Ustawianie meczów

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 23:11

mateo369 pisze: Zła jest taka, że chodzi o nas :prochno:
To "dowcip" czy mowisz powaznie?


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 05 lutego 2013, 00:45

Dtmiu
Nie ośmieszaj się, fakt że Ballacka nie powinno być w rewanżu ale mecz w Londynie to była kradzież, chyba jeszcze nigdy w życiu nie widziałem takiej żenady sędziego w jednym meczu, Ovrebo mylił się w obie strony ale w tą na korzyść Barcy częściej i w bardziej oczywistych przypadkach i nawet nie mam zamiaru odpowiadać na jakieś pseudo-usprawiedliwienia po prostu mam dość tych żalących się kibiców Barcy i tego klubu pełnego szczekaczy na czele z Xavim którzy nie potrafią ponieść porażki z honorem i godnością, po prostu nie potrafią tego, jedynym kolesiem który tak naprawdę zasługuje na szacunek to Puyol (choć też walnął nura jak Shevchenko pakował bramkę na Camp Nou która oczywiście została nieuznana ), naprawdę żałuję że Balotelli nie może grać w LM, może szans z wami nie mamy ale dałby w gębę albo zasadził kosę jednemu z tych płaczków to może by już tak nie pajacowali.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 lutego 2013, 01:13

A mnie właśnie irytuje to że wszyscy tak najeżdzają na kibiców i zawodników Barcy a tymczasem sami prezentują poziom taki jak kolega wyżej. Więcej pokory ! :)


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2013, 01:16

"Ustawianie meczów" - byłem przekonany, że Vimes napisał poradnik. ;)


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 lutego 2013, 07:51

no i wiadomo już o jaki mecz w Anglii chodziło:
The Reds' Champions League match with Debrecen in 2009 has emerged as the English game identified by police as being caught up in a betting scandal
http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... me-1586534

swoją drogą z tym meczem Barcelony z Chelsea to źle szukacie, ten mecz ustawiała UEFA a nie mafia singapurska czy jeszcze ktoś tam, i nie dla zysków u booka tylko normalnych przychodów z dnia meczowego etc


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2013, 10:38

Sandro. pisze:jedynym kolesiem który tak naprawdę zasługuje na szacunek to Puyol (choć też walnął nura jak Shevchenko pakował bramkę na Camp Nou która oczywiście została nieuznana )
Ta sytuacja była równie kontrowersyjna co ta między Bayernem na Milanem w 1/8 finału. Bayern prowadził po fantastycznym golu Ballacka i zasługiwał na zwycięstwo. Tymczasem w drugiej połowie bodajże Serginho trafił w rękę Ismaela w polu karnym i Milan to wykorzystał. Jednak w powtórkach było wyraźnie widać, że obrońca Bayernu trzymał rękę przy sobie i nie nabił tej piłki celowo. Sędzia miał prawo puścić grę, lecz tego nie zrobił i podyktował jedenastkę. Wynik 1:1 był niekorzystny dla Bayernu i w rewanżu musieli się otworzyć, co spowodowało katastrofę.
Także moim zdaniem o ten mecz z Barcą kibice Milanu nie powinni mieć pretensji.
Sezon wcześniej w meczu Liverpool - Juventus sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Alessandro Del Piero, a podobno to my kupowaliśmy mecze, także w Europie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 18:17

Tutaj piszą, że mecz Fiorentiny z Debreczynem w Lidze Mistrzów też był ustawiony. Węgierski klub kręcił swoje mecze. W sumie to ta grupa ciekawie się zakończyła: http://en.wikipedia.org/wiki/2009&#8211 ... ue#Group_E.


Obrazek
F-azan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 72
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 18:49

zaczynam powoli żygać całą tą Barceloną ,Realem spuszczją się nad nimi jakby nie wiadomo kim byli w tv tylko Real i Barca ileż można ludzie mam nadzieję że w końcu sie wezna za ta Barcelonę bo to co się dzieje ostatnimi czasami to jest porażka

macie tutaj fajny filmik


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 19:00

Vimes pisze:Węgierski klub kręcił swoje mecze. W sumie to ta grupa ciekawie się zakończyła: http://en.wikipedia.org/wiki/2009&#8211 ... ue#Group_E
Czyli Liverpool zrobił 7 punktów z czego 6 w ustawionych meczach z outsiderem? :lol:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 20:00

Ouh_yeah pisze:
Vimes pisze:Węgierski klub kręcił swoje mecze. W sumie to ta grupa ciekawie się zakończyła: http://en.wikipedia.org/wiki/2009&#8211 ... ue#Group_E
Czyli Liverpool zrobił 7 punktów z czego 6 w ustawionych meczach z outsiderem? :lol:
Naprawdę wierzysz w to, że Liverpool kupił mecze od Debreczynu? Oni byli tak słabi, że ich można było ograć grając z workami cementu na plecach. Chodziło o to, żeby mecz zakończył się zwycięstwem "Under 2,5", co by paru gości zarobiło troche grosza.

Zresztą ludzie... Włączcie myślenie. Pomyślcie ile musiałoby kosztować takie przedsięwzięcie. Ile kasy trzeba by zapłacić zawodnikom Liverpoolu, żeby w ogóle podjęli takie ryzyko? A jakie zyski z tego mogłyby być? Na chłopski rozum dla mnie to bujda na resorach, ale kto wie... No cóż, czekam na rozwój wypadków, ale nie przewiduję afery. Będzie jak zwykle - zamiecione pod dywan


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 20:04

Dtmiu pisze:Ja odniosę się tylko do dwumeczu Chelsea-Barcelona i rzekomo skandalicznego sędziowania wyłącznie przeciwko niebieskim. "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą."-J. Goebbels.
No tak wyrazna reka ktoregos z obroncow barcy w pole karny a sedzia tuz obok i zero reakcji, to nie klamstwo?
Powtorz sobie to 1000 razy moze sam w to lykniesz !


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 20:26

Dtmiu pisze:
Ręka Pique to kryminał, co do reszty sytuacji miałbym duże wątpliwości.
To by było na tyle jeśli chodzi o odpowiedź na Twój post.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 20:49

"e="Dtmiu"]To by było na tyle jeśli chodzi o odpowiedź na Twój post.[/quote]
Dtmiu, troche zachowujesz się jak dziecko w sytuacji gdy coś zrobiło ale za nic się nie chce do tego przyznać i broni się wszelkimi sposobami (Ty ofc nic nie zrobiłeś). Wszak Barcelona nie raz i nie dziesieć 'dostawała' w prezencie pomoce sędziów i obok niewątpliwie ich wspaniałej gry jest to jeden z tych czynników który poniekąd sukcesy w wielu meczach budował. Fakty są jakie są- można tu przytoczyć XX sytuacji w których sędziowie podejmowali takie decyzje jakich nigdy nie powinni podjąć. Gdy doda się do tego różne irytujące sytuacje typu hipokryzja niektórych Waszych zawodników (i jednocześnie wybielanie ich przez wszelakie media), 'teatr' w którym Katalończycy osiągneli mistrzostwo czy wszechobecne zapatrzenie w Barce to nie dziw się, ze bardzo duży odsetek kibiców w ogóle ma taki nie inny stosunek do Twojego zespołu. Wszystko to ma swoje uzasadnione podstawy.
A nawet jeżeli przyjąć, że to nie nienawiść jest źródłem niechęci do Barcelony, to każdy obiektywny kibic gdy widzi białe musi powiedzieć, że jest białe, gdy widzi, że powinien być karny, to mówi, że powinien być karny. Tymczasem Barcelona była w ostatnich latach nie raz i nie dwa bohaterem sytuacji w których białe stawało się czarne. I stąd też taka nie inna opinia chociażby moja.

Co do tej rzekomej 'afery' to pewnie rozejdzie się po kościach. Za duża kasa, za duże konszachty zbyt grubymi nićmi to wszystko szyte, żeby ktoś mógłby cokolwiek grubszego wykryć (o ile coś takeigo miało kiedykolwiek miejsce)."


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 21:36

Nawet jeśli się tak zachowuje to nic na to nie poradzę- czasami potrafię się powstrzymać ale generalnie jest to dla mnie niesamowicie drażliwy temat. Uwierz mi że czasem po prostu ciężko zachować zimną krew w takich dyskusjach, jak od paru lat ciągle słyszę to samo :wink:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 21:42

Zawsze zastanawiało mnie skąd na JP biorą się kibice innych drużyn ( nie mają swoich stron ? :think: ) , o ile tych kibicujących drużynom włoskim można jakoś zrozumieć, to skąd się wziął u nas katalończyk nie mam pojęcia :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ