Liga Mistrzów 2013/14

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 15:01

Maly pisze:a jak zmieniają się wasze typowania braku szans milanu wobec plotek o transferze diego costy, który ma klauzulę odejścia Ł32mln?
Matko :shock:
Najpierw Oezil, a teraz Diego Costa :?: :!: Gdyby to tego doszło, wówczas spotkanie Arsenal - Bayern, śmiało można ocenić jako przedwczesny finał (gdyby taki Costa - mógł zagrać w nowych barwach...)A praktycznie do ostatniego dnia letniego okienka transferowego, wydawało się, iż Kanonierzy znów będą musieli skupić się do samego końca sezonu na walce o miejsce - premiowane grą w Eliminacjach, kolejnej Ligi Mistrzów.

Jak już wspomniałem wcześniej dla mnie para Milan - Atletico jest najmniej przewidywalna z całego zestawienia (niezależnie czy Costa odejdzie, czy to tylko ploty).


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 20:23

Dtmiu pisze:Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Honda grając w fazie grupowej w barwach CSKA nie będzie mógł grać w tym sezonie w LM w barwach Milanu.

Co do City to boje się przede wszystkim tego, by nie było pozamiatane już po pierwszym meczu na Etihad...
WOW! Czyżby moje oczy w końcu ujrzały kibica Barcelony, który ma równo pod sufitem? :bravo:

Prawda jest taka, że w dotychczasowych rozgrywkach ligowych mecz Barca-ManC jest przedwczesnym finałem LM. Obydwie drużyny grają niesamowitą piłkę i tylko cud może sprawić, że ten dwumecz będzie jednostronny.

City bez Manciniego w końcu ma szanse się pokazać w Europie.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 20:37

Maly pisze:a jak zmieniają się wasze typowania braku szans milanu wobec plotek o transferze diego costy, który ma klauzulę odejścia Ł32mln?
Chłop jest niesamowity, ale mimo wszystko odnoszę wrażenie że Atletico jest silne przede wszystkim jako zespół, nie jako zbiór indywidualności. Najlepszym przykładem na poparcie tej tezy jest fakt, że mimo sprzedania Falcao i braku jakiegokolwiek głośnego transferu w jego miejscu, Los Colchoneros w zasadzie nic nie stracili na jakości, a wręcz przeciwnie. Oczywiście w momencie gdyby najlepszy strzelec miał odejść zimą, byłoby to wymierne osłabienie i szanse Milanu wzrosłyby, ale w dalszym ciągu nie na tyle, żeby ciężko było ustalić kto jest faworytem.
Eric6666 pisze: City bez Manciniego w końcu ma szanse się pokazać w Europie.
Zgadza się, aczkolwiek takie uszczypliwe uwagi na temat Manciniego na tym forum po tym, jak dopiero co wypunktował on Conte, czyta się dość dziwnie.
Lucas87 pisze: Jak już wspomniałem wcześniej dla mnie para Milan - Atletico jest najmniej przewidywalna z całego zestawienia (niezależnie czy Costa odejdzie, czy to tylko ploty).
Mniej niż City-Barcelona? Bo ja prawdę mówiąc nie mam absolutnie zielonego pojęcia czego się po angielsko-hiszpańskim pojedynku spodziewać, wysokie zwycięstwo ani jednych, ani drugich nie będzie dla mnie sensacją.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 21:33

zahor pisze:
Lucas87 pisze: Jak już wspomniałem wcześniej dla mnie para Milan - Atletico jest najmniej przewidywalna z całego zestawienia (niezależnie czy Costa odejdzie, czy to tylko ploty).
Mniej niż City-Barcelona? Bo ja prawdę mówiąc nie mam absolutnie zielonego pojęcia czego się po angielsko-hiszpańskim pojedynku spodziewać, wysokie zwycięstwo ani jednych, ani drugich nie będzie dla mnie sensacją.
Wiem, że sugerujesz znakomitą robotę Pellegriniego z City, jeśli chodzi o ich występy w Lidze Mistrzów. Pełna zgoda, ale w losowaniu - niestety pech.
Może wyjdę na kompletnego ignoranta, ale nie wierzę w to, żeby ulubiona drużyna UEFY, odpadła już na etapie 1/8 finału. Ponieważ pierwsze spotkanie jest w Manchesterze - możliwe, iż ten dwumecz potoczy się podobnie jak zeszłosezonowa rywalizacja Barcy z Milanem.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2013, 10:38

Lucas87 pisze: Ponieważ pierwsze spotkanie jest w Manchesterze - możliwe, iż ten dwumecz potoczy się podobnie jak zeszłosezonowa rywalizacja Barcy z Milanem.
No wiesz, ówczesny Milan, drużyna arcysłaba, prawie równie cienka jak obecnie, był centymetry od wyeliminowania Barcelony. Gdyby nie słupek Nianga, doszłoby do megasensacji. Teraz Katalończycy zagrają z rywalem zupełnie innego kalibru, ich obrona od poprzedniego sezonu nie uległa żadnym wzmocnieniom, nie wiadomo też jak ze zdrowiem Messiego. Nie twierdzę że należy ich skazywać na porażkę, nie twierdzę nawet że nie są faworytami, ale ich ewentualne odpadnięcie będzie znacznie mniejszą niespodzianką niż blamaż rok temu, do którego mało co nie doszło.
parol89 pisze:to już nie jest taka Barcelona jak sezon , dwa temu. teraz jest słabsza moim zdaniem i spokojnie do ogrania.
Swoją drogą, ktoś dalej jest zdania że Guardiola to żaden trener i z taką ekipą jaką miał, to klubowa sprzątaczka zdominowałaby europejską piłkę?
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2013, 16:09 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 15:18

Ależ akcja Heinekena. Za kod z kapsla czy zawleczki będzie można obejrzeć mecz LM w HD za darmo. Jeden kod - jeden mecz. W skrócie - LM w jakości HD za darmo :D

Więcej info: http://nowymarketing.pl/a/2894,heineken ... ow-za-kody


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 15:21

Rewelacja. Takie coś to ja rozumiem :).


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 15:26

Podobno kierownictwo Biedronki rozważa podobną akcję z meczami Ligi Europy i piwem Keniger :prochno:

Tak na poważnie, to fajna akcja. Ciekawe, czy ich serwery są gotowe na zdecydowanie powiększony ruch ;)


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 21:34

Jak narazie słaby mecz na Etihad. Praktycznie zero klarownych okazji do zdobycia gola, wiadomo że City przedewszyskim chce zagrac na 0 z tyłu. Mam jednak nadzieje że cos wpadnie w II połowie.

PSG juz do przerwy 3-0, masakra. Polecam zobaczyć gola Ibry na 3-0 :bravo:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 21:35

Koniec lutego, wiec wróciło to, co tygryski lubią najbardziej - czyli Liga Mistrzów. Osobiście poszedłem za głosem hajpu i skusiłem się na oglądanie meczu City - Barca. Mecz niezły, ale nie tego się spodziewałem. Obie drużny grają zbyt zachowawczo i stąd tak mało sytuacji. Brak Aguero jest aż nadto widoczny. Cieszy mnie, że z przebiegiem minut, to właśnie 'niebiescy' są groźniejszą drużyną. Postawiłem na nich kasę, wiec liczę, że w drugiej połowie wejdzie Nasri i rzucą się do ataku. To może być ich ostatnie 45 minut w LM.
W drugim meczu 0:3


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 21:40

W PSG świetny mecz rozgrywają Ibra, Matuidi i Verratti. Włoch co prawda zaliczył asystę, ale dziś błyszczy głównie w obronie. Naprawdę gdy tylko jest przy przeciwniku z piłką to niemal z góry można założyć, że Niemcy właśnie kończą swoją akcję ;).

Druga bramka Zlatana palce lizać. Bawi mnie, że niektórzy porównują do niego Osvaldo. Bośniacki Szwed to ucieleśnienie idealnej 9 do naszego 352, z którym obecnie równać może się tylko Suarez i ewentualnie Lukaku, biorąc pod uwagę wiek Belga.


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 21:53

PSG nie gra nic wielkiego, ale geniusz Ibry zadziałał. No i karny z dupy.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 21:59

Za to Demichelis pięknie załawtwił mecz dla Barcy, od początku grał przeciętnie, od początku 2 połowy tragicznie no elegancko machnął karnego.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 21:59

ociężały Demichelis vs Lionel Messi - to musiało prędzej czy później tak się skończyć. Dziwię się, że barca nie próbowała tego nachalnie od samego początku prostopadłych piłek na zajechanie argentyńczyka.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 22:03

Aczkolwiek faul był przed polem karnym.
Spodziewałem się wiecej po City


Zablokowany