Liga Mistrzów 2013/14

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:02

pumex pisze: edit: widzę, że wielu bagatelizuje Galatę. Nieładnie, bo to mniej więcej poziom Shakhtara :naughty:
Wyjazd do Turcji, przewiduje trudny mecz, a i w rewanżu z turkami można przewidzieć trudny mecz, o i nie bagatelizujmy wyjazdu do Dani, tam też przewiduje ciężką przeprawę. :prochno:

Te kebaby i inne tuńczyki zjadamy i wypróżniamy bez problemów. Jesteśmy Juventus - wróciliśmy do LM, aby bić się w fazie pucharowej, a nie obawiać fazy grupowej.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2013, 19:08 przez couec, łącznie zmieniany 2 razy.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:07

Winner pisze: Największy szkoda że nie trafiliśmy na Austrię lub Viktorię, byłby bliski wyjazd a tak można spróbować samolotem do Kopenhagi (w tamtym roku kilka osób leciało).
dokładnie szkoda Wiednia czy Pilzna. Kopenhaga droga i bez szału.

top 2 musi być i będzie. grupa porównywalna jak rok temu :!: kilka ciekawych grupa jak łatwe C czy G i mocno wyrównane F czy H.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2013, 19:14 przez charles, łącznie zmieniany 2 razy.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:07

Fun fact: Sympatyczni Duńczycy z Kopenhagi nie wygrali jeszcze żadnego z sześciu ligowych spotkań w tym sezonie, zaliczając 3 remisy i 3 porażki :prochno:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:08

Z pierwszego koszyka chciałem Real lub United ze względu na bogatą historię wcześniejszych pojedynków i przypomnienie sobie atmosfery z tamtych czasów, więc z losowania jestem zadowolony. Grupa może i nie jest lajtowa, ale uważam, że problemów z awansem nie powinno być. Real będzie dobrym benchmarkiem obecnego stopnia zaawansowania projektu Conte.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:12

charles pisze:
Winner pisze: Największy szkoda że nie trafiliśmy na Austrię lub Viktorię, byłby bliski wyjazd a tak można spróbować samolotem do Kopenhagi (w tamtym roku kilka osób leciało).
dokładnie szkoda Wiednia czy Pilzna. Kopenhaga droga i bez szału.
Aaa to Wy nie wiecie jeszcze, że Viktoria jest dobra? :prochno:

Dominują w Czecha, w zeszłym sezonie w LE dwukrotnie pokonali Atletico Madryt do zera, potem do zera ograli Napoli i to w dwumeczu aż 5-0!


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:12

Grupa A to grupa śmierci według mnie, a nie żadne H. To co Leverkusen kończy z bilansem 6-0-0 i stosunkiem bramek 15-2. 8)


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:13

Vimes pisze:Z pierwszego koszyka chciałem Real lub United ze względu na bogatą historię wcześniejszych pojedynków i przypomnienie sobie atmosfery z tamtych czasów, więc z losowania jestem zadowolony. Grupa może i nie jest lajtowa, ale uważam, że problemów z awansem nie powinno być. Real będzie dobrym benchmarkiem obecnego stopnia zaawansowania projektu Conte.
True story.
Liczyłem na Real-ManU z racji historii i dwie lżejsze drużyny, więc nie jest źle. Faktycznie Real będzie lepszym testem dla ulepszonego - względem poprzedniego roku - Juve aniżeli jak to było rok temu z Chelsea.

Myślę, że wyjść damy radę, ale przestrzegam przed hurraoptymizmem pamiętając 1:1 w Danii rok temu. Fakt Kopenhaga zalicza wpadki w swej lidze, ale w LM nie ma słabych drużyn a postawiwszy busa pod bramką różnie może być.


whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:14

Jest latwiej niz rok temu. Nie moge sie doczekac meczy z Realem :twisted:
Jeszcze moj przyjaciel wielki fan Realu, albo sie popijemy albo pobijemy :smile: tylko liczyc na odpowiednie podejscie do meczy z Tutkami i Dunczykami, na Real nie bedzie trzeba zbytnio naszych pilkarzy motywowac.

No to oficjalnie: Jedzim z koksem :happy:


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:16

Crunny pisze:
charles pisze:
Winner pisze: Największy szkoda że nie trafiliśmy na Austrię lub Viktorię, byłby bliski wyjazd a tak można spróbować samolotem do Kopenhagi (w tamtym roku kilka osób leciało).
dokładnie szkoda Wiednia czy Pilzna. Kopenhaga droga i bez szału.
Aaa to Wy nie wiecie jeszcze, że Viktoria jest dobra? :prochno:

Dominują w Czecha, w zeszłym sezonie w LE dwukrotnie pokonali Atletico Madryt do zera, potem do zera ograli Napoli i to w dwumeczu aż 5-0!
myślałem bardziej o tym iż do Pilzna jest około 500km z Poznania. Dokładnie pamiętam o tych wynikach, robią postępy co było widać w dwumeczu z Mariborem.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:16

Nie napiszę nic odkrywczego jeśli stwierdzę że grupa bardzo podobna do tej z zeszłego sezonu. Może Real mocniejszy od tamtej Chelsea, Galata chyba trochę słabsza niż Szachtat a Kopenhaga bardziej doświadczona w europejskich pucharach niz Ncośtam.

Ale my jesteśmy silniejsi niż przed rokiem. Mamy napastników :prochno: , mamy doświadczenie w LM zdobyte w zeszłym sezonie. I mamy Conte na ławce.

Jeśli mamy się bać takiej grupy to nie ma sensu walka o cokolwiek. Bedze dobrze a Realowi przypomnimy dawne dzieje ;-)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:17

A ktoś się orientuje kiedy poznamy terminarz?


Forza Juve!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:18

Dobra grupa mozna powalczyc o pierwsza pozycja.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:19

Jakieś takie mało atrakcyjne te grupy. Moim zdaniem najciekawsza grupa w której jest napoli. Co do naszej grupy. Chciałem trafić na Manchester United i nie dużo brakowało, by tak się stało, ale Real też może być. Mam nadzieję, że znów sprowadzimy ich na ziemie :)


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:25

Krystek pisze:A ktoś się orientuje kiedy poznamy terminarz?
17-18 września pierwsza kolejka


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:27

Kimi pisze:
Krystek pisze:A ktoś się orientuje kiedy poznamy terminarz?
17-18 września pierwsza kolejka
To wiem, ale chodzi mi o cały terminarz, bo muszę się dowiedzieć, czy przed meczem z Genoą grają we wtorek czy w środę, no i chcę wiedzieć kiedy z kim gramy, z kim zaczynamy.


Forza Juve!
Zablokowany