Sezon 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 listopada 2014, 18:08

A ja się mocno dziwię, że Ty się mocno dziwisz :wink: Przecież od dawna powszechnie wiadomo, że jedynie pod względem wpływów z praw telewizyjnych Serie A może konkurować z najlepszymi ligami. Gdyby nie włoski rynek TV, z calcio nie byłoby już co zbierać.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2014, 11:02

Il Fenomeno chyba się zdziwił kwotą, która idzie na Anglików. Włosi zarabiają dużo, ale u wyspiarzy to już kosmos.
Mnie bardziej szokuje kasa na Barce i Real, gdzie mistrz Hiszpanii dostaje 1/3 tej kwoty. Do tego mają to tak skonstruowane, że gdyby Barca teraz zajęła miejsce poza pierwszą dziesiątką, nadal dostawałaby kupę kasy. Za historię i w ogóle. Genialne.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2014, 11:52

Szikit pisze: Mnie bardziej szokuje kasa na Barce i Real, gdzie mistrz Hiszpanii dostaje 1/3 tej kwoty. Do tego mają to tak skonstruowane, że gdyby Barca teraz zajęła miejsce poza pierwszą dziesiątką, nadal dostawałaby kupę kasy. Za historię i w ogóle. Genialne.
A co konkretnie Cię szokuje? Barcelonę chce oglądać znacznie więcej ludzi niż Mistrza Hiszpanii, to i forsa dużo większa. Jakby w tym sezonie zajęli 13. miejsce, to w dalszym ciągu prawa do transmisji ich meczów byłyby towarem droższym, niż te do spotkań Atletico.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2014, 18:43

Sila Spokoju pisze:Ktoś wie coś o długu Parmy ? Przeczytałem dzisiaj ten temat http://www.seriea.pl/294524-parma-moze- ... unkty.html i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że Parma wisi kasę swoim piłkarzom.

Ma ktoś jakieś newsy/artykuły czy cokolwiek o ich sytuacji (mogą być w j.angielskim) ?
właśnie im za niepłacenie na czas zabrali punkt
http://www.bbc.com/sport/0/football/30396299

ps. oczywiście sprawa dotyczy sezonu 14/15 ale jako, że takiego tematu nie ma i każdy pisze w tym...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ