Ustawianie meczów

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 20:46

Dtmiu pisze:Ja odniosę się tylko do dwumeczu Chelsea-Barcelona i rzekomo skandalicznego sędziowania wyłącznie przeciwko niebieskim. "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą."-J. Goebbels.
Sratatata, chodzi o mecz w Londynie. Każdy sobie może zobaczyć na youtube jak sędzia bez mydła pojechał Chelsea.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 20:50

Wokół tego meczu i błędów przeciwko Chelsea zrobiło się tyle szumu że ledwo co można znaleźć na YT czerwo dla Abidala, a co dopiero inne decyzje na korzyść niebieskich.

Edit: moja teoria oczywiście się sprawdza, znalezienie chociażby ręki Ballacka w polu karnym jest niemożliwe, przynajmniej mi się nie udało, filmików praktycznie nie ma, a jak były to pousuwane. Dzięki temu taka propaganda o której mówimy powyżej może cieszyć się pełnią życia. Z także nie tak małym trudem znalazłem tylko to:



szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:06

Rzeczywiście, propaganda na całego. Barcelona została równie mocno skrzywdzona w tym meczu. Nie ma tematu w takim razie.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:12

Chociaż jeden umysł oczyszczony z propagandy.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:35

Dtmiu pisze:Chociaż jeden umysł oczyszczony z propagandy.
Nie oglądnąłem filmiku, jednak sam musisz stwierdzić, że ręka Pique to kryminał, a karny w ostatniej, podkreślam OSTATNIEJ akcji meczu podyktowany zostać musi. Po prostu musi


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:38

filippo pisze:
Dtmiu pisze:Chociaż jeden umysł oczyszczony z propagandy.
Nie oglądnąłem filmiku, jednak sam musisz stwierdzić, że ręka Pique to kryminał, a karny w ostatniej, podkreślam OSTATNIEJ akcji meczu podyktowany zostać musi. Po prostu musi
Musi? Jestes tego pewny?! :smile:

Zapytaj moze włoskiej federacji czy musi taki karny zostac podyktowany :prochno:


Obrazek
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:42

D-Rose pisze:
filippo pisze:
Dtmiu pisze:Chociaż jeden umysł oczyszczony z propagandy.
Nie oglądnąłem filmiku, jednak sam musisz stwierdzić, że ręka Pique to kryminał, a karny w ostatniej, podkreślam OSTATNIEJ akcji meczu podyktowany zostać musi. Po prostu musi
Musi? Jestes tego pewny?! :smile:

Zapytaj moze włoskiej federacji czy musi taki karny zostac podyktowany :prochno:
z tym samym mi się skojarzyło :P, sorry ale jeśli ktoś uważa, że karnego nie było w tej sytuacji o której wspomniałeś to albo:

a) jest się bezkrytycznym kibolem Interu (edit: no tak, Napoli :))
b) jest się ślepym
c) z przepisami jest się na bakier
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2013, 21:46 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.


ziba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:44

heh :angry:
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2013, 21:46 przez ziba, łącznie zmieniany 1 raz.


LDP
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:45

filippo pisze:Nie oglądnąłem filmiku, jednak sam musisz stwierdzić, że ręka Pique to kryminał, a karny w ostatniej, podkreślam OSTATNIEJ akcji meczu podyktowany zostać musi. Po prostu musi
Zaprawdę powiadam Ci, spójrz na to z innej strony. Sędzia skrzywdził w tym meczu obie ekipy, ale wszyscy są przekonani, że skrzywdził tylko Chelsea, ponieważ nikt obecnie nie lubi Barcelony (poza jej kibicami chyba). Dlatego nawet jeśli te ręki zasługiwały na rzut karny, tych karnych to tam i ze czterech się można doliczyć, to i tak sprawiedliwości stało się zadość, ponieważ wcześniej to Ballack dotknął piłkę w polu karnym Chelsea (rzut karny dla Barcelony), a i czerwona kartka dla Abidala była kompletnie niezasłużona.
Ludzie w każdej decyzji na korzyść Barcelony doszukują się spisku, tymczasem mało kto zwraca tak naprawdę uwagę na to jak bardzo krzywdzona jest sama Barcelona. Kilka kartek po brutalnych atakach zawodników Realu i już każdy widzi tylko symulacje i aktorstwo w wykonaniu Katalończyków, kiedy to wcale nie jest prawda.

Jestem tak oświecony, że czuję się jak LordJuve.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:47

ziba pisze:heh :angry:
Dokładnie :D


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 21:48

szczypek pisze:
filippo pisze:Nie oglądnąłem filmiku, jednak sam musisz stwierdzić, że ręka Pique to kryminał, a karny w ostatniej, podkreślam OSTATNIEJ akcji meczu podyktowany zostać musi. Po prostu musi
Zaprawdę powiadam Ci, spójrz na to z innej strony. Sędzia skrzywdził w tym meczu obie ekipy, ale wszyscy są przekonani, że skrzywdził tylko Chelsea, ponieważ nikt obecnie nie lubi Barcelony (poza jej kibicami chyba). Dlatego nawet jeśli te ręki zasługiwały na rzut karny, tych karnych to tam i ze czterech się można doliczyć, to i tak sprawiedliwości stało się zadość, ponieważ wcześniej to Ballack dotknął piłkę w polu karnym Chelsea (rzut karny dla Barcelony), a i czerwona kartka dla Abidala była kompletnie niezasłużona.
Ludzie w każdej decyzji na korzyść Barcelony doszukują się spisku, tymczasem mało kto zwraca tak naprawdę uwagę na to jak bardzo krzywdzona jest sama Barcelona. Kilka kartek po brutalnych atakach zawodników Realu i już każdy widzi tylko symulacje i aktorstwo w wykonaniu Katalończyków, kiedy to wcale nie jest prawda.

Jestem tak oświecony, że czuję się jak LordJuve.
Mnie nie chodzi o to, żeby pokazać kto w tym meczu zyskał więcej a kto stracił. Po prostu dramatem jest dla mnie to że w ostatniej akcji meczu, podkreślam to słowo OSTATNIEJ, po raz wtóry, sędzia daje ciała w sytuacji klarownej, wszystko miał jak na tacy. To jest dla mnie niepojęte

Niektóre sytuacje mogę sobie jakoś wytłumaczyć, sędzia nie widział np. reki Ballacka, czy nie widział dokładnie sytuacji z Abidalem, ale tej konkretnej sytuacji z końcówki meczu - to się nie mieści w pale, jak mawia klasyk


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 22:02

Czy wy naprawdę nie czujecie ironii? :doh:

Co do afery, nie spodziewam się oskarżenia największych marek. Wszystko rozejdzie się po kościach, by było spokojnie. Co jakiś czas pojawiają się takie rewelacje, po których się zazwyczaj wszyscy powoli wycofują. Choć muszę przyznać, że mecz Barcelony w Londynie także mi śmierdział.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 22:03

Szczypek, wez przestan bo az sie ciebie dziwnie czyta. :twisted:


PS: A przy okazji. Kiedy bedzie temat odnosnie meczu z Violą? :prochno:


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 22:26

szczypek udowodnił jak średnio rozgarnięta jest większość kibiców barcy. Nie sądziłem tylko, że przyjdzie mu to z taką łatwością, jak widać można.

Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. Dobrą już wszyscy słyszeli. We Włoszech podobno tylko jeden mecz. Zła jest taka, że chodzi o nas :prochno:


@down
najwyraźniej tak, bo ironią śmierdziało na kilometr, widocznie masz katar :ok:

jakku1
jasne, że żart. Co mielibyśmy ostatnio w pucharach ustawić? remis z Lechem w ostatniej minucie :lol:
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2013, 23:14 przez mateo369, łącznie zmieniany 2 razy.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 23:07

Bo kibice innych klubów to są bardziej rozgarnięci :lol:

Ręka Pique to kryminał, co do reszty sytuacji miałbym duże wątpliwości.


ODPOWIEDZ