos Milanu czy gdzies za granice. A taka Parma moim zdaniem tez ma ciekawy sklad, ciekawego trenera. Pilkarzy doswiadczonych, ktorych nikt raczej nie podkupi im w lecie (kto by chciał starego wyjadacza Cassano lub Amauriego? chyba jakis katarski klub co najwyzej) Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieje ze Parma nie zrobi lipy i chociaz do tego cwiercfinalu LE doczłapie, dodatkowym bodźcem by nie odpuszczac tych rozgrywek, jest fakt ze od przyszłego sezonu zwycięzca LE z automatu gra w LM w przyszłym sezonie i jest losowany z 1 koszyka o ile mnie pamięć nie myli, tak więc jest o co walczyc.


Od Parmy wolalbym oczywiscie Milan, bo przynajmniej byłaby pewność że nie odwalą maniany w tych rozgrywkach jak Lazio :P


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 23:01

Adrian27th pisze:
Wojtek pisze:No nie moge! Cerci nie trafia karnego w 93 minucie więc Parma w pucharach! niestety...Dla włoskiej piłki niestety bo Parma zapewne z grupy LE nie wyjdzie nawet;/
Akurat Parma i Toro to podobny poziom wiec nie ma co narzekac.

Dla nas lepiej. Bez kasy i pucharow Toro nie ma szans na zatrzymanie Ciro.
Wiem. Chodziło mi najbardziej o Milan, wiem, wiem, że do tego była daleka droga ;)
pablo1503 pisze:A Milan? Oni dopiero nie wyszliby z grupy.
Ze co proszę? Milan zawsze grał i będzie grać dobrze w pucharach. Na przykład ten sezon, fatalny, ale do 1/8 LM (w przeciwieństwie do nas) doszli.

Chcecie Cerciego? :stop:


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 23:02

Niezłe emocje. Szczególnie fajnie wyglądała sytuacja, jak w Parmie się skończył mecz, a w tym czasie we Florencji Torino miało karnego. Kompletna cisza na stadionie, piłkarze przy ławce i ta radość całego stadionu po tym jak Cerci nie strzelił.
Ogólnie widząc Cassano nasłuchującego niespokojnie co się dzieje na innym stadionie przypomniał mi się obrazek jak na EURO2004 tak samo stał i czekał na wieści wyniku Dani ze Szwecją.

pumex pisze:przy mądrym przeprowadzeniu mercato
przypominam, że mówisz o dzisiejszym Milanie.


Obrazek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 23:12

Brawo, brawo Parma! Az sie przypominaja stare czasy z Crespo i cała resztą, w tamych czasach rowniez za nich trzymalem kciuki...
Cerci najsmutniejszym czlowiekiem dzisiaj w SerieA, ale chyba 10/10 bramkarzy rzucilo by sie w tamten rog, to bylo oczywiste ze tam bedzie strzelal.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 23:31

jakku1 pisze:Szczerze?
Moim zdaniem, Parma >> Toro. Parma ma zdecydowanie ciekawszy, bardziej doswiadczony sklad, niz Torino
To samo chciałem napisać. Tylko teraz pojawia się pytanie, czy Parmie uda się zachować skład. Dużo się mówi o odejściu Paletty i Parolo a to, dobierając odpowiednie proporcje, tak jakby nam zabrać Vidala i Bonucciego.

Już 17 września(kiedy była na 16-17 miejscu) zapowiadałem Parmę w LE 8) ale chętnie zamieniłbym się na prognozę z początku kwietnia (wygramy LE), która nie pykła :/

A jeszcze z trzeciej strony- Torino to jednak drużyna nastawiona na kontrę. W Italii taka drużyna nie ma szans na bycie w top 5, ale w Europie takie coś się sprawdza.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 23:51 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 23:43

SKAr7 pisze:
jakku1 pisze:Szczerze?
Moim zdaniem, Parma >> Toro. Parma ma zdecydowanie ciekawszy, bardziej doswiadczony sklad, niz Torino
To samo chciałem napisać. Tylko teraz pojawia się pytanie, czy Parmie uda się zachować skład. Dużo się mówi o odejściu Paletty i Parolo a to, dobierając odpowiednie proporcje, tak jakby nam zabrać Vidala i Bonucciego.

Już 17 września zapowiadałem Parmę w LE 8) ale chętnie zamieniłbym się na prognozę z początku kwietnia (wygramy LE), która nie pykła :/

A jeszcze z trzeciej strony- Torino to jednak drużyna nastawiona na kontrę. W Italii taka drużyna nie ma szans na bycie w top 5, ale w Europie takie coś się sprawdza.
Jeżeli jest strach w Europie, że Parma nie utrzyma składu, to w przypadku Torino jest to prawie pewnik, że odejdzie Immobile (moim zdaniem i Cerci) i zostanie skład, który nie będzie mógł realnie powalczyć. W odróżnieniu od Milanu te dwa zespoły raczej zostaną osłabione względem obecnego sezonu.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 06:43

Wg. mnie Parma i Milan to byli akurat najlepsi kandydaci do awansu do LM. Która drużyna lepsza? Nie jestem w stanie tego określić. Równie dobrze Milan może grać tam rezerwami i primaverą i gówno zrobić, jak i wziąć te rozgrywki na serio. Parma natomiast po ew. zmianie trenera czy też przy niskiej pozycji w tabeli może również odpuścić. Na dzień dzisiejszy jednak wydaję się, że będą walczyć ( to oczekiwanie na wynik Torino po zakończeniu meczu ) bo jest to dla nich max tego co mogą osiągnąć, na LM nie mają co liczyć i chyba zdają sobie z tego sprawę. Problemem będzie pewnie ranking, bo mogą mimo chęci trafić na lepszych przeciwników.
Swoją drogą czasem nie rozumiem włoskich drużyn ( tych słabszych ), walczą o puchary w sezonie ( z czego zdają sobie sprawę, że na LM nie mają szans ) i potem olewają LE... Przecież nawet te kilka milionów to zawsze coś dla ich budżetu + możliwość wypromowania się dla piłkarzy.
To na prawdę zabawne, trafia się takiej drużynie szansa na 4 miejsce ( kiedyś ) raz na 10 lat, po czym jednak się nie udaje i olewają LE. Ranking cały czas słaby, co przy ew. starcie w tych eliminacjach stwarza problemy ( w razie awansu również ) a dodatkowo to olewanie spowodowało, że jest obecnie o jedno miejsce mniej w LM, czyli znowu sami sobie utrudniają... idiotyzm.


ODPOWIEDZ