O Bayernie: Juve - Bayern w krzywym zwierciadle

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 09:17

Bayern wygrał już Bundesligę rozgrywaną systemem jesień - wiosna. Po co mieliby się powtarzać. Mistrzostwo pod choinkę? Czemu by nie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 09:43



JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2013, 01:03

Obrazek

Bawarczycy po rewanżowym meczu 1/4 finału LM z Juve narzekają na "bolesne faule Vucinicia" i "show Chielliniego":
FCBayern.pl pisze:Gracze Juventusu deklarowali się przed rewanżowym spotkaniem, że idą na wojnę. Tak też było. Włosi nie przebierali w środkach i przy każdej możliwej okazji ukrycie faulowali Monachijczyków. Jeden z fauli Mirko Vucinicia był na tyle bolesny, że już w pierwszej połowie plac gry musiał opuścić Daniel van Buyten.

Najbardziej dotkliwa była jednak gra aktorska Giorgio Chielliniego. Włoch w 7 minucie zaatakował wślizgiem Mario Mandzukicia, jednak show obrońcy Juventusu sprawiło, że...żółtą kartką został ukarany zawodnik Bayernu. Kartka ta eliminuje Chorwata z gry w pierwszym półfinałowym spotkaniu.
Obrazek

Sam zainteresowany nie narzeka. "Podobało mi się to, pchał mnie do przodu" - żartował po meczu strzelec pierwszej bramki na Juventus Stadium. "Jeśli ktoś stawia ciężkie warunki, to ja jestem jeszcze lepszy" - powiedział po meczu Chorwat (źródło), ktorego magazyn sportowy Kicker oraz oficjalna strona UEFA uznały najlepszym piłkarzem wczorajszego spotkania.

Obrazek

"To nie było łatwe, otrzymałem wiele ciosów, ale muszę to wytrzymać. Robię to dla zespołu i robię to z radością" - wyznał po meczu napastnik Dumy Bawarii. "To było niesportowe" - tak całe wydarzenie podsumował z kolei Franz Beckenbauer.

Obrazek
fot. powracający do domu Mandzukić regeneruje siły po niesportowych starciach z Chiellinim

(show Chielliniego - cała wiadomość)


Zablokowany