Liga Mistrzów 2013/14

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 108
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:45

Dokładnie podobnie jak rok temu , będzie trudno ale licze na 1 miejsce . Na Real mieliśmy patent zawsze :D


Forza Juve!
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:45

Grupa w miarę łatwa, Galata jest tylko silna u siebie. Jest 2 faworytów, i będzie duża niespodzianka jeśli nie wyjdziemy z grupy razem z Realem. Największy szkoda że nie trafiliśmy na Austrię lub Viktorię, byłby bliski wyjazd a tak można spróbować samolotem do Kopenhagi (w tamtym roku kilka osób leciało).


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:46

Dość mocna grupa. Nie mogę doczekać się dwumeczu z Realem. Z Galata może być ciężko. Z Kopenhagą ciężko mi się wypowiedzieć bo nie widziałem żadnego meczu tej druzyny w ostatnim czasie


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:48

artur07 pisze:Dość mocna grupa. Nie mogę doczekać się dwumeczu z Realem. Z Galata może być ciężko. Z Kopenhagą ciężko mi się wypowiedzieć bo nie widziałem żadnego meczu tej druzyny w ostatnim czasie
o wyjście nie powinno być źle, bo spodziewam się, że i Real potraci punkty. Grupa nie zachwyca, wolałem ManU. Najtruniejsza zdecydowanie Arsenal, BvB, Marsylia i Napoli.

Czy tylko mnie męczyło oglądanie tego losowania ;d


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:50

To teraz proponuje zrobic serie 15 tematów pt. "Jak wygrać z Realem", tak jak to redaktorzy zrobili kilka miesiecy temu przed cwiercfinalem z FC Bayern Munchen :lol:


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:51

Grupa nie jest zła, powinniśmy awansować.

Jedna rzecz mnie cieszy mianowicie trudna grupa Arsenalu - BVB, OM, Napoli. To chyba najbardziej wyrownana grupa, kazdy moze wygrac z kazdym, ale mam nadzieje ze tym razem kononierzy umoczą.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:52

Gdy patrzę na grupę C, E oraz G, to nóż mi się w kieszeni otwiera. Zamuł u nich że hej!

Odnośnie grupy B, czyli grupy Juve, jej trudność chyba jest porównywalna do zeszłorocznej, a być może nawet trudniejsza z uwagi na Real, który jednak jest sporo mocniejszy niż Chelsea ery Di Matteo. Oczywiście mogło być o wiele gorze, ale i dużo lepiej. Skalę wyzwania oceniłbym na 6+/10. Możemy mieć problem z wyjazdem na Turk Telecom, gdzie zazwyczaj bywa istne piekło, nieporównywalne z tym na Celtic Park. Real, jak Real, fajnie będzie na nich zagrać :)

edit: widzę, że wielu bagatelizuje Galatę. Nieładnie, bo to mniej więcej poziom Shakhtara :naughty:
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2013, 18:54 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:53

Już pierwsze komentarza na facebooku:
Galata ciężka na wyjeździe, Juventus lekko do ogrania, Kopenhaga nie wiadomo nigdy - z pierwszego miejsca bez problemowo powinni wyjść wg mnie
a nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy ostatnio Real wygrał z Juventusem :smile:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:54

Na reszcie dostaliśmy Hiszpanów. Liczyłem na Wielką Barsę, albo Galaktyczny Real no i jest. :D

Galata? Starcie Niepokonanych Tytanów: Felipe Melo vs Arturo Vidal <3


Grupy A, C, E i G to jeden wielki Zieeeeeeeeewwwww... :roll:
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2013, 18:59 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:55

Kimi pisze:Już pierwsze komentarza na facebooku:
Galata ciężka na wyjeździe, Juventus lekko do ogrania, Kopenhaga nie wiadomo nigdy - z pierwszego miejsca bez problemowo powinni wyjść wg mnie
a nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy ostatnio Real wygrał z Juventusem :smile:
Poczytaj komentarze na realmadrid.pl po tym jak nas wylosowali ;D


sarlin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2011
Posty: 5
Rejestracja: 07 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:56

Mocna grupa o awans bedzie ciężko ale mam nadzieje ze juve wyjdzie razem z Realem no chyba ze Galatasaray zrobi niespodzianke :D


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:56

Grupa podobna do tej z zeszłego roku. Outsider ze Skandynawii, nieobliczalna drużyna z trudnym wyjazdem, no i teoretyczny "faworyt" grupy z włoskim trenerem ( z czego Carlo jest o wiele bardziej doświadczony ).
Napoli też duża szansa wyjścia z grupy, kosztem Arsenalu(?) i Marsylii(?).
Milan równie dobrze może nie awansować, solidny Ajax i ciężki wyjazd do Szkocji.
PSG znowu jakaś farciarska grupa, ale tym gorzej dla nich, na razie tylko z Barceloną mieli prawdziwy test.
City w końcu da rade wyjść? :prochno:
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2013, 19:00 przez Marat87, łącznie zmieniany 1 raz.


kameleon512

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 59
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 18:59

Wiadomo kiedy bedzie terminarz?


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:00

Grupa A:
Manchester United FC
Szachtar Donieck
Bayer 04 Leverkusen
Real Sociedad

Niby Manchester zdecydowanie najlepszy, ale wszystkie 3 pozostałe ekipy zdecydowanie potrafią grać w piłkę i będzie fascynująca walka o awans do 1/8. Naprawdę trudno wytypować kto obok ManU mógłby awansować z tej grupy.

Grupa B:
Real Madryt
Juventus FC
Galatasaray FK
FC Kobenhavn

Galatasaray nie ma nic do stracenia. Trzecie miejsce ma raczej pewne, ale jest w stanie urywać punkty zarówno nam, jak i Realowi. Podejrzewam, że i tak skończy się awansem naszym i Realu. Pytanie tylko kto z pierwszego miejsca? Mam nadzieję, że my, bo w Madrycie nie ma już Mourinho. Kopenhaga nie ma czego szukać. Totalny autsajder tej grupy.

Grupa C:
SL Benfica
Paris Saint-Germain FC
Olympiakos
RSC Anderlecht

Prosta grupa dla PSG i Benfici. Pozostałe ekipy powalczą o awans do LE. Na górze lepsze okaże się pewnie PSG.

Grupa D:
Bayern Monachium
CSKA Moskwa
Manchester City FC
Viktoria Pilzno

Bayern powinien zdecydowanie wygrać tę grupę. Za nimi City, bo CSKA nie jest już tak silne, jak było kiedyś. Pilzno ma szansę urwać punkty każdemu w tej grupie, ale może raz-dwa. Jeśli jak zwykle zawiedzie City to Czesi są nawet w stanie wyjść z tej grupy. To bardzo niewygodny rywal, o czym przekonało się rok temu Napoli.

Grupa E:
Chelsea FC
FC Schalke 04
FC Basel
FC Steaua Bukareszt

Chelsea ma najłatwiejszą grupę. Schalke też ma pewny awans z drugiego miejsca, a Basel powalczy ze Steauą o LE i pewnie górą okażą się ci pierwsi. Szwajcarzy bez swoich 2 cudownych talentów nie są już raczej tak nieobliczalni, by zagrozić Schalke.

Grupa F:
Arsenal FC
Olympique Marsylia
Borussia Dortmund
SSC Napoli

Zdecydowanie najsilniejsza grupa. Borussia powinna ją wygrać, a Marsylia zająć ostatnie miejsce, ale w tej grupie wszystko będzie możliwe. Typuję do awansu Niemców i Napoli, choć Arsenal tanio skóry nie sprzeda.

Grupa G:
FC Porto
Atletico Madryt
Zenit Petersburg
Austria Wiedeń

Pierwsza trójka bardzo wyrównana, bo wyraźnie odstaje Austria. Będzie ciekawa walka o awans. Podejrzewam, że polegną w niej Rosjanie, a Porto będzie rywalizować o pierwsze miejsce z Atletico.

Grupa H:
FC Barcelona
AC Milan
AFC Ajax
Celtic FC

Same znane marki, ale wszystko jest jasne. Pierwsza Barcelona, drugi Milan, a Ajax i Celtic są skazane na walkę o trzecie miejsce. Zeszłoroczny dwumecz Juve-Celtic i tegoroczny Milan-PSV pokazały, że Milan nie powinien mieć problemów z wyprzedzeniem w tabeli Holendrów i Szkotów.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 19:00

niewiem dlaczego ale bardziej balem sie Realu za kadencji Mourinho, ta cala otoczka jaka robil i w ogole cala szopka bardzo mi sie nei podobala.

a co do Galatay to odchodzi Burak Yilmaz do Lazio wiec powinno byc jeszcze latwiej. Szachtar z Willianiem, Mkhitaryanem > Galatasaray niemniej jednak.


Zablokowany