Gran Gala del Calcio 2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 17:25

JuveLethal pisze:Decyzja byla w 100% sedziego liniowego w tej sytuacji (De Marco). Zanim napiszesz jakas bzdure, obejrzyj chociaz dana sytuacje...
Super, tylko że żadna decyzja nie jest w 100% liniowego bo to główny orzeka :lol: Zanim napiszesz bzdurę przypomnij sobie jak funkcjonuje sędzia liniowy.


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 17:45

Ouh_yeah pisze:
JuveLethal pisze:Decyzja byla w 100% sedziego liniowego w tej sytuacji (De Marco). Zanim napiszesz jakas bzdure, obejrzyj chociaz dana sytuacje...
Super, tylko że żadna decyzja nie jest w 100% liniowego bo to główny orzeka :lol: Zanim napiszesz bzdurę przypomnij sobie jak funkcjonuje sędzia liniowy.
Super, tylko ze jesli glowny nie widzi, bo sytuacje zaslaniaja mu zawodnicy w polu karnym, a bramkowy widzi i krzyczy mu na sluchawce "rigore, rigore" to chyba logiczne, ze tak orzeknie, a nie nie przyzna karnego i potem powie "Nie podyktowalem karnego, bramkowy poinformowal mnie ze jest karny, ale ja zmienilem jego decyzje bo przeciez NIE WIDZIALEM sytuacji".

Ostateczna decyzja glownego, ale wina nie. Zanim napiszesz bzdure, pomysl, o czym tu dystkutujemy.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 17:51

Tak, tylko, że to o tym czy główny widział czy nie widział również decyduje główny więc takie gadanie można sobie wsadzić wiadomo gdzie. Oczywiście, że wina jest po stronie głównego tak samo jak wina za słabą grę bramkarzy Juventusu spada na Conte a nie trenera bramkarzy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 18:32

JuveLethal pisze:Decyzja byla w 100% sedziego liniowego w tej sytuacji (De Marco). Zanim napiszesz jakas bzdure, obejrzyj chociaz dana sytuacje...
Pewnie nie często czytasz moje posty, bo gdyby było inaczej wiedziałbyś, że traktuję to wszystko raczej z takim subtelnym dystansem. Decyzja mogła być i liniowego (nie znam się...), niemniej jednak po meczu krytyka spadła właśnie na sędziego głównego, ot zapadło mi w pamięć nazwisko i skojarzyłem.

Zahor, sprawdź czy Cię nie ma na 1432365 stronie tematu o mercato.


Serpente

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 158
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2013, 13:16

szczypek pisze: Rozbawiła mnie wypowiedź Interisy pod newsem na ich stronie:
Pomyślcie sobie, że na naszych oczach tworzy się historia. Za 20 lat, gdy nasze dzieci będą kibicować Interkowi a Javier będzie pracował w zarządzie klubu to wy powiecie "Wiesz synek, za moich czasów, ten Pan był kapitanem"
Jak można tak krzywdzić dziecko od urodzenia?
Ja za to nie wiem jak można być takim <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak Ty. Fajnie, nie musimy się lubić ale akurat Zanetti to postać unikatowa i nie przypominam sobie aby KIEDYKOLWIEK swoim zachowaniem czy wypowiedziami w mediach naraził się kibicom innych klubów, ale w sumie czego ja oczekuję od szczypka, kolesia z umysłem i mentalnością tępego gimnazjalisty, a najgorsze w tym wszystkim jest to że wszystkie te bzdury pisze na serio (żeby jeszcze dla hejtu czy beki to bym może i zrozumiał...).
szczypek pisze:(nie znam się...)
I wszystko w temacie.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2013, 13:23

Serpente pisze:Ja
Ja się natomiast odniosłem do fragmentu "nasze dzieci będą kibicować Interkowi". Zanetti jest mi obojętny.


ombre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2008
Posty: 305
Rejestracja: 21 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2013, 18:11

Ech to moje specyficzne poczucie humoru, muszę nad nim popracować, bo widzę, że i tu nie najlepiej z jego zrozumieniem :D


Obrazek
ODPOWIEDZ